|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
9.10.2012 16:13:36   
plačljiva
Danas je tvoj rođendan...9.oktobar...Nema te...Celog dana o tebi razmišljam...Mama je obišla grob...Nažalost ja sam daleko...user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
6.11.2012 0:03:40   
17 joka
Zima je za mene jedan najtezi deo svake godine iz razloga što su mi svi oni dragi u zimskom periodu otišli na večni počinak

Brat, Deda, brat i sestra koje nazalost nisam upoznala jer su ovaj svet napustili po rođenju ( bliizanci),mnogo njih i svih sam ostala zeljna, nisam im rekla ni šta osecam, nisam mogla uzivati sa njima,koliko mi samo hvale

Najviše brat Lazar, sa njim sam bila jako vezana, kasno smo saznali da je bolestan i imali smo malo vremena da se oprostimo od njega ustvari ja nikako nisam mogla imao je 10 godina i nisam mogla to shvatiti ni prihvatiti
sad nemogu opisati i reci sve sto bih i koliko bi mi njihovi zagrljaji , podrška i ljubav značili
jako mi nedostajeteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
14.12.2012 13:18:41   
caca81
Davno je to bilo kada si otišao. ne sećam se da li je bila zima ili leto. Odlično pamtim datume, ali dan tvog odlaska nisam zapamtila. Nedostaješ mi svaki dan, nekad jače, a nekad slabije. A kada se ti "jači" trenuci" dese, ne znam za sebe. Slušam neku brzu muziku i plačem. Žao mi je što te nema, što me nisi video u mojim najlepšinm trenucima u životu. Ili možda jesi? E, tome se nekako uvek nadam, da si uspeo da vidiš te neke deliće. Nije mi krivo što te više nema, svako ode sa ovog sveta, već što si nasilno otišao, što su ti život prekinuli, vreme ti nije bilo.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
31.12.2012 11:59:43   
cicimummy
Stizu nam praznici..bilo je lepo kad si bio sa nama..ma ne bilo je prelepo..i svega se secam..i necu zaboraviti..volim te

_____________________________

Darko i Petar moji decaci <3

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
31.12.2012 12:03:01   
vojvodjanka87
Samo da ti kazem da te puno volim i jutros sam opet gledala tvoje slike i plakala,mnogo nedostajes sejouser posted image

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
31.12.2012 20:19:45   
mamamikka
Boli me jednako vec 17 godina.Boli svaki dan, a najgori je 30.12 koji te je ukrao od nas i današnji dan. Prvo jutro koje je osvanulo bez tebe. I danas dok cekam Novu godinu, u meni je vapaj zasto nisi tu. Vristala bih od bola, ipak se smesim i sakrivam sve da ne pokvarim docek drugima. Falis, falis mi, tata. Fali mi tvoj zagrljaj. Fali mi tvoj pogled. Sve tvoje. Volim te.

< Poruku je uredio mamamikka -- 31.12.2012 20:22:30 >


_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
1.4.2013 19:24:52   
isidora88
nedostajaces mi jako bako moja, ne znam kako cu bez tebeuser posted image
nisam te ni nazvala da cujem kako si, a danas su mi javili strasne vesti.
obecala si da ces doci do mene ovih dana kad bude lepse vreme...
ko ce sada da me grli i ljubi onako kako to samo ti znas, ko ce mi peci palacinke i mesiti krofne, ni recept nisi stigla da mi das...
volim te najvise na svetu, pocivaj u miru, neka su andjeli sa tobom, ne znam kako cu se sutra oprostiti sa tobomuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Laura)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
1.4.2013 19:35:37   
17 joka
Isidorauser posted image

ja sam prosle nedelje saznala da mi je Baka tesko bolesna bas od onoga od cega mi je umro i brat
i nikako nemogu da se pomirim stim
ona je neko kome sam mogla sve reci, s njom saqm se smejala i plakala
ostala sam je zeljna,a nezelim da je izgubim,tesko mi sto sam daleko uhhuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
1.4.2013 21:03:15   
branki*
jooj,isidora,bas se rastuzih sad kad sam citala da ti je baba otislauser posted image
ja sam jako vezana za svoju babu i dedu,mnogo ih volim,stari su dosta i daleko od mene,mnogo mi je zao sto ne mogu cesce da ih vidjam,podju mi suze vec na samu pomisao da ce ,mozda,uskoro otici...sanjam ih jako cesto,bas mi fali da ih vidim,zagrlim jako,udisem njihov mirisuser posted image
budi jaka,proci ceuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
1.4.2013 21:58:02   
jovana13
isidora user posted image user posted image drzi se mila znam kako ti je, skupi snagu nazalost ovo je sastavni deo nasih zivota... Zao mi je zbog tvog gubitka, ali kad vec mora tako neka ide po redu neka nam Bog cuva decu, ostalo cemo nekako izgurati.....

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
9.4.2013 2:22:01   
sneza24
Otišao si iznenada. Kad smo doveli tvoje sedmo praunuče kući iz porodilišta saznala sam da si prethodne noći odvežen za bolnicu. Niko mi nije rekao jer su znali da te jako volim i da ću patiti. Nisam mogla ni da te ožalim kako treba jer sam sa druge strane morala da budem srećna zbog malog bratanca. Fališ mi jako,jako. Da si još malo ostao sa nama. Nisi morao na taj način da odeš. Zašto ti se žurilo,žašto? Nisi mislio na mene ni malo al da znaš kako mi je teško bez tebe. Nisam stigla ni u posetu da ti dodjem, nisam te videla poslednji put... Fališ mi dedice moj, bio si najbolji na svetu...

