|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA I J...
14.3.2016 10:44:07   
marketing RR
Dragi Ringerajci,

Danu media d.o.o. Beograd (Ringeraja), pod sponzorstvom kompanije Lifemedic između 14.3.2016. i 14.5.2016. na portalu www.ringeraja.rs priređuje takmičenje "PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU".


user posted image

Da bi ste u učestvovali u takmičenju za sjajnu nagradu, potrebno je da nam pošaljete fotografiju rada (crteža, slike, kolaža, plastelina ... tehnika prema vašem izboru) vašeg mališana, sa tematikom PHARMALIFE MEDA I JA!

PROČITAJ VIŠE >>>



Kao što je poznato, na svakom od Pharmalife proizvoda nalazi se Pharmalife meda koji zna da skija, žonglira, koji je i hrabar vitez, a voli i da šeta po kiši sa kišobranom. Takođe meda zna još puno, puno toga.

user posted image

Upoznajte svog mališana sa novim drugarom, dajte mu papir, bojice, flomastere, četkice, plastelin i pustite ga da uživa u stvaranju umetničkog dela. Mašta i kreativnost najbolje se razvijaju kroz igru, a kroz ovu igru želimo da vidimo na koji način vaš mališan doživljava Pharmalife medu, kao svog prijatelja, a sve to pretočeno bojama na papir.

Jer upravo ovaj sjajni meda može obradovati vašu porodicu i odvesti vas na nezaboravan vikend koji ćete pamtiti!


Radove nam šaljite na mail adresu: info@ringeraja.rs.


Fotografiju, sa kojom ćete učestvovati u nagradnom takmičenju, šaljite sa mail adrese koju redovno koristite, kako bi u slučaju pobede bili blagovremeno kontaktirani!

Prilikom slanja fotografije važno je ostaviti podatke učesnika - ime i uzrast deteta, koji će biti navedeni u albumu, uz takmičarsku fotografiju.

Biće prihvaćene samo prijave koje odgovaraju traženoj tematici. Fotografije radova će biti objavljene u okviru ALBUMA.



Roditelj koji pošalje fotografiju rada svog mališana, uzrasta do 12 godina, koja zadovoljava tražene kriterijume za takmičenje, opisane u karakteristikama fotografije, osim zaposlenih kod organizatora i sponzora i članova njihovih užih porodica.
Učestvovanje se ne uslovljava članstvom na portalu www.ringeraja.rs, što znači da roditelj ne mora biti član porodičnog portala www.ringeraja.rs da bi konkurisao za nagradu.
Pravo učestvovanja imaju rezidenti / državljani Srbije, Bosne i Hercegovine i Crne Gore.



Nagrada - put u Italiju!



Na kraju takmičenja, žiri koji čine predstavnici kompanija Pharmalife Research i Lifemedic odabraće pobednika.

Mališan čiji crtež bude pobedio u okviru konkursa, osvaja vikend U Veneciji za sebe i svoje roditelje, avionom (povratna karta uz transfer u Italiji do/od hotela), u hotelu sa minimum 4 zvezdice (3 dana/2 noći, smeštaj u sobi i doručak) kao i paket Pharmalife proizvoda (Mapez, CortinaT, Isilax i Appetito)!

Pobednički crtež će biti predstavljen u roku od 7 dana od završetka takmičenja na portalu www.ringeraja.rs, kao i na web stranicama sponzora.
Pobednik je u obavezi da nam dostavi podatke u roku od 7 dana.



Učestvujte i srećno!!!

< Poruku je uredio lesica RR -- 16.3.2016 21:36:48 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA...
14.3.2016 10:55:15   
vonavoj
Ijaoj,moramo da probamo!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA...
14.3.2016 11:09:53   
Mala Elena
Svaka cast stvarno, ovde ce biti oko 1000 crteza garantujem! user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA...
14.3.2016 11:26:04   
Ana RR
Ijaooo! Fantastično!!!!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA...
14.3.2016 11:32:30   
nikiteki
Divna nagrada

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA...
14.3.2016 12:26:21   
IvanaSK RR
Divno! Al moje dete je antitalenat za crtanje :)

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA...
14.3.2016 12:32:25   
vikiveki
Jao baš je super nagrada...vredi pokušati i nacrtati neštouser posted image znam da će biti puno predivnih radova biće mi zadovoljstvo da ih gledam tj. valjda će postojati mogućnost da se negde vide svi radovi

