|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Majska teRRasa [chat]
1.5.2015 7:23:21   
branki*
Dragi forumasi,
Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, molimo vas da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici postavljamo u za to predviđenim temama.

U vezi toga preporučujemo da pročitate
opste uslove koriscenja foruma

Ako ta pravila budu kršena, chat teme ćemo zatvarati .

Pročitajte i Ringerajin vodic za koriscenje foruma


dobro jutro i od mene u maju!

user posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 1.5.2015 7:39:48 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Majska teRRasa [chat]
1.5.2015 7:24:03   
mali_mis
Jutro i od mene user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Majska teRRasa [chat]
1.5.2015 7:26:34   
milicicak
Jutro :)
Imate li neke rostilj planobe za danas? Vreme obecava :)
Ja taman isplanirala tri dana bez kuvanja al ne da mi se, gospodjica ima temp...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Majska teRRasa [chat]
1.5.2015 8:06:36   
Didy
Dobro jutro. Nama od 5:15h kad se Stefan probudio jer je nesto sanjao... I vise nije zaspao.user posted image Kada cu se naspavati? I zasto nikad?

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Majska teRRasa [chat]
1.5.2015 8:30:13   
milicicak
Hihi, Didy, spavanje je precenjeno user posted image evo, ja dremam dok pregovaram sa mini bubom za svaki zalogaj zu-zua i gutljaj caja :)
U to ime, da se malo razbudimo
user posted image

< Poruku je uredio milicicak -- 1.5.2015 8:32:44 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Majska teRRasa [chat]
1.5.2015 8:54:15   
Ivanka 75
Ja kuvam kaficu za na moju terasicu!
Srecan v praznik nerada! user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Majska teRRasa [chat]
1.5.2015 9:15:58   
mila83
Dobro jutro, mi smo na nogama od 6h user posted image idete li negde danas , da proslavite praznik? Ja ga nesto posebno ne dozivljavam, uglavnom ga iskoristimo za porodicno druzenje.idemo kod devera na rostilj i klinci da se izigraju.
Milicicak, vec sam popila kafu,ali ova tvoja tako dobro izgleda, samo sto ne zamirise preko ekrana user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Majska teRRasa [chat]
1.5.2015 9:51:45   
wivern
Milicicak kud mi turi tu kaficu...ja da skuvam sebi i da je na miru popijem kad sipak, nema..pop*****
Ja kako smanjuje dozu pronizona tako se alergija vraca, ubicu se. Dodje mi da placem od muke.

Juce bili na placu mm, i pas nam navatao gomilu krpelja. 5 smo sinoc izvadili, pretresli ga nacisto..ovo je najezda krpelja

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Majska teRRasa [chat]
1.5.2015 10:00:07   
emicaa
Pročitah majka tereza user posted image .
Da odgovorim bubi na ono odsinoć,sad me uglavnom počne čaprkati pa onda a de samo malo,kao da hoće parče kolača user posted image
kod nas danas ništa od roštilja i šetanja,kiša ne staje od sinoć.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Majska teRRasa [chat]
1.5.2015 10:31:49   
big mum
Dobar dan drage mojeuser posted image
Evo polako se spremamo idemo(djeca i ja) na roštiljanje kod mog rođaka.Danas mu je rođendan skupiće se cijela familija.Nemogu dočekati.
Evo vam nešto od mene


user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Majska teRRasa [chat]
1.5.2015 14:46:10   
Torbica
Cao drage! Mi smo ustali u 9 i 30, bas smo se naspavali! Mm skuvao ruckic, rucali, sad kunjamo.. Ja sam pekla samo lepinjice. Ljubim vas

