|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
11.10.2019 12:36:47   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: lesli



IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Cuvajte se mame, mozda sam ja ovu trudnocu olako shvatila jos je treca... Stalno mislim da sam nesto zeznula... Cuvajte se i volite i ne nervirajte. Ja sam imala malo vise stresa... 





Khaleesi, nisi nista olako shvatila i nisi kriva. Postoje uzroci na koje mi ne mozemo da uticemo. Embrion nije bio kako treba i zato je prestao sa razvojem. Nazalost, desava se. Za tvoje dobro je da sto pre prihvatis da je tako. Grlim te puno 🤗
Imam iskustvo misseda iz prve trudnoce gde se uopste nisam nervirala, bila sam trudna u sred leta (znaci nema virusa i sl) i imala sam jedno smedje mrljanje u toj trudnoci i imala missed. U drugoj trudnoci koja je bila vto sam imala teska krvarenja, zatrudnela na zimu, isplakala more suza milion puta, nervirala se oko raznih gluposti i na kraju rodila zdravu bebu. 



Bas tako 😘

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
11.10.2019 12:41:59   
blizanac2
Neki su mi previdjali da nikada necu zatrudneti, i eto.. A ja sam samo verovala da bas hocu! Mazim stomak, pricam sa bebom kao ludak, i zeljno iscekujem svaki uz. 


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
11.10.2019 12:42:51   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: blizanac2

Neki su mi previdjali da nikada necu zatrudneti, i eto.. A ja sam samo verovala da bas hocu! Mazim stomak, pricam sa bebom kao ludak, i zeljno iscekujem svaki uz. 





Divno! Tako i treba ❤

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
11.10.2019 13:47:23   
Khaleesi
Lesli sigurno je to tacno sto kazes.

Verovatno mi treba vremena da pr3klopim. Malo pre u papirima nadjem sliku ploda sto ga je dr slikau u 8oj nedelji kada je sve bilo ok. TugaI znam treba da kreneem dalje. Samo dok se skroz pomirim sa tim. Ove muke sa bolovima temperaturom i ugruacima samo su pogorsale sve. I tako mi je bilo psihicko jako tesko sad opet zajebancije. Dok me gledao dr kaze dal da radimo reviziju. Pa muka mi je pripala u trenutku da me opet uspavljuju i da struzu po matetici. Posle kao ajde da te ne maltretiramo dali mi brdo antibiotika i te kapi za kontrakcije. Kaze bolece te da znas. Sve vreme me boli... Samo da visr prodje bice lakse... 

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
11.10.2019 20:35:32   
popkica bebic
Veče mame!

Maruška, kako si? Oprosti, možda je glupo pitanje... Sada je najvažnije da tebi bude dobro... Khalesi, drži se. Znam kako ti je, zaista znam. Mene drma trema Svaki put kada beba jače pritisne bešiku ili creva, mislim da će mi pući vodenjak. Baš više ne mogu... A kakve sam sreće, posle termina ću se poroditi. Molim vas, držite mi palčeve. Treba mi psihijatar, duhovnik ili makar neki dobra savetnik ili šamar da me prodrma da se povratim. 

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
11.10.2019 20:48:34   
kamičak
Popkice, meni izgleda da si u tipicnoj frci pred porodjaj, kakav psihijatar.

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
11.10.2019 21:39:34   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Veče mame!

Maruška, kako si? Oprosti, možda je glupo pitanje... Sada je najvažnije da tebi bude dobro... Khalesi, drži se. Znam kako ti je, zaista znam. Mene drma trema Svaki put kada beba jače pritisne bešiku ili creva, mislim da će mi pući vodenjak. Baš više ne mogu... A kakve sam sreće, posle termina ću se poroditi. Molim vas, držite mi palčeve. Treba mi psihijatar, duhovnik ili makar neki dobra savetnik ili šamar da me prodrma da se povratim. 



Popki, samo si u frci pred porodjaj..ali podrzavam ako zelis da popricas sa nekim. Bices super! Videces! 🤗

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
11.10.2019 22:31:54   
AnaTamara
Khalezi, Maruska, i ostale mame izvinite molim vas.... Znam da su Popkicin i moj problem nista u odnosu na vas, ali nemojte zameriti.... Meni je frka poprilična, bukvalno iz sata u sat sve veca i veca, do te mere da iz kuce ne smem da izadjem. Ali valjda je to normalno. Ljubim vas sve puno



_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
11.10.2019 23:28:29   
bubulence


IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Veče mame!

Maruška, kako si? Oprosti, možda je glupo pitanje... Sada je najvažnije da tebi bude dobro... Khalesi, drži se. Znam kako ti je, zaista znam. Mene drma trema Svaki put kada beba jače pritisne bešiku ili creva, mislim da će mi pući vodenjak. Baš više ne mogu... A kakve sam sreće, posle termina ću se poroditi. Molim vas, držite mi palčeve. Treba mi psihijatar, duhovnik ili makar neki dobra savetnik ili šamar da me prodrma da se povratim. 



Ja mogu da ti ponudim jedino palacinke sa nutelom i plazmom ako ce pomoci 😁❤️. AnaTamara, Popki, drzite se zene, jos malo i eto bebica... A strah... Nestace cim se porodite😁. Maruska, mislim na tebe ❤️

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
12.10.2019 8:37:30   
popkica bebic
Dobro jutro! Bubulence, hvala za palačinke! 😄Prijale bi mi. Ponekad pomislim da se nikada neću poroditi, jer ima dana kada se ne osećam trudno. Ali, onda krene preokret, napad panike i sl. AnaTamara, ja nemam strah od skitanja. Po ceo dan sam aktivna, vodim sina u skolicu i vraćam ga, pesacim, peglam, usisavam, podizem ćerku na WC šolju i td. Ako mi sve to ne pomogne da se brzo porodim, onda ne znam šta će. Najgore je što neko znam kada će biti, a baš sam nestrpljiva i uplašena.