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA...
14.3.2016 12:55:46   
serpica
Divno!!! Moj san je da odem u Veneciju,iako nije daleko i tesko izvodljivo ipak nisam imala prilike da odem user posted image moja Lena mi je obecala da ce od njene prve plate da me vodi tamo.... sad cu da je obradujem da to mozda bude i pre user posted image
Bravo za sponzore i RR user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA...
14.3.2016 12:59:18   
Animsaj9
Svaka cast za RR, ovo je fenomenalno , drugari crtajte, budite mastoviti, mi smo jos jako mali za ovo takmičenje , ali navijaćemo

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA...
14.3.2016 13:23:40   
branki*
Wow,koja nagradauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA...
14.3.2016 13:28:12   
vikiveki
Ma nagrada je kao iz snova...šerpi držim palčeve Leni da ispuni mami želju,to bi zaista bilo predivnouser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA...
14.3.2016 14:24:59   
Sanjica26 RR
Super nagradauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA...
14.3.2016 16:17:16   
Maraj
Super nagradauser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA...
15.3.2016 13:45:36   
muzicarka
Divna je nagrada i super sto se ne glasa preko fb

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA...
30.3.2016 0:31:13   
Beba Elena
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA...
1.4.2016 21:32:33   
dddaca
E bas steta sto ne moyemo da ucestvujemo. Mi smo jos malecki da crtamo, a tako bi nam dobro doslo jedno putovanje

(odgovor članu Beba Elena)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA...
1.4.2016 21:35:45   
nikiteki
Bas bi bilo lepo

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA...
8.4.2016 11:06:59   
dejana007
Savrsena nagrada! Ali moj klinac ne zna da crta, neki naredni put cemo ucestvovati, sad glasamo user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA...
8.4.2016 12:00:55   
branki*
Ja zaboravila na ovu igru!mogla bih da nateram b da u okviru radne terapije crta i boji meduuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA...
21.4.2016 12:24:47   
lesica
Mamite drage, niste valjda zaboravile na ovo sjajno takmičenje???

Šaljite crteže i radove!!!
Jedan ili 101, šaljite, šaljite!!!

Pa da vidimo ko će nam slati razglednice iz Veenecije!!!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA...
21.4.2016 22:01:59   
dijana1*
IZVORNA PORUKA: serpica

Divno!!! Moj san je da odem u Veneciju,iako nije daleko i tesko izvodljivo ipak nisam imala prilike da odem user posted image moja Lena mi je obecala da ce od njene prve plate da me vodi tamo.... sad cu da je obradujem da to mozda bude i pre user posted image
Bravo za sponzore i RR user posted image


Bas bi bilo lepo da osvojite put u Veneciju i da uzivateuser posted image
Navijamuser posted image


< Poruku je uredio dijana1 RR -- 21.4.2016 22:02:41 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA...
22.4.2016 6:55:02   
serpica

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

IZVORNA PORUKA: serpica

Divno!!! Moj san je da odem u Veneciju,iako nije daleko i tesko izvodljivo ipak nisam imala prilike da odem user posted image moja Lena mi je obecala da ce od njene prve plate da me vodi tamo.... sad cu da je obradujem da to mozda bude i pre user posted image
Bravo za sponzore i RR user posted image


Bas bi bilo lepo da osvojite put u Veneciju i da uzivateuser posted image
Navijamuser posted image





Hvala Di user posted image i ja bih bas volela da odemo,Lena svakog dana gleda album,poslali smo jedan crtez,kaze ona,"mama to je najbolje sto sam mogla" user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA...
22.4.2016 12:59:46   
aleksandrici
Blago Vam ,kad možete da probate.Moja deca su malo starija,najmladje ima 14 godina pa nemam pravo da učestvujerm i baš mi žao.Molila sam kolegenice koje imaju malu decu da probaju ali bezuspešno pas se pitam da li je problem u meni ili ?Šta je to što me vuče ka cilju,vrhu,kakva me to sila gura.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA...
22.4.2016 13:00:36   
aleksandrici
Izgleda da samo ja nisam i ostade mi nepstvarena želja !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Veliki nagradni konkurs - PHARMALIFE MEDA...
27.4.2016 1:28:44   
gugutka
user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here