|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Junska kafana na teRRasi [chat]
1.6.2015 8:01:08   
Trcosava
Dragi forumasi,
Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, molimo vas da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici postavljamo u za to predviđenim temama.

U vezi toga preporučujemo da pročitate
opste uslove koriscenja foruma

Ako ta pravila budu kršena, chat teme ćemo zatvarati .

Pročitajte i Ringerajin vodic za koriscenje foruma

user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.6.2015 8:02:17   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: emicaa

Jesmo li dobile junsku temu?Dobro jutro


Jesmo, nego ti poranila user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.6.2015 8:05:06   
Modessty
Dobro jutro!!! user posted image
Šta ima novo devojčurci moji?!

evo kafa, da nam bude lep ovaj jun! user posted image

user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.6.2015 8:08:45   
emicaa
Jutro i ovde.
Mod hvala za kaficu.
Trćo ja sam prava domaćica,ranim jutrom tražim kafanu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.6.2015 8:17:26   
mali_mis
Jutro user posted image
I ja sam cekala otvaranje terase user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.6.2015 8:28:24   
Modessty
ja dajem sebi pauzu još nekoliko minuta i onda krećem user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.6.2015 8:36:39   
mila83
Dobro jutro zene ! I ja jedva docekah ovu junsku kafanu ! Mod,hvala za kaficu ! Zelim svima lep dan danas ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.6.2015 8:37:32   
Bibilib
Dobro jutro mame,kod nas je osvanuo suncan junski danuser posted image treba ga iskoristiti...

< Poruku je uredio Bibilib -- 1.6.2015 8:38:20 >


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.6.2015 9:06:35   
Modessty
Bibi ja u junu dolazim u Kruševac, doduše na jedan dan, ali ima li šanse da se vidimo? Da napravimo neko druženje u Kruševcu?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.6.2015 9:17:26   
vonavoj
gde ste zenske? Ja pijuckam kafu i gledam kako mi je J porasla,sedi sama u ogradici i igra se,crtani na tvu,normalno,ali je makar mirna!
Danas i naredna 3 dana crveno slovo,a meni kuca u haosu,pri tom mm povadio tepihe da odnese u tepih servis i sad moram da usisavam i ribamuser posted image //hocemo da krecimo sestrinu sobu za vikend i da napravimo curicama njihovu sobu,makar da se igraju,a neka spavaju sa nama..ipak jos dojim J,necu je cutiuser posted image ..jooooj,sta me ceka,ribanje,sklanjanje..kad bi mogao carobni stapic da radiuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.6.2015 9:24:18   
Modessty
von i mene to čeka! AL to kad uzmem odmor, ovaj stari imam još 7 dana, pa taman da poprisredim. Hoću da izbacim garderobu sve što je višak i sve stvari koje su višak - od cd-ova do nekih gluposti koje nemam pojma zašto još čuvamo!

I tako i ja ovih dana sedim i gledam kako mi deca porasla! Mnogo bre brzo rastu!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.6.2015 9:59:21   
mila83
Ooooh, vidim da isto razmisljamo ! isto, mi pazimo na svece, nesto veliko nikad ne radim, osim svakodnevnih kucnih poslova...a o ormarima i glupostima koje treba da resim , ni ne pise mi se, jer cu pasti u depresiju !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.6.2015 10:03:07   
mama krava
Jaoooo, žene i ja pazim na crvreno slovo uvek, ali mislim da ću ovog puta da se ogrešm, jer imam veša za pranje, strahota!!! Moraću bar dečje da operem jednu mašinu!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.6.2015 10:47:31   
emicaa
Ja sam u subotu izbacila dvije vreće Dorinog odjela,ne znam gdje da ga više ostavljam.Tek sad vidim koliko joj kupujem ali šta ću kad je sve slatko.
Meni kad je dan za pranje veša ne pazim da li je svetac ili ne nego moram oprati.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.6.2015 10:58:05   
bubulence
o zene, ja perem vec u masini i kada je crveno slovo... pitala sam jednom nasu popadiju i koliko se secam rekla je da moze...
ne perem naruke, ne sije, ne secem itd kada je crveno slovo, pranje vesa u masini, usisavanje i te neke osnovne stvari radim... sta cu...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.6.2015 11:00:36   
vonavoj
Mislim da cu i ja morati da perem,ipak je 3 dana previse..imacu puno vesa..vec sad imam za dve masineuser posted image ..

