|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
4.6.2016 10:04:26   
Khaleesi
Bifidobacterium Lactis je probiotska kultura koja se nalazi u majčinom mleku. Bakterija iz rada Bifidobacterium su jako korisne, kako kod dece rođene u terminu tako i kod nedonoščadi. Primena probiotika pokazala se sigurnom i verovatnoća efikasnom kod brojnih gastrointestinalnih tegoba od najranijeg životnog doba. Najčešće se ističe učinak na prevenciju i terapiju infektivnih proliva,proliva izazvanih antibioticima, respiratornih infekcija.A takođe povećava kiselost u debelom crevu đa samom tim smanjuje mogućnost razvoja patogenih bakterija. Štiti od proliva, povišene temperature i alergija.
Nestlé proizvodi u kojima se nalazi Bifidobacterium Lactis su:
Žitne pahuljice Sinilac, žitne pahuljice pirinač i Žitne pahuljice 8 žitarica user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
4.6.2016 15:37:58   
dddaca
Zove se NAN 3 PRO koje sadrzi i posebne dugolančane masne kiseline koje se nalaze i u majčinom mleku - omega 3 (DHA) i omega 6 (ARA), kako bi se osigurala potrebna količina tih važnih masti za razvoj deteta.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
4.6.2016 16:21:53   
Mariya
Mleko za stariju odojčad od 12. meseca nadalje zove se Nan 3 Pro. Ono sadrži dugolančane masne kiseline koje se nalaze i u majčinom mleku a to su omega 3 ( DHA ) i omega 6 ( ARA ).

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
4.6.2016 21:49:24   
mila83

IZVORNA PORUKA: marketing RR


Lep vikend vam želimo! :)

Kako se zove mleko za stariju odojčad od 12. meseca nadalje i koje dugolančane masne kiseline sadrži (koje se nalaze i u majčinom mleku)?


To mleko se zove Nan 3 Pro, prelazna mlecna formula za stariju odojcad od 12 do 20 meseci.Bogato je mineralima,vitaminima i esencijalnim masnim kiselinama.
Dodate su i posebne dugolancane masne kiseline koje se nalaze u majcinom mleku.To su omega 3 (DHA) i omega 6 (ARA) kako bi se osigurala sto veca hranljivost mleka i kolicina vaznih sastojaka za razvoj deteta.
Mi smo dugo pili to mleko,od rodjendana do 18 meseci.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
4.6.2016 21:50:11   
JasminaSt
Ukusi su sledeci :
Vanila
keks
kajsija
borovnica
griz,
ukus cokolade i malina

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
5.6.2016 12:08:52   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: marketing RR


Lep vikend vam želimo! :)

Kako se zove mleko za stariju odojčad od 12. meseca nadalje i koje dugolančane masne kiseline sadrži (koje se nalaze i u majčinom mleku)?



Zove se Nan 3 PRO. Dugolančane masne kiseline koje sadrži a nalaze se i u majčinom mleku su Omega 3 (DHA) i Omega 6(ARA).

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
6.6.2016 8:06:09   
muzicarka
Zove se Nan 3 Pro i sadrzi omega 3 i omega 6 dugolancane masne kiseline

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
6.6.2016 21:51:58   
marketing RR
Deca spavaju? Mame kuckaju? :)

Kako se zove mleko namenjeno deci od 18 meseci nadalje i koje aktivne kulture sadrži?


(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
6.6.2016 21:56:08   
mila83

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Deca spavaju? Mame kuckaju? :)

Kako se zove mleko namenjeno deci od 18 meseci nadalje i koje aktivne kulture sadrži?




To je NaN 4 Pro,mleko koje je namenjeno deci od 18 meseci nadalje. Može se koristiti dokle god dete prihvata ovakav mlečni napitak. Sastavom je prilagođen aktivnoj maloj deci. U samo 1 šoljici mleka na dan osiguravaju se potrebni vitamini i minerali, posebno gvožđe, kalcijum i vitamin D. Sadrži aktivne kulture Bifodobacterium Longum i Lactobacillus Rhamnosus.
Mi smo koristili i to mleko,moja T ga je htela.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
6.6.2016 22:00:35   
dddaca
Mleko namenjeno deci od 18 meseci nadalje je NAN4. Sadrži aktivne kulture Bifodobacterium Longum i Lactobacillus Rhamnosus.
Mi jos nemamo 18 meseci, ali ga koristimo za pripremu zitarica povremeno

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
6.6.2016 22:05:10   
Mala Elena
Mleko namenjeno deci od 18 meseci nadalje zove se NAN4 pro... Sadrži aktivne kulture- Bifodobacterium Longum i Lactobacillus Rhamnosus.
A nama je ostala jedna kesica koju.nismo iskoristili, nesto ne ide sa Nesquiqom a sad mi dade ideju kako mogu da ga iskoristim. Sta sve stavljas od zitarica ddaco?

