|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Školica za roditelje
31.8.2010 18:29:45   
Anoniman
Žene , jedno pitanje : koliko puta nedeljno je ta školica , je l' svaki dan , da li se ide subotom ??? Da znam , da spremim opravdanja user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 276
   RE: Školica za roditelje
31.8.2010 18:31:17   
Anoniman
Dva eventualno tri puta nedeljno user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 277
   RE: Školica za roditelje
31.8.2010 18:31:33   
isidora88
meni je rekla u 18 h 3.9 ja sam se prijavila preko telefona,a rekla je da kad dodjem tamo da ce se vrsiti upis i da cemo onda izabrat kod koje cemo sestre ici na casove user posted image
znas li ti kod koje ces?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Školica za roditelje
31.8.2010 18:34:53   
Anoniman
Nemam pojma , moram prvo da im vidim CV user posted image

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 279
   RE: Školica za roditelje
31.8.2010 18:46:45   
isidora88
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Školica za roditelje
31.8.2010 20:07:47   
bojanica7
isidora, kako to da je rekla da ides sad a meni 8. oktobra? a pri tom mi je termin pre nego tebi. nista mi nije jasno i necu da idem sama u oktobru user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Školica za roditelje
31.8.2010 20:15:53   
isidora88
meni je termin pomeren za 10 dana unapred(ovulacija mi je bila na pocetku ciklusa i beba je bas naprednauser posted image ) a moja dr mi je rekla da mi je termin verovatno kraj novembra eventualno pocetak decembra i tako sam rekla kad sam zvala da zakazem i ona mi je rekla da dodjem 3.9.a i svakako sam htela ranije da krenem tako da mi ovo bas odgovara user posted image
nazovi pa pitaj mozes li i ti da se prebacis u moju grupu user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Školica za roditelje
31.8.2010 23:06:18   
bojanica7
aaa, ok.. bravo za bepca user posted image ma kul, necu se prebacivati, nego mi nije bilo jasno sto sad nekog u septembru , a nekog za oktobru. svakako cemo se organizovati mi rr novosadjanke da pijemo kaficu u gradu user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Školica za roditelje
1.9.2010 20:18:43   
isidora88
koliko traje skolica za trudnice?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Školica za roditelje
1.9.2010 20:48:47   
Anoniman
U moje vreme se išlo do kraja, izostajale su one koje se porode... Ne znam kako je sada.

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 285
   RE: Školica za roditelje
1.9.2010 21:18:36   
Anoniman
Dva meseca traje,sedmi i osmi mesec trudnoce.Ako neka zenica krene kasnije onda je moguce da se i porodi pre zavrsetka ili ako joj je ranije termin user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 286
   RE: Školica za roditelje
1.9.2010 21:30:04   
Mayablue82
Sta mislite, koliko su korisna ta predavanja....jel vredi odlazenja...ili sve to manje vise moze da se nadje na Ringeraji? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Školica za roditelje
1.9.2010 22:13:23   
Anoniman
Koliko puta nedeljno , niko da napiše , i koliko traju ??? user posted image

(odgovor članu Mayablue82)
  Direktna veza do poruke: 288
   RE: Školica za roditelje
2.9.2010 0:49:32   
Anoniman
Mayablue, ako nemaš pametnija posla, idi da naučiš da dišeš.

BM, ja sam išla 3x nedeljno, trajalo je oko sat-sat i po.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 289
   RE: Školica za roditelje
2.9.2010 8:22:10   
bebablue
Ja sam isla 2 puta nedeljno, jedne nedelje pre podne, a naredne popodne. Bile su standardno gurpe u ZOV i novo je da ima i na Detelinari, to je bilo samo pre podne.
Cas je trajao oko sat vremena, teorija, pa vezbice disanja. U sustini, lepa stvar, svasta nesto cujes, psihicki se pripremis, i to super, a disanje te posebno opusti, da znas sta ces da radis, e sad primena bas svega sto cujes i naucis za sam porodjaj i posle porodjaja, koliko bude skolski.....kod mene ama bas ni malo. 

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Školica za roditelje
7.9.2010 17:40:41   
Anoniman
Ja danas imala drugi čas . Nekako sam se vratila ske*ana kući , mada ne znam zašto . Predvačica je ok , zaista mi prija da je slušam . Možda zato što od nas 16-17 ispadoh ja najdeblja ???
Pitala žena nas sve redom koliko se koja ugojila u trudnoći , i počele trudnjače da deklamuju : jedna 3 