|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
21.4.2017 9:14:41   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: krin 40

Ja koristim akrilne jupol boje što se izaberu iz kataloga,kompjuterski smućkaju i odmah nanose.Nema mešanja,tonera,poludisperzije.Jesu skuplje ali su fantastićne i ne kreče se po tri godine😃


Jupol i nije nešto kvalitetan, barem ja nisam zadovoljna. Bolji je vitex (grčki), boje su postojane, perive, i dugo traju. Jedino imaju malo jači miris kada se nanose, ali kada se osuše ne oseća se. Eto, čisto kao preporuka user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
21.4.2017 11:38:46   
Bunnyca
Dobro jutro, ustvari je vec podne....ja kasno lezem i bas kasno ustajem, pa mi je jos jutro
Svratih da vidim sta radite, Mimice vidim jos si 2 u 1. Razumem te potpuno, tako sam ja sa prvim presla termin i stvarno je tesko, vise psihicki

Sto se krecenja tice, mene to ceka za dve nedeljeuser posted image vec mi muka kad pomislim.Mislia sam da odlozim, bar da udjem u 9. pa da mogu malo da im pomognem, ovako necu moci nista.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
21.4.2017 12:34:56   
MaRa94
Jutro, ili bolje dobar dan stomacici.
Kako ste danas?
Posto vec pricate o krecenju, zanima me da li ste mozda crtale u decijoj sobi? Volela bih za par meseci da odradim nesto u sobi gde ce biti bebica ali nemam predstavu sa cime se to radi. user posted image i da li ima kod nas u Srbiji ona boja sto moze kredom da se pise i crta po njoj, i da se brise?
Zanima me jer nisam u Srb pa mozda ima neka koja je vec radila nesto slicno.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
21.4.2017 13:38:27   
Bejbili*
cao trudnice evo i mene ovde da se pridruzim vama..kako ste mi? mene zanima par stvari. neznam da li i jedna od vas u trudnoci koristi ili je koristila letrox za stitnu. mene sad kopka jedna stvar posto ja koristim zanima me da li nedaj boze to moze da utice na bebicu da li ona moze dobiti isto problem sa stitnom ili tako nesto. to me bas brine. pa eto ako koja zna nek javne pusaauser posted image

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
21.4.2017 15:34:44   
zumbulcic
Bejbili dobro nam dosla. Sto se tice letroxa ja sam pila po pola tbl 25mqg prijw trudnoce i do neke 17 sedmice,tad mi je tsh skocio na 3 koma nesto i pocela sam pit cijelu tbl. Evo nedavno sam kontrolisala i tsh mi je 1.6. Tako da slobodno pij ;)

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
21.4.2017 15:47:00   
Zemunka85
Di ste trudnice, i dalje isto brojno stanje? user posted image

Vreme je ocaj! Jos koji dan pa od ponedeljka napokon lepse!
Ja se vikendom slabo javljam, stalno jurcamo negde, pa danas da se pohvalim da sam sutra 20. nedelja, tj minimum pola user posted image a dace Bog i malo vise ...
Ona UK mi je sterilna, cekam jos TORCH u Ponedeljak, pa u Petak u UZ i onda zaista malo da odahnem ...

Bejbili dobrodosla user posted image . Nema potrebe da brines, kada ej pod kontrolom lekara. Jednostavno, postoje zene koje svasta piju - i hormone, za pritisak, srce .. to su sve stvari koje se moraju i nemoj uopste imati dilemu. Sto se bebice tice i tog problema, pa nemoj uopste ni razmisljati. To je tek znak pitanja, msm kao i za basbas sve!

Meni stigao diplomski, raduckam malo do srede, a onda cu da predam i nadam se odbranim krajem Maja. Kao da sanjam. A onda moooreeeee user posted image



user posted image

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
22.4.2017 6:28:15   
AnaAna1
Dobro jutro trudnice moje :)

Mi smo izasli u sredu, ostali dan duze zbog blage zutice. Izvinjavam se sto me nije bilo par dana ali imam opravdanje. Imala sam pistporodjajni poremecaj snaa user posted image za ne pozeleti nikom, 4 noci iliti 6 dana nisam spavala, a imala sam sve uslove. Zatvorim oci i nema sanse da se uspavam. Cak sam bila u apartmanu i imala mir (ziveo apartman inace bih poludela!) Ali mi objasnjava dr, moj mozak vrti filmove zbog 1000 novih desavanja, plus totalna anestezija, plus uzbudjenje zbog svega... lad zatvorim oci vrti mi se u glavi kao ringispil... kad sam dosla kuci klecala su mi kolena i misici od unora. Evo nocas je prva noc da sam brz problema spavala!