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
6.6.2016 22:07:30   
vocicana
NAN 4 je mleko za decicu nakon 18 meseci zivota.Aktivne kulture u ovom mleku su Bifidobacterium Longum i Lactobacillus Rhamnosus.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
6.6.2016 22:11:47   
isidora88

NAN 4 je mleko za decu nakon 18 meseci zivota. Nan 4 sadrzi aktivne kulture Bifidobacterium Longum i Lactobacillus Rhamnosus.


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
6.6.2016 22:25:40   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Deca spavaju? Mame kuckaju? :)

Kako se zove mleko namenjeno deci od 18 meseci nadalje i koje aktivne kulture sadrži?



Zove se NAN PRO 4
Sadrži aktivne kuture Bifidobacterium Longum i Lactobacillus Rhamnosus .

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
6.6.2016 22:47:05   
serpica

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Deca spavaju? Mame kuckaju? :)

Kako se zove mleko namenjeno deci od 18 meseci nadalje i koje aktivne kulture sadrži?






NaN Pro 4 namenjeno je deci starijoj od 18 meseci,sadrzi minerale,gvozdje,kalcijum,vitamin D, kao i aktivne kulture Bifodobacterium Longum i Lactobacillus Rhamnosus.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
6.6.2016 23:43:23   
Mariya
Mleko namenjeno deci od 18 meseci nadalje zove se Nan 4 pro. Ono sadrži aktivne kulture Bifodobacterium Longum i Lactobacillus Rhamnosus.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
6.6.2016 23:55:45   
suzi kju
Nan 4 pro je mlekom namenjeno deci starijoj od 18 meseci.
Sadrži aktivne kulture Bifodobacterium Longum i Lactobacillus Rhamnosus.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
7.6.2016 8:46:00   
muzicarka
Mleko namenjeno deci starijoj od 18 meseci se zove Nan 4 pro, i sadrzi aktivne kulture Bifodobacterium Longum i Lactobacillus Rhamnosus.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
7.6.2016 14:00:11   
Maraj
To je NAN 4 pro. Mleko za decu nakon 18 meseci zivota. Ono sadrzi aktivne kulture Bifidobacterium Longum i Lactobacillus Rhamnosus.


< Poruku je uredio Maraj -- 7.6.2016 14:01:23 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
7.6.2016 14:27:23   
nikiteki
NAN 4 pro mleko je namenjeno deci od 18 meseci nadalje. Može se koristiti dokle god dete prihvata ovakav mlečni napitak. Sadrži aktivne kulture Bifodobacterium Longum i Lactobacillus Rhamnosus

< Poruku je uredio nikiteki -- 7.6.2016 14:28:06 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
8.6.2016 14:49:25   
marketing RR
Još samo malo i završavamo ovo sjajno takmičenje user posted image



Kojim su važnim mineralima bogati Nestlé mlečni deserti?



Ako zatreba pomoć, potražite je na stranicama:

http://www.bebe-nestle.rs/proizvodi/t/1272

http://www.bebe-nestle.rs/about



< Poruku je uredio marketing RR -- 8.6.2016 14:50:44 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
8.6.2016 14:54:44   
serpica

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Još samo malo i završavamo ovo sjajno takmičenje user posted image



Kojim su važnim mineralima bogati Nestlé mlečni deserti?



Ako zatreba pomoć, potražite je na stranicama:

http://www.bebe-nestle.rs/proizvodi/t/1272

http://www.bebe-nestle.rs/about






Bogati su kalcijumom,magnezijumom i cinkom,za cvrste kosti i jake zube, user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
8.6.2016 15:14:16   
Mala Elena
Bogati su kalcijumom, magnezijumom i cinkom – za čvrste kosti i jake zube! Samo jedna čašica (100g) sadrži više od 30% preporučenog dnevnog unosa ovih važnih minerala. Kvalitet proteina kao i količina šećera prilagođene su uzrastu deteta. Izvrstan su međuobrok ili desert, i idealan obrok van kuće.user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
8.6.2016 15:19:52   
mila83

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Još samo malo i završavamo ovo sjajno takmičenje user posted image



Kojim su važnim mineralima bogati Nestlé mlečni deserti?



Ako zatreba pomoć, potražite je na stranicama:

http://www.bebe-nestle.rs/proizvodi/t/1272

http://www.bebe-nestle.rs/about




Nestle mlecni deserti su bogati kalcijumom,magnezijumom i cinkom,mineralima bitnim za cvrste kosti i jake zube.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Nestlé vas nagrađuje povodom 150-og rođen...
8.6.2016 15:25:56   
nikiteki
Bogati su kalcijumom, magnezijumom i cinkom – za čvrste kosti i jake zube!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Neka ovo leto bude najsrećnije do sada!
Deca zaslužuju da imaju zamršenu kosu, stopala od peska, kolena zelena od trave, prljave ručice od igre. Ove stvari pune...
Karavan „Na putu kroz roditeljstvo“ dolazi...
Sledeća stanica karavana je upravo Novi Sad, gde će 25. maja u 11 časova u Kulturnoj stanici Eđšeg građani moći da sa st...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here