|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
2.2.2018 14:56:55   
vonavoj
Maraj.super!
Volim kad maslacak bude u pravu!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
2.2.2018 16:08:55   
vonavoj
Sad sam dobila i temp..38..nadam se da to ne moze da utice na bebu..bas brinem..23ca nedelka sam..sutra 6ti mesec..popila sam panadol i pokrila ds se preznojim.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
2.2.2018 17:38:42   
Maraj
Joj von bas te snaslo.... pa ja koliko znam ne moze da utice na bebu. Al ja sam tremaros tako da bi ja sigurno panicila... bas sam ti pomoglauser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
2.2.2018 18:13:08   
vonavoj
Zvala sam dr..kaze nece bebi biti nista..da pijem panadol za temp..i da ne dehidriram..tako cu i da mislim,da nece nista biti..od panike nemam nista..ali mi nije svejedno..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
2.2.2018 18:49:47   
smeško
Dobro vece, zenice. Samo da vam mahnem. Ne uspevam da se skoncentrisem ni na sta, ne osecam se dobro, a pojma nemam od cega. Jedva cekam da prodje. Ljubim vas sve!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
2.2.2018 19:57:42   
Rosita
Von, sve ce biti dobro. Ne skodi bebi. Ja sam imala neimenovanu i fekciju sa D. Lecili me u bolnici, eritromicin, orvagil, ne znam sta jos bese. Bio mi crp 80. I hvala Bogu sve ok. Mislim, ne poistovecujem, nego ti kazem ne brini kad ti i dr to govori.
Meni zakazan uz za 21.2. Tek! Ide zena na odmor. Hm, bice 2 meseca od poslednjeg. No dobro, sve mi je jedno. Beba se lepo gnezdi i mrda, ne fali joj verujem nista. Sem ponekad mamine hladne glaveuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
2.2.2018 20:55:29   
Rosita
Sad se dupliram, ali da vas pitam. Svako vece pocinje da me boli grlo. I boli me nocu. Nos zapusen, grlo boli. Preko dana sve ok. Nista mi nije jasno, kako to?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
2.2.2018 21:24:18   
Maraj
Rosi da nije od grejanja. Jel imas one isparivace na radijatorima?
Mene hoce nekad tako kada mi je mnogo suv vazduh u stanu

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
3.2.2018 0:43:39   
isidora88
I meni od suvog vazduha hoce da bude zapusen nos tako da spavam sa prozorom otvorenim na kip. Ubi me gorisica, beba lupa glavom o moju besiku tako da samo cekam kad cj se upiskiti user posted image
Sutra krecimo dnevnu sobu i predsoblja, jos i to i da zavrsimo vise. Razmisljamo se da li da farbamo resetke od krecetica, ima par ogrebotinica.
Kupila sam danas prsluk za bebicu i neku preslatku trenerku i zepice, mnogo je slatkouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
3.2.2018 7:52:42   
Maraj
Jutro drage. Vreme je bas fuuj....
Skuvala L caj, mm kafu...
Bas sam lose spavala. Em mi se ne spava em me ledja bole.

Isi mi planiramo sledeci vikend da krecimo spavacu sobu. Ne znam.jos u koju cemo boju. Mm bi u kajsiju. Kupili smo dusek za tu sobu. Mm bi sad i tvuser posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
3.2.2018 9:08:30   
Rosita
Jutro.
D ustao ne znam ni kad, eno ga gleda crtani i sav fin vice da je to zato da mene ne bi budiouser posted image
Ja sam budna dugo, ali sve jos po malo ostataka sna hvatam, znate ono cudno stanje polusna pred zoru... hipnagogno.
Za vikend necu nista da radim posebno. Vodicu negde D, sutra u pozoriste, danas, hm, smislicemo.
Sigurno je to nocu sa grlom. Mozda i disem na usta zbog zapusenog nosa pa se isusi. Al bas zna da zaboli. Secam se nekih trudnica na patoligiji iz prve trudnoce koje su hrkale nocu zbog zapusenog nosa. Joooj, majkouser posted image . Svemirske cepice za usi sam stavljala. Mislim da je to najiritantniji nocni zvuk. Jedna od prvih nesvesnih misli kad mi neko u goste dodje da spava, ako je musko i korpulentniji, da l hrceuser posted image . Grozna sam i odmah se ukorim. Nisu oni krivi.


