|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
22.4.2017 23:53:09   
Mariya
Ćao drugarice!
Sad čitam za Mimicu,najzaduser posted image
Maro,jedna od trudnica u inostranstvu je pisala za neke tablete protiv mučnine, Micina ili Skockica, čini mi se da si i ti pisala da si u inostranstvu, pa probaj da nabaviš nešto. Ja znam za one homeopatske, nux vomica,mislim da može u trudnoći.
Masnice, kakav prezident kajmak kad imaš priliku da jedeš pravi,punomasni kopaonički kajmak?!
Skockice, ovi nasi stvarno kao blizanci, evo i moj L zapušen, izludela sam sinoć od nespavanja. I sad mu svira nos,koliko god ga čistila user posted image Vrati ga ženo na sisu, šta se izmuzavaš! Ako se uspava, neka,ostavi ga, sisaće kad se probudi.
Ana, kako ide dojenje? Kakva je Sara? Ja nikad nisam čula za to nespavanje, baš bezveze..
Krin, pa tek nedavno si počela da kukaš, dobra si. Ja sam od starta
Nikad teže trudnoće i goreg perioda u životu. Ali znate šta, vredelo je onog što sam dobilauser posted image Moj mali bebeljko je tako divan, obožavam ga iako me budi na 15-20 minuta user posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
23.4.2017 10:40:04   
krin 40
Jutro dRRugarice,ja ustala u pola jedanaestuser posted image .Mariya pa rekla sam ja još pre tri meseca da,kako stvari stoje,ja neću kukati ni zbog kakvih bolova već zbog dosade i nestrpljenja da se ovo sve završi😃I bila sam u pravu.
Što se više bliži sve sam nestrpljivija.Ja sutra 35 ta nedelja.Idem na UZ,nadam se i vaginalnom pregledu da vidimo situaciju.Znači još sedam dana pa u
devetiuser posted image Krećem prvo sa 2 kg ananasa Onda čim udjem u 37 mu napadam muža svako veče(hahaha),pa povećavam predjenu kilometražu...SVE SAMO DA SE OVO ZAVRŠI!❤.Šta će te vi danas da radite?Ovde je vreme fuj.Zumbuliću ako sam ja sutra 35-ta ti si 37-ma.Sad ćemo tebe da izguramo

< Poruku je uredio krin 40 -- 23.4.2017 10:43:48 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
23.4.2017 10:46:33   
MasnaMasnica
Jutrouser posted image Ja juce uganula nogu,zglob oteko,ne mogu da mrdnem, drzim led,poludecu.user posted image
Mariya ja she naopako volim ovaj😁.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
23.4.2017 10:58:57   
MaRa94
Dobro jutro drage. Moram da vas pitam jer sam se malo uplasila. 
Sinoc mi se javila bol oko pupka, bas iznad njega. Kako bih se okretala ili pomerila bol bi se javila, kao i na dodir. A bol je poput neke upale misica. Nije jaka ali neprijatna. Zanima me da li neka od vas ima iskustva sa tim. Sad mi je bol malo jaca i boli me dok disem, na dodr i tokom pomeranja. Ne znam zbog cega.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
23.4.2017 11:29:23   
krin 40
Maro moraš malo da se opustiš.Budeš li se štrecala oko svakog bola koji se pojavi u trudnoći skrenućeš.Kako bude odmicala trudnoća svašta nešto će da te žiga,zaboli.Sve je to,uglavnom,normalno.Ja npr nisam imala nikakvih tegoba,ali mnogo trudnica non
stop nešto bolucka.Kako odmiče trudnoća širi se materica,telo se prilagodjava.To je sve normalno

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
23.4.2017 12:56:01   
jekiki
Trudnicice drage, sta se radi user posted image
Mene nema nikako , citam povremeno sta pisete ali ja da se prihvatim tastature nikako hhahaha.
Vidim neke su sa svojim bebcima vec, neke pri kraju, neke na pocetku, lepo lepo, samo napred.
Sto se koje kakvih bolova tice, ufff, ludilo, svaku koskicu u preponama osecam , imam utisak da lepo osetim kako se sire i razdvajaju polako user posted image user posted image


_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
23.4.2017 13:06:42   
krin 40
Jekiki super što si rešila da pišeš.Sve nas je manje,vreme sporo teče a dosadnoo😄

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
23.4.2017 13:44:35   
MicinaMama
Dobar dan drage moje trudnicei mamice!

