|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
7.5.2018 9:04:45   
Ana RR
Maraj, banana ne valja da se jede ujutru, zbog šećera.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
7.5.2018 9:16:05   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Maraj, banana ne valja da se jede ujutru, zbog šećera.

Eto ti sad...user posted image
Ja u poslednje vreme ustajem gladna pa mi najlakse da pojedem bananu da mogu da funkcionisem po kuci tj do dorucka user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
7.5.2018 9:37:45   
IvanaSK RR
A ima i ona banana dijeta, ujutru se jede bananauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
7.5.2018 9:44:32   
Ana RR
Koliko znam ona se ne jede ujutru jer ima puno šećera. Ja je nikad nisam jela tako, mm voli pa ga opominjem da to ne radi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
7.5.2018 10:18:57   
vonavoj
Jutro! Joj.ja ne volim bananu ni kad sam bolesnauser posted image
Odvela curice u vrtic i odmah na akciju..ves masine..rucak..bem ti zensko..
Pari.dobro si se i usudila do Subotice,mm je isto hteo da idemo za vikend,ali ja sam rekla samo blizu..ne zbog straha od porodjaja,nece jos..nego ne mogu da se vozikam tako dugo...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
7.5.2018 10:30:39   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Jutro! Joj.ja ne volim bananu ni kad sam bolesnauser posted image
Odvela curice u vrtic i odmah na akciju..ves masine..rucak..bem ti zensko..
Pari.dobro si se i usudila do Subotice,mm je isto hteo da idemo za vikend,ali ja sam rekla samo blizu..ne zbog straha od porodjaja,nece jos..nego ne mogu da se vozikam tako dugo...

Ja sam jedva izdrzavala 20 km do mojih user posted image a da ne kazem da sam se zeznula pa isla u bioskop, juuu jedva presedih sat i po.

Maraj ja sam jela bananu i ujutru i nocu user posted image kontrolisala sam secer uvek je OK. Mislim moja mama je dijabeticar i stvarno banane su jedno veliko NO NO ali su u principu izuzetno zdrave i ja bas mislim jer daju brzinski energiju da mogu tako odmah ujutru sto ti kazes do dorucka. No nisam se nikad nesto posebno informisala. Meni su prijale i zbog gorusice. U principu pojela sam banana u ovoj trudnoci sto nisam za zivota user posted image

E jos da dodam osim kalijuma banana ima i gvozdja i B vitamina i nema sta nema. Po meni je ona uvek pravi izbor za brz energy boost. Pogotovo ujutru. Mada kazu treba je izbalansirati sa npr jogurtom.

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 7.5.2018 10:35:45 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
7.5.2018 10:37:01   
vonavoj
U bioskop sam isla prosli vikend.a za uskrs do Palanke..70km..dosta od meneuser posted image
Joj sto me ledja bole kad treba da ustanem,dok sam u pokretu,nije mi nista, cim sednem, kljoknem..zakljucak, nema sedenjauser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
7.5.2018 10:38:33   
Misha i Ljisha
Mene i dalje ubi leva noga. Kao i u trudnoci. Dok sam bila trudna mislila sam da P stiska neki nerv a sad mi vise nije svejedno. Ne mogu da se oslonim na levu nogu. Sad cu dr da posaljem poruku. Da cujem od njega sta mi je ciniti sa tim. Nisam funkcionalna i ne mogu ni po kuci da setam

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
7.5.2018 10:41:47   
lesli
Ja mislim da je bananu bolje pojesti ujutru nego uvece. I ne samo bananu, bec generalno bilo sta od hrane koja ima visok glikemijski indeks. U toku dana smo u principu aktivni pa se taj secer i iskoristi.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
7.5.2018 10:59:06   
vonavoj
Ljisha, nemoj da me plasis..i mene sad zaboli leva prepona..isto mislim da pritiska neki nerv..samo da se ne nastaviuser posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
7.5.2018 11:08:40   
Misha i Ljisha
Bas vam javim sta mi kaze dr

