|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Partusisten i Verapamil za opustanje mate...
17.3.2012 7:17:37   
Maslacak15
Hm znam ja da je do doktora i njihovog nacina rada. Sad sam videla da nemacko udruzenje ginekologa u svojim guiadlines zvanicno opominje lekare da nema validnih dokaza da Partusisten deluje i da ga zbog ozbiljnih sporednih efekata ne treba davati. Nehotice sam te zabrinula Sanchy, sigurno oni znaju sta rade i sve je do individualnog organizma i klinicke slike. Ali zaista je tako, mozes da pronadjes po netu i anglosaksonske studije idealna duzina grlica je data na preko 3,5 cm ispod 3 se preporucuje posmatranje, a na 2,5 mereno transvaginalno (ä!) je cuttoff ispod kojeg postoji statisticki gledano povecan rizik od preranog porodjaja i otvaranja. A sigurno postoje i zene i sa kracim grlicem pa i otvorene koje izguraju do termina. Ali tako kazu cifre.....

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Partusisten i Verapamil za opustanje mate...
17.3.2012 12:45:37   
Sanchy
Pitacu ga sledeci put za tu duzinu grlica,to mi nista ne odgovara posto idem na carski ali ja sam dva puta bila u hitnoj(zbog bolova u stomaku) kod razlicitih dr ..plus moji doktori niko nikakvu zabrinutost nije pokazao,nista mi na tu temu niko nije ni nagovestio...user posted image

< Poruku je uredio Sanchy -- 17.3.2012 12:59:39 >

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Partusisten i Verapamil za opustanje mate...
17.3.2012 14:48:06   
Olga75
GRLIC MATERICE U TRUDNOCI
molim vas da koristite pretrazivac

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Partusisten i Verapamil za opustanje mate...
17.3.2012 14:50:58   
Sanchy
Puno tema i puno stranica...kada ukucam zeljeni pojam stalno me vraca nazad...i stvarno ne mogu unapred da znam da li postoji koja tema..u svakom slucaju nasla sam malopre

< Poruku je uredio Sanchy -- 17.3.2012 14:51:36 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Partusisten i Verapamil za opustanje mate...
11.4.2012 13:31:56   
crazymama
drage trudnjace, obzirom da sam stigla do porodjaja, zelim da poklonim 3 kutije partusistena koji nisam iskoristila i jednu kutiju verapamila... rok trajanja partusistena je do 03.2016.g. a verapamil do 09.2014.

saljem post expressom, jer sam pred samim porodjajem, pa ne mogu da izlazim, vase je samo da platite 150din postarinu kad vam dostave paketic.
prva koja mi posalje privatnu poruku sa podacima dobice lek.

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 205
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
D.L.: Moja porođajna priča
Doktor me prima na patologiju i kaze da ne mrdam, jer beba je po svim parametrima sitna i porođaj se može završiti elekt...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here