|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tragovi krvi u stolici
1.4.2015 13:25:12   
Sanjalicaaa
Moj G je imao krvavu sluz u stolici pre 2-3 nedelje. Dr je odmah rekla da je verovatno Campylobacter. Dali smo koprokulturu i stvarno jeste. Ta bakterija se dobija od loše termički obrađenog pilećeg ili ćurećeg mesa. Ta bakterija se ne leči. Davala sam mu probiotik i proslo je.

Mada branki tvoje bebence je jos malo, nije od toga sigurno, ali eto za druge mame da znaju.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Tragovi krvi u stolici
18.6.2015 1:40:00   
moja ciklama
Devojke, prepala sam se.
Moja D večeras imala 2 sluzave sa nitima krvi stolice.
Jutros imala proliv u dve stolice. Ceo dan ok. I večeras to.
Vodili samo je DR. kaže početak prehlade. Naravno da pratimo stanje.
Uključila joj probiotik i ORS (kako da je nateram da popije?), Aptamil bez laktoze.
Meni nema spavanja noćas.
Samo da joj bude dobro.

Imate li iskustva?

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Tragovi krvi u stolici
18.6.2015 1:54:24   
dijana1*
MC jeste li uvodili neke nove namirnice? Da nije stomacni virus. Stavi je na dijetu i prati.
Verujem da ce biti sve ok. user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Tragovi krvi u stolici
18.6.2015 7:39:40   
doktorkakristal
MC ne mora da znaci da je odmah nesto ozbiljno,prati je,i kao sto Dija rece obavezno djeta

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Tragovi krvi u stolici
18.6.2015 16:23:04   
branki*
Ciklamo,,meni je boka imala jednu takvu epizodu.ako si nesto uvodila novo od namirnica,stopiraj,obavezno probiotik koristi i to neki dobar,ne krace od dve nedelje.prati.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Tragovi krvi u stolici
18.6.2015 21:30:06   
moja ciklama
Devojke, hvala Vam.
Danas potpuno normalan dan. Jedna stolica, noramalna.
Hvala Bogu!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Tragovi krvi u stolici
18.6.2015 21:37:05   
degu
mozda je neki virus protrcao. Da joj nisi slucajno kravlje mleko uvodila?
Super da je danas ok user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Tragovi krvi u stolici
17.4.2016 13:34:05   
Sanjalicaaa
Jutros obrisem G i vidim krv na papiru. Pogledam u wc solju, nisam mogla da vidim puno od one pene od osvezivaca, ali rekla bih da je i na kaki bilo krvi. Posle se mm setio da je juce jeo pecenu papriku. Malo je reci da sam se prepala, odsekle su mi se noge. Ne mogu da docekam ponovo da kaki. Sutra cu ga kod dr.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Tragovi krvi u stolici
17.4.2016 13:44:49   
branki*
Sanjalice,to je najverovatnije onda od paprike ili hoce ako je g bilo baaas tvrdo onako.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Tragovi krvi u stolici
12.2.2017 22:58:14   
degu
Evonas nazalost opet u ovoj temi user posted image
Bogdan je imao fine stolice, taman je ustalio na 4-5 dnevno, nocu nije kakio,kad su krenule zutozelene stolice. Ajd i tu nisam panicila,mislim grcevi su. Onda je opet krenuo cesce da kaki,uz svaki podoj, cas zuto,cas zelenkasto, to mi je vec bilo sumnjivo, al opet citam normalno je. Od petka su krenule prolivaste,zelene,sluzave stolice,u toj sluzi nalazim i malo krvi. Odneli smo stolicu na analizu, koprokulturu,gljivice,rota i adenovirus, ja sam odmah ukinula mlecno. Stolice su grozne, sama sluz,tamnozelene. T sa alergijom nikad nisu bile tako grozne. Tek danas je imao dve mozda stolice sa nekim sadrzajem. Uzas koliko je iziritiran. Cela guza mu se upalila, ne mogu da je saniram koliko ga da stolica nagriza. Jos nas zakacio vikend,sutra idemo kod dr-a. Jedino me tesi sto on sisa,veseo je,ne place, nema T, ok spava, tj nista losije nego inace, nicim ne pokazuje da ga nesto muci. Srvarno prozivljavam ponovo isti kosmae,plasim se da ce nas opet poslati u NS u bolnicu,ja nisam sad u stanju da spavam na stilici user posted image bojim se da ne zakaci tamo neki virus da ne zaglibimo jos vise, bas se brinem.user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Tragovi krvi u stolici
12.2.2017 23:04:55   
Skockica
Drzi se degu trebalo bi da to ide na bolje ako je danas bilo iole normalnije. Nemoj se sekirati unapred, cuvaj mleko user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Tragovi krvi u stolici
12.2.2017 23:22:03   
degu
Hvala na podrsci! I ja se nadam da je neki virus i da ce proci tako,danecemo morati da prolazi kroz razna ispitivanja.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Tragovi krvi u stolici
13.2.2017 6:06:18   
branki*
jao,degu,nece valjda opetuser posted image
ja se iskreno nadam da je nesto prolaznog karaktera.boka je imala jednu epizodu sa krvavom stolicom,prethodno tamno zelene ,muljave,grozne,proslo je,nista nije bilo,mislim da sam i pisala u ovoj temi.drzim palceve da nije nistauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Tragovi krvi u stolici
13.2.2017 7:17:50   
degu
Branki pisala si ali nisam nasla kako se zavrsilo, hvala ti na odgovoru i ja se nadam da je neka infekcija i da ce proci,jer stvarno mi T nikad nije imala ni ovu boju stolice,pa kao zabokrecina nit je to taki naglo doslo. Prvo je vristala po celu noc jedno mesec dana,pa su tek onda krenule lose stolice. On je mirna beba,cak da ga ne ureknem krenuo je da sastavlja po 3, 3 i po sata da spava,ne pokazuje da ga muci nesto, sem taj prvi dan kad ga je vidno boleo stomacic. Danas su nalazi i idemo kod dr-a,uh.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Tragovi krvi u stolici
13.2.2017 8:42:28   
IvanaSK RR
Degu, nadam se da ce brzo proci i da necete u bolnicu. Drzi se, i nemoj mnogo da nam se nerviras 😘