Inace Sara je suuuuper, dobrica, spavka, sisa, jedino zbog zutice moram na silu da je budim na 2-3h da sisa, tako su mi rekli na izkasku. Pa je malo maltretiramo ali sta da se radi, proci ce nadam se brzo...

Vidim kod vas isto brojnno stanje, mimica zabusava. user posted image Ddrago mi je da ste sve dobro.

Marija, Skockice, na kojim temama da vam se pridruzim sada? Gde caskate?

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
22.4.2017 7:07:09   
Skockica
Jao Ana mogu da zamislim kako ti je bilo, super da ste sada ok. Ja npr samo prvu noc nisam mogla dugo zaspati posle bilo ok.

Imas temu Razgovori mama ja tu dolazim a postoji i Aprilska kafanica tu se nekako svi sastaju..

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
22.4.2017 8:45:23   
nikiteki
Dobro jutro trudnicice. Ja evo jedva jutros ustala,sad pijem kaficu.bejbili dobro dosla.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
22.4.2017 9:10:44   
MasnaMasnica
Jutrouser posted image .
Bejbili stigla si.😘 Za lekove ne znam. Ali zumbulcicc ti je objasnila😊.
Ana super da ste kuci. Bas bezveze za taj poremecaj sna.
Mi sada ustale.
Pozdrav trudnice drage.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
22.4.2017 9:18:42   
IvanaSK RR
Evo za Anu Razgovori mama i Aprilska kafanica

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 22.4.2017 9:20:00 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
22.4.2017 9:31:01   
zumbulcic
Jutroo
Ja evo pijem kaficu a muzek ode da odrzi nastavu na fax. Legli smo oko pola 3, sinoc je okrecio hodnik i izribo cijelo kupatilo. Malo sam mu i ja pomagala, vjerujte da ne mogu vise da lezim...sve mi je gore i vise boli. Ovako dok ustanem sa secije jeeedva ali kad pocnem sta radit valjda psiha ucini svoje pa nekako smetwm s uma da me boli.
Al mi je smijesno, gegam se po stanu i govorim nemoj bebo jos dok ne ocistimo user posted image Nismo mislili radit dnevnu,ali smo se predomislili ipak cemo i nju odradit sutra. Veceras cemo sve pripremit i sutra poranit i da ae i ona zavrsi. Ne bi je, ali posto se pusi u stanu hocu i to i da zabranim pusenje. Sad ce nam ionako iskljuciti grijanje pa necu non stop da palim grijalicu i otvaram da se zraci. Ko hoce da zapali, balkon je pristupacan. Sad samo da ne ne krene napolje ovaj eskim user posted image

Anaa znaci Sara je super, bas fino...uzivajte i ljubi mi je od tete s rr.

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
22.4.2017 9:40:21   
krin 40
Jutroo.Evo ja se sada probudila i čekam kafu u krevet❤Mm ne radi.Krečimo.Izgleda da skoro svi krečimo.Juče ste se baš raspisale.Ana ljubi Saricu.Bejbili dobro došla.Mimica mi ništa ne javlja,znači i dalje je 2 in 1.Zumbulicu kazem ti ja da manje boli sve kada se krećeš.Ne brini ne izlaze bebci tako lako,vidi Mimicu.
Ostaleuser posted image Danas najavili sunce ali ne liči mi da će biti.Možda smo trebali ostaviti krečenje za sl.vikend ali šta je tu je.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
22.4.2017 10:14:12   
zumbulcic
Krin izgleda nas sve puko taj sindrom gnjezdenja user posted image
Ja volim kad se radi da je vani oblacno, gore mi je kad je sparina i sunce.
Evo kod nas je usjalo, dobro ce doci da mi osusi par masina vesa

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
22.4.2017 10:26:50   
krin 40
Zumbule mene nije nista puklo u ovoj trudnoci,hahaha.Ovo je više MORANJE.Da se ja pitam prespavala bih ovih par nedelja dok se ovo ne završi😃U ovoj trećoj trudnoći ja stvarno nisam JA.U normalnim okolnostima mene izludi i šoljica pogrešno okrenuta a sada NIŠTA.Baš me briga za
sveuser posted image .Hormoni me uspavali izgleda😃I primetila sam da sam postala strašno cinična..Ma samo da se sve ovo završi,da se reset_ujem.

