|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 8:58:40   
IvanaSK RR
Ahahhaahahhahaahahhaa, Anci i ja smo malo protrcale kroz sexi temeuser posted image
Ja sam se porodila dva dana posle malo krvi na gacicama, mada i nije ispalo sve, mislim.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 9:07:31   
Sanjica26 RR
Rosi, javljaj mi ili Ljisi. user posted image
Meni je ispao cep i isti dan sam se porodila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 9:27:10   
Rosita
Tako i meni prvi put. Sad cemo videti.
Doruckovah palacinke. Sad cu do banke i poste, malo setnje, ako nista spremanje rucka i sve rednovno.
Javljam sta ima novouser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 10:30:52   
Maraj
Evo i mene. Ne sfizem cini mi se nista od jutros. Skupljaj ves, siri ves, pali jednu masinu, pali drugu masinu, namestaj jedan, drugi krevet...Lazar ima neku zvucnu knjigu. Ne odvaja se od nje od juce. Usta mi otpala. Samo trazi da mu citam knjigu.....

Rosi stvarno se priblizilo user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 11:58:58   
Misha i Ljisha
user posted image Rosita bogme blizu blizu

mi tek sad stigle kuci. Zvrndale. Majstor nas ispalio pa nisam oterala aFto. Lepo vreme uzivale smo na suncu a sad na spremanje kuce i rucka. Jutros smo otisle ni krevete nismo namestile.

Moja D dobila medalju, pravu pravcatu. Dokaz da kad nesto jako zelis to i dobijes user posted image Danima crta sebe na pijedastolu sa medaljom na kojoj pise 1. mesto ahahah salim se sad rekoh ne moras na utakmicu u subotu vec si dobila medalju. Toliko je srecna i ljubi je svaki cas hahaha...

Ja sam se sa njom oraspolozila. Hvala Bogu na deci user posted image

Srece nase.

Hajde Rosita ne zabusavaj

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 12:06:25   
Rosita
Cek polako. Isla 2 sata lunjala. Umalo da kupim patike za 1000 dindzi. Al ne uzeh. E idem sad jos nesto da zavrsim. Nema zadad nista novo.
Bravo za medaljuuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 12:47:39   
Misha i Ljisha
Ja se vecito pitam gde se nadju te patike za 1000 dindzi. Ja ocito ne znam gde su ta mesta user posted image
Od kako ne radim ne lunjam po gradu i po prodavnicama. Onako ides na posao pa vidis nesto a od kad radim od kuce jos me i mrzi pa sve gledam online odaberem pa odem da kupim.

Ja moram zesce da se isponavljam za prolece i leto. A kad cu i kako cu, nem pojma.

Drugarica mi rece danas da ce potraziti hug bug maramu sto joj dadoh. Kaze ako je ne nadje da ce mi kupiti drugu. Malo mi bezveze al lepo od nje sto je tako nesto i rekla pa makar i da je na kraju ne kupi.

No trebace mi marama sto posto.

Nikako da se mrdnem da operem ovaj spanaca. Vec mi muka od stajanja za sudoperom dok skidam peteljke i perem svaki list user posted image a nisam jos ni krenula

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 12:55:51   
Maraj
Ljiso i ja prala spanac do sad. Ohladile mi se ruke dok ga oprah. L napolju sa babom a ja da mu spremim rucak kad dodje da jede pa ja da idem u dz
user posted image za prvo mesto i medalju

Rosi user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 13:01:29   
Rosita
Je l mi verujes da nisam nasla hug bug :(. Mora da je negde u podrumu muz zatrpao. Bas bezveze :\.
U metrou ih ima.
Ja garderobu nisam obnovila bas odavno. Puno toga mi muz moze kupiti. On ima ukusa i radi sa garderobom, a jq nisam zahtevna.

< Poruku je uredio Rosita -- 28.3.2018 13:02:56 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 13:03:37   
Misha i Ljisha
Hvala Maraj user posted image

Rosita ja planiram sve sa D i sa P u hug bug hehehe...Vala nosacu ga kao i nju sigurno. A marama mi je bila spas. Ma usisavala sam kucu sa sve njom u hug bug marami.