Mariya i ja sam koristila nux vomicu od 9ch i posle 30 ch...nisam ni imala nekakvu jaku mucninu ali ponekada me bas hvatala i pomoglo mi je.Ima Vogalen a za jake mucnine prepisuju i obicne lekove protiv mucnine i povracanja.Mada preporuceno ih je ne koristiti u trudnoci.Meni je dr. prepisala jedne ot tih lekova ali ih nisam htela uzimati,posto jasno pise da nije preporuclivo jedino ako doktor bas bas smatra da mora.

Krin mmmmm....ananassss!!!!!I ja jedva cekam!Svaki dan ga merkam u marketu.

Mara moras malo da se opustis u trudnoci,stres i strah nije dobar za trudnocu sam od sebe.Uzivaj u trudnoci!(koliko se moze od mucnina na pocetku i bolova pred krajuser posted image ).Ako slucajno prokrvaris onda ides doktoru,ovo ostalo je sve ok.Ja sam i krvarila pa je sve bilo super.

Skockice kako je maleni?


U petak imam UZ,uh bas sam nestrpljiva.Da mi je saznati kako je napredovala do sada,koliko kilica ima.Verovatno ce je ponovo slikati posto ova moja babice voli da slika bebino lice na 4D.I u petak navece bi trebali otici po kolica u butikuser posted image Mm je na terenu,ali stize u sredu.

Sada mi je malo tesko kada sam sama,ne mogu da sve sama da radim.Jedino sto kolima odem pa kupim sta mi treba i dovezem kuci,ali opet prtiti iz kola do stana...uffff

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
23.4.2017 14:00:31   
MasnaMasnica
Maro nije to nista. Sve vise ce bolove da osecas. Sada ce beba da raste materica da se siri .
Jekik opet nas dve zajedno
❤😘.
Aaaa mene boli noga. Poludecu.

< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 23.4.2017 14:04:48 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
23.4.2017 18:50:18   
Zemunka85
Gde ste zene user posted image

Mimiceeeeeeeeeee user posted image user posted image . Puno zdravlja i brz oporavak! Cestitam :*!

Ja sam danas 20+1 aalal al la al pregurala sam pola user posted image .
Ni ja, kao ni Krin nisam neki ljubitelj trudnoce, ali moram da priznam da sa saaaasvim opustena ovaj put. Kada dani prolaze u lezanju i strahu to je uzas. Svaki dan je tezak. Sada, kada nema ni lekova, ni lezanja, uopste mi nije lose, pokretna sam i bas se lepo osecam. Samo sto jedva cekam bebu, pa mi se zato zuri. Doduse ovih par losih dana sam totalno zivcana, bas ne volim lose vreme i sada kada je oza nas, nikako da se ustali lepo. Malopre sam L izvela napolje 3puta je poceo pljusak za 5min user posted image .

Maro, kao sto su ti zene napisale - moras se opustiti. Tako ces stvarno skrenuti za 9m. To je jednostavno "drugao stanje" i sve sem ekstremnih situacija, koje ne bi mogla da ne prepoznas - je normalno. Tek te ceka svasta nesto tesko, tako da opusti se malo, ti si toliko na pocetku da malte ne ne treba ni da mislis, ni da sumnjas. Ima taj prvi trimestar svoje strahove, kapiram, ali malo se opusti i uzivaj. Mlada si, sve ti ide u prilog...

Jekiki, taaaaako mi je drago da si ovde user posted image

Nego da pitam i ja nesto user posted image - ok bebu sada vec intenzivno osecam, cak moze i pod rukom mm pre neko vece oset_io <3, ono sto se ne secam od proslog puta je da li je za pocetak normalno da je osecam ne nisko, nego prenisko, bukvalno ispod lastisa gacica. Je l ona to i dalje karlicno user posted image ili su to ok pokreti za 20. nedelju?
Zatim - kada bese pocinje gorusica - ko je ima? Ja sam prosli put imala strasne oblike. Iako nisam pobornik nikakvih lekova, ja sam sve probala sto savetuju. Mene je uz kicmu peklo. Probudim se u sred noci puna usta kiseline uzaaaaas. I evo danas ceo dan kiselina :( da nije prerano. Ne secam se prosli put kada ej pocelo, nadam se da me nece drzati sada do kraja/
I trece pitanje user posted image nedoumica za kiselu vodu - znam da gaziramo ne treba, ja inace nista sem vode ne pijem, ali isto tako koliko se secam Donat MG reklamiraju za trudnice, pa sta je istina?