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Majska teRRasa [chat]
1.5.2015 14:56:34   
Sanjica26 RR
O Torbiuser posted image Sanjala sam te sinoc. Neko je nekom kupio haljinu, user posted image ali se ne secam detalja.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Majska teRRasa [chat]
1.5.2015 16:32:48   
mila83
Zene,jeste li dosle sebi od rostilja ? evo malo sam kolace spremala,taman uz kafu,pa izvolite ! user posted image user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Majska teRRasa [chat]
1.5.2015 16:56:24   
veselicaa
Branki divna terasa user posted image
Da se vise druzimo ovde ovog meseca.bar 100 strane da napunimo user posted image
Mi se ceo dan nesto izlezavamo,bili nam gosti sada deca napolje,pomalo duva vetar pa se sve plasim da mi A. ne prehladi jer sledeceg petka ide na ekskurziju.Kako se osecam povodom toga to je vec duga prica,cini mi se da cu poludeti od razmisljanja.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Majska teRRasa [chat]
1.5.2015 17:01:53   
mila83
I kod nas duva vetar,nije tako pre podne ali sada pojacava. Veselice, A, bese starija ili mladja cerkica? Gde ide i na koliko ? Moja M 10.maja ide sa predskolskim na svoju prvu eskurziju,na jedan dan.
I ja se nadam da cu imati vise vremena da se malo druzim sa vama ovde,sve ste mi super ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Majska teRRasa [chat]
1.5.2015 17:03:24   
veselicaa
Mila,starija.Idu na Zlatibor 7 dana,prva ekskurzija pa mi malo frka a ona jedva ceka.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Majska teRRasa [chat]
1.5.2015 17:13:43   
mila83
Razumem te onda, ni meni ne bi bilo svejedno.Ali bice sve u redu! Sto ne bi bilo? Mi uvek kontra postavljamo pitanja i brinemo unapred .Moramo prihvatiti da deca odrastaju i da putuju i budu negde i bez nas. Molim te,kada moja deca budu putovala tako i budem u tvojoj kozi,da mi ovo napises ! ! ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Majska teRRasa [chat]
1.5.2015 17:19:45   
emicaa
Oooo ženice,mi smo se pošteno smorili danas,ne možemo mrdnut od kiše.Odoh nam napravit da nešto pojedemo a ja od 7 radim,taman da malo odmorim mozak user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Majska teRRasa [chat]
1.5.2015 19:44:07   
wivern
Mila ja cu rolat user posted image
Veselice mogu misliti koliko je frka kad pustas dete prvi put samo. Ali to njima toliko znaci, secam se koliko sam ja bila srecna kad sam isla na ekskurzije. Ih, da mi je sad ta sreca.user posted image
Emice ovde dan divan.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Majska teRRasa [chat]
1.5.2015 21:33:11   
emicaa
Nevjerovatno ali ovde kiša i dalje pada,ako ovako nastavi izliće nam ovaj potočić,još pola metra mu fali.
Idem pod tuš pa tražit nešto slatko da pojedem user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Majska teRRasa [chat]
1.5.2015 21:58:53   
Anarunika
Dobro veče i od mene. Vidim da spominjete ekskurzije pa rekoh da se nadovežem. Ja sam prosto srećna što moj stariji ne traži da ide, iako školica organizuje Taru valjda isto sad u maju. Da hoće da ide morala bih da ga pustim a ne znam kako bih preživela. Znam da je briga ne realna i da nema veze sa vezom , ali opet... samo da ne budem ona luda, posesivna majka...a mlađi bi naravno svuda išao nema veze što još ne zna sam ni da se obuče iako ima četiri godine...user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Majska teRRasa [chat]
1.5.2015 22:04:50   
mila83
Ja evo zavrsavam sa svojim cupavcima,jos malo je ostalo.Klinci svi spavaju,m radi a ja eto,jedem kolace i citam sta pisete.
ne znam kako cu i ja jednog dana sa tim visednevnim eskurzijama.Mima ide u Bg za desetak dana , na ceo dan i to mi nije svejedno,svasta se desava danas....

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Majska teRRasa [chat]
1.5.2015 22:44:54   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

O Torbiuser posted image Sanjala sam te sinoc. Neko je nekom kupio haljinu, user posted image ali se ne secam detalja.


user posted image
Moja smizla je predskolac i presrecna sam sto ide na ekskurziju 4 dana, u Vrdnik. Ne brinem zato sto je samostalna, odgovorna i ima sjajne vaspitacice. Idu sad od 15-18.5, cetvrtog dana se vracaju. Znam da ce uzivati. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Majska teRRasa [chat]
1.5.2015 22:52:01   
mila83
Torbice , i kod mene takav slucaj,M je prilicno snalazljiva i odgovorna,vaspitacica je super..iako idu na jedan dan,ponekad mi proradi onaj crvic "A sta ako se desi...?" ali radujem se mnogo zbog nje sto ide,ona broji dane do polaska !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Majska teRRasa [chat]
1.5.2015 22:59:21   
Torbica
Ma kakav crvic, pozitivno samo, i naravno, sigurnost u osobe koje su za to zaduzene. Ne brinem nista, radujem se jer se ona raduje. user posted image
Wiv, da brzo prodje sugava alergija.... user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here