|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
26.9.2010 0:11:35   
bojanica7
i ja isto mislim da cu koristiti kao verus, i jedne i druge. kad god mogu, kad sam kod kuce, pamucne,a u ostaloj varijanti pampers. nekako mislim i ja da se koza odmori u tim pamucnim user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
26.9.2010 10:25:31   
goda
Počela sam koristiti povremeno pamučne pelene. Njih stavljam u toku dana a jednokratne stavljam noću i kada treba da kaki (obično kaki približno u isto vreme). jako se znoji na prevojima i uvek je koža vlažna i pogoduje razvoju glčivica pa mi je pedijatrica preporučila stavljanje pamučnih jer tako kad se upiški oddmah vidim i odmah je presvlačim da nije mokra. Imala je glivice na preponama sada nema,zahvalna sam pamučnim pelenama

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
18.10.2010 12:46:04   
Anoniman
Da se Marko nije ojeo, ne bih uopšte razmišljala o ovome, a ovako... jako ozbiljno razmatram...

AVENT - BambinoMio KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 203
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
18.10.2010 12:56:08   
kerber
pamucne pelene su najbolje ali i ima jedna bitna stavka pampers ili pelene sta god da koristite trudite se da sto manje koristite vlazne maramice najbolja voda i sapun verujte imam bebu od 2,5meseca maramice v samo kad negde odemo kuci i kod rodbine voda i sapun ni jednu tackicu nema niti je imalauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
18.10.2010 16:59:20   
Podrum Š.
IZVORNA PORUKA: Tash

Da se Marko nije ojeo, ne bih uopšte razmišljala o ovome, a ovako... jako ozbiljno razmatram...

AVENT - BambinoMio KLIK

Da li ima ovih negde kod nas? Nešto nemam vremena da tražim user posted image ...

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
18.10.2010 17:03:15   
Anoniman
Podrum , nama su u školici preporučivali OVO - PAMUČNE PELENE


< Poruku je uredio BubaMira -- 18.10.2010 17:04:07 >

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 206
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
18.10.2010 17:07:30   
Lilly*
Bubo, ja sam dosta čitala na netu o tim pelenama, i videla da se žene žale da im se usmrde, valjda se ne mogu dobro isprati pa taj prašak i ne osuše se nego se ukisele user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
18.10.2010 17:08:40   
Anoniman
Meni ne moraš ništa da pričaš , ja sam se već snabdela Pampersom , ali pošto su žene pitale - reko'' ajd'' da met''em link user posted image .

< Poruku je uredio BubaMira -- 18.10.2010 17:09:40 >

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 208
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
18.10.2010 17:55:45   
minnica
Ja ih ne koristim, ali o ovima sam nešto čituckala KLIK

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
18.10.2010 18:01:23   
Anoniman
Nama su u školici stalno ponavljali priču o tim pelenama , a tatama su na neki način izvršili lobotomiju - svaki se sa časa vratio čvrsto uveren u odluku da ćemo koristiti samo i jedino pamučne pelene user posted image . I da , otkuvavaćemo , praćemo i bla bla . Pampers - ma ni u ludilu ... user posted image
Mojeg je to držalo 2 sata , i na kraju je ipak presudio u korist Pampersa ili bilo koje druge jednokratne pelene . user posted image

(odgovor članu minnica)
  Direktna veza do poruke: 210
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
18.10.2010 19:43:18   
minnica
Je li to u ovoj školici u Rumenačkoj? Ja sam išla svojevremeno u ZOV i tamo niko nije lobirao za pamučne pelene. Rekli su da je to stvar ličnog izbora, što i jeste. user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
18.10.2010 21:22:42   
Verus
Ja kombinujem i dalje.  Dete mi se (da kucam u drvo) nije NIJEDNOM ojelo.

Buba Miro: svidja mi se tvoj novi avataruser posted image  mnogo si slatka buba marica

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
19.10.2010 0:43:51   
briseljancica
ove pelene su dobra zamisao, ali su se pokazale lose u praksi. uzela sam Bambino Mio trial kit kojii sadrzi papirni ulozak, pelenu i nepromocive gace. pelena je odlicna, bolje upija nego obicne tetra pelene, ali su nepromocive gace bzvz. napravljene su od pamuka koji je sa unutrasnje strane plastificiran pa ako se sav nogavice nakvasi spoljasnja strana povuce vlagu i beba je komplet mokra :( Cena im nije bas pristupacna. taj trial kit je kostao 10-15 EUR, a postoji nekoliko velicina i pelena i gaca. sve u svemu obicne pamucne pelene su meni bolji izbor.
IZVORNA PORUKA: Tash

Da se Marko nije ojeo, ne bih uopšte razmišljala o ovome, a ovako... jako ozbiljno razmatram...

AVENT - BambinoMio KLIK


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
19.10.2010 10:18:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Podrum Š.

IZVORNA PORUKA: Tash

Da se Marko nije ojeo, ne bih uopšte razmišljala o ovome, a ovako... jako ozbiljno razmatram...

