|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 [20] 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 23:15:54   
wivern
Pih, ni ovde nikoga user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 23:17:38   
Sanjica26 RR
Svi su se razbezali.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 28.8.2015 23:20:10 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 23:18:06   
branki*
Ja sam tu....sad tek pozavrsavala sve,svi polegali,konacno malo da odahnem i ja!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 23:33:25   
wivern
E zene, sta se radi. Ja sama kod kuce tj "sama" .
Malisa, pas, dve kornjace, tri papagaja i tri jajeta od papagaja user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 23:48:06   
Mariya
Wiv,sjajno društvo!!user posted image
Moji spavaju a ja se razmišljam da li da spavam ili da se pakujem,idemo sutra kod prijatelja u Bezdan za vikend i spavacemo tamo,jedva čekamo!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 23:50:23   
branki*
Wiv,pa kod tebe zurka ondauser posted image meni se oci sklapaju...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
28.8.2015 23:56:11   
wivern
Sklapaju se i meni, ali samo jos malo da dam sebi oduska...

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
29.8.2015 6:58:42   
eca89
Dobro jutro mamike, ja sam standarduser posted image šlogorana? Nego da vas pitam za mišljenje. Ja mojoj bebi dam slanu večeru oko 8h i onda sisu oko 9h je mi tako zaspi, šta vi mislite je li se ona prejede, pa se zbog toga budi? Pošto prducka, ja sam joj davala veceru oko 6h, ali rek''o ovako će jduže držatim, kad ono prc ona se budi stalno.

< Poruku je uredio eca89 -- 29.8.2015 6:59:15 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
29.8.2015 8:00:49   
doktorkakristal
jutro mame,tu sam samo ne pisem,kod mene standardno Dora isla sa tatom na more bili su sedam dana dobro su prosli sad se vracamo starim obavezama
ECOto je kod dece individualno,ne znam sta bih ti rekla,moja se budi i dan danas a sad ce sve godine,noc sastavila nije,svaki put se zalim na to i samo cekam da to vec jednom prodje,neka deca su osetljivija neka spavaju kao top od pocetka,sad vidim da tvoja beba ima punih 6 meseci,tako da ne verujem da bas hrana utice u tom periodu,ali moguce je mozda ima osetljiv stomacic

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
29.8.2015 8:06:50   
Ivanka 75
Eco, Iva se budila dok nije izbacila flasicu.

Dobro jutro, mala kokoska se probudila u 7h a danas smo ceo dan nas sve same, bice veselo user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
29.8.2015 9:14:11   
branki*
jutro mame i od mene!
eco,nas dve standardno uslogirane,e,sad moja se budi po 100 puta,s tim sto je ja nekako na siki uspavam.muz ode opet do posla,ja tu,kuvam kasice,pijem kafu,ako bude toplo,neka muz vodi bozu na bazen,mada ne znam da li jos uvek radi..ej,ja uiopste nemam predstavu koji je datum.juce skapirah da djaci polaze u skolu u utorak,septembar dolazi,a kod mene leto vecito!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
29.8.2015 9:16:49   
emicaa
Hej hej,kako ste.Mariya mi svoju zovemo Terordora user posted image .
Ćutros je spavala opet do pola 8 ali se budila tri puta,samo je pomazim i nastavi dalje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
29.8.2015 9:23:52   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Malko smo duze spavale. Legle su oko 9 jer su cekale picu da se ispece.
Sad da se spakujemo i odosmo malo napolje dok nije bas upeklo.
Brani u utorak 1.septembar. Ne volim taj datum.
Nama je jyce Teodora ispricala svoj san da sam ja bila u soku. Tako mala, pa da zna da preprica i da ga se seca.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 29.8.2015 9:25:53 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
29.8.2015 10:17:53   
wivern
Ehej, mi poranili. M ustao u pola 10 user posted image
Danas me ceka radni dan, mm otisao na neki aeromiting a ja da iskoristim dok njega nema i sredim stan. Ustanovila sam da je on glavni izvor nereda u nasoj kuci.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
29.8.2015 10:40:39   
branki*
Haa!dobar zakljucak,wiv.
Ja zavrsila doruckove,sad uspavljujem ovu malu,bas je vruce.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
30.8.2015 7:02:25   
eca89
Dobro jutro, samo da user posted image !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
30.8.2015 9:21:59   
emicaa
Jutro,mi ćemo danas na bazen ali ne znamo gdje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
30.8.2015 9:44:15   
wivern
Emice blago vama. Mi sutra na kontrolu i vakcinu. A danas na rodjos, biće pakleno vruće.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
30.8.2015 9:47:06   
emicaa
Wiv moram još malo nakupit boje za more user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
30.8.2015 9:51:23   
branki*
jutro,mamesva sam osamuc bo,a ova vrucina ima jos gore da me smalti.ovi moji juce isli na bazen,valjda ce i danas.bar nek se boza iskupa,mada kazu da je hladna voda.nadam se da cu uspeti da popijem kafu dok se boka ne probudi,

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
30.8.2015 10:27:39   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Moje divljakuse se igraju. U gradu Zikina sarenica povodom Ljubicevskih konjickih trka. Boze kako ovaj Zika lupeta.
Sinoc smo slabo spavali. Mm boli uvo. Isao je u bolnicu. Dr je bio tako neljubazan. Kaze stavio mu je nesto u uvo da je jauknuo od bola. Sad drzi flaster.
Kasnije idemo na svadbu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
30.8.2015 19:48:18   
emicaa
Gdje ste mamice,jao nama je danas bio divan dan.I da,na bazenu dosta veće djece sa pelenama a ona švrćo mali trči i viče mama pikim user posted image ma pre posna sam na nju user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.8.2015 7:12:25   
eca89
Dobro jutro mamike, evo i nas, samo jedno budjenje smo imaliuser posted image user posted image ! Emice, user posted image za T. ona još nema 2god.super da si je naučila!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.8.2015 7:44:29   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ove dve jos spavaju. Mm otisao na posao. Sad ce ione uskoro da se bude, pa ih vodim kod bake i deke na cuvanje. Od sutra krece vrtic. T ide, a Sofi cuva dadilja. Moram da vidim za vrtic kad opet da podnesem zahtev. Bas je nepravda da oboje radimo i T ide, a ona ne ide.
Emice i Sofi smo skinuli pelene. I ona je kao seka skinula pre drugog rodjendana. Moracemo da nosimo adapter sa sobom, jer ona vise nece nosu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Razgovori mama 08/2015 (chat)
31.8.2015 7:49:47   
Trcosava
Jutrić od menja!

Kako ste mi?
Moji su budni. Muž ode nešto ranije na posao, Anči sutra kreće u školu. Ne zna se ko više čeka, da l' ona ili ja. Ona zbog škole, ja zbog mira. Luka standardno dobar.

Šta ima?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 19 [20] 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 [20] 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here