|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako znaš da si "spremna"?
25.7.2012 23:38:04   
red3lilu
Mene nikad nije ujeo materinski insekt user posted image
Nisam nikad imala neki poseban osećaj da sam stvorena za to jednostavno se desilo, dvaputuser posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kako znaš da si "spremna"?
25.7.2012 23:51:30   
cockic
neko je vec rekao da je spreman od kad je upoznao svog sadasnjeg muza.e tako i ja.bas ga volim i nema nista lepse nego kad dvoje ljudi planiraju porodicu.nekom pre nekom kasnije ali dodje u pravo vreme za njih user posted image

ja sam prvi put postala mama u  24god,a drugi u 26godina i mnogo sam srecna zbog toga jer da sam tad odustala od te zelje(godina dana nisam mogla da ostanem user posted image ,razlog opteretila sam glavu time da zelimuser posted image ) da postanem mama pitanje bi bilo kako bi sad razmisljala.ima istine za zene kako prodje 25-ta sve im je nesto drugo prece od porodice.
nijedna moja bliza drugarica nema decu,jer sve nesto cekaju,a tek drustvo mm(mislim na muskarce) koji imaju po 40godina nemaju decu.mm je postao tata u 36 godina ni on nije zurio user posted image a njegov rodjeni brat u 40god

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kako znaš da si "spremna"?
26.7.2012 11:17:41   
Shishica
Ja sam zbunjena.. prvo dete sam zelela onako svim bicem i nije tu bilo puno filozofije.. jednostavno osecaj da zelis biti mama i da zelis nesto jos sa svojim muskim..
Sada, za drugo ne znam.. samo razmisljanje oko svega i svacega, ne znam, ali stvarno ne znam zasto zelim jos jedno i ta zelja nije tako jaka kao sa prvim, nego kao da osecam da to tako treba da bude, ali ne znam da li je pametno iz nekih razloga, opet iz drugih jeste i tako u nedogled.. user posted image
Nisam zaposlena. Mozda na to ni ne treba da gledam .. ko zna sta sutra donosi..

Rekla sam samo, Boze daj Ti kako treba da bude, kako mislis da je najbolje..

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kako znaš da si "spremna"?
29.10.2012 9:59:52   
Leptiric123
Da li ste i vi imale od jednom taj osećaj, tj želju za user posted image i da vas drži mesecima?

Šta za vas znači biti spremna? user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kako znaš da si "spremna"?
29.10.2012 10:03:47   
Verolina
Ja sam vec jednom pisala na crticama. Svaka zena u sebi nosi jednu ogromnu kolicinu ljubavi koju niko drugi ne bi mogao da podnese i ponese sem deteta. Svakog drugog bi ugusila. Kad osetis da ta ljubav pocinje da gusi tebe-e, tad si spremna!

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kako znaš da si "spremna"?
29.10.2012 10:06:51   
Leptiric123
Verka upravo sam to osetila user posted image i uspevam da ugušim sve oko sebe

hehe

Ne znam jedni pričaju super je, drugi kukaju...kao nemoj mlada si, onda će biti matora sam...svetu se ne moze ugoditi.Meni je bitno da ja to želim, jako...samo zamišljam sebe user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kako znaš da si "spremna"?
29.10.2012 10:30:22   
pipi_coco
Potpisujem ovo što je rekla Verolina user posted image
Ja sam dugo odgadjala kao dok ovo ..dok ono... pa posao moj.... pa posao cojekov.. pa kao ne zuri mi se, dok još malo se provedem... pa me i malo strah bilo kao sta cu ja ovakva smotana....
eh kad me onda strefilo i ne pusta me vec mjesecima user posted image
Tacno osjetis tu ogromnu kolicinu ljubavi koja pocne da gusi i ne znam kuda bi vise sama sa sobom user posted image

E tako je kod mene i tako ja osjecam da sam spremna
I sad sam na cekanju da ugledam te user posted image i nestrpljiva sam, priznajem

