|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
19.4.2017 2:19:44   
MaRa94
Nisam mislila da n smm, nego ne mogu. Imala sam operaciju kicme pre nekih 4 god., pa verobvatno zbog trudnoce krenuli su bolovi u donjem delu ledja, i cim se okrenem na ledja nakon 10ak minuta javlja se bol i moram da se okrenem...user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
19.4.2017 7:44:25   
krin 40
Dobro jutroo.Dala sam Mimici br.Sinoć još uvek ništa od porodjaja videćemo danas😃.Šta vi radite?Ja ustala,pijem kafu..napolju užas od vremena.Maro mučnine su gadne ali i neki pokazatelj da je sve ok.Mariya,Skockice uživate sa bebama.Verovatno smo vam
smešne😅Da li je Ana izašla ili izlazi?Nešto nisam videla juče da je negde pisala.Ja u deset idem na feniranje i da sredim obrve.Srećom salon mi je pored ulaza 😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
19.4.2017 8:03:52   
nikiteki
Dobro jutro. Ja evo pijem kafu, vreme je užasno kiša neka pada.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
19.4.2017 8:15:25   
krin 40
Niki i ovde..Ostani kući i spavaj😃Postavila sam slike stonaka.Meni liči da se malo spustio

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
19.4.2017 8:18:27   
vocicana
Marce tek je pocetak, da znas kako sam se napatila sa kicmom celu trudnocu, krsta su mi se raspadala, posle porodjaja necu da ti goorim. Ali sve ces izdrzati, sve ce biti super.
NIkiteki dusooo, koliko si trudna? Nikako da se kucnem sa vama ovde, boze mili ne stizem preko dana, malisa je postao toliko zahtevan ali tako rastu. Zubi nicu, slinci cure, kasljemo, kijamo, sve u krug.
Trudnicice ljubim vas!!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
19.4.2017 8:33:39   
MasnaMasnica
Jutrouser posted image
Niki tebi bese cetvrtauser posted image svaka cast!
Krin dobro si me podsetila i ja da zakazem.

Maro sto kaze krin mucnine jesu smor,ali su pozitivan znak! Ja ih jos imam. Kada ides kod dr? Ja sam super. Bila na kontroli. Sutra punih 10 nedelja,vec je poceo stomacic polako da mi se nazire. Jedva cekam da poraste i behind pokreteuser posted image
Ljubim vas. Cao.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
19.4.2017 9:16:33   
zumbulcic
Jutroo
Evo i mene da se kratko javim, sve je po starom...jos nikakvih promjena, samo su mi ceste kontrakcije ali nisu u pravilnim razmacima pa nadam se da nece jos krenut.
Kod nas jutros osvano snijeg, fuuj ne volim ga ni na razglednici vidjet.
Jucer mi je mm krecio kuhinju pa sam se vrtila oko njega i bas se umorila, doduase ocistila sam frizider i komirala se. Tako sam zaspala da nisam bolove ni osjetila, zato sad sveee boli.
Postavila sam slicicu pupe da vidite kako nije veliki ali kako pravi problem user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
19.4.2017 9:55:16   
zumbulcic
krin imas pp

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
19.4.2017 10:09:22   
MaRa94
Dobro jutro trudnice. Na pregled idem za za dve nedelje. Tako mi zakazao dr. Jedva cekam da odem. Mislim da ce mi nakon toga biti mnogo lakse. user posted image
Jaoj citam i ne verujem za sneg. user posted image
Nadam se da ce se za 3 nedelje prolepsati vreme posto tada dolazim u nasu lepu Srbiju i mnogo se radujem tome.user posted image

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
19.4.2017 14:37:59   
Zemunka85
Di ste trudnjace (aahahah mob mi trudnjace ispravlja na trbusnjaci)
Ja u busu posla po rez UK, nadam se da je ok. Posle na L baletski nastup.


