|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
19.3.2018 22:20:20   
Maraj
Ja od 14.nedelje nisam bila na uz kod moje dr. Bas cini mi se duuugo.
Inace i ja sutra vadim krv. J ko za baksuz bas mi se gricka nesto. Oprala sam zube da ne dodjem u iskusenje user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
19.3.2018 23:11:52   
Rosita
Maraj, ja sam jednom u 12 jela i vadila krv u 9user posted image . Ništa nije smetalo. I posle cu da probam salatu kad napravim.
D i ja imamo svoje rituale. Mnogo je vise vezan za mene. I ja bolje sa njom umem, ne vičem- retko, dok mm nema toliko strpljenja. I usred našeg maženja pred spavanje on briznu u plač, kako ću ja bez tebe kad odeš u porodilišteuser posted image . Postaje i on svestan da se primaklo...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
20.3.2018 1:17:24   
Rosita
E, da se odjavim. Sad cu i ja na spavanje. A ranim u dz :\. Dete mi dalo robotica, kaze da me seca na njega kad budem u porodilistu. Eh. Laku noc.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
20.3.2018 7:19:16   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.

Jeste Rosi osecaju da se priblizilo, mene D pitala juce cas iz uzbudjenja cas kao iz neke brige da li "sada idem u porodiliste" user posted image .

Ista situacija i kod nas, vise je vezana za mene, ja imam mnooogooo vise strpljenja za nju i razumevanja od tate ali sad nekako mislim da ce se sa dolaskom bebe to okrenuti. Ne brinem, drago mi je. I treba. Brinem jedino da se ne svadjaju non stop dok sam ja u porodilistu user posted image
Inace eno je opet sa dudom u ustima user posted image Kaze opraces je mama za batu.

Ja danas prvo privatan cas a onda do prodavnice po papuce i po zavese. user posted image A mozda ako pretekne novaca i po policu. To cu jos videti.


Inace D je spavala sa mnom nocas, toliko mi se priblizila da sam mislila i ona ce mi uci u stomak user posted image Volela bih radni sto da stigne pre bebe pa da je ona dobila nesto VEEELIIIKOO i njeno.

Eno je doruckuje projice. Ja pravila sinoc. Danas sam joj obecala palacinke.


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
20.3.2018 7:58:02   
milicicak
Jutro :)
Rosi, divan ti je decak user posted image
Ljiso, nemoj preko reda, sacekace deran termin user posted image prvo Maslacak pa Rosita pa ti.
Poranila sam jutros, opet imam braonkasto-rozikaste tragove po vesu, bas mi nije trebalo danas. Skuvala sam povrce za rusu salatu i napravila jedan fil za tortu i vec sam morala da legnem... Srecom mama je tu pa puno pomaze inace nikad ne bih uspela da napravim sve sto sam planirala za rodjendan.
Danas idemo u dz da uzmemo uput za Institut, mini buba je trazila da je testiramo na mleko posle rodjendana, zelja joj je da proba sir sa tatom.
Odoh da vidim sta cu sledece da spremam

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
20.3.2018 8:04:44   
Maraj
Dobro jutro
Ja stigla iz laboratorije. Mm me vozio pre posla...i ne odolesmo, nakon vadjenja krvi pojedosmo po sis cevap user posted image sad cekam da mi se ohladi kafa pa da zivnem malo

Moj L je vise bio vezan za oca. Kada dodjemo s posla vise se njemu obraduje. Jednostavno vise voli muskarce. Al od kad sam ja na trudnickom...previse se sad vezao za mene. Ja moram da ga uspavam. Oca izbacuje iz kreveta. Nocu kad se probudi, mene doziva. Ako mm dodje on jos vise krene da se dere... tako da...meni je vise odgovaralo kada je bio vezaniji za oca.
Cekam rezultate krvi sada. Pisacu tamo u temi kad stignu. Nisam radila laboratoriju od decembra

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
20.3.2018 8:17:02   
Rosita
Jutro. Evo i ja putujem do laba. Malo mi ipak bi spavanja. Kad ustanem, trnci mi u nogama, verovatno malo otiču.
Ljišo, isto brinem da se ne svađaju stalno. Mm sve zna kako i šta, ali ne odoli svom temperamentu kad popi... Juče je D slomio neku morsku zvezdu, uspomenu sa prvog mora. Tata ga lepo opominjao da pazi. Onda se tata ljutio baš, bilo plača i tako. Meni posle kaže hteo je da vidi hoće li nadoknaditi krakuser posted image . Ma mnogo zeza, samo se dovija. Jutros đipio iz kreveta samo da ja ne odem pre nego što me vidi. Lepo, ali za njihovo dobro je da budu odlepljeniji. Što on i jeste, ipak je ovo ogromna promena koja sledi, mora biti i ovih momenata .
Mili, čuvaj se. Sve ćeš stići uz mamu. Bubica, mudrica i hrabricauser posted image
Ljišo, maraj, vrednice :*

