|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
27.3.2018 17:43:52   
bojana92
Drage moje trudnice,ne stizem da vam pisem,kako ste? Juce sam konacno uradila kordo,i cekam rezultate,naravno nadam se najboljem :)

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
27.3.2018 18:50:38   
Misha i Ljisha
Bojana super. Drago mi je sto si to pregrmela. Sta su tebi rekli koliko ces cekati????

Mm je otisao da Sendi daju ponovo infuziju. Javio se od veterinara, kaze veterinar bolje izgleda i oporavlja se. Hvala Bogu. Malo joj je sapa natecena od braunile odnosno ja mislim da su je jako stegli, al dobro veceras vade braunilu pa se nadamo da je i taj deo price gotov. Da je vise necemo masirati za infuziju i ostalo. user posted image



(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
27.3.2018 19:05:40   
Maraj
Bojana user posted image sad "samo" cekanje. Kako si ti? Kad su ti rekli da ce biti rezultati?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
27.3.2018 19:40:26   
Rosita
Evo mene. Pregledao me dr koga poznajem, glavica je dosta spustena ali na uz nije video kontrakcije, na 3200 je procenio, mislila sam da xe biti vise ali kaze da je neprecizno sad. Grlic dug 1 cm, otvorenost oko 3. Vratila se. Kaze moglo bi veceras, ali uz njihovu pomoc. Da se cujemo sutra vece.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
27.3.2018 19:49:04   
veselicaa
Rosita znaci sada cekate user posted image user posted image Bice to zacas,drugi porodjaj je mnogo brzi.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
27.3.2018 19:54:43   
Maslacak15
O Rosita bogami, sanse za martovsku bebu BR 2 rastuuser posted image user posted image ...navijamo a ti probaj da kulirasuser posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
27.3.2018 20:13:09   
Rosita
Ja cu sad da kuliram, majke mi. On radi sutra, radi u petak, ako nista u petak cu da odem i da me zadrze. To je neki plan. Ali verujem da ce da krene. Pravim palacinke i necu da razmisljam- nadam seuser posted image . Kaze i do 5 , 6 cm daju epidural, do tad bi moralo biti jasnih bolova.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
27.3.2018 20:24:04   
Maslacak15
I ja mislim da oce. Nije da sam neki ekspert za prirodne porodjaje Ali deluje kao aktivan proces. Tj da napreduje. To je super da si opustenauser posted image . Samo hrabro.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
27.3.2018 20:29:27   
jess021
Rosita, opusteno, znas vec sta te cekauser posted image
Bojana, iskreno se nadam da ce sve biti u redu!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
27.3.2018 20:34:36   
Maraj
O Rosi pa ti ces izgleda , stvarno u martu
Juce 2cm, danas 3cm. Napredujes user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
27.3.2018 20:52:57   
Ana RR
Rosiiiii user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
27.3.2018 21:09:15   
lesica
Rosita, jeeeeej još samo malo!

Prati situaciju, šta da ti kažem user posted image Vrlo brzo će beba.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
27.3.2018 22:25:55   
Misha i Ljisha
Rosita user posted image navijam da ti kao sto i treba budes prva user posted image

Ja samo sto se nisam sad onesvestila pod tusem. Tj kad sam izasla. Nesto mi se slosilo. Jedva nadisah.

Idem da radim. Imam posla. Para nemam user posted image nikako da prodam btc vec skoro nedelju dana.


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
27.3.2018 22:43:27   
Rosita
Divne steuser posted image
Trenutno, ali trenutno sam sasvim smirena. Jedino mi se D dva puta rasplakao danas zbog mog buduceg odsustva.
Nesto mi deluje da je bebac malo narastao od pre 4 n- oko 600 g, mada dr rece da to nije pouzdano...


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
27.3.2018 22:47:51   
vonavoj
Rosita,hormoni te pice,normalno je!
Bitno da se ti dobro osecas i da si opustena! Tako ce ti lagan porodjaj i biti!
Ljisha..a da usporis malo?! Preteraga.ceo dan rintas nesto!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
27.3.2018 22:58:48   
Misha i Ljisha
Joj Rosita bas mi zao derana. NE mogu da tvrdim ali mislim da moja D nece plakati ili se bar ja tako nadam user posted image

Joj Von bas mi danas drugarica kaze da usporim da ce mi trebati snage za porodjaj. Al kako da usporim??Evo igra mi ovo moje oko vec danima od stresa. Preko glave mi je svega, al dobra sam dok ne krenu oba oka da igraju to znaci da sam "gotova".

Evo smisljam kako da nabavim visa bitcoin karticu da se ne zezam vise sa prodajom vec da lepo imam karticu koju mogu da koristim u prodavnici i na bankomatima i cao.

