|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
10.2.2012 21:50:05   
Cuftas
Verus user posted image moje babe nema vec 11 godina i nista mi se odrasloj nije desilo a da nisam zelela da je ona tu. I za dobro i za lose. Najvise sam je volela na svetu i nikad nece prestati da mi nedostaje. Ali to je zato sto sam je volela i zato sto je ona mene volela onako bas kako je meni trebalo.
Placi, draga, da to isplaces i budi srecna sto si je imala, kad prodje neko vreme, suze ce da stanu, pa ces cesto da se nasmejes sama sa sobom kad se necega setis sto ste znale samo vas dve... I onda ces da budes malko tuzna, ali i srecna zato sto ti ta ljubav zauvek ostaje u srcu.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
25.2.2012 18:25:53   
bikki
Zao mi je sto ti ranije nisam rekla da te volim. Uradila sam to kad je vec bilo kasno,prekasno...kada nisi mogao da me cujes. Zao mi je sto ti nisam bila bolja sestra. Volim te,mili moj.

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
25.2.2012 19:45:47   
moja ciklama
htela sam ti reći, da me zagrliš, samo zagrlišuser posted image

(odgovor članu bikki)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
25.2.2012 23:58:29   
Anoniman
hocu da ti kazem da te razumem, razumem tvoj izbor, i ne osudjujem te, mislim na tebe, u mojim si molitvama ...

(odgovor članu moja ciklama)
  Direktna veza do poruke: 429
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
26.2.2012 0:06:32   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Zenetina

hocu da ti kazem da te razumem, razumem tvoj izbor, i ne osudjujem te, mislim na tebe, u mojim si molitvama ...


Eh, ja i dalje ne razumem. Dve decenije pokusavam i ne ide mi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
22.3.2012 7:58:24   
NadaR
22.3. 1998. - 22.3. 2012.

Dugo vec nisi sa nama ali si u nasim srcima zauvijek .

Hvala ti za svu ljubav,paznju i podrsku koju si nam nesebicno pruzao .

znam ja da si ti uvijek tu negdje ,da pazis na nas .. kako se obradujem kada te sanjam pred neki ispit ili vaznu odluku .. znam da nisam pogrijesila i da ce sve biti u redu ..

Jos jednom .. hvala ti za sve ..




_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
10.5.2012 22:31:47   
NadaR
Danas su ovaj svijet napustila dva divna covjeka kojima sam se divila . Profesor sa fakulteta i jedan muzicar iz mog malog rodnog gradica uz ciju sam gitaru odrasla. Rade Tomic Beli

Neka ima je vjecna slava i hvala! user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
22.5.2012 9:03:54   
Anoniman
kako je to moguce , sad sam videla datum na ekranu i shvatim da je maj i da je 17og davne 99te otisao moj tata a ja sam to zaboravilauser posted image koji sam kreten

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 433
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
22.5.2012 9:41:13   
nenja22
nisi kreten user posted image nego je to život tako uredio da se svašta dešava i dobro i loše i nekako logično, dobre stvari budu dominantnije, ili ja bar mislim da je tako normalno...a i uvek mi je bilo malo glupo to obeležavanje nečije smrti samo kad su godišnjice, mnogo više volim kad se recimo spontano setim babe ili dede dok nešto radim, nekako bar za trenutak kao da su tu opet...

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
22.5.2012 9:44:35   
Anoniman
user posted image
Ne obelezavam ja nista , nego me malo rastuzilo sto se ipak nisam tog dana set_ila , iako mi je naravno kao i svakom neko blizak , stalno u mislima

< Poruku je uredio ribizla -- 22.5.2012 9:45:15 >

(odgovor članu nenja22)
  Direktna veza do poruke: 435
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
22.5.2012 10:01:36   
Ognjenka
Bako, vec dugo nisi sa nama od 09. 02. 1989...ali set_im te se, i pominjem cesto.

Isla sam sa muzem na IUI, klinika je u blizini tvoje kuce...posle IUI smo svratili, u kucu, gde sam odrasla, a gde sad nemam pravo da budem, da udjem, pozvonim...Nema veze, stajali smo tamo, i ja sam samo pomislila "Bako...sad mi pomozi, ako cujes...".

Nisam zvala mamu, koje isto nema, ni drugu baku, nasu neznu, divnu, strpljivu baka Zanu...samo tebe.
Toliko mi nedostajes. I danas.
I volela bih da moje dete bude borac na tebe.


< Poruku je uredio Ognjenka -- 22.5.2012 10:03:05 >


_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
4.6.2012 21:49:43   
Anoniman
Profesore, hvala Vam za sve što ste nam pružili! Nadam se da smo prihvatili bar deo onoga što se pokušali da nam prenesete i učinite sve nas boljima!

(odgovor članu Ognjenka)
  Direktna veza do poruke: 437
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
4.6.2012 22:04:34   
MicinaMama
Tesko mi je otpoceti nesto napisati u ovoj temi,ne mogu od tuge a oci mi odmah zasuze.Sto god da krenem napisati malo je,a tuge je i previse.Moja pra aka sa majcine strane i moja baka,moje dve naj draze osobe,moja dve ruze koje u mom srcu nikada nece uvenuti.Cesto ih sanjam,nemam vise ni jednu ni drugu,srce me boli zbog toga.user posted image

Bas mi i mama kaze dan pred nego sto cu otici na UZ da vidim sta je beba,dosla joj je moja prabaka u san i saopstila joj da ce opet biti curica,kaze da je bila sva radosna i da je rekla: njih dve,dve sestrice.
zao mi je sto nije docekala da dozivi svoje pra-pra unuce,umrla je 2005-e u 84-oj godini.

