|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
29.8.2012 12:34:44   
Anoniman
user posted image Čestitamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 226
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
29.8.2012 12:36:32   
Anoniman
Hvala user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 227
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
29.8.2012 12:42:52   
minavb
Mislim da Ribizla ima najaktivniji sexualni život na RR. Na ostale samo user posted image u zdrav mozak na poslu, pa nam kod kuće nije ni do života.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
29.8.2012 12:43:49   
Anoniman
Znas kako , ja radim sa md , pa me i na poslu user posted image u glavu user posted image mislim da sam van konkurencije u tom slucaju user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 229
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
29.8.2012 12:51:02   
minavb
Mm i ja ne bi mogli nikad da radimo zajedno. Em ima problem sa ženama autoritetima, em mu je rak rana to što mu je žena telegentnija od njega.user posted image
Uživaj dušouser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
29.8.2012 12:56:32   
vukosava

IZVORNA PORUKA: minavb

....m mu je rak rana to što mu je žena telegentnija od njega.user posted image
...


Kako ste to utvrdili, isli na testiranje ili precutni sporazum

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
29.8.2012 13:01:04   
minavb
NE offtopikuj Vuko user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
29.8.2012 13:11:51   
Anoniman
Nas posao dozvoljava da se ne vidimo dok radimo , on crnci ja skupljam novac user posted image i ja se odmah slozim da je njegova cuna veca , znam da ti muke mucis sa tim user posted image
Vuko , kako tvoj sex life ?

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 233
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
29.8.2012 13:26:29   
minavb
Jbg, ja mom moram d anacrtam da je moja veća, kao što sam morala i da mu nacrtam da je sex u trudnoći ok i da ne mora da čeka da sinko krene u školu da bi me spopao. Mislim da smo čekali mesec dana, ne sećam se tačno.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
29.8.2012 13:28:23   
Bebilina
Mi smo za vikend, al ko tinejdzeri, sa kondomom i nije mi to to... Cekam spiralu da se vratimo na staro user posted image
A zelju imam od kad sam se porodila- drmnuo me izgleda testosteron ko blesav user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
30.8.2012 18:18:30   
vukosava
IZVORNA PORUKA: ribizla
Vuko , kako tvoj sex life ?


Pravo da ti kazem ne mogu da se opustim posle porodjaja nikako. Nije mi kao pre. Sad kad znam sta moze da ispadne kad ne pazis sto posto, frka mi je bas i nikako da se prepustim skroz. Ne zelim da ponovo zatrudnim...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
23.9.2012 12:04:19   
MicinaMama
Evo i mene sa pitanjem u ovoj temi.

Prvi porodjaj mi je prosao sa usivanjem naveliko hehe...ali imala sam odnose posle 2mj jer su mi dugo ispadali konci,jos su me i isekli oni dole dodatno...bas sam imala problema.

A sada mi je porod prosao glatko,jedva da sam nabrecnula negde,a i to sto je malo popuckalo proslo je za 4 dana.Usivanja nije bilo ni u romingu.Sada sam napunila 4n i 3d posle poroda,pa me zanima da li smem da otpocnem sa sexom???Slabo sam krvarila,potpuno slabo i to je stalo ima vec desetak dana...nosim one dnevne uloscice eto cisto radi reda...

Sta vi mislite?

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
23.9.2012 12:33:22   
Olga75
ja sam sacekala prvu kontrolu kod ginekologa da mi kaze da je sve ok , sraslo i da su lohije prestale
a ti kako hoces , mislim ako mozes , hoces , smes i tako samo napred user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
23.9.2012 13:11:26   
MicinaMama
nisam sigurna da li hocu,mogu ili smem...zato sam ovde i pitala da vidim sta ste vi radile i da li je ok.

Kod mene je muz nestrpljiv ne jauser posted image ,pa neznam sta da radim...ali u sredu mi je pregled,moze se strpiti do tada.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
27.9.2012 22:25:18   
jovana13
posle prvog porodjaja proslo je mesec dana do prvog puta i bilo je bolno rana me je bas zatezala. Sad je proslo 33dana rana je veca nego prosli put ali uopste me ne zateze ni kad sedim ni kad nesto radim i srasla je bas lepo. Ne krvarim ima 2 nedelje nosim dnevnu malo samo ima zuckasti iscedak. Sta vi mislite jel da sacekamo jos ili da pokusamo? Mada kontam da ako se vec osecam kao da nemam ranu, da smemo?