Stresno mi je, da li raste bitkoin ili pada hocu li izgubiti zaradu, ne mogu da prodam kad poraste pa onda molim Boga da ne prodam kad je pao. Treba nam novaca. Ja vise ne znam. Siznucu. Kaze mi D hajde mama crtaj sa mnom, veceras. I naravno da nisam crtala rekla sam mama mora da radi user posted image

Ma procice i ovo. Znam samo eto. NE moze covek a da se ne nervira

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
27.3.2018 23:06:17   
vonavoj
Stalno neki stres..i uvek vicem bitno je zdravlje,samo ds smo dobro..ali j3 opet jace od nas!
Mene je danas bebac ubio..stomak me ceo boli koliko se koprca..tegli,okrece..evo sad sam legla,kako god od gura..bre boli..njih dve nisu bile takve..user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
27.3.2018 23:11:58   
Misha i Ljisha
Von razumem. I moja se nije ovako koprcala kao ovaj deran. Valjda to ne znaci da ce biti zivahan hihih...Mene su juce izmrcvarili na ctg-u i njega pa se posle toga jadnicak okretao na sve strane. Bukvalno imam utisak da se podigao posle toga a bas je bio nisko. Jer nije me mucila gorusica taman nedelju dana kako se spustio i sinoc mi opet krenula i tacno ga osecam kod zeluca.

A stres ko stres. Gledam da se ne stresam. No nekad je jace od mene. Nerviram se sad jer sve beleske u poslednje vreme pisem po papirima a imam lepo rokovnik za rad. I sad gledam sta sam gde zapisala. pa trazim pa znam da sam negde zapisala a ne mogu da nadjem....Ma ... Idem u krevet. Ne vredi. 23h radno vreme mi je gotovo. Sutra cu nastaviti da se nerviramuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
27.3.2018 23:13:39   
Rosita
Ljišo, moraš da se odmoriš. Seti se, ako je do novca rešiće se!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
27.3.2018 23:19:01   
Misha i Ljisha
Ma ovo sa Sendi nas je dotuklo. Pored priprema za derana jos i to. Mm nema dovoljno na racunu za ratu za kredit. Ja imam fiktivni novac koji ne mogu da unovcim a vrednost mu pada. Ma...bice novaca...idem. Telo me vec izdaje

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 0:48:53   
bojana92

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Bojana super. Drago mi je sto si to pregrmela. Sta su tebi rekli koliko ces cekati????

Mm je otisao da Sendi daju ponovo infuziju. Javio se od veterinara, kaze veterinar bolje izgleda i oporavlja se. Hvala Bogu. Malo joj je sapa natecena od braunile odnosno ja mislim da su je jako stegli, al dobro veceras vade braunilu pa se nadamo da je i taj deo price gotov. Da je vise necemo masirati za infuziju i ostalo. user posted image



rekli da bi trebali biti gotovi za 10 dana,da ih nazovem u ponedeljak da vidim da lis u gotovi .
Maraj,dobro sam,bolelo je,ali cura je credna svakog bola :)
Rosita user posted image ,stize beba uskoro :)

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 7:05:54   
Misha i Ljisha
Bojana nadam se da neces cekati dugo kao ja.

Dobro jutro mame. Rosita cekamo te sa izvestajem.

Ja brze bolje da upadnem u ove seksi teme dok se ne zatrpaju user posted image trenutno sam "volim seks i rado ga se secam", nema hopa cupa vec neko vreme a iskreno uopste mi nije do toga. Valjda ce muz "sam uspeti" sve da izgura hehehe..

D jos spava. Poremetio joj se ritam ipak zbog ove promene vremena. Malo kasnije legne pa kasnije i ustane. Al dobro hajd kazu treba organizmu nedelju dana da se privikne.

Idemo danas na trening. Pa onda kod majstora za kola user posted image (i to nas snadje) pa kuci na kuvanje rucka.
Jutros me presekao stomak sva sam se bila presamitila al kratko trajalao i sad sam ok.

super sto je sad jeftina struja do 8 sati. Tako da onda ne cekam ponoc vec u toku noci kad piskim upalim masinu a ujutru kad ustanem upalim susilicu user posted image

Idem da procesljam jos tema heheh..Da vidim sta ste piskarale

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 8:09:41   
Rosita
Jutro. Da vidimo šta imam za prijavitiuser posted image . Zatišje pred buru, hehe. Ispao sluzni čep, to je novo, drugih promena nema.
Bojana, dobro je da je prošlo, biće ok.
Planiram da budem aktivna danas. Ako je već blizu, da doprinesem.
Ljubim :*

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 8:47:02   
IvanaSK RR
Jao, Rosi, blizi seuser posted image
Javljaj kad krene da se selimo u temu porodjajauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 8:56:23   
Rosita
Hocu, hocu, al nista jos. Ama nista. U skolici kazu moze da prodje i vise dana od ispadanja cepa. Prosli put je bilo ubrzo posle, ali nije mi sad nista isto. Verujem da i dva pregleda za dva dana uzrokovase delom. Iako su oba dr bili nezni.
Teorija o sexy temama by Rosita: RR uzvraca udaracuser posted image . Racunaju na frustriranost trudnica i iz potaje hoce da nas premeste u druge teme, tj.te teme, jerbo smo na ovoj kao pijaviceuser posted image . Paranoidna crta teoreticara na delu. Šalim se ja malo.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here