|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 14:56:38   
Maraj
Jao i ja sam sva nikakva. Evo me u dz
Cekam kod druge dr moja na odmoru da mi daju novi nalog za injekcije.... L sam spremila spanac. On naravno nije hteo, pa sam ga terala on se drao. Digao mi je pritisak. Jos ne mogu da se smirim. Uuuuh...
Posle jurim kuci da mm i meni spremim lovacke snicle i opet spanac.
Ja ga isto blansiram pa ga posle stavim u uprzeni beli luk i dodam mleka.
Ma bude super. Al ovo moje dete.... da moze toliko da bude izbirljiv u hrani ja to ne vidoh.... al necu vise u off...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 14:59:29   
Sanjica26 RR
Salim se von.user posted image Mozda i bidne. Ja nemam maramu. Rado bih prosledila. user posted image |Nisam nikad ni imala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 16:23:13   
vonavoj
Spremila sam se ja za maramu. Samo je cekam😁
Izasla sam sa decom ispred kuce..voze bicikle..a ja se suncam!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 17:06:31   
Misha i Ljisha
ccc opet nema Rosite neko vreme. GDE JE IZVESTAJ???
user posted image

Ja evo radim. Divan mi je sef. Kad sam mu rekla da ne mogu da prodam bitkoine hoce covek da mi posalje pare western unionom. Ja ju tu puno gubimo niposto. Ali sticice ti odmah. Jer i na paypal da salje dok ja povucem sa paypala nekad prodje 5-7 radnih dana. Mica je taj moj sef svaka mu cast. Bas me umirio. Rekla sam ako ne uspem a prodam do petka ujutru da mi u petak posalje nekako. Kako bilo.

Toliko sam se smirila da mi evo oko ne igra a igralo mi od sinoc i danas ceo dan.

Sendi JEDE user posted image Doduse vodice je mm i danas kod veterinara ali zivnula je, krece se jede i pije vodu juhuuuu....

Stigao mi paket iz Irske od moje drugarice. Svasta je poslala, 5 flasica user posted image (kaze D i jedna za mene ahahah) i odelce neko malo i D neku super igru (ubedih je da je kasnije otvorimo kad budem imala vremena) i portiklu ma svasta.

I tako. Mozda bude ipak lep zavrsetak dana.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 17:13:08   
madre
Ma osvojicete sve marameuser posted image Ljiso, stvari se bas popravljaju, drago mi jeuser posted image i ja sam bila dugo sa decom napolju, B je jos ostao, a T otisao kod moje sestre, mm je na poslu. Ja ceo dan jedem samo supu, bas mi prija. Sad gledam praktičnu zenu...

< Poruku je uredio madre -- 28.3.2018 17:15:01 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 18:03:33   
Rosita
Ama dosadicu vamuser posted image . Nema nista. Stomak se stvrdnjava regularno, znacajnijeg bola nema. Ja uzela dete iz vrtica, isli do parkica, jeli, odose na karate. Nije isao mesec dana. Malo prilegoh i takooo. Pa do petka cu ja valjda. Kontam da ce me tad zadrzati, ako ne bude pre.
Ljisho, super vesti. Mozes da racunas na tvog sefauser posted image

< Poruku je uredio Rosita -- 28.3.2018 18:04:55 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 18:04:50   
Maraj
Mi tek sad rucali. Zadrzala sam se u dz. Stomak me bolucka, sva sam napeta ....
Nema rosi...mozda je vec obavila posao user posted image
Ljiso super za S

O ja od rosi, a rosi se javlja user posted image znaci jos si tu user posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 28.3.2018 18:06:00 >

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 18:07:56   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ja se vecito pitam gde se nadju te patike za 1000 dindzi. Ja ocito ne znam gde su ta mesta user posted image



Ja sam kupila za 1700 user posted image u Planeti popust, kupila Marku patike i na osnovu njih dobila neki ludački popust na reebok patike.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 18:31:13   
Misha i Ljisha
Mi prosle godine Dunji kupili rolere u intersportu i ona je izvlacila popust i izvuce 40% i tad sam kupila patike champion i racunam trajace godinamauser posted image .