Ja u petak imam UZ malo je reci da jedva cekam, prvo da vidim da li se okrenula beba malo, nzm sta se nabila dole i drugo da saznam pol ... a sutra su mi rez TORCHA, to me bas smara ...

E da, jos ejdno pitanje - sinoc u igraonici mi prilazi jedna zena i pita me da li sam trudna, kazem da jesam i ona me zamoli da ne sedim prekrstenih nogu, kao smanjujem bebi dotok kiseonika i sebi stvaram probleme -otoke. Obzirom da prvi put to cujem, bas me zanima da li je to mit OR istina?

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 23.4.2017 18:52:58 >

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
23.4.2017 20:07:09   
MicinaMama
Zemunka i ti isto u petak ides na UZ kao i ja.Pa zar ti nisu rekli sta je,do duse sada ce bolje da vide.

Ja koristim gaviscon protiv zgaravice.To je soda bikarbona u gelu + okus mente.Ne znam ima li sta tu kod nas slicno tome.meni pomogne ali nije bas dugog veka.Dva-tri sata budem mirna.

Pa sigurno je normalno i moguce.Drugo dete se dosta ranije oseti u stomaku.

Sada pravim listu za porodiliste sta mi treba i koliko...mogu vam reci da se otegla lista hehehe...mada bas mi je drago to pocinjemo sa pripremama.

Jedino mi nije drago sto me uskoro ceka porodjaj hahahah....prpa,prpa...user posted image


(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
23.4.2017 20:22:11   
krin 40
Veče devojke.Evo ja mojima pržim palačinke😃Micina spremaj se,ja sam spremna😃Zemunka normalno je da tu oset_iš bebu jer ti je veličina materice još ispod pupka.Kako ona bude rasla i ti ćeš je višlje osećati.Ja sam se rešila gorušice tako sto ne jedem posle šest i grickam
badem.Što se vode tiče pijem donat mg dve čaše dnevno i imam super stolicu.Pored nje pijem knjaz gazirani i ništa mi ne fali.Tačnije umrla bih bez kisele
vode😃Sedim u turskom sedu,prekrštenih nogu,raširenih nogu.Kako mi se svidi.Radim sve što mi se ćefne i HVALA BOGU super sam😃❤


< Poruku je uredio krin 40 -- 23.4.2017 20:25:28 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
23.4.2017 20:40:41   
Bunnyca
Zemunka, ja sutra ulazim u 32. nedelju, i dalje bebu osecam bas nisko i to recmo kada lezim na levom oku, osecam je kod levog jajnika. E sad u 27 nedelji je bila karlicno ali jako nisko sada cu sledece nedelje kada budem otisla na uz da vidim kakva je situacija, ali osecam je i dalje nisko nije se podigla.
Sto se kiseline tice meni je pocela negde krajem sestog meseca u sedmom bas jaka, i tako ce do kraja sigurno, jer mi je tako bilo i u prvoj trudnoci.

Bez Rutacida ne mogu da zamislim dan. Primetila sam da mi meso smeta, pa ja sad kao i Krin slabo ga jedem .Najvise mi prija lagano povrce sir, pavlaka, bademi, lesnici indijski orah, razne semenke, baren krompir,razna lagana variva i voce, to mogu. Testo nikako, od toga mi je lose.Najgore mi je nocu, zato ne mogu pre 1, 2h da zaspim.Prija mi Donat voda i Knjaz Milos sa ukusom limuna

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
23.4.2017 21:22:16   
MicinaMama
Krin i ja sam pila kiselu vodu ali sam prestala posto jednostavno ne mogu da je se napijem.Non-stop sam zedna,sve mi se vise i vise trazi.

Ponekada kupim sebi Sprite ali ni toga ne mogu da se zasitim pa i ne kupujem.

Plasim se posto je gazirano i jedno i drugo.