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
20.3.2018 8:48:49   
Misha i Ljisha
Rosita evo D nosila dudu u vrtic kao da pokaze, nije dudlala jer j sramota verovatno ali kao pokazala ju je u vrticuuser posted image

Vidis tvoj smislja dobre izgovore hehe vrlo vrlo smislene. Razumem ja i ove nase muzOve ali stvarno nekad moze vrlo lepse i smirenije da bude mnogo efektivnije. I X puta mu kazem zar nisi sad to mogao lepo da je zamolis da uradi umesto sto se deres na nju? Neeee on odmah ostro videcemo kakav ce da bude prema sincicuuser posted image

Ja cekam ucenika da dodje. Evo pristavila sam rucak da bude gotov dok mi djak tu sedi. Pa posle da idem pravo po D u vrtic da se ne zurim iz sopinga hehe....

Mmilicicak dobro je sto ti je mama tu da pripomogne. Cuvaj se. Sticices sve.

Maraj kako pobogu ujutru sis? ahahha...to jer sinoc nisi smela da grickas?user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
20.3.2018 9:04:57   
smeško
Maraj, oraspolozis me svojim apetitom, zaista!user posted image
Mada, imam ga i ja, onako super.
Zenice, sve ste vredne od jutros.user posted image
Decica su vam hit, dusice male!
Mili, cuvaj se, molim te. Samo polako i koliko mozes.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
20.3.2018 9:44:31   
Maraj
Jao sta da vam kazem kad mi je laboratorija u "ulici greha" (ja joj dadoh naziv)
Ima jedno 15 lokala sa brzom hranom. Sve lokal do lokala i eto izmedju svih tih lokala, jedan lokal i to laboratorija. I kako da odolis. Mirise na sve strane.... morasmo da "zamrsimo" u pola 8 jutros user posted image
Mili, pa bas bezveze... jesi li tako "curuckala" i u prvoj trudnoci?
Ljiso ja koliko znam , ocevi su mnogo blazi prema cerkama. Gledam prijatelje koji imaju decu oba pola. Nekako, drugaciji su prema cerkama, osetljiviji...ne znam...to je moj zakljucak sa strane...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
20.3.2018 10:41:18   
Misha i Ljisha
ulica greha user posted image

Ja zavrsila cas jos samo da mi se rucak skuva za 15 min i krecem u soping novu turu user posted image

papuce, kupko i zavese danas

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
20.3.2018 10:46:10   
madre
Cao, drustvo user posted image
Ljiso, uci ces ti i u 10i mesecuser posted image ja te pripremne imam u sve tri trudnice od 5,6 meseca, a i dijareja s vremena na vreme... Ali, ako uzivaj u sopingu. Dajte slike garderobice u temi, ja to bas volim da gledamuser posted image
Mili, sta ti kazu za to povremeno krvaruckanje?
Maslacak, sutraaaauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
20.3.2018 13:52:16   
smeško
Ja virkam povremeno, sve se nadam da ce se Maslacak javiti. Da vidimo kako je bilo kod anesteziologa, ima li uzbudjenja,...user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
20.3.2018 15:10:02   
Maslacak15
Evo meuser posted image . Dosla mi tetka pa je zabavljam dok sprema rucak. Vilenela sam jutros, bila do bolnicre, upoznala lekara.... Boli njih uvo, opustencija. Anesteziolog je isto bila super user friendly. Malo su olabavili sistem, hvala im. Samo sest sati pre ne smem da jedem i dva sata da pijem tecnost. Razmisljam da veceras gledam film "bekstvo iz Sosenka "user posted image user posted image .
Upravo sam shvatila, da nit imam flasice, nit mleko, a mogla sam i da se otvorim za neki novi brus za dojenje .... Aj mozda mi ovo prvo nece trebati, nije DM daleko. Moram i uloske da nabavim. Kao sto vidite situacija je pod kontrolomuser posted image .


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
20.3.2018 15:22:19   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

. Kao sto vidite situacija je pod kontrolomuser posted image .



user posted image e MAslacak svaka ti cast hahaha...