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kako znaš da si "spremna"?
29.10.2012 10:36:15   
Verolina
Dodji na crtice Pipiuser posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kako znaš da si "spremna"?
29.10.2012 10:37:22   
Leptiric123
Pipi i ja se slažem u potpunosti sa tim...user posted image

i znam da sam spremna user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kako znaš da si "spremna"?
29.10.2012 10:42:57   
J@n@
Verolina,potpisujem!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kako znaš da si "spremna"?
29.10.2012 22:03:45   
milenatea

IZVORNA PORUKA: Verolina

Ja sam vec jednom pisala na crticama. Svaka zena u sebi nosi jednu ogromnu kolicinu ljubavi koju niko drugi ne bi mogao da podnese i ponese sem deteta. Svakog drugog bi ugusila. Kad osetis da ta ljubav pocinje da gusi tebe-e, tad si spremna!

isti slucaj user posted image user posted image , kao da ja ovo napisahuser posted image user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kako znaš da si "spremna"?
29.10.2012 23:49:10   
sanji
Verolina user posted image fenomenalno rečeno!!!!!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kako znaš da si "spremna"?
30.10.2012 7:54:14   
Verolina
user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kako znaš da si "spremna"?
30.10.2012 19:04:40   
Anoniman
MISLITE DA STE SPREMNI ZA DECU?
Test 1: Pripreme za trudnoću
Žene
1. Odjenite kućni ogrtač i s prednje strane na njega zakvačite vreću graha.
2. Ostavite je tamo.
3. Nakon devet mjeseci uklonite pet posto graha iz vreće.
Muškarci
1. Otiđite u ljekarnu, sadržaj novčanika stavite na šalter i recite ljekarniku da se posluži.
2. Otiđite u supermarket. Ugovorite da se vaša plaća prebacuje direktno u njihovo središte.
3. Otiđite kući i posljednji put pročitajte novine u miru.
Test 2: Znanje
Pronađite par koji već ima dijete te ih izgrdite zbog njihovih odgojnih metoda, nedostatka strpljenja, niske tolerancije i kako dopuštaju da im djeca tako divljaju.
Predložite im kako bi dijete mogli naučiti da spava noću, kako da se odvikne od pelena, kako da se ponaša za stolom i općenito kako da se ponaša.
Uživajte. To je posljednji put u životu kad ćete imati odgovore na ta pitanja.
Test 3: Noći
Otkrijte kako će vam izgledati noći.
1. Hodajte po dnevnoj sobi od 17 do 22 sata noseći mokru torbu tešku između 4 i 6 kilograma, dok glasno svira neki iritantan zvuk.
2. U 22 sata, odložite torbu, navijte buđenje u ponoć i otiđite na spavanje.
3. Ustanite se u 23 sata i nosite torbu po sobi do 1 ujutro.
4. Navijte buđenje na 3 sata ujutro.
5. S obzirom da nećete moći odmah zaspati, ustanite u 2 i skuhajte si šalicu čaja.
6. Vratite se u krevet u 2.45.
7. Ustanite u 3 nakon što vam zazvoni sat.
8. Pjevajte pjesmu u mraku do 4 ujutro.
9. Navijte budilicu u 5 ujutro. Ustanite kad odzvoni do kraja.
10. Napravite doručak.
I tako godinama. Izgledajte veselo.
Test 4: Odijevanje male djece
1. Kupite živu hobotnicu i mrežastu vrećicu.
2. Pokušajte staviti hobotnicu u torbu tako da joj niti jedan krak ne viri van.
Dopušteno vrijeme: pet minuta.
Test 5: Auto
1. Zaboravite BMW. Kupite praktičan veći auto s pet vrata.