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.6.2015 11:04:19   
Modessty
ја купила све што треба за онај Торбицин прашак и сад само да га направим. Дојадило ми да дајем паре за нешто што не пере како треба!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.6.2015 11:12:02   
bubulence
mod, ja sam pravila taj prasak, ok mi je ovako, lepo opere ali mm i E nisu mogli da podnesu miris.. uzimala sam merix sapun i jednom iz dm.. ni jedan im nije bio lep... samo su kukali i onda sam odustala... stavljala sam i omeksivac ali oni opet osete...
jaaaako mi se pije hladan ledeni caj a nemam :(

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.6.2015 11:23:23   
Modessty
videću, probaću pa kako bude
ja inače ne koristim omekšivač jer su moji alergični na skoro svaki
Koliko se to sve dugo kuva?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.6.2015 11:24:44   
bubulence
samo dok prokuva voda i istopi se sapun, pa naspes sobu i kuvas jos par minuta. sve zajeno bude gotovo za 20ak min, lako je jako...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.6.2015 12:20:26   
veselicaa
O opet kafanica user posted image Bice veselo,samo da sto vise navracamo ovde.
Ja jutros bila sa A.da izvadi krv za analize,kupila burek za dorucak pa celo jutro samo odmaram i nista ne radim.Sada A, spava,S.gleda crtace kaslje uzasno,proradio nam laringitis sve se mislim da li da je inhaliram,muz ode da uzme rezultate a ja da stavim nesto za rucak.Ja danas ne perem,cistim kao i svaki dan,to mora pa mora,ali se pitam kako cu do cetvrtka da ne perem kad vec imam punu masinu belog vesa.Jos se juce moja deca presvlacila dva,tri puta a sve oblacile novo a to mora na ruke.Izgleda da cu morati jednu da pustim sutra ili prekosutra bar uvece posle 12.
Ah da evo za Bubi ledeni caj,a ima i za sve koji vole user posted image
user posted image

< Poruku je uredio veselica -- 1.6.2015 12:27:38 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.6.2015 12:23:36   
Misha i Ljisha
E da se javim i ovde. Neka nam jun bude lep i topao (da ne dogrevamo kuce i stanove) user posted image

Mod ako im bude smetao miris pokusaj da nabavis domaci sapun pa da uzmes neko etericno ulje. Mojim komsijama pravim taj Torbicin gel i nama i svi su odusevljeni user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.6.2015 12:54:32   
Kata90
dobar daaan,user posted image vidi se da nam stigo jun,strasno je toplo i sparno.......bas smo bili malo napolju.....
ovaj ledeni caj bi mi,bas prijao.....user posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.6.2015 13:02:17   
emicaa
I odjednom poče kiša,sad ne zbam sa li da idem posle sa T u šetnju da nas ne uhvati opet kiša jer se naoblačilo.
Sad sam se baš prepala,T spava ali stalno je čujem na telefonu da se vrti i udjem polako u sibu da vidim jel budna kad nekako je prebacila sebi deku preko glave i umotala je skroz,jedva sam je odmorala a da je ne probudim,sad stalno izvirujem da vudim šta radi

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
1.6.2015 13:50:16   
mila83
I kod nas strasno vruce, bas mi je to najednom. Pazim na crveno slovo koliko god mogu.Ovo je dugacak period od tri dana, i ja sam ukljucila ves masinu, sa njih troje ves se za cas nakupi.
Sto kaze Bubi, nista rucno ne radim, ne sijem, ne kopam, ono sto moze da saceka, neka ceka. Nije posao zec da pobegne user posted image

Hvala za osvezenje Veselice !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here