< Poruku je uredio Rosita -- 3.2.2018 9:12:05 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
3.2.2018 11:25:30   
Ana RR
Vidite ovu sobicu klik

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
3.2.2018 11:27:05   
isidora88
Evo mi vec u poslu, deca nemoguca, ima da krecimo 5 dana ako ovako nastave. Juce sam kupila patofnice za bebu i zaboravila ih u radnjiuser posted image odlepila sam, danas moram ici po njih a nije mi blizu tc.
Opet noc iz pakla. Kiselina me je uzasno mucila, nista spavala nisam, ustajala milion puta.
Joj i nama i trebao tv za spavacu, trrbace mi za noci kad se beba bude budila jer ce nam biti moj tata na spavanju u dnevnoj preko nedelje koji dan da bi mogwo da vodi M u skolu.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
3.2.2018 11:30:06   
isidora88
Uh meni je presarena soba. Da je jedan zid tako saren bilo bi ok. Mi smo spavacu sobu gde ce biti beba okrecili u plavo bele strafte i ostatak u neku bez boju. Super je ispalo.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
3.2.2018 11:58:04   
Misha i Ljisha
Rosita prijo ja ti na spavanje ne dolazimuser posted image . Hrcem hahah...pogotovo ako ne mogu da se namestim. Mada od kad imamo ovaj dusek bez obzira na trudnocu mm se ne zali pa mozda ne hrcem cesto kao ranije. Ali isto na patologiji mi bilo zao cimerki. Kazu mislile su da se zemlja pomerauser posted image

Nas ceka kupatilo i kuhinja na prolece. Ja bih volela pre bebe ali nema sanse da to sredimo pre nego sto stigne bebaca.
Evo pada sneg. Ja malo odremala. Radila sam nocas do 1pa sam se i budila a vreme me ovo bas slomilo. Mm na dijeti, medicinskoj. Bas je rigorozna. Al super lako mi da mu spremim. Hihi...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
3.2.2018 12:15:33   
isidora88
Haha ljiso, bas te briga nema nervoranja oko toga jel mu se svidja rucak. Ovaj moj nikad nije bio na dijeti, ne zna on koje su to mukeuser posted image
Mene ceka dijeta kad se porodim, veca sam od slona.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
3.2.2018 17:47:11   
isidora88
Trudnice nema vas? Mm i moj tata jos krece, stan je u haosu, valjda cu sutra stici da sredim sve.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
3.2.2018 18:04:45   
Maraj
Joj isi....nas to ceka sledece nedelje.
Vec mi je muka jer mm hoce i zid da busi da bi sproveo kablove. Dakle vec prasina u najavi...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
3.2.2018 18:09:55   
isidora88
Ovo je haos, prasine, kupatilo prljavo od pranja valjkova, kanti, jos mm kreci u sto boja, neke strafte pravi. Ma cirkus je napravio i zakomlikovao. Ima do ponoci da rade i jos dok ocisti sve odlepicu stvarno. Deca nervozna jer smo u decijoj sobi ceo dan, ne znaju vise sta ce od dosade

