|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
17.5.2016 10:12:31   
Maraj
Eto vodim rat sa mm oko smera namestanja sedista :-P

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
17.5.2016 10:14:52   
suzi kju
Ma ne mogu da vam opišem kako to smešno izgleda, al šta ću, moram.
Ana ja sam ti luda malo, ako ih ne viidm šta rade, pomišljam svašta nešto, da je nešto je stavila u usta, zadavila se i zato ne mrda, a one recimo spavaju.
Kad prevaziđem taj trip sledeću napred user posted image

A Maraj rano je da ga okrenete da sedi u smeru kao vi, mali je, bez obzira na kilazu.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
17.5.2016 10:20:08   
Maraj
Znam suzi al mm ne posustaje. Moracu opet da se posvadjam sa njim. user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
17.5.2016 10:21:04   
kumaradeki
Kao sto sebe vezujem vezujem i decu. Problem se samo sto dete do 10 godina promeni 4 sedista minimum. Ali sve za njihovu bezbednost
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
17.5.2016 10:38:28   
isidora88
Maraj a sto tm insistira da sedi u smeru voznje? Koji su mu argumenti?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu kumaradeki)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
17.5.2016 11:02:41   
veselicaa
Maraj zar nemate onu nelepnicu na jajetu na kojoj je nacrtano kako se postavlja?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
17.5.2016 11:15:41   
serpica

IZVORNA PORUKA: Maraj

Eto vodim rat sa mm oko smera namestanja sedista :-P




Ubaci ga u temu da procita sta pisemo mozda pobedis user posted image
salu na stranu do 6m dete se vozi u suprotnom smeru,kao sto rekosmo sem ako auto ima airbag,ali i to moze da se iskljuci tako bese nekako user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
17.5.2016 11:43:50   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: kumaradeki

Kao sto sebe vezujem vezujem i decu. Problem se samo sto dete do 10 godina promeni 4 sedista minimum. Ali sve za njihovu bezbednost
user posted image user posted image user posted image

Moje dete je do sada promenilo tri i da nemam drugo ostalo bi na tome. Prvo jaje, pa onda ono od 9 meseca do neke 4. godine i od tad treće koje se kasnije transformiše samo u buster. Mada kolika je i koliko brzo raste, dok brat ne sustigne to sedište, njoj neće ni trebati user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu kumaradeki)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
17.5.2016 11:51:55   
isidora88

IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: Maraj

Eto vodim rat sa mm oko smera namestanja sedista :-P




Ubaci ga u temu da procita sta pisemo mozda pobedis user posted image
salu na stranu do 6m dete se vozi u suprotnom smeru,kao sto rekosmo sem ako auto ima airbag,ali i to moze da se iskljuci tako bese nekako user posted image


Dete se svakako vozi u suprotnom smeru bez obzira na airbag jer je najispravnije postaviti dete na zadnje sediste. Jedino ako dete napred sedi na suvozacevom sedistu onda se iskljucije airbag.
Jako je bitno i pravilno postavljanje sedista, tj.da bude vezano kako treba i pricvrsceno, i naravno da je i dete u sedistu vezano.
Jako cesto vidjam da se deca voze u sedistu ali nisu vezana, ne vidim poentu onda sedista, a najcesci odgovor kad ih pitam sto ne vezu dete je da detetu smeta pojas a sediste imaju samo zbog policje i kazni, o bezbednosti ne misle jer su svi ubedjeni da se njima "to" nece desiti


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
17.5.2016 11:55:37   
serpica

IZVORNA PORUKA: isidora88


IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: Maraj

Eto vodim rat sa mm oko smera namestanja sedista :-P




Ubaci ga u temu da procita sta pisemo mozda pobedis user posted image
salu na stranu do 6m dete se vozi u suprotnom smeru,kao sto rekosmo sem ako auto ima airbag,ali i to moze da se iskljuci tako bese nekako user posted image


Dete se svakako vozi u suprotnom smeru bez obzira na airbag jer je najispravnije postaviti dete na zadnje sediste. Jedino ako dete napred sedi na suvozacevom sedistu onda se iskljucije airbag.
Jako je bitno i pravilno postavljanje sedista, tj.da bude vezano kako treba i pricvrsceno, i naravno da je i dete u sedistu vezano.
Jako cesto vidjam da se deca voze u sedistu ali nisu vezana, ne vidim poentu onda sedista, a najcesci odgovor kad ih pitam sto ne vezu dete je da detetu smeta pojas a sediste imaju samo zbog policje i kazni, o bezbednosti ne misle jer su svi ubedjeni da se njima "to" nece desiti





Na to sam mislila user posted image ne mogu da zamislim da vozim bebu od nekoliko meseci pozadi a da je ne vidim,osim u krajnjoj nuzdi naravno...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
17.5.2016 11:57:55   
veselicaa
Serpi dobra ideja,ova tema je i da se podigne svest i razmisljanje roditelja o bezbednosti dece u saobracaju.
Trco i mi smo promenili tri,a buster je ionako jeftin pa ga i ne racunam kao neku veliku kupovinu.
Isidora i ja cesto cujem da se roditelji zale da deca nece u sediste i da ih stavljaju bez pojaseva a tako se gubi svaka svrha sedista.Jedino pravilno postavljeno sediste je bezbedno i radi svoj posao.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
17.5.2016 12:45:53   
isidora88
Mi smo promenili 2 sedista, jaje i ono od 9-36 jos uvek koristimo.
Dete treba animirati u sedistu nekom igrackicom ili tako necim da ne poveze vezivanje i sputanost sa necim losim nego da to shvati kao nesto sto se mora. I meni je sin vristao kad je malo porastao u vecem sedistu ali uz igrice, pevanje, igracke je navikao. Vise ne pravi problem dok se vozi. Jedini mi je problem kad zaspi sto mu glava pada napred pa kad sama vozim negde duze ludim kad mu vidim glavu skroz oklembesenu napred. Moram neki povez da nabavim za glavu