Evo ja idem da stavljam sve u torbu.

Kupila garnisne i zavese i kupka i papuce. Nisam se iskesirala za papuce, dadoh 250 dindzi kod cajniz pipl


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
20.3.2018 16:23:16   
smeško
Bravo, Maslacak! Tako i treba, bez pritiska.user posted image
Javi se sutra kad mozes! Srecno!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
20.3.2018 19:54:58   
Misha i Ljisha
Ja se spakovala. Pa sad kad krene tu je torba i picim. Cak se razmisljam da je stavim u kolauser posted image

Ispekla D palacinke. Otisli ona i tata u setnju a ja cekam da me sef pozove. Veceras sef zabusava hehe...

Kaze mm da mi se jako spustio stomak. Joj bas jeste. Gace koje su bas labave me stezu bukvalno. Pitao me jel mi treba pojas. Reko jes ti normalan i treba da se sad apusta hahah...i on bi valjda da sto duze budem trudna.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
20.3.2018 20:01:33   
Maraj
Joj ljiso vi ste piš user posted image
Ja u poslednje vreme kako upalim fejs , sve neke bebe na video snimcima. Danas videh kako starija braca/sestre docekuju bebe iz porodilista. Sva se raznezih user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
20.3.2018 20:04:31   
milicicak
Maslacak, navijamo sutra :)
Maraj, u prosloj trudnoci nisam imala nikakvih problema. Bukvalno sam sa posla otisla u porodiliste, radila po 10 sati dnevno bez ikakvih problema. U cetvrtak idem na kontrolu pa cu sve da pitam dr.
Bili smo u dz, nista nismo uradili. Dr nije htrla da mi da uput, preko sistema nije mogla da mi zakaze dva meseca... Nego da zovem Institut pa da pitam kad pustaju zakazivanje pa da odem taj dan da mi zakaze... Bas su iskomplikovali.
Mi zavrsili sa poslom za danas, cak su i torte isfondanirane user posted image mini buba uziva u lizanju serpi user posted image sutra cu i do frizera da stignem

< Poruku je uredio milicicak -- 20.3.2018 20:06:00 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
20.3.2018 20:25:43   
Maraj
Joj mili mogu misliti kako uziva u lizanju serpi user posted image
To sam i ja volela.
Pa zar ne pustaju svi termine do 5.u mesecu? Zovi, bolje ih zovni pa pitaj

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
20.3.2018 22:46:21   
Misha i Ljisha
Milicicak bas ste efikasne. Bravo.

Joooj i meni prva trudnoca glat isto do poslednjeg dana radila. A sad ...ma evo ne znam sta cu sama sa sobom. Nit sesti nit leci nit stajati nit setati. Jutros jedva obidjoh tri prodavnice. Mislila sam da cu bebu ispustiti user posted image toliki pritisak mi je dole. Uhvatim sebe kako sve stiskam noge dok hodam.
Jao ovaj moj sef kaze zvace za 10 min. A meni tad kraj radnog vremena. Znaci ostacu duzeuser posted image


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
21.3.2018 0:19:13   
Misha i Ljisha
Ja da se odjavim. Rosita nam se ne javlja mora da se jako umorila.

Ja naravno ostala duze da radim evo prosla ponoc tek sad zavrsih sa sefom razgovor.

Ujutru ustajem rano da u 7 vec budem u DZ idem po uput za zuticu i kks i urin i za porodiliste.

A treba i D na trening. I cas. I ko zna sta jos al dobro o tome cu sutra da mislim.

Laku noc trudnice.

Sad razmisljam mogu da piskaram verovatno vec za jedno 2 sata psoto cu se sigurno probuditiuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
21.3.2018 1:39:46   
Rosita
Drustvo, divno nam je bilo. Puno, puno dece, D je presrecanuser posted image
Evo ja se spremam u krevet.
Maslacak, srecno!!!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
21.3.2018 6:10:27   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Rosita sjajno. user posted image jesi li se jalo umorila?jel si sad spremna da ides u porodiliste hahah...

Jao ja ustala da popijem kaficu pa cu kod dr da dzedzim po upute.
Sneg pada. Bas fino. Ovi moji bi trebalo na trening. Mm ostao kuci kao da ne vodim D sa sobom u DZ. A ja iskrenk mislim mojoj D je svejednk heheh

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
21.3.2018 6:59:46   
smeško
Srecno Maslacak!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here