|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kandida
16.11.2014 13:20:11   
mama krava
Bas kokosovo ulje! One je mnooogo skuplje od palminog! Izgleda kao mast, ali se brzo topi. Može da se sprema na njemu, ili da se umesa u gotovo jelo.

Uglavnom se ovakvo nalazi po prodavnicama zdrave hrane..

http://www.zdravahranaolea.com/kokosovo-ulje

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Kandida
16.11.2014 13:36:52   
Sanjalicaaa
Nisam znala. Mi bas juce razmisljali da kupimo palmino ulje. Ali eto mozda uzmemo kokosovo. Znas li cenu priblizno?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Kandida
16.11.2014 13:43:19   
mama krava
Znam ova teglica od 390gr je oko 600 dinara...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Kandida
16.11.2014 17:09:29   
choopa choops
Kod nas je 16,50€ 500gr user posted image . Organsko hladno cijeđeno djevičansko. Skupo, nisam probala tek je MM neki dan uzeo...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Kandida
16.11.2014 22:07:12   
choopa choops
Probala sam, tj probali smo svi. MM i sinu se sviđa, a ja i ćerka user posted image Imam osjećaj kao da jedem grožđanu mast sa ukusom kokosa. Ali ako će da pomogne, ima da je jedem, makar opet počel ada povraćam. Ja imam Candidu na jeziku, sad mi se malo smanjila jer sam na dijeti zbog gestacijskog dijabetesa. A za ovo ulje sam čitala da pomaže i kod toga. Šta da se radi, ješću na silu user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Kandida
16.11.2014 22:14:38   
mama krava
Čupo, pa nemoj da ga jedes samog. Stavi ga u hranu umesto ulja ili neke druge masnoce koju koristis. Isprzi jaja na njemu i sl... U musli, stavi u proju...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Kandida
16.11.2014 22:19:55   
World
Ubaci u kafu user posted image

odlican tretman protiv kandide KLIK

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Kandida
16.11.2014 22:21:56   
choopa choops
Jao to za jaja mi zvuči kao neka francuska kuhinja, ono slatko i slano user posted image Iako je on stvarno bezukusan, nije sladak, ali nekako sama asocijacija na kokos i jaja user posted image
Misliš da bih mogla da stavim kašiku toga u recimo ovsene pahuljice i mlijeko?user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Kandida
16.11.2014 22:23:55   
mama krava
Mogla bi naravno, ali znas da bi trebalo iu mleko da izbegavas. Kefir je super, protiv kandide!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Kandida
16.11.2014 22:28:00   
choopa choops
Znam, ali jedino sa mlijekom mogu ovsene. Njih uzimam zato što me najduže drže sitom, umirem od gladi na ovim dijetama iako mi je apetit nula. Sad da me pitaš šta bi pojela, rekla bh ništa (osim kilograma mandarina koji isto ne smijem user posted image ), a gladna sam!

World ne pijem kafu, ne prija mi, ali pijem kakao sa vodom, pa bih mogla u to da uvalim. Ili eventualno u čaj.

Hvala vam na savjetima user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Kandida
16.11.2014 23:01:45   
branki*
MK,hvala na savetuuser posted image .ako sam razumela kokosovo ulje pomaze u suzbijanju kandide?da ga ubacujem u vec gotovo jelo,npr?videcu da li ima to kod mene ovde...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Kandida
16.11.2014 23:04:46   
mama krava
Da, Branki, bas tako! Najbolje je u gotovo jelo. Do 3 kasicice dnevno. Tako sam negde procitala! Ako nema da se kupi u zdravoj hrani, iscimaj ih da ti naruce, a verovatno mozes preko neta da narucis.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Kandida
16.11.2014 23:05:05   
Bibilib
Branki kokosovo ulje mozes naci u zdravoj hrani...
Eto preduhitrila me MKuser posted image user posted image user posted image
I u zdravoj hrani mozes da porucis da ne bih placala pistarinu porucivanjem preko neta...

< Poruku je uredio Bibilib -- 16.11.2014 23:07:56 >


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Kandida
26.11.2014 9:58:07   
branki*
hvala bibilib i MKuser posted image
inace,nam dr u beogradu promenila i nistatin i probiotik.od probiotika rekla multilac baby,a nistatin je neki nistatin plv 100 000 ij.ima sema kako se pije.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Kandida
26.11.2014 11:50:09   
choopa choops
Ja se sinoć načitala o ovoj temi baš dosta po internetu. Naći ću jedan post da prekopiram sa jednog foruma, cura je baš detaljno objasnila.

Branki, možeš da staviš kokosovo ulje u čaj recimo. Čitam da je baš dobro...Kod nas je jaaaako skupo, ali mišljenja sam da za dobar lijek ništa nije mnogo.