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
3.2.2018 18:17:59   
smeško
Joj, krecenje, sto ga ja ne volim. Srecom, mi cemo to u leto. Mi smo danas pravili spisak sta novo kupujemo cim otplatimo nipt test. Slozili smo se u pet sekundi: zavese.😂
Niki je prehlađen, baš mu je super počeo raspust. Bar ima volje da radi domaći. Posle toga smo mu obećali malo proputovanje po Srbiji. Ako mama ne pokvari svojim glavoboljama i vrtoglavicama.😊
Ja tek juce išla kod ginekologa po doznake. Maraj, reče mi za tvoje rezultate da ne vidi problem. I da ne bacas pare i/ili energiju na tripl. Nemam pojma, oba baš ne voli te testove, pa ne znam koliko joj je za verovati. Pročitala sam šta si pisala, drago mi je da si odahnula i da su te lepo smirili.
Odem ja po doznake, odnesem u firmu i kažu mibda mi je ocena komisije iz januara pogrešna, umesto da napišu da sam na bolovanju do 30.03.2018, stavili su 2017. Pozelenela sam. U ponedeljak ponovo cimanje do Vladetine i guranje kroz gužvu. Opet u firmu,...a mogli su sve lepo da mi predaju za bolovanje jos u petak.user posted image

< Poruku je uredio smeško -- 3.2.2018 18:23:16 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
3.2.2018 20:14:58   
vonavoj
Samo da mahnem..danas mi je gore nego juce..ceo dan muka i kamen u zeludcu..povracala sam i imala proliv..po 3 puta..nije strasno,ali iscrpljuje..manta mi se od lezanja i nejedenja..
Svaka cast isidora za krecenje..kod nas je to procedura..mm je uzasno spor..rekla sam sledeci put placam majstore..on je jednu sobu krecio nedelju.dana..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
3.2.2018 20:38:58   
Ana RR
Smeško, kakvi kreteni. I baš ih briga što ti trudna treba opet da se maltretiraš zbog njihove greške.

Von user posted image uzmi koji gutljaj koka kole, kažu da pomaže kod stomačnog virusa. Ako možeš gotovu supicu skuvaj, ona je slana.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
3.2.2018 20:47:12   
Rosita
Hej devojke.
Ljisho, doneses mi dobre cepice i konakujes :). Ma sta cu kad sam zecjeg sna.
Ja pravila neke trouglove sa eurokremom. Nisam zadovoljna kako su ispali. Neke bezveze kore. Oni jedu, jedem i jauser posted image
Dete me samo ljubi i vice da me voli. Kaze "deca vise vole mame". Sa mnom je vise valjda i imam vise strpljenja.
Von, da brzo prodje.
Joj, ja bih da nesto preuredjujem, al ne podnosim radove.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
3.2.2018 20:57:54   
Maraj
Isi sve znam. Ja sam se vec najavila mojima da smo na gistovanju kod njih sledeci vikend dok mm kreci

Smesko; hvala ti puno. Bas si divna user posted image
Sto se Vladetine tice....uzas i katastrofa.... bas nismo imali srece ni ti ni ja
Secas se da sam i ja isla ponovo jer mi je gin.pogresila uput. Sad moras i ti
Al sta te briga. Idi preko reda. Reci da su ti oni pogresili. Ja kada sam ponovo bila sobu br 6 su obezbedili samo za trudnice. To ti je na medjuspratu. A otvorili su i onaj bocni ulaz samo za tridnice da ne ulazis na onaj glavni gde ulaze svi.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
3.2.2018 21:13:42   
smeško
Sada i Maki ima temperaturu. I to visu od Nikija. I niko nece da spava sa tatom. Cim nesto fali zovu mamu.
Mislim da cu u ponedeljak poslati supruga u Vladetinu. Meni pise mirovanje na uputu. A oni sve imaju u sistemu samo da isprave gresku.
Maraj, moj ginekolog nije odusevljen tim testovima, a nisam ni ja. Moj dabl sa N je bio katastrofalan. Poslali su me na tripl i on je bio super, ali su mi svejedno radili ac. Da bi mi na kraju rekli da ni dobar dabl nije siguran. To mi je rekao geneticar u N.frontu. Zato ih ja i ne volim i kad ih radim ne nerviram se uopste.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here