2. Kupite sladoled od čokolade i stavite ga u pretinac za rukavice. Ostavite ga tamo.
3. Uzmite kovanicu. Gurnite je u CD player.
4. Kupite kutiju čokoladnih keksa. Zdrobite sadržaj na stražnjem sjedištu.
Test 6: Izlazak u šetnju
1. Čekajte.
2. Otiđite do izlaznih vrata.
3. Ponovno uđite.
4. Izađite.
5. Opet se vratite.
6. Dođite do lifta.
7. Opet se vratite u stan.
8. Opet se vratite do lifta.
9. Izađite van. Hodajte vrlo polako stazom 5 minuta.
10. Stanite, gledajte pažljivo i postavite barem pet pitanja o svakom komadu bačene gume za žvakanje, prljave maramice i mrtvom kukcu na putu.
11. Ponovite sve korake.
12. Vičite da više to ne možete podnijeti dok susjedi ne izađu i ne počnu buljiti u vas.
13. Odustanite i vratite se u kuću.
Sada ste spremni izvesti malo dijete u šetnju.
Test 7: Razgovor s djetetom
Ponovite sve što ste rekli barem pet puta.
Test 8: Kupovanje namirnica
1. Otiđite u trgovinu. Povedite sa sobom nešto najbliže predškolskom djetetu – potpuno odrasla koza je sjajan izbor. Ako želite imati više od jednog djeteta, povedite više od jedne koze.
2. Kupite namirnice za tjedan dana koje i inače kupujte, bez da izgubite kozu iz vida.
3. Platite sve što je koza pojela ili uništila.
Dok to uspješno ne izvršite, nemojte ni pomisliti da ste spremni za dijete.
Test 9: Hranjenje jednogodišnjaka
1. Izdubite dinju.
2. Napravite malu rupu sa strane.
3. Objesite dinju na strop i zaljuljajte je.
4. Sada uzmite zdjelu žitnih pahuljica s mlijekom i pokušajte ga žlicom ugurati u dinju.
5. Tako nastavite dok ne potrošite sve pahuljice.
Test 10: TV
1. Naučite imena svih junaka iz crtića koji se prikazuju na TV-u.
2. Nemojte gledati ništa drugo sljedećih pet godina.
Test 11: Nered
Možete li podnijeti nered koji djeca ostavljaju za sobom? Otkrijte:
1. Premažite namaz od čokolade na kauč i pekmez po zavjesama.
2. Sakrijete ribu iza zvučnika i ostavite je tamo mjesec dana.
3. Zabijte prste u zemlju i obrišite ih o čiste zidove. Prekrijte mrlje kredom. Kako izgleda?
4. Istresite sadržaj svake ladice i kutije u kući na pod i nastavite s korakom 5.
5. Stvari nasumice prebacite iz jedne prostorije u drugu i ostavite ih tamo.
Test 12: Duga putovanja s malom djecom
1. Snimite nekoga kako stalno viče mama. Napomena: između svakog ponavljanja ne smije biti pauze duže od 4 sekunde.
2. Pustite snimku u automobilu i to slušajte sljedeće četiri godine gdje god da idete.
Sad ste spremni na dugo putovanje s malim djetetom.
Test 13: Razgovor
1. Započnite razgovor s odraslim čovjekom u svom uredu.
2. Neka vas netko drugi povlači za majicu ili rub rukava, dok slušate gore navedenu snimku.
Sada ste spremni razgovarati s nekim odraslim dok je dijete u sobi.
Test 14: Povratak na posao
1. Izaberite dan kada imate važan sastanak.
2. Odjenite najbolju odjeću koju imate za posao.
3. Uzmite šalicu vrhnja i u nju stavite malo soka od limuna.
4. Promiješajte.
5. Istresite polovicu sadržaja na lijepu svilenu košulju.
6. Drugom polovicom smjese natopite ručnik.
7. Pokušajte očistiti košulju ručnikom.
8. Nemojte se presvlačiti (nemate vremena).
9. Otiđite ravno na posao.
Sad ste spremni imati djecu. Uživajte!