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
28.9.2012 0:46:02   
sneza24
Ja sam bila i na prvu kontrolu i danas je 2 meseca od kako sam se porodila a jos uvek nismo poceli sa seksom.Nemam vremena jos i za to.user posted image

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
26.10.2012 8:35:41   
pocahontas
mi smo tacno 40i dan nakon porodjaja, ja sam bas brinula da li ce boleti jer su me prilicno secnuli, medjutim sve je bilo supeeer :) ni malo nije bolelo, samo smo nastavili gde smo 3 dana pred porodjaj stali :D

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
10.11.2012 18:11:45   
mlada_mama
Ja ranije pohrlila na ovu temu user posted image
meni tooooooliko fali sex da ni sama sebi nisam jasna user posted image u trudnoci pomisao na sex - user posted image a 9 dan po porodu ja poludila user posted image i sad ne znam sta cu sa sobom, doktorica me narucila za 2mj na kontrolu, a ja se osjecam super, imala sam svega 3 vanjska konca a rana je odlicna, krvarim smedjkasto od prije neki dan... poludicu ako budem 2mj cekala kontrolu... a bojim se prije da nesto ne user posted image
user posted image

_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
10.11.2012 19:43:34   
MicinaMama
mm dok krvaris nemoj se sexati,ja sam se sexala ovaj put nakon 5 nedelja ali nisam bila rezana ni sivena.
A posle prvog porodjaja nisam se sexala dva meseca,cele babine su mi ispadali konci,a i rana je friska.Ja ti nebih preporucila jos.Jeste imas jaku zelju znam,ali prvi sex ti nece biti prijatan ako pozuris,boli i neugodno je.user posted image

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
10.11.2012 20:07:23   
sneza24
MM je u pravu bolje sačekaj prvu kontrolu a i stvarno taj prvi odnos je i kod mene bio bolan i nimalo prijatan.
I posle prvog i posle drugog porođaja smo imali odnose tek posle 2 meseca samo što me ovog puta nije bolelo jer nisam sečena niti sam pukla.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
10.11.2012 20:32:53   
caca81
Kada prestanu lohije, dakle nekih 30-40 dana posle porođaja...mada meni sex tada nije na pamet padao..dugo, dugo posle porođaja.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
10.11.2012 21:15:31   
mlada_mama
Ma nisam ni mislila prije 40 dana, ali ne znam da cu cekati kontrolu, a to je 11 januar, nema sanse user posted image

_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
10.11.2012 21:22:06   
miva
Meni sex jos uvek ne pada na pamet!user posted image

Mm ce se osusiti!user posted image

Probali smo prvi put tri meseca posle porodjaja i nije islo! Probali ponovo pre neki dan, i sada je bolje.

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
10.11.2012 21:25:03   
Janncica
Miva stvarno? Toliko?

Mlada mama cekaj jos malo...Dok ne prestane krvarenje... A verujem da ti je bas frka... Mi nismo 30 dana,i nisam vise mogla da izdrzim...I nije ni bolelo,ni nista... a iz bolnice sam stigla napaljena na mm... user posted image bas mi je falilo...user posted image

(odgovor članu miva)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
10.11.2012 21:38:07   
miva
Ja sam jako lose prosla na porodjaju. Iskidala me beba, a ona sirota izudarala glavicu na moju karlicu i imala je hematom na glavi. Rodjena je obrnutom rotacijom (licem napred). Tako da sam ja duplo stepana, i iznutra i spolja, pa je rana pucala, pa se dva sava spolja upalila i ... tako. Bas je trebalo vremena da se sve to zaleci. Pa kada smo probali i mene pocelo da boli, ali bas boli, uplasih se i onda opet pauza. A mm nije nestrpljiv i rece - kada ti pozelis mi cemo to raditi, i tako i bi! Ljubim ga!user posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here