Zakazala sam Sl petak UZ nadam se da ću saznati pol a i 5.5. kod Zivanica 4d. Nisam htela ali mi zao da L ima te snimke a beba ne. Taman mi je godišnjica braka neka to bude poklon 😄

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
19.4.2017 15:31:42   
krin 40
Zemunka jesam sitna a narasla mi tiba(pupu😃) zadnje tri nedelje baš baš.Ali ja za divno čudo ne osećam nikakvo opterećenje osim na stidnu kost.A i spustio mi se stomak malo pa fino dišem i varim😃Mogu svakoj od vas da od srca poželim da se ovako oseća u 34-toj nedelji❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
19.4.2017 16:17:38   
ZonaStaša
Drage moje trudnice, da Vam javim da je uz i ctg prosao najbolje moguce. Ipak je bebana bila tako okrenuta da se komora videla uvecano. Sve je u najboljem redu, za 7 dana opet sve +brisevi. 36 nedelja, a napredujemo 36w4d i teske smo 3094g.
Ljubimo Vas

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
19.4.2017 17:11:15   
krin 40
Zona S bas mi je drago da su ti dobri rezultati.Pošalji i ti pp moderatorima da te stave na spisak trudnica.Bliži se i tvoj termin😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
19.4.2017 20:02:36   
Skockica
Trudnicice samo da vam mahnemo. Pratimo vas drzite se!

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
20.4.2017 5:57:24   
Mariya
Jutro drugarice!
Mališa konektovan, još malo pa odosmo na put. Danas, sutra i onda pauza, pa od maja sve ponovo. Ali bitno je da bar ima napretka. Skockice, kako je kod vas?
Krin, ovako iz mog ugla gledano jeste smešneuser posted image šalim se naravno, znam vrlo dobro kako vam je jer sam i ja ne tako davno bila kao viuser posted image Što me podseti zakazala sam prvi pregled nakon porođaja! Sutra 8 nedelja. Kad pre?!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
20.4.2017 6:16:04   
nikiteki
Dobro jutro. Jeste mi četvrta trudnoca.krin ostala bi ja kuci ali radimuser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
20.4.2017 9:13:46   
MicinaMama
Jutro zenice!!

Ja odvela cure u skoli,sada sam doruckovala i evo moja bebana skakuce u stomaku hehe.Samo me udara gore kod zeluca.Izgleda da su joj nogice tu pa kada me podbode bude bas neprijatno.

Odoh sada da spavam jos malo...pospana sam ovih dana.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
20.4.2017 9:56:09   
krin 40
Jutro.Micina m baš si jutos vredna.Ja sam tek sada ustalauser posted image .Mariya smej se slobodno i ja ću samo da se sve ovo završi kako treba😃Napreduje dečak,Skoclice kakvo je kod vas stanje?Ana jeste izašle?Kako se snalaziš?Jao kako je tmurno i hladno napolju dobro sam i ustala.Sad ću u nabavku da se malo razmrdam.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
20.4.2017 21:20:31   
mimica83
Evo i Georgina da se javi user posted image nisam se jos porodila i neznam kolko cui jos bre biti trudnaaaa aaaaaaaaaa......
Ovo je kao vecnost, bila danas na kontroli, prekljuce sam bila 1 prst, danas 1.5 prst otvorena, grlic 1.5 cm oceli se skratiti vise, dr kad me pregledala tako me nabila da sam jauknula, a bas nikad nisam pri gin.pregledu, imam visok prag bola ali ovo me bas zabolelo, i malo sam prokrvarila ali nema cpea da ispada. Posle malo prosetala dok muz nije stigao po mene, i kad sam sela opali me 5-6 nenormalno jakih kontrakcija ja reko krece, stigli kuci sve se smirilo samo one lazne se ponekad jave user posted image
Zasto kontrakcioje krenu pa stanu, totalno sam zbunjena, jer sa prvim kad su krenule samo su se pojacavale i vremenski razmak je bio kraci?