Ovo sam kopirala sa Pretty-nog FB statusa, crkoh od smeha user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verolina)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kako znaš da si "spremna"?
30.10.2012 19:40:18   
Maslacak15
Ne bih da teram kontru ali sam od tih koje odlagale jesu, ali ne u nedogled. Meni iskreno do 30 te nije padalo na pamet da zatrudnim. Ne zato sto nisam zelela decu, oduvek sam zelela da jednog dana imam porodicu, ali nisam bila spremna kako se to jednostavno kaze. Mozda i zbog biografije, mislim kad se studira malo je drugacije, ostaje se duze "nezreo" u nekom segmentu. ( svaka cas_t majkama studentkinjama nemam nista protiv). Ali zena koja studira u 25 oj cesto malo drugacije razmislja nego ona koja je pocela da radi u 20-oj. Ja sam emigrirala sama samcijata u 24 oj, u zemlju u koju nisam znala ni reci domorodackog jezikauser posted image . Kad krenes po mnogo cemu od nule, treba da se sloze kockice. Udala se jesam u 27. oj tada bejah na kraju doktorata, ali prosto ni ja ni mm, nismo bili u toj fazi. Tek sa punih 31 kliknula sam u tom smislu da je vreme...Ne umem to bolje da objasnim to je otrcana fraza ali tako se nekako desilo. Jednostavno, pocnes intenzivno da razmisljas o tome. Onda nas je zivot pocas_tio sa dve ipo godine borbe da do trudnoce i dodje. I ne to nema veze sa tim da sam prestara pocela da se trudimuser posted image Crtice znaju sve detalje. Misterija je razresena, zatrudnela jesam, a drugi put me gospod nagradio za cekanje od prvog puta, pa me evo opet sa stomakom u rekordnom roku sa 35.
Tako da ja mislim da nema pogresnih i pravih godina za radjanje, svaka zena to zna za sebe. Svaka oset_i svoje srce. Neka ceka pravog coveka, druga ima neke druge snove, i sve je to ok. Deca se prave i radjaju iz ljubavi a ne onda kad treba. I onda kad je sudjeno. Zato ne volim te podele na mlade i starije majke. Niti daleko bilo, osudjujem bilo koju koja je rodila u 20-oj.
Ali mislim i da nije lepo da ponekad provejava to pritajeno osudjivanje onih koje cekaju. Ok je da ne razumete, ali nemojte osudjivatiuser posted image .

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 30.10.2012 19:44:17 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kako znaš da si "spremna"?
30.10.2012 23:37:01   
magnetic
Kada sam shvatila da me izjeda ljubomora na zene sa stomacima i bebama znala sam da sam spremnauser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kako znaš da si "spremna"?
31.10.2012 9:41:39   
Zell
Maslacak, slazem se sa tobom 90%, razlika se tice razmisljanja zavisno od zivotne situacije i evo licni primer: odmah nakon srednje skole sam pocela da radim a u vezi sa MM sam jos od 3 razreda srednje, krenuli jesmo od nule kad smo posle 8 godina poceli da zivimo zajedno ali ja do pre par godina o deci nisam ni razmisljala a ljubomoru sto napisa magnetic user posted image ne osecam ni sad kad hocu a ne mogu. Sa druge strane, mozda sam ja izuzetak a ne pravilo... user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kako znaš da si "spremna"?
31.10.2012 9:44:21   
jovicaa
ja bolje ovde da ne pisem nistauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kako znaš da si "spremna"?
31.10.2012 10:11:03   
Leptiric123
Magnetić i ja imam taj simptom...user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kako znaš da si "spremna"?
2.10.2013 11:35:22   
Silvy88
Zdravo drage moje ja sam ovde nova ima li ko kakva iskustva sa klomifenima od Vas ??? Meni je danas treci dan kako ga pijem :) HVALA NA ODGOVORU!

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kako znaš da si "spremna"?
2.10.2013 11:39:41   
Olga75
Silvy88 dobrodosla
evo tema o klomifenu KLIK
molim koristite pretrazivac u gornjem desnom uglu

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Silvy88)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kako znaš da si "spremna"?
2.10.2013 11:47:07   
Silvy88
Hvala punoooo

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kako znaš da si "spremna"?
2.10.2013 11:50:59   
Olga75
nema na cemu Silvy i pridruzi se i na ostalim temama user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Silvy88)
Direktna veza do poruke: 73
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here