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 13:09:26   
madre
Ljiso, bravo za medaljuuser posted image joj, taj spanać! Oprati ga, ocistiti, ja ga i blansiram pre koriscenja, a vi? Sto se marame tice, ljiso, ti se prijavi za paket za trudnice, tekla bih da ce marama biti u aprilu... Rosi ne verujem da ce dogurati do aprila...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 13:27:16   
Misha i Ljisha
I ja ga blansiram.

Evo oprala ga i stavila vodu da prokljuca.

Madre odlicna ideja, prijavicu se. Valjda cu dogurati do aprila user posted image Ja skroz i zaboravila na te pakete. Srecom eto inace ne bih mogla da se prijavim sad u aprilu jel da? Jao super, mozda je to tako trebalo da zaboravim ahahah..Ajd da vidimo hoce li mi se posreciti.

Stvarno mislim da su te marame i nosiljke spas za mame sa vise dece. Ne kapiram sto to zene vise ne koriste.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 13:32:55   
jess021
Ljiso, hoces da ti ja dam ovu moju? Jeste da je crvena, ali sta ima veze. Mislim na maramuuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 13:43:11   
Rosita
Ja ako ne nadjem moju, pitacu vas isto da l neka ima na zajam.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 13:44:25   
jess021
Rosita, imam samo jednu, nadam se da ce jedna od vas dve pronaci svoju, a ja cu onda onoj drugoj da posaljem.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 13:51:41   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: jess021

Rosita, imam samo jednu, nadam se da ce jedna od vas dve pronaci svoju, a ja cu onda onoj drugoj da posaljem.

Hvala Jess. Ako drugarica ne nadje moju ili ako kojim slucajem ne osvojim u trudnicama rado cu uzeti i crvenu user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 13:53:38   
jess021
Dogovoreno. OndaK cekam da mi se javite ti ili Rosi.
Ljiso, tagovala sam te na nekom postu n fb vezano za racune iz vrtica, pa baci pogled.
Sorry za off

< Poruku je uredio jess021 -- 28.3.2018 13:58:06 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 14:04:41   
vonavoj
Dan devojke! Isla sam do posla..nesto odradila..pa do grada,do suda i sad stigla da spremam rucak..crkla sam.
Rosi.vidim nista novo😁
Ja se prijavljujem za maramu,cim bude..bice bas gusto..
Jess.ako nece niko tvoju,ja zelim😂 (ala sam ciganka)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 14:05:29   
Misha i Ljisha
Videla upravo. Hvala.

A znas kako kazu, ponudjen ko pocascen. Hvala unapred za maramu. Ako Rosi ne nadje, salji njoj slobodno, snacicu se ja. Ipak njoj ce pre ustrebati user posted image (OCIGLEDNO heheh)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 14:15:24   
Rosita
Hehe, cekaj da formiramo rang listu, von ti si trecauser posted image . Sta bre nema novo, imam sluzni cep user posted image .

Jess, hvala u svakom slucaju. KAo da sam je negde vidjala, ali zasad nema. Morace mm u podrum, a to mrzi najvise na svetu.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 14:38:51   
vonavoj
Opala..to mi je promaklouser posted image
Ok.ja sam treca sreca..😁😁
Zene.crkla sam..tek me sad pritiska dole..da rucam.pa po decu..a tako bi legla..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 14:43:42   
Misha i Ljisha
Joj von sto to mrzim.umorim se ko mazga i onda kad bih pridremala vec je vreme da se ide po D. A malo spavam. Stvarno malo spavam. Kako cu kad Pavle resi da izadje.

Von ti i ja cemo okusati srecu u paketu za trudnice. Pazi alo jedna od nas dve nadje maramu (Rosita ili ja) jedna dobije na nagradnoj igri i taman ostane jedna da joj Jess posalje. I svi srecniuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 14:49:13   
vonavoj
Bas tako,sve cemo imati marame...osvojicemo je,nego sta!
Joj i ja lose spavam..nocas sam se do 1 vrtela..prosto me boli kako udara,na koju god stranu da legnemuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 14:54:18   
Sanjica26 RR
Manje zborite i tamo se prijavljujte za maramu. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 14:55:16   
vonavoj
Pa nema jos..ili sam opet propustila..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here