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
17.5.2016 12:56:59   
serpica
Sto se animacije dece u kolima tice,videla sam posebnu da kazem torbicu koja se zakaci na sedistima vozaca i suvozaca pozadi,ta ista torbica drzi tablet racunare u koje gledaju deca,mogu da se puste crtaci ili neke pesmice i tako put prodje bez plakanja.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
17.5.2016 13:20:20   
veselicaa
Isidora mnogi se zale na to da deci glava pada dok spavaju,cak i ovde na rr u temi autosedista su zene dosta pisale o tome.Da li stvarno ima nekakav pojas za to,ja ne znam.
Moja starija cerkica nije bas obozavala autosediste,ali sam uvek nalazila nacin da je animiram,bilo nekom igrackom ili pricanjem,muzikom bilo cim sto bi joj drzalo paznju u tom trenutku.Mladja je obozavala sediste i nisam morala da nalazim nacine da je animiram dok je u automobilu.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
17.5.2016 13:48:54   
Sanjalicaaa
Mi imamo dvd pa mu mm pošto Masu i medu. Kao da ga animira. Po meni je to greška. Može biti mač sa dve oštrice. Po meni treba da se nauči strpljenju, a ne da očekuje zabavu svaki put kad uđe u auto.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
17.5.2016 14:09:09   
Maraj

IZVORNA PORUKA: isidora88

Maraj a sto tm insistira da sedi u smeru voznje? Koji su mu argumenti?

Boze , smejacete se kad vam kazem argument....
kaze , i njemu bi bilo muka da se vozi unazad user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
17.5.2016 14:11:26   
Maraj

IZVORNA PORUKA: serpica

Sto se animacije dece u kolima tice,videla sam posebnu da kazem torbicu koja se zakaci na sedistima vozaca i suvozaca pozadi,ta ista torbica drzi tablet racunare u koje gledaju deca,mogu da se puste crtaci ili neke pesmice i tako put prodje bez plakanja.

Serpi , gde si to videla? Nama to treb aza pzt ba more. Mm gledao one drzace za tablet. One od plastike. Nisu bas jeftini. Dva parceta plastike cini mi se oko 2000 din

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
17.5.2016 14:37:03   
serpica

IZVORNA PORUKA: Maraj


IZVORNA PORUKA: serpica

Sto se animacije dece u kolima tice,videla sam posebnu da kazem torbicu koja se zakaci na sedistima vozaca i suvozaca pozadi,ta ista torbica drzi tablet racunare u koje gledaju deca,mogu da se puste crtaci ili neke pesmice i tako put prodje bez plakanja.

Serpi , gde si to videla? Nama to treb aza pzt ba more. Mm gledao one drzace za tablet. One od plastike. Nisu bas jeftini. Dva parceta plastike cini mi se oko 2000 din




Nas prijatelj to ima,oni imaju troje dece zive u Nemackoj,dva puta godisnje dolaze za Srbiju i onda moraju necim da zanimaju decu,tacno je da treba da se nauce strpljenju ali ko da izdrzi put od 20 i nesto sati miran..ja prva ne mogu a kamoli deca. U svakom slucaju pitacu ga pa cu da javim u temi..bas izgleda kao torbica za mobilni telefon samo veca na cicak se nekako stavlja,pitacu.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
17.5.2016 14:41:12   
serpica
http://www.minimarket.rs/tehnika/oprema-za-mobilne-telefone/stalci-i-drzaci/31-univerzalni-nosac-za-tablet-pc-za-zadnje-sediste
ovo sam nasla,Maraj verovatno mislis na to..nije mnogo skupo,medjutim ono o cemu pricam je bas kao torbica..

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
17.5.2016 14:57:01   
suzi kju
Naša sedišta su do 13 kg čini mi se, još uvek ih koristimo.

Serpi ja sam nešto viđala, možda ne mislimo n a isto, ja sam viđala da ima i razne pregradice za igračke i tad držač za tablet. Mislim da je na fb izbacila neka stranica.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
17.5.2016 14:59:52   
Maraj
Serpi super izgleda. Taman sam mislila da obavestim mm kad vidim da vise nemaju na stanju :-P
Mi smo gledali po 2000 je bilo. Nesto mi mnogo to para

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
17.5.2016 15:04:12   
serpica
Maraj,Suzi kad ukucate drzac za tablet za kola svasta izadje,Maraj mozda ima neka druga prodavnica...u svakom slucaju da deca sede u sedistu i bila sta drugo da tu ostanu do kraja puta user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
17.5.2016 15:05:37   
Sanjalicaaa
Meni je to ok za duža putovanja, ali od kuće do vrtića mu ne treba.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
17.5.2016 15:07:10   
Maraj
Pa da serpi. Mi i planiramo da kupimo taj drzac da pustimo tablet s vremena na vreme kada se L uznemiri. Kupili smo neki preko e bay-a ali ne pase za nas tablet.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Osvoji Britax Römer autosedište Trifix (9...
17.5.2016 15:10:59   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Meni je to ok za duža putovanja, ali od kuće do vrtića mu ne treba.

Sanjalice , nama treba za put na more . Ovako po gradu mu ne bi pustala. U sustini ok je on u sedistu. Razgleda kroz prozor ili ako se bas unervozi , dam mu neku igrackicu

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Kada se farbaju jaja za Vaskrs?
Jaja se u Srbiji farbaju još od 16. veka. Kroz nekoliko vekova usavršavale su postojeće tehnike, izmišljale nove, ali je...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here