Ali ne bi bilo lose da imam jos koje da menjam

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 18:54:03   
Rosita
E ovo su bile neke obicne patike bez titule.
Malo bolova ima. Ali sam isla u toalet. Videcemo je li samo to.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 18:57:17   
Maraj
Joj rosi... bolovi, odlazak u wc... znas i sama
Sutra se po mojoj proceni kuckamo u drugoj temi user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 19:11:25   
Rosita
Cvrc :). Tri puta na 15 -20, i sad nejma pola h nista. Samo donja ledja. Ma da ne dizem lazne uzbuneuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 19:17:08   
vonavoj
Rosita,neka si ti polako otvaras i da se beba spusta...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 20:52:43   
Rosita
Uglavnom, ništa za sad. Mislila sam da je D zeznut, ooo, pa tek ću da vidim sa ovim tvrdoglavcem. Bre, D kad je krenuo krenuo je. Ovaj oće, neće.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 21:49:58   
Misha i Ljisha
user posted image Ajde ajde ne donosi zakljucke o deranu samo zato sto bi jos da se baskari u stomaku heheh...

Inace popravka susilice 70 eura. Ja ne verujem. Ja mislila nesto sitno tipa 2000 din il cak manje a ono cvrc. Divota. A dolazi beba. Susilica mi toliko olaksava posao da ne mogu da vam opisem. A ja se ponadala da cu da kupim sudomasinu kad stigne beba. Sutra malo cu da je kupim

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 22:28:51   
Rosita
Ma znam ljisho, samo eto :). Ne znam sta bih vam rekla. Uskoro ce.
Skupa bre popravka :(. Bas sad se potrefilo.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 22:38:23   
vonavoj
Ljisha.steta za stetom..a samo daj pare...bezveze bas..
Ijaoj.sad imam gorusicu..a jela sam jaja za veceru oko 19..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
28.3.2018 22:52:17   
Misha i Ljisha
Jao gorusica. A nemam banana. Ja gorusicu lecim bananama. Stvarno pomaze. Nikakvi stapici kokice i plazma keksovi ne pomazu samo banane. No nisam vecerala pa me valjda nece ni uhvatiti gorusica.

jeste bas tako samo daj daj daj pare. A parice kao seme maslacka. Dunes i odose.

Idem da se bacim pod tus. Sutra ujutru cas, pa peglanje vesa. Nikako da ispeglam sve do kraja a onda vec operem novu turu.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
29.3.2018 2:43:27   
Rosita
Ljiso, peglas jer je sušilica u kvaru?
Ja evo u krevetu. Malo sam spavala pa jedno sat bazam po kući. Ako mi nos ostane ceo do jutra, dobro je. Kad se saginjah da upalim lampu nisam računala na novopečeni krevetac i odalamila sam nos da mi sav seva od bola. Pih. Spaaavaaajte lepo.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
29.3.2018 6:49:09   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Rosita

Ljiso, peglas jer je sušilica u kvaru?
Ja evo u krevetu. Malo sam spavala pa jedno sat bazam po kući. Ako mi nos ostane ceo do jutra, dobro je. Kad se saginjah da upalim lampu nisam računala na novopečeni krevetac i odalamila sam nos da mi sav seva od bola. Pih. Spaaavaaajte lepo.

user posted image

Dobro jutro Rosi. Ja inace peglam bez obzira da li sam osusila u susilici ili ne. Po meni se vidi razlika.

Joj bas mi zao sto si se odalamila.

mm otisao, necemo gga vitdeti do veceras do 9 (znaci D ga mozda nece ni videti danas)
Ja danas imam cas . A moram nesto i za sefa svog da odradim prepodne. i naravno da peglam i da zovem majstora za susilicu. Mada ponovo cu ja nju otvoriti user posted image pa kad je bal nek je tanderbal

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
29.3.2018 8:08:44   
Rosita
Dobro jutro 2. Na zapadu ništa novo.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
29.3.2018 8:17:19   
Maraj
Dobro jutro
Rosi , tu si user posted image pa kud se tako odalami...
Ja skuvala sebi kafu. Sad stavila neko meso da se kuva za rucak...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
29.3.2018 8:32:20   
Misha i Ljisha
Mrzi me da se mrdnem s mesta. Ju kakvo vreme, pre 20 minuta sijalo sunce a sad se namrcilo kao da ce g...na da padaju.

Sto to ne volim. I kako sad covek da bude oran da radi?user posted image

Idem da nadjem temu odgovarajucu za decu, ti Rosi pogledaj. tice se "to nije vokabular mog deteta" user posted image posto si psiholog hahaha...Dok mi se bar drugarica iz Irske ne probudi ahhah

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
29.3.2018 9:12:36   
bojana92
Dobro jutro :) Starijeg odvela u vrtic,mladji ostao kuci.Dosla svekrva,pa cekam da ode,da odem kod drugarice na kafu,usput skupljam ikonice user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 03/18
29.3.2018 10:23:51   
milicicak
Dan, trudnice :)
vidim da smo sve na broju. Rosi, javljaj sta se desava.
Mini buba u vrticu, ja opeglala ves i sad pijem kafu i gledam rolere na netu. Danas idemo konacno da joj kupimo

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here