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
23.4.2017 21:26:32   
krin 40
Ja sokove ne pijem i kad nisam trudna.Ni gazirane ni negazirane.Ja to ne volim.Ali bez mineralne vode ne mogu da živim.Ne bih mogla ni ručak da svarim.😃

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
23.4.2017 21:31:29   
MaRa94
Ma znam d atreba da se opustim, ali tako me je strah dok ne prodje ta 12. nedelja. user posted image
I ovaj pupak me je bas boleo i uplasila sam se. A ovde nemam bas doktora da mogu da se savetujem sa njim i onda zato vas smaram ovde. Ali pokusacu da se opustim i da uzivam koliko mogu u trudnoci. user posted image

< Poruku je uredio MaRa94 -- 23.4.2017 21:32:24 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
23.4.2017 22:40:23   
Zemunka85
Hvala vam zenske user posted image , cisto su me zanimale ove stvari.
Od prosli put pamtim ona boksanja kada se ceo stomak pomera, ali to je sam kraj, pocetaka tj prvih pokreta se ne secam, pa rekoh da vidim cemu da se nadam u petak.
Micina, gledam sto redje da idem na UZ. Kada sam bila pre mesec dana beba je bila karlicno, pa nije video. Idem sad u petak. Pa cu i u sledeci na 4D kod drugog DR. Isla sam i sa L i stalno gledamo te snimke, pa sam pozelela i sad. To je nesto van vanrednih pregleda, eto cisto za moju dusu.

Meni je prosli put posteljica bila 20mm od usca i to je svugde naglaseno, dakle - koliko kontam nisko usadjena. Msm da sam zato i imala stalne bolove. Pred kraj je vec pisalo "normalno".
Ovaj put na pocetku je pisao "Visoko" dok je poslednji put "normalno", tako da ne mislim tj nadam se da baby nije nisko, jer mi trudnoca nije ni blizu prosloj, Bogu hvala, ali jeste bila karlicno. Bas me zanima kako je sad. Jeste da ima vremena i L se okrenula krajem Maja, ali ja bih da i sa tim sto pre budem sigurna user posted image .

Joj Krin, Micina .. priblizilo seeeeee.
Krin, tvoja mi je najbrze prosla ahahaha user posted image
Ti si odprlikie bila kao ja sad, kada sam ja dosla u temu, je l da da je brzo user posted image .

Meni L opet ode kod mame. Mnogo je voli i bas mi je drago.
Mi smo u opstoj panici gde krevetac da stavimo. Ljudi moji, nama je sve preusko. Imamo dva sprata tj i gore i dole po 30ak kvadrata. Gore nema mesta da se okrenes - a tu su nam spavace sobe. Sve je lepo u mm skockano i sada nema mesta za krevetac, ni u nasoj ni u L sobi. A dole necu, polusuteren je i iako ima mesta mnogo, necu, niti je prakticno da tu bude.
Tako da vec danima okrecemo sav namestaj gore, da nadjemo mesta ahahahahaa .. msm bice ali cemo se provlaciti sa strane.
Mi cemo se svakako seliti do L skole tj u naredne dve god, pa nam nije sad nesto da sredjujemo Bog zna sta, tako da moramo se snaci za prvo vreme. Usko jeste, ali smo svi blizu jedno drugog ahahaa ...

Odoh da igram sa mm potapanje brodova, pa da citam diplomski, predajem u sredu - msm da sanjam. Nzm kako ce odbrana izgledati, jeste to formalnost, al samo da mi trudnovi od euforije i stresa ne krenu user posted image

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
24.4.2017 9:59:39   
krin 40
Dobro jutroo.Joj Zemunka a ja sam to isto za tebe pomislilauser posted image .Kada si napisala koja si nedelja šokirala sam se.Izgleda da moja trudnoća samo meni sporo prolazi.Svi oko mene su u fazonu"kad pre".Sa tobom će biti kao samnom.Ćiribu,ćiriba..porodjaj..hahaha.Ja sam danas i zvanično 35-ta nedelja❤Bebac je sve manje aktivan
zbog nedostatka prostora.U pola sedam je UZ i jedva čekam da ga vidim i čujem jel sve ok.Ova završnica je stresna kao i početak zbog tog slabijeg osećanja pokreta.Do pre neki dan mi je pomerao ceo stomak i bila sam mirna ❤Inače i dalje se komiram...zaspim oko deset budim se oko deset.Ludilo

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
24.4.2017 12:23:26   
jekiki
Dobar dan zenske, bas ste se raspisale , ja od jutros skitam po komsiluku hahaha i tek se sad svrtela kuci.
user posted image jedan za sve
Trebala bih ovih dana do Misovica na kontrolu, a nikako da dobijem dr da vidim kada radi
Smizla se vrti po stomaku samo tako, ali me jutros zabrinula nije htela da se javi nikako, poludela sam uf, ali kada je posle krenula nema stajanja user posted image
Jedno vreme sam je osecala da skakuce sve po besici, kao po jastuku, a sada na sve strane, jedva je dr uradila uz prosle nedelje koliko je mirna bila.