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
20.4.2017 21:31:14   
mimica83
A sad da vidim sta ste pisale...
I ja se pitam dal je Ana izasla sa bebom?
Marya secam se da si i ti kukala razumes nas, valjda cemo i mi ovo pregurati, bas se oteglo.... user posted image za decaka, samo napredujte i uzivajte user posted image
Niki cetvrto po redu-svaka cast user posted image
Razumem vas koje imate mucnine, ali meni su one nista naspram ovog sada, svaka kost me boli kao da cu se raspasti....kicma da jedva se iscupm da ustanem sa onog ctg-a smucio mi se vise...
Zumbule nece nebrin, a sto kaze Krin da sam znala da ce ovako potrajati prizivala bi porodjaj u prvoj nedelji devetog meseca,i vidis tako su mene plasili i ja sad vise molim Boga da se porodim , a imala sam stalno te nepravilne kontrakcije...
Zona Stasa user posted image da je sve u redu.

(odgovor članu mimica83)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
20.4.2017 21:31:59   
Skockica
Dobro vece. Moja bebana se uspavala a ja muzem. Jos je slab, brzo zaspi na siki sta god da mu radim pa se moram dovijati. I njega muci zapusen nosic pa je cesto nervozan
Ja danas bila kod frizera , osisala se bas mi bila porasla kosa.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu mimica83)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
21.4.2017 7:54:29   
krin 40
Jutroo.Auu al' se juče slabo pisalo.Ispraznila se tema😃Mimice kod tebe još ništa?Meni nije jasbo to maltretiranje i čekanje.Zrela beba,zrela posteljica,prošao termin...Tako će da te smaraju i na kraju opet indukuju.Bzv.Nema nam ni ovoh novih trudničica,slabo se javljaju.Ja danas odoh po boje da mi naprave.Sutra krečimo.Ja koristim akrilne jupol boje što se izaberu iz kataloga,kompjuterski smućkaju i odmah nanose.Nema mešanja,tonera,poludisperzije.Jesu skuplje ali su fantastićne i ne kreče se po tri godine😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
21.4.2017 8:12:56   
zumbulcic
Jutro i od mene
Krin u pravu si, vrijedi svakog dinara te boje. Kod mene je jucer mm krecio ostavu, pa ne mogu da vjerujem u tako malom prostoru koliko smo nanjeli stvari... ko misevi smo. Kamaru sam pobacala a opet kao da nisam, i dalje svega ima.
Danas ce krecit hodnik i ostaje jos dnevni boravak, tu se nesto premisljam...ogroman je i strah me da njega pocinje. Nesto mislim da tu odradimo generalku a da ga okrecimo na jesen.

Da vam se pohvalim, jucer sam dobila od muza mobitel da vam mogu pisat. Kaze htio mi poklonit kad dodem iz bolnice, al mu zao da se patim s laptopom pa kaze da se naucim prije poroda. Dusa draga,bas me iznenadio. Valjda nema puno gresaka, nesto mi je bas neobicno ovako kucat :)
Mimice nadam se da ce brzo krenut.

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
21.4.2017 8:45:48   
MasnaMasnica
Jutrouser posted image
Mimice da uskoro krene!user posted image
Zumbule super za muza i tel![sm=bravo.gif
Krin te i mi koristimo. Odlicne su.
Inacee kod nas sneg. Ja sve popakovala u kutije. Jer treba da se selimo u stan, da mm radi podno i kupatila, i moracu da vadim koliko je hladno😢..

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
21.4.2017 9:03:21   
MicinaMama
Jutro drage moje!

Kada vec spominjete krecenje i mm mora da kreci sledeci vikend.Trebao je ovaj ali je otisao na teren juce.MM radi kompletan enterijer:krecenje,dekoracije,podove...ma sve od poda do plafona.Mnogooo je talentovan ali kod kuce nece nista da mi odradi.Jedva ga nagovorim da mi okreci zidove a kamo li da nesto izmisljam.

zumbulcic bravo za telefon user posted image

Odoh sada da spavam,malo da uzivam.Deca su mi u skoli.Malo sam bolje po pitanju trudnoce.Juce i danas je podnosljivo user posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here