Kako li je Maruška? 

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
12.10.2019 8:41:46   
Beca.t
Dobro jutro Popki i Ana, blago vama 🤗 A mi jos imamo do termina i to po najvecoj zimi...
Saljem podrsku za sve mame!!! Posebno za Marusku i Kelsi! ❤❤❤

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
12.10.2019 8:49:31   
popkica bebic
Beco, ali zato kada se vi porodite u februaru, martu, aprilu..... Odmah možete da se šetate. A nas čeka zima u kući... 



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
12.10.2019 8:54:47   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Beco, ali zato kada se vi porodite u februaru, martu, aprilu..... Odmah možete da se šetate. A nas čeka zima u kući... 





Moze i tako da se posmatra. 😄  a do tada, sta cu da obucem? Lele...jaknu da zajmim od nekog krupnog.
Javljajte nam se vas dve devojke cim se porodite.

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
12.10.2019 8:59:58   
popkica bebic
Vidi, draga, ima li kod vas da se kupi džemper postavljen jakom vunom iznutra. Dakle, tipa, džemper je roze, a unutra belo bude. Ja sam tako sa cerkicom. Mnogo je topao, zamena za jaknu, uzmi br. veći da bi ga zakopcavala preko stomaka. Mnogo je dobra stvar. 



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
12.10.2019 9:03:05   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Vidi, draga, ima li kod vas da se kupi džemper postavljen jakom vunom iznutra. Dakle, tipa, džemper je roze, a unutra belo bude. Ja sam tako sa cerkicom. Mnogo je topao, zamena za jaknu, uzmi br. veći da bi ga zakopcavala preko stomaka. Mnogo je dobra stvar. 





Hvala na savetu! Pronaci cu.🤗

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
12.10.2019 9:12:10   
vonavoj
Beco,ja sam od mm uzimala😁😁Bude u lidlu za 3000din za umetkom koji posle skines.

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
12.10.2019 9:18:10   
AnaTamara
Popkice, blago tebi 🤣 ja gde god da krenem u strahu sam 🤔 jos par dana, izguracemo!!!  😘 

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
12.10.2019 9:24:00   
Bojana05
Veliki zagraljaj za Marushku i Khalessi i od mene,stalno ste mi u mislima....Hahahaha ja sam sve stvari vec pozajmila jer sam prva dva puta bila trudna na prelece i leto i prosla trudnoce na nekoliko haljinica😄😄vec spavam u muzevim majicama i podkosuljama hahaha Sto se straha tice ja se nekako uvek vise plasim do 9-og meseca a posle vec nekako jedva cekam da se zavrsi a posto nema drugog nacina od svima nam poznatih,zauzmem stav “sto se mora-mora se”😂😂😂opet sam nekako mirnija kad mi je bebac u rukama nego u stomaku🥰 inace svaka cas_t sto si tako aktivna Popki,ja fukcionisem isto tako ali zato predvecee imam takve boloce ispod stomaka da zna noga da mi se ukoci i moram da odlezim makar pola sata da bih nastavila da funkcionisem😫😫iskreno lezanje mi jedino i prija,isto bolove imam i ako dugo sedim.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
12.10.2019 9:31:58   
popkica bebic
Samo da ima svrhe ovaj rad. Zapravo, ima u domacinskom smislu, ali još i da pomogne pri laksem otvaranje.... Joj, žene drage, molite se za AnaTamaru i mene. Baš sam sludjena. Volela bih da vam se sledeći put javim sa bebom u naručju. Radije ću podneti plakanje, grčeve i neapavanje tog tipa, nego ovo nespavanje zbog straha od porođaja. 



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
12.10.2019 9:32:25   
kamičak
Meni je simpaticno kako se Popkica uzvrpoljila iako je iskusna trudnica (da tako kazem). Izgleda da trudnicki staz ne pomaze kad se priblizi termin :)

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
12.10.2019 9:34:51   
popkica bebic
A, ne, ne.... I deset_o dete da radjam, crkavala bih od straha! Pogotovo što znam šta se dešava u toku celog procesa. Pregledi, bolovi, krvarenje, pa onda naponi, vristanje.... Joj , majko mila! 😄😥😲



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
12.10.2019 11:08:55   
AnaTamara
Hahahaha, za par dana ce nam ovo biti smesno 🤣🤣🤣🤣 Bojana, do ulaska u 9.mesec sam sebi davala svakakve dijagnoze 🤣🤣🤣 u 9.sam bila opustena, ali sad kada znam da imam jos 4 dana.... Frka.... 

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
12.10.2019 11:35:46   
kamičak
Popkicu odvesti da govori u skolici za trudnice, kako bi to izgledalo haha 

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
12.10.2019 12:07:20   
lesli


IZVORNA PORUKA: kamičak

Popkicu odvesti da govori u skolici za trudnice, kako bi to izgledalo haha 



Ma jok, odvesti je da klincima drzi predavanja kako izgleda porodjaj. Garant bi se smanjio broj maloletnickih trudnoca i broj dece koja prerano stupaju u odnose 🤣🤣🤣

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
12.10.2019 12:07:58   
lesli
Popkice, AnaTamara 🤗

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here