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Tragovi krvi u stolici
13.2.2017 9:50:28   
emicaa
Degu drzim palceve da sve bude dobro,da ne morate u bolnicu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Tragovi krvi u stolici
13.2.2017 9:55:26   
milicicak
Degu user posted image koliko on sad ima?
Ako su nalazi ok i ti iskljucila mlecno a on je generalno dobro mislim da nema potrebe za bolnicom. Drzim palceve da se sve brzo sredi
Javi rezultate

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Tragovi krvi u stolici
13.2.2017 11:14:08   
degu
Mico ima mesec dana samo, mukica mala. Sve je negativno sto smo radili, danas je za nijansu bolje, nisu ceste i za sad nema krvi. Nije ni blizu kako treba ali bar se nesto i zuto nazire. Izvadili smo i krv i idemo u 12 kod dr-a.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Tragovi krvi u stolici
13.2.2017 11:19:06   
milicicak
Mis mali :)
Bitno je da ide na bolje. Javi sta kaze dr

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Tragovi krvi u stolici
13.2.2017 15:10:28   
branki*
javi nam degu kakvo je stanje i sta kazu dr kad imas vremena.mislim na vasuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Tragovi krvi u stolici
13.2.2017 15:44:50   
degu
Krv ne pokazuje nikakvu infekcuju. Dr-ka kaze da izbacim mlecno 7 dana pa cemo videti da li ide na bolje. Danas nisu toliko ceste stolice,ali ima krvi i sluzi. Nadam e da ce sutra biti malo bolje,izbacicu i jaja, ostavicu samo gluten. Ako se nista ne popravi za 7 dana,moracemo u bolnicu.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Tragovi krvi u stolici
13.2.2017 15:48:04   
Sanjica26 RR
Degu nece biti krvi. Ne brini. A sluzave stolice ce biti dok se creva ne oporave ako je u pitanju alergija. Ja se nadam da nije.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Tragovi krvi u stolici
13.2.2017 15:53:21   
degu
A sad je pitanje i na sta je alergican, ako je mlecno resicemo lako. Taman sam se ponadala bolje je mrvicu,kad opet krv. Vise ne mogu da odredim da li je u stolici ili na stolici. Sve mu je vise nadrazeno. Guzu sam mu malo oporavila,valjda kako su se malo proredele stolice. Tako mi ga je zao,tako je malen. user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Tragovi krvi u stolici
13.2.2017 16:12:31   
Maraj
Degu i moj L je imao istu stolicu kao tvoj B. Ne znam da l sam pisala u ovoj temi. Al znam da sam stalbo kukala da je stolica zelena , redja , da smrdi. Davala sam mu i probiotik. I nista . Isto smo davali na analizu i koprokulturu i adeno i rota virus. Ma sve je bilo ok. Jednostavno je proslo samo od sebe.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Tragovi krvi u stolici
13.2.2017 16:53:28   
degu
Joj Maraj tesis me stvarno, samo da prodje da ne gledam tu gadost upelenama, muka me hvata kad trebam da ih otvorim.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here