Inače, ja godinama muku mučim sa Candidom na jeziku, ima je baš mnogo, ali mi niko nikada nije davao lijekove za to user posted image Sve što sam uzimala bilo je na svoju ruku, ali nisam to toliko ozbiljno shvatala. Sad sam odlučila da se, kad se porodim i završim dojenje, posvetim tom problemu baš. Imala sam i vaginalnu, ali nje više nema. Ovu u crijevima nisam radila analize, pa ne znam da li je imam, ali ne osjećam nikakve tegobe.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Kandida
26.11.2014 11:52:37   
choopa choops
Evo ga post od te jedne cure, malo je podugačak ali vrijedi pročitat: "Kod potpunog izlecenja ja cu u ovom slucaju pisati o sistematskoj kandidi a vredi i za lokalne infekcije kandidom treba promeniti puno stvari...Kao sto vecina ovde znate ishrana je kljucna u borbi protiv kandide ali ne i jedina stavka koju treba da primenite da bi se zauvek resili sistematske kandidijaze....Postoji gomila dijeta koju ljudi primenjuju da bi se resili nagomilane kandide i jos toliko razlicitih preparata koji pod navodnicima resavaju kandida problem a na kraju dijete vas iscrpe a raznrazni preparati deluju dok ih uzimate kad prestanete vrati se i kandida....Ja sam od kandide bolovala nekih 15godina i da sam tada znala sto sada znam nikad ne bih ni dobila sistematsku kandidijazu...Medjutim trebala sam kao i vecina ovde proci trnovit put da bih dosla do zdravlja...sada posle toliko godina patnje mogu reci da sam izlecena od sistematske kandidijaze....Kao prvo svi koji su nekad u zivotu koristili antibiotike,vaginalete,koje kakve kortikosteroide,hormonalne terapije,kontracepcijske pilule su u velikoj mogucnosti da imaju problema sa kandidom bilo to lokalnog karaktera ili sto je najgore od svega sistematska kandidijaza...isto tako ljudi koji imaju problema sa kozom tj.imaju ekceme,dermatitise,psorijazu,suvu kozu,lisajeve,svrabove moraju da znaju da 100% imaju problema sa nagomilanom kandidom u organizmu....znaci dok ne rese kandidu nece im nikakva krema ili tableta pomoci...Ja cu vam napisati kako i cime sam se ja rukovodila u izlecenju jel svaki doktor savremene medicine nece vas svatiti za ozbiljno a i koji vas shvati za ozbiljno ce vam reci da je to neizlecivo ili u najgorem slucaju ce vam prepisati lekove koji ce vam napraviti vise stete nego koristi i onda ste za koji mesec opet u istom problemu...Kao prvo to vec i sami znate potrebno je promeniti ishranu nemojte se igrati i pomisliti da ponekad mozete pojesti nesto nedozvoljeno i da vam se nece nista desiti jel cete opet pokrenutu lavinu kandide,znaci morate biti dosledni i istrajni....Krenut cu od voca kandida se hrani svim vrstama secera tako da izbacite sve voce osim:jagoda,malina,limuna i avokada....Nikakve vrste zasladjivaca niti prirodnih secera nisu dozvoljene je kandida ce i to malo secera koje uneset_e kroz jabuku naci i razmnoziti se tako da nista od voca sem navedenog....Kafa ni slucajno nikakva niti bilo koja vrsta kafe nije dozvoljena.....uvedite zeleni caj svako jutro umesto kafe popodne se preporucuju biljni cajevi iz rifuze tj prirodni suseni....majcina dusica,zalfija itd. Na vocne sokove zaboravite bilo oni kupovni ili cedjeni znaci nikakvi sokovi sem ako nisu od povrca ali bez mrkve....Zitarice ja licno sama pecem hleb kao sto znate kvasac je hrana za kandidu a svaki kupovni hleb ima kvasca i secera i glutena....sto znaci hleb mozete jesti ako sami umesite sa soli,vodom,sodom bikarbonom i malo maslinovog ulja..jedina zitarica koju ja koristim koja nema glutena sto je jako bitno barem prvih 6meseci je GINOA ne znam dali je ima u Srbiji ili Hr ali to je ono sto kandida nece da jede i 100% je sigurna u antikandida dijeti....sledece pasta iz mog iskustva samo pasta od integralnog rizinog brasna i nijedna vise...riza isto tako samo integralna...Meso ja jedem sve najvise curetinu i govedinu svinjetinu manje a od suhomesnatih proizvoda ili salama nista.....Riba tunjevina,sardina,salmon barem jednom nedeljno.....Pasulj,sociva tj.lece isto tako jedanput nedeljno....Mlecni proizvodi nista pa cak ni kefir mada mislim da se kefir moze uzimati ali gde a zivim ga nema tako da ja ne jedem nista od mlecnih proizvoda....Orasaste plodove obavezno badem,lesnjak,oras ja ih jedem za uzinu izmedju obroka svaki dan....Od povrca jedem sve znaci nema niti jednog povrca koje sam izbacila svaki dan mora biti nesto od povrca....Alkohol ni pod razno nikakva vrsta alkohola nije