|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.7.2018 22:43:49   
vocicana
Vrlo skupe i vrlo zeznute popravke. Mm je vozio dve ali se naplacao strasno dok je sredjivao te ovo te ono.
Ju kakvih sam se stvari nacitala. Ljiso, ja msm da am ti vec rela, za tu decu i izrazavanje, ne mogu da verujem, to je sve od roditelja sto se cuje.
Isi, idi prijavi stoke od kolega, zasto da ne! Kakav je to nacin, pa staako se vakcina odlozila, moje dete je recimo MMR priio sa godinu i po, sve druge vakcine po redu i akko je trebalo. Ima pravo da se razboli, ima pravo da se odlozi, kakav je to nacin!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.7.2018 22:51:40   
IvanaSK RR
Pa ne slažem se. Zavisi za koju Alfu. Mi smo zadovoljni i delovima za nju i majstorom. Nista nije problem kad imas ok majstora.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.7.2018 22:52:57   
vocicana
Msm da je bas taj model bio. Ali ne govorim o ovdasnjim uslovima.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.7.2018 22:58:26   
IvanaSK RR
Mi sa njom nismo imali nikakvih problema. Sve do sada je bilo normalno. I ovo sad je normalno user posted image
Naravno, zavisi u kom stanju je uzet auto, da li je benzinac, dizel...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.7.2018 22:59:42   
vocicana
Ma sve ja to znam, samo sto kada spojim auto...majstori...sve mi muka bude. Mene ceka zamena seta kvacila u kompletu, ma sitnica, cak i za moj auticuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
11.7.2018 23:14:02   
IvanaSK RR
Sto se tice majstora tu nemamo problema. Nasi majstori su jedni od najdivnijih ljudi na svetu user posted image inace, uglavnom rade samo Alfe.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.7.2018 12:34:07   
Misha i Ljisha
Posandrcao kotao i upalilo nam se grejanje u kuci iz cista mira. Nisam odmah skapirala jer nosam malog mislim vec znojim se od muke. Slucajno dotaknuh radijator. Slucajno. Ono vreouser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
13.7.2018 16:00:25   
Maraj
O ljiso, pa zar i to moze.... sam da se pali...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
14.7.2018 8:52:02   
vocicana
user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
16.7.2018 10:49:47   
Milena18
M došao stric, radi blizu nas pa za vreme pauze svrati. Tražila mu je crtani i kažem mu da joj ne pušta jer je već gledala dosta jutros i on joj posle dva minuta pusti. Sad sedi na terasi i bulji u telefon umesto da se igra u dvorištu. Mislim, ja razumem da je lakše pustiti joj crtani nego trčati za njom, ali onda ne mora ni da dolazi. Koja je svrha ako joj samo da telefon i ćute i gledaju crtani? A to što ništa ne znači kad ja kažem da nešto ne može neću ni da komentarišem.

< Poruku je uredio Milena18 -- 16.7.2018 10:50:14 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
16.7.2018 21:08:05   
Misha i Ljisha
Jaooo kad cu stici na salas? Sad bih tamo do zime ostala majke mi. P mi se trza. Ovaj mali se dere u dvoristu mama mama mama (a mama mu na spratu ne cuje a on se dere sve vise) trci kroz dvoriste u nekim papucama koje jako odzvnjaju lupa kapijom. A ZNA da P spava od 20h uvek. I sta sad ja kao nadrndana nadzak baba trwba da izadjem i da kazem ne deri se kao lud???? I evo prebacih P na veliki krevet jer se non stop trzao. Lezim pored ne mogu niata da uradim ni istusirala se nisam

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
19.7.2018 9:00:31   
IvanaSK RR
Opet muz ide na teren user posted image uf kako sam se sada iznervirala. U tom periodu nam i registracija, imamo i svadbu, tata je ovde, tada treba da ide... A naravno dnevnice su tamo smesne, nece mu biti dovoljna ni za hranu. Posto im je hrana prosto fantasticna!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.7.2018 23:08:57   
vocicana
Ivana drzi se. Joj boze sto je to strasno

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
21.7.2018 23:25:19   
jess021
Ivana, gde ide? Na koliko dugo?
Drz' se.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
22.7.2018 8:09:19   
IvanaSK RR
Jess, ovde u Srbiji... Retko kad se zna na koliko, na nedelju, dve, tri...
Nije meni problem sto on ide. Tako je od kad smo se upoznali. Nervira me sto se tako namestilo da ide u periodu kad ne treba user posted image
Mada, evo, sad je prica da ipak nece ici.. Ma, sta reci...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.8.2018 14:13:45   
gagana83
Malo je reci da pi*dim. U parku pored nase kuce trava skoro metar! Pojavile se i zmije.Ne smem dete da pustim napolje. Pa majku vam vasu, da je da treba tu da prodju funkcioneri kad dolaze u posetu gradu, bilo bi cakum pakum! Bem ti i opstinu i drzavu i sve!

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.8.2018 14:21:58   
mama Jo
user posted image
Zezas da su se i zmije pojavile?
Jezivo, ali jezivo!!
I u NS zna to da se desi, kad je granulo prolece jezivo je izgledalo, velika livada blizu nas je bila sva u korovu do pojasa...
Za divno cudo sad preko leta su cesce kosili.
Ali jezivo stvarno gagana!!+

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.8.2018 14:46:48   
gagana83
Da bre! I to nije livada, vec park sa klackalicama, ljuljaskama, spravama...Blizu je suma.
Zvale komsije juce komunalno, danas moj svekar zvao, prebacivali mu vezu nekoliko puta, bolje da ne pisem sta im je rekao. Obecali da dodju, ali tek u ponedeljak! Uzas!

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.8.2018 14:58:41   
mama Jo
Secam se da mi je jedna zena rekla, tada kad su ovde livade bile jezive, da je zvala i da su joj rekli da oni u budzetu imaju novca da 2 puta kose godisnje pa moraju time da se vode, uzas.


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
17.8.2018 22:55:36   
gagana83
Strasno user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
19.8.2018 15:48:54   
vocicana
Gagana, neka sve rese sto pre! Stoka! Ja bi im se na glavu popela sa zvanjem, dok ne izadju ne prestajte sa zvanjem.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
20.8.2018 8:37:13   
vonavoj
Je*** call centar..i j**** net..iskucala sam poruku i sve nestalo..
Samo cu user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
20.8.2018 11:24:56   
gagana83
Evo dosli da kose. Nema druge, nego da im zapretis!

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
20.8.2018 22:31:45   
vocicana
Bravo!!! Dok se ne postavis bez veze, i dok ne budes drzak, nista ne uradis.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Tema za istresanje negativne energije- XI...
23.8.2018 14:40:48   
milicicak
Na milon stepeni nema vode jer su izgleda probusili neku cev dok nam ispod prozora raskopavaju ulicu da bi se eto tako potrosile pare! Kola komotno mozemo i da nemamo jer ne mozemo da izadjemo iz garaze! Mm je kod kuce ali je non stop na kompu ili telefonu jer ga non stop zovu sa posla a sad je i na posao otisao! A ja kao hobotnica, izmlazavaj se, drzi bebu, zabavljaj starije dete. Odlepicu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here