_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
24.4.2017 12:52:39   
vocicana
Jekiki, sada kada sam videla da cavrljas u user posted image temi, presrecna sam! LJubim i tebe i smizlu, pusti je, mora malo ida spava, lutke moje. ZNam, salu na stranu, alijaooo, kako je to lepoooo!!!!!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
24.4.2017 14:00:01   
MicinaMama
Jekki user posted image sta kazes skakuce po besici!Jao neka je,ova moja je lencuga teska.Samo se malo zamigolji i to je sve.Malo stuca i to je to.

Krin srecno na UZ pa nam dojavi bebine "proporcije" heheh da znam da se poredimo kad ja odem na UZ.Da uporedim kako moja napreduje.Ovde kod francuza su bebe kao pivske flase,pa im je ok da se beba rodi do max 3kg.Zato vise volim da se poredim sa nasim zenicama sto se tice napredovanja trudnoce.

Ja sada moram do marketa,odoh po paket vode,idem kolima ali opet iz kola do stana moram da potegnem rucno.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
24.4.2017 14:08:15   
zumbulcic
Dancek zene, kako ste mi?
Vidim dosta ste pisale al nisam stigla procitat, budem veceras
Ja danas punih 36 sedmicauser posted image ne mogu da vjerujem da sam izgurala.
Evo preko vikenda smo krecili ostatak stana, mislim muz je hehehe i sve smo smjestili, sad je tako sve cisto, doslo se do svakog coska i sto se mene tice eskim moze i veceras da nam se pridruzi user posted image samo da operem jos jednu masinu vesa heheh
Sto se tice bolova, imam ih za neizdrzat...kako sam dosta bila na nogama sad me muce i grcevi u listovima.
Naredna kontrola mi je sad u cetvrtak ako ovaj ne krene prije
Odoh sad sterat ves da se osusi pa pisem opet.

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
24.4.2017 19:36:55   
Zemunka85
Nigde nikog. Ja na nekom decijem rodju. Uzela sam rez TORCHA ima neka da mi procita? Pojma nemam nista o ovome. Pola pozitivno pola negativno. Aj rubeole i herpes ali citomegalo??? To nzm ni sta je niti da li je moguce da sam imala nekada. Kako ste vi?

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
24.4.2017 20:06:12   
MicinaMama
Vece drage moje!

Ja evo veceram tek sada!

De mi recite jeste li se vi prosirile u kukovima??Ja sam se nesto bas prosirila ali vise su mi se napravili jastucuci na kukovima

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Trudnice (1-42) nedelja,04/17 [chat]
24.4.2017 21:03:15   
AnaAna1
Gde ste trudniceeee, citam vas pa razmisljam kako mi je laknulo sad kad je sve proslo... sto kaze MaRa strecas se oko svakog bola jer ti je sve nepoznato i novo kod prve trudnoce... pa si nekako sav kao izgubljen u svemiru, pa citas po internetu sta te ceka od pregleda, pa simptome, pa prvih 12 nedelja zavirujes u gace da ne prokrvaris... mislim da ce mi druga trudnoca psihicki biti mnogo laksa, jer znam sta me ceka :)

Mi uzivkamo, juce smo napunili nedelju dana, muz i ja samo igramo oko Sare a ona spava po ceo dan hehehe kaze moja mama "eto, dobili ste igracku" user posted image bas nam je sve zanimljivo, uzivamo, muz me svakim danom sve vise odusevljava koliko se ukljucuje u sve oko bebe... samo se gura on da je presvuce, on da je nosi malo po kuci, cacka je, danas smo je sami kupali... ma super :)

Marija siskamo, siskamo, i to je prozdrljivko mali, budim je na svaka 2-3 sata zbog zutice i ona ne ume da stane dok se ne uspava hahaha...

MicinaMama ja sam na kukovima najvise i nabacila...kukovi i ledja nekako mi se cini... i guza user posted image

E da, izgubila sam 8,5kg na porodjaju... ostalo mi je 9, ali ne opterecujem se ni malo jer mi se realno ni ne vidi, ne znam ni gde su tih 9kg user posted image

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 24.4.2017 21:05:59 >

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here