dozvoljena znaci nemojte ni da pomisljate ni na casicu alkohola jel cete pokrenuti lavinu simptoma kandide....Znaci ovakva ishrana ce vam zagarantovano drzati kandidu pod kontrolom ali je se samo ishranom necete resiti.....Postoji more preparata koji ljudi koriste da bi se resili kandide ja cu vam napisati sta kandidu direktno ubija i sta sam ja koristila uz primenjenu ishranu....Znaci kao prvo svaki dan uvedite kokosovo ulje mora biti organsko nerafirisano i extra virgen koskosovo ulje je u kompaktnom obliku i bele je boje mozete ga drzati na sobnoj temperaturi krenite sa pola velike kasike dva puta dnevno kokosovog ulja rastopljenog u toplom caju ja ga uzimam posle rucka i posle vecera posle sedam dana povecajte dozu na 2kasike kokosovog ulja u tolu dana rasporedite si kako vam odgovara tako sve dok ne dodjete do 3kasike kokosovog ulja....Zasto kokosovo ulje....mozda znate mozda ne znate kokosovo ulje je jedno od najdelotvornijih terapija protiv gljivica i parazita ako ukucate na google ima jos preko 100 raznih dobrobiti koje vam kokosovo ulje pruza po meni je to najdelotvorniji prirodni lek u borbi protiv kandide...Molim vas budite oprezni ja kada sam krenula sa upotrebom kokosovog ulja odmah sam dobila Jarisch-Herxheimer reaction tj takozvani die off....sto je normalana reakcija kada kandida pocinje da izumire ona ispusta toxine koji vasem organizmu daju ni malo prijatne reakcije....Mozete dobiti prehladu,reakcije na kozi umor,bol u misicima a mogu se i pogorsati simptomi kandide sto znaci da tretman radi...trebate sacekati da to prodje posto moze potrajati do 7dana kod mene je to trajalo nekih dva meseca dok mi se organizam cistio pa me je u trenutcima i zbunilo jel nisam znala jel se cistim ili je kandida ja sam najvise reakcija imala na kozi u obliku dermatitisa lice mi je izgledalo kao da imam sifilis sve me je svrbilo i tako 60dana mislila sam da cu izluditi povremeno sam imala i dijareju,mucninu,nervozu sto je isto jedan od simptoma....Znaci kokosovo ulje ne samo da ce vam uz ishranu istrebiti i nagomilanu kandidu nego ga slobodno mozete koristi i posle izlecenja jel je odlicno za zdravlje....Isto tako za kozu tko ima problema sa lokalnim infekcijama kandide na noktima ili dermatitis psorijaza ekcemi slobodno mazite sa kokosovim uljem pored sto ga jedete i rezultati u par dana nece izostati videt cete.....Sledeci prirodni preparat koji bih ja pomenula jel vidim da se na ovom forumu ne spominje je:Ekstrat kostice od grejfruta ili Grapefruit seed extract ,mislim da bi stavila u isti rang kokosovo ulje i GSE jel je jako delotvorno u unistavanju kandide ja koristim CitroBiotic i mislim da je Nemacki proizvodjac...Znaci za sve pocetnike krece se sa nekih 5kapi dnevno u vodi ili caju da bi se povecavalo svakih 5dana 5kapi vise do 25kapi to je najvise sto bi se trebalo uzimati jedanput devno kad dodjete do 20-25 kapi raspodelite na 2-3 puta dnevno...To su moja jedina i po meni najbolja preparata koji direktno ubijaju kandidu i ciste vas citav iintestinali sistem kao i kozu i sve ostale organe.....Uz dijetu koju sam navela i sa ova dva produkta vise nikad necete imati problema sa kandidom naravno pod uslovom da se ne vratite obilnom jedenju svih onih losih stvari upotrebi antibiotika,kontracepcijskih pilula,kortikosteroida....Za sve zene koje imaju vaginalni svrab tj kandidu u vagini evo odlican recept koji ce vam resiti kandidu za dve noci.....Kupite u apoteci plasticne aplikatore iste onakve koje vam daju kad kupite canesten kremu budu unutra tri plasticna aplikatora u koji stavite kremu i istisnete u vaginu....Znaci kupite samo te aplikatore ako ih ima ako ne kupite kremu jel cete u kremi dobiti aplikatore....prije spavanja uzmite pola male kasicice kokosovog ulja rastopite da postane tekuce i dodajte 25kapi ekstrata semenke grejpfruta zatim sa spricom koju isto mozete da kupite u apoteci uvucete tu kolicinu koju ste pripremili u spricu i istisnete u plasticni aplikator lezite na ledja i utisnite si aplikator u vaginu zajedno sa uljem i ekstratom ispraznite aplikator u vaginu najbolje je to uraditi prije nego sto krenete na spavanje jedna ili dve noci ce vam resiti kandidu....provereno..Ja vise nemam problema sa kandidom i mogu se smatrati izlecenom konacno zivim zivot zadnjih par godina a 15godina sam se patila i vrtila u krug...Nadam se da cu ovim nekome pomoci i ako vam treba bilo kakav savet pitajte slobodno....Pozdrav..."