AVENT - BambinoMio KLIK

Da li ima ovih negde kod nas? Nešto nemam vremena da tražim user posted image ...


Kaže mi kuma da ima u Enci Menciju u BG, pa pretpostavljam da ima i u našem.

briseljancice, hvala na iskustvu. Mene je fasciniralo sve što sam pročitala, ali mi baš odgovara iskustvo.

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 214
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
26.10.2010 19:14:33   
bojanica7
ja sam skroz zainteresovana za tu pricu i 99 odsto je da cemo koristiti oamucne pelene. a i nije mi smaranje jer nije da ja perem na ruke te pelene, vec samo stavim u masinu, a peglanje nije neophodno, tako da... user posted image user posted image pisacu o svom iskustvu z anekoliko meseci user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
17.11.2010 22:57:16   
isidora88
novosadjanke gde ste uzimale tetra pelene i koliko ste ih platile?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
17.11.2010 23:01:21   
Anoniman
Ja nisam uzimala u NS-u , ali koliko znam - svi su išli po Ariljskim radnjama ... Imaš jednu u Jevrejskoj u pasažu , za ostale ne znam .

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 217
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
17.11.2010 23:03:28   
isidora88
ja sam videla na par mesta ali mi nije jasno jer su sve kao ariljske a kad ih pipnem jedne su tanke,jedne debele,neke grube,pa nisam pametna koje da uzmem a i cena je svuda razlicita user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
17.11.2010 23:09:04   
Anoniman
Ja sam pre 4 god uzel u Mrvici na N.Naselju. Naravno, nemam pojma pošto su bile, niti ti ta info znači. Iskreno, sve te pelene što se sada prodaju su sra*e, ja najviše koristim one što je moja mama kupila meni pre 30god.
Moj savet: što mekanije. Patronažne koriste pelene umesto peškira, i meni je to recimo skroz super, ja i dalje Mareta brišem pelenom a ne peškirom. A za široki povoj ti je sve jedno dal su meke ili tvrde.

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 219
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
17.11.2010 23:09:34   
Anoniman
Isidora , kad bi mogla negde da nabaviš ove koje sam ja uzela ... Iz Ivanjice su , jedne su dvoslojne , jedne čak troslojne , oprala sam ih 2 puta i ni mrdnule se nisu (drugarica mi rekla da su se njene iskrivile po dijagonali user posted image ) , a mekane neverovatno . Imam i neke Sjeničke , isto su super . Meni je to sve mama naručivala preko neke G6 varijante ... Možda ti se jave još neke mame ovde sa preporukom za NS ... Ja sam ispipala pola pelena po NS , i isto nisam znala šta ću dok mem mama nije snadbela .

< Poruku je uredio BubaMira -- 17.11.2010 23:10:52 >

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 220
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
17.11.2010 23:11:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

(drugarica mi rekla da su se njene iskrivile po dijagonali user posted image )


Da, sve nove su mi se iskrivile. Šanse nema da spojiš sve ćoškove... užas!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 221
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
17.11.2010 23:16:03   
minnica
IZVORNA PORUKA: isidora88

novosadjanke gde ste uzimale tetra pelene i koliko ste ih platile?


Ja sam uzela u Baby Shop Sandra pakovanje od 10 komada za 650 dinara.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
18.11.2010 0:01:50   
choopa choops
Ja koristim neke stare (5g) tetra pelene i super su user posted image Uopste ne znam ko je proizvodjac. A uzeh sad nedavno one sarene tetra (mislim da su jungle), sto staje 5 komada u pakovanje (plave, sarene na pruge i sl), pa cini mi se kostaju oko 6e paket. Brate kad sam ih oprala ne da su se izguzvala. Jedva se peglaju user posted image Ali bar izgledaju super user posted image



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
18.11.2010 1:15:13   
isidora88
valjda cu naci neke koje se nece iskriviti user posted image
danas je sve slabijeg kvaliteta,imam ja par sto je moja mama koristila meni i bratu i one i dan danas izlgedaju kao da su nove samo sto ja ne bih te da koristim jer smo ih koristili za sve i svasta user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Pamučne pelene - vapaj beba i prirode
7.12.2010 0:21:19   
Zena a Mahatma
upotpunosti podrzavam!!!
Ne zbog toga sto mi se gade i nasi plasticni ulosci, a najvise zbog ekologije jer svom detetu hocu da ostavim bar zrno prirode!
Muz mi je pecaros pa cesto posecujemo obale i mogu reci da je jezivo kako smo neodgovorni.
A onda kad dodju poplave i kad moramo samo flasiranu vodu da pijemo pitamo se koji je to zlobnik ucinio i krivimo drzavu i Vlast.


_____________________________

Kao mala sam verovala da ću promeniti svet. Možda je to smešno, ali ja i dalje duboko verujem da smo svi pomalo Mahatma. Zato kad odmaram od posla radim na svom sajtu, pokrenutog da pomogne ljudima sa životnim problemima.

(odgovor članu kuki)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here