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
9.4.2013 7:23:05   
jacagoga
Ne znam ni sta da kazem ni odakle da pocnem?! Samo se pitam zasto je tako moralo da bude?! Zar da se borimo kroz sve tri moje trudnoce da bi ja dobila dete a ti mama unuce i da ga onda ne docekas.
Nisu mi rekli, nisu smeli, otisla si iznenada dan pre njenog rodjenja, zar da se ne obradujes?! A tako si bila srecna i radovala si se svom unucetu, cime si to zasluzila a i ja s tobom da u istom danu saznam da te vise nema i dobijem dete.
Ne mogu da se pomirim s time da te vise nema. Cesto je pogledam i pomislim da li je moguce da je ti nisi upoznala, poljubila...
Nisam te ni ozalila moram da budem jaka zbog bebe, izvini mama.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
9.4.2013 10:05:21   
Ognjenka
Jacagoga...user posted image user posted image
Budi jaka!

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.4.2013 22:01:47   
branki*
jacagogauser posted image
nema vise ni mog dede sa mnom...sta da kazem..jedan deo mene je utihnuo,sve je nekako isto,a nije..u mislima je stalno njegov lik sa mnom...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.4.2013 22:04:03   
dunja RR
jacagoga, tuga, rasplakah se .. user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.4.2013 22:17:28   
jovicaa
zene user posted image user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
22.5.2013 16:39:46   
liliana
E, pa, tata, srećan ti rođendanm gde god da si... ovaj, 67. po redu... a već 12. koji ne slaviš sa nama...

A, samo da znaš, Tina najbolje peva "Danas nam je divan dan..." -tako ti niko nikad otpevao nije... i-da znaš-ljuta sam što ti neće pevati pesmicu za divan dan!!!

I, svaki put se pitam: Zašto svake gfodine, na ovaj dan, pada kiša?!?
... I...samo ponekad... na tvoj rođendan... ma, nema veze... držaću to u sebi, kao i do sad...
Nedostaješ... user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
22.5.2013 16:47:44   
Ivanka 75
Jacagoga user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
22.5.2013 16:50:37   
Cindarella
Lilika,a i ostale.user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
22.5.2013 21:36:43   
17 joka
Snezo,Jacagogauser posted image

Lilianauser posted image joj mila placem ko kisa


7 godina ce sad 24 kako nema mog devera, bio je neko tako divan ma andjeo, kao ikona u koju bih mogla da se kunem,toliko mi hvali da opisati nemoguuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
13.6.2013 21:45:17   
Torbica
Jacagoga  user posted image user posted image user posted image , i ostale user posted image
Jako je tesko citati ove poruke, kamen bi zaplakao....

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
13.6.2013 22:40:48   
vukosava

IZVORNA PORUKA: liliana

E, pa, tata, srećan ti rođendanm gde god da si... ovaj, 67. po redu... a već 12. koji ne slaviš sa nama...

A, samo da znaš, Tina najbolje peva "Danas nam je divan dan..." -tako ti niko nikad otpevao nije... i-da znaš-ljuta sam što ti neće pevati pesmicu za divan dan!!!

I, svaki put se pitam: Zašto svake gfodine, na ovaj dan, pada kiša?!?
... I...samo ponekad... na tvoj rođendan... ma, nema veze... držaću to u sebi, kao i do sad...
Nedostaješ... user posted image


I mom bi bio skoro 64 rodjendan - za 17 dana. Poslednji kad je bio negde tu je bio 43 (21 godina je proletela covece). Pa da, bas kontam dete ni ne zna rec "deda" jer nema nijednog.

I ja sam ljuta nekako evo vec 21 godinu, nikako da me pusti.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
13.6.2013 23:05:48   
liliana
Da, Vuko. .. Ja, prosto, nekako ne mogu sebi da objasnim taj osećaj ljutnje, ali konstantno sam ljuta zbog toga...

T. me još ne pita gde je moj tata, ali vidim već da nekako počinje da kapita da tu neko fali...

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
13.6.2013 23:09:02   
pandina
Uh...

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
5.7.2013 12:23:37   
Moiraina
Kada mi je jutros u cik zore zazvonio telefon i kada sam videla identifikaciju, znala sam kakve su vesti. Nisam se još ni javila, a pred očima mi se pojavila stara, prastara fotografija, na stolu novogodišnji stolnjak, ja ti sedim u krilu a ti me hraniš sarmom :-) imala sam tada 3 godine... Posle toga je bilo sve manje zajedničkih fotografija, nema te ni na jednoj sa letovanja, ni sa zimovanja, ni sa porodičnih okupljanja... Tako si sam hteo, bio si uvek u zavadi sa svima, svi su ti bili loši i ovakvi i onakvi, a ti si uvek bio jedini u pravu. Ne pamtim vreme koje smo proveli zajedno, uvek si imao svoj svet i borio se sa svojim demonima, a one najbliže gurao od sebe. Svratio si na moj 18. rođendan, izmamio mi suze (ali ne radosnice) i vratio se svojoj novoj porodici. Nisi došao na moje venčanje iako si bio pozvan, nisi mi ni čestitao. Došla sam ti sa mužem u bolnicu posle operacije, jedva si živu glavu izvukao, i jedva si smogao snage da me pogledaš u oči. Nisi upoznao unuke, nisi mi čestitao njihovo rođenje, a znao si sve... Ali ne brini, ja ću tebi doći na sahranu user posted image

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here