Preuzeto sa KLIK

< Poruku je uredio choopa choops -- 26.11.2014 11:53:28 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Kandida
26.11.2014 11:57:27   
branki*
uh,choopa,ovo bas rigoroznouser posted image
mada,i ova nasa dr smatra ne sme da se unese ni jedan molekul secera,jer onda uspesnost nece biti 100 posto,nego manja.boza sad ne pije ni caj,jer nece da ga pije bez secera.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Kandida
26.11.2014 12:27:28   
choopa choops
Jeste user posted image user posted image Ali toliko se načitah sinoć kažu da ne može drugačije nego da se reguliše ishrana. Mada postoji teorija i da se treba raditi na imunitetu, pa će se organizam sam izborit user posted image Nemam ti pojma, ovo govorim što sam pročitala ne iz ličnog iskustva. A umjesto šećera se smije koristit jedino stevia ako sam dobro ukapirala.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Kandida
8.12.2014 8:57:33   
Anck Su Nmaun
Evo i ja se pridruzujem ovoj temi user posted image
Imam godinama neki osip il sta je vec oko nosa, nekad ga ima i svrbi do besvesti a nekad nestane skroz, koji je razlog neznam.
Da bi ispitala sta je odem kod dermatologa , radila briseve i cuda i na kraju je izgleda bas od Kandide.
Do duse pise da je u malom broju ali...opet je tu.

Uzela sam neke Americke tabletice na biljnoj bazi Candida Suport + probiotic i Soda bikarfbona tablete (preporucila apotekarka)
Inace nisam imala nikakve tekobe sem tog svraba oko nosa.

Meni najteze pada to bez slatkisa user posted image bez voca i testa... neznam kako cu to izneti.

Kad sam procitala sta sve ne smem da jedem.. ne ostaje mi nista.
Ipak ne bih da se igram sa mojim imunitetom, jer znam kako se hrani jedna moja koleginica, ja bih umrla od gladi il se srusila negde na ulici . Nisam pametna kako da korigujem ishranu...ali uopste user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Kandida
8.12.2014 9:08:10   
World
Predji na lchf, super za organizam, a jedes lijepo i nisi gladna.. i izlijecis te 'usputne' boljkice.. user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Kandida
8.12.2014 9:22:37   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: World

Predji na lchf, super za organizam, a jedes lijepo i nisi gladna.. i izlijecis te 'usputne' boljkice.. user posted image

A sta je lchf user posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Kandida
8.12.2014 9:48:17   
Anck Su Nmaun
I jos jedno pitanje vidim najrasprostranjenija je Candida Albicans meni je nadjena Candida spp u malom broju

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Kandida
8.12.2014 10:28:10   
World
evo ima tema


klik

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Kandida
5.2.2015 0:33:27   
Azra_
Ja bih uradila detetu analizu na Candidu. Češće podriguje nego inače, i par puta se požalio na stomak, pa, ajde, od nekud da počnemo. Da uradimo analize stolice, a između ostalih i na Candidu. Da li je obavezno da se uzimaju uzorci tri uzastopne stolice??? Mi smo radili tu analizu pre malo više od godinu dana i kada je prva bila ok, dr nije slala ponovo. Radimo sve privatno, tako da mogu da nosim i 5 puta, nije mi problem.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Kandida
5.2.2015 7:53:32   
branki*
azra,nama su isto savetovali 3 uzastopne stolice da nosimo na analizu.posto je kod mog sina jos prva stolica pokazala da je kandida prisutna,mi smo odmah krenuli sa dijetom i terapijom,nismo nosili dalje uzorke stolica.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here