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
7.5.2018 13:01:50   
pari
Ja bila do pijace,waikikija,poste i prodavnice i crkla...sad samo sedim...a moram ves da prostrem,rucam nesto pa kasnije po M u vrtic...
U poslednje vreme mi se jako jede salata i limun naprimer...limun mogu sam da jedem kao jabuku user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
7.5.2018 13:52:55   
vonavoj
Pari,odmaras kao i ja...od jutros 3 ves masine (kao da nas ima 20), kuvam i za danas i za sutra..a nesto mi ne ide...i tanjir sam razbila,a dok se okrenem vec je 3 i moram po decu..
Ja jedem samo jabuke,nista mi ne prija...jagode sam jela;pa imala gasoveuser posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
7.5.2018 13:56:13   
pari
A nameravam i da idem napolje sa M jer bas voli da se igra napolju i zao mi da sedimo kuci...
Najvise me nervira pritisak na besiku,tezak stomak i to sto nemam snage...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
7.5.2018 14:06:47   
Maraj
Joj zene bas izglwda i ovo vreme utice na nas. Jeste li vi otekle? Ja se zapanjih kad sam sinoc videla moja kolena i butine. Doduse i sa L sam oticala. Verovatno zbog vrucine.
Nego pari, sta si kupila u waikikiju user posted image ja imam njihove majice za trudnice. I bas su mi super. Celu trudnocu ih nosam. Drugo nista niam kupovala kod njih.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
7.5.2018 14:09:29   
Rosita
Trudnice, samo da vam mahnem. Uživajte. Meni moja trudnoća nedostaje onolikooo :).

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
7.5.2018 14:09:33   
pari
Ja imam njihove helanke i farmerke...a sad sam isla da kupim nesto za M...pidzamicu i majcicu...skroz su ok cene a imaju svasta nesto sareno sto deca vole...tamo sam i za bebu kupila zeku...
Ja ne oticem mnogo...mozda tek malo...ali se osecam debelo,nezgrapno,tromo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
7.5.2018 14:11:33   
vonavoj
Maraj, da kazem da nisam otekla slagala bi...ali splasnem ujutru..a ovako sam ceo dan na nogama,sve i da nisam trudna,ovako gabaritna bi oticalauser posted image a i noge su mi debele od kg ne samo od vode..uzasuser posted image ..kao nisi se ugojila,sve u stomak..i jeste tacno,ali ja vidim razliku.
Mada je moja drugarica pre 3 godine u trudnoci toliko otekla da nije mogla nista da obuje,ja sve normalno obuvam..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
7.5.2018 14:13:52   
pari
Meni su se butine i guza povecale,a i ruke malo...iako po kg i nije toliko,svejedno ja se osecam debelo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
7.5.2018 14:16:47   
lesli
Vonavoj, ne znam kako si izgledala pre, ali sada izgledas kao avion za zenu koja je pred 3. porodjajem. :)

Ja po burmi oset_im da su mi ruke malko otekle, ali nista znacajno. Ali me zato ubi gorusica od sinoc. Moram da kukam pa to it je user posted image

Edit: Ali kapiram da ce mene to oticanje da doceka od kraja juna, kad trudnoca bude veca, a i kad udare one najgore vrucine...

< Poruku je uredio lesli -- 7.5.2018 14:20:54 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
7.5.2018 14:21:06   
vonavoj
Ja sam burmu tek prosle nedelje skinula..za svaki slucajuser posted image
Super se ja i krecem i funkcionisem,ali puno je kg i za nogeuser posted image
Lesli,mene i dan danas uhvati gorusica...ne mogu uvek da povezem sa ishranom...user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
7.5.2018 15:16:49   
Maraj
Ja sam burmu skinula h trudnoci sa L i nikad vise nisam mogla da je vratim. Zglobovi na prstima su mi se jos tada rasirili i ne mogu je staviti.
Obuvam i ja moju obucu. Doduse najvise nosim sada patike i par puta sam obula baletanke. Al vidim da sam okruglija. Kolena puna vode
Al ja sam se za ovih ne punih 7 meseci ugojila 15kg

< Poruku je uredio Maraj -- 7.5.2018 15:18:06 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
7.5.2018 15:18:22   
pari
Htela sam da vam javim da je magnezijum direkt na akciji u liliju...da znate...ko pije...kutija je 399 din

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
7.5.2018 15:53:36   
milicicak
Samo da mahnem, ubija me migrena od juce popodne, ne znam da li me vise boli glava ili mi je muka
Pari, hvala za info

< Poruku je uredio milicicak -- 7.5.2018 15:54:21 >

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat]
7.5.2018 15:55:11   
pari
Drzi se milicicak! Proci ce...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here