A ova moja baka je docekala moju Milicu,dosla sam joj iz babiina a ona je ninala moju Micu na krilu i samo mi je rekla : docekala sam da se lepo udas i svoju belu pcelicu (pra-unuce) i sada mogu umreti. Umrla je 4 meseca posle.
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
1.7.2012 14:13:05   
vukosava
Tata, proslo je vec 21 godinu otkako sam ti cestitala tvoj rodjendan. Ali svake od tih 21 mislim na tebe u toku celog dana. Srecan bi ti bio 63. rodjendan. Moj muz sad ima godina koliko si ti imao kad si nas napustio...

user posted image

< Poruku je uredio vukosava -- 1.7.2012 14:15:10 >

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
15.7.2012 17:23:38   
liliana
Sine moj mali... Mama te nije ni zagrlila, ni poljubila... Ali ove 3 godine grlim te i ljubim svakog dana poljupcima i zagrljajima kojima ljubim tvoju seku...Smeješ se kroz njen osmeh, vidim te kroz njen pogled...Želela sam te više od života, volela više od ljubavi... Bio si jak i hrabar... Voli te mama...

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
15.7.2012 17:38:20   
Anoniman
Llilianauser posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 441
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
15.7.2012 17:46:18   
MicinaMama
lilianauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
17.7.2012 16:21:49   
REBEKA ZEKA
Mili moj Lule,
ne znam da li da se radujem sto cu ti roditi batu ili da placem sto te on nikada nece upoznati
Masa stalno pita za tebe ,kad ces sici sa oblaka da se igrate.Ranije je i sliku smokijem hranila i pricala s njom kao da si tu
Tincica je vec velika i dusa me boli sto ne moze s tobom da deli sve kao sto ste nekada krevet delili

Maleni moj sine u mom srcu ce uvek postojati jedno specijalno mesto samo za tebe andjele
Majka zivi za dan kada cu te ponovo ,tamo negde,videti i zagrliti
Svi ce oni porasti samo ces ti zauvek ostati moja mala mrvica
Stalno mislim na tebe kako bi lepo bilo imati te
Ljubi majka andjela svog

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
17.7.2012 16:37:12   
Olga75
Rebeka Zeka , srce mi se slomilo user posted image
jaka si ti , uzasno jaka user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu REBEKA ZEKA)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
17.7.2012 16:37:13   
MERYEN
Liliana Rebeka zeka user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Starajte se da imate Boga za prijatelja i nebojte se nista!

(odgovor članu REBEKA ZEKA)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
18.8.2012 16:18:36   
Štetica
Milane,htela sam ti cestitati 34-ti rodjendan,ali ti vec dugih 7dana nisi sa nama. Prerano si nas napustio a ja nemogu nikako da prihvatim da te nema. Pravim ti tortu,cokoladnu,sto si najvise voleo. I dalje svako jutro prvo pogledam da li su kola u garazi,da li si negde otisao. Samo da ti kazem da mi je jako tesko i da nikada necu moci da se pomirim sa time da te vise nema sa nama.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
22.8.2012 9:23:32   
New Mom
Bako moja najdraža, srećan ti rođendan... Vreme nikako da ublaži koliko mi nedostaješ...

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
22.8.2012 14:26:08   
mtajcica83
Prije 20 godina na danasnji dan mi je umro djeda kojeg sam jako voljela i sa kojim smo svo 4 oro unucadi uyivali...Sjecam se svakog raspusta, svake setnje, svakog tvog osmjeha i price...Stalno mislim na tebe i tvoje ime izgovaram svakog dana,jer nazdravlje nama svima i pogotovo svrcu koji nosi tvoje ime...Znam da nas odozgo odnekuda cuvas i znaj da ne prodje ni dan da te ne spomenem i pomislim na tebe..

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
23.8.2012 13:27:47   
Rivana

IZVORNA PORUKA: REBEKA ZEKA

Mili moj Lule,
ne znam da li da se radujem sto cu ti roditi batu ili da placem sto te on nikada nece upoznati
Masa stalno pita za tebe ,kad ces sici sa oblaka da se igrate.Ranije je i sliku smokijem hranila i pricala s njom kao da si tu
Tincica je vec velika i dusa me boli sto ne moze s tobom da deli sve kao sto ste nekada krevet delili

Maleni moj sine u mom srcu ce uvek postojati jedno specijalno mesto samo za tebe andjele
Majka zivi za dan kada cu te ponovo ,tamo negde,videti i zagrliti
Svi ce oni porasti samo ces ti zauvek ostati moja mala mrvica
Stalno mislim na tebe kako bi lepo bilo imati te
Ljubi majka andjela svog


Ovo me je bas rasplaklo, tuga.......user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu REBEKA ZEKA)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
9.9.2012 6:17:37   
vukosava
Znas sta tata, evo znam da je proslo 20 godina od te grozne 92' ali ja i dalje podjednako mrzim taj deveti septembar i dalje svaki put razmisljam o njemu i secam se svega kao da je juce bilo. Evo za pola sata ce biti tacno 20 godina odkada sam to jutro sa mamom i srednjom sekom otisla u skolu. A ti ostao sa mojom najmljadjom sekom da spavas. I dalje sve da mogu bi te pitala da ikako moze: "Zasto, tata?". Svima si nam zivot promenio iz korena. Kao ud kad se amputira. Nema tu zamene. Falis nam isto a najvise nam fali ta komponenta neke celokupne porodice. Neke koju mi eto imasmo kratko. I dalje ne volim slavlja jer uvek na njima TI falis. I znam da ne mogu da izbrisem iz secanja te poslednje grozne 4 godine tvog zivota ali secam se dobro svega onog lepog pre toga. Eto. Kao da ce ovaj digitalni svet nesto da mi pomogne...

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here