< Poruku je uredio krin 40 -- 22.4.2017 10:33:45 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
22.4.2017 10:58:09   
krin 40
PORODILA SE MIMICA!KONAČNO!Ne znam kako se otvara tema pa otvorite vi.Čestitam od srca❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
22.4.2017 11:04:18   
MasnaMasnica

IZVORNA PORUKA: krin 40

PORODILA SE MIMICA!KONAČNO!Ne znam kako se otvara tema pa otvorite vi.Čestitam od srca❤

Krin otvorilauser posted image bravo mimice kako je prosle?

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
22.4.2017 11:19:00   
krin 40
Dobro..Sinoć je dobila napone.Malo su je stimulisali.Malo secnuli😃Jedino što je na porodjaju dobila hemoroide.Baš bzv.Provukla se bez toga do porodjaja.Još pregovaraju oko imena.Mimica bi da se zove
Milan❤.Ostalo će nam sama javiti

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
22.4.2017 14:16:19   
IvanaSK RR
Divno! Krin, pozdravi je od nas user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
22.4.2017 15:29:38   
MaRa94
Jaoj cestitam od srca. Samo neka se radjaju decica i sve ce biti super.
A ja imam jos puuuuuno da cekam do decembra.
Meni su krenule mucnine sve vise. Ne povracam puno ali mi je muka od svega, jedva jedem. Meso uopste, kao vegeterijanac sam postala. Mnogo mi je zao sto ne mogu da se hranim zdravije i da jedem voca vise, ali stvarno mi je muka od svega. Jedwm samo krompir i pirinac vec nekoliko dana. user posted image
Ovde mi je drugarica rekla da ima u apotekama da se kupi narukvica koja pomaze kod mucnina. Ima neki kruzic na njoj i pritisne neku tacku na ruci i kao to pomaze kod mucnina. Pa me zanina da li je neko to probao i kakva su iskustva sa tim?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
22.4.2017 15:40:37   
Bunnyca
Cestitam Mimiceuser posted image Bravo
Sledece su nam ovi cvetici Zumbul i Krinuser posted image

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
22.4.2017 16:27:20   
MasnaMasnica
Super Krin. Divno da je sve proslo odlicno.

Maro nisam cula ovde kod nas za to. Ti probaj.

Ja bila malo u sopingu,otvorio se waikiki kupila sebi helanke , majcicu, tuniku i kardigan . I decici svasta.💟 I videla bebece stvarcice😍 jedva cekam da prodje ovaj pregled u 12oj ,pa da oko 16te saznam pol pa da pocnem da sopingujem😊

Sada cekam sveki da mi isprzi mlade krompirice danima ih jedem sa mladim president kajmakom.😏😌

< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 22.4.2017 16:31:27 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
22.4.2017 16:54:01   
krin 40
Maro proći će.Mora se tako.Ja meso jedva da jedem ni kad nisam trudna.A u trudnoći uoošte.UM ima kod njih svašta da se kupi.Bunnyce hahaa CVETICI.Sad sam i ja tek povezala da smo obe cvetići❤.I meni je sporo išla ova trudnoća.Žalim se non stop

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
22.4.2017 20:42:10   
MicinaMama
Vece drage moje zenice!

Starija cerkica i ja smo danas isle u kupovinu cipelica.Provelesmo lepo posle podne zajedno a mladja je bila kod dede i bake.

Primetila sam da me boluckaju visoko ledja cim sedim vise od 10-15 min.

Stomak mi se primetno spusta.

Mimice cestitam ti draga!Neka je ziv i zdrav!user posted image user posted image


(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
22.4.2017 23:24:32   
Skockica
Dobro vece debelice. Ja muzem a bebac u svom kreveticu pije iz flasice to sto izmuzem, ludilo user posted image Zapusen mu nosic pa samo vristi na sisi.
Danas smo isli u setnjicu bilo lepo vreme i kupili mm poklon, u ponedeljak mu rodjendan.

Mimice cestitam, nek je malisa ziv i zdrav a tebi brz oporavak. Kad stignes pisi detalje.

MaRa i meni je tako bilo u ovoj trudnoci. Nisam povracala ali mucnine su me urnisale. Svi su mi mirisi smetali i jedva da mi se nesto od hrane nije gadilo. Meni je dr dala tablete protiv mucnine ne mogu verovati da toga kod nas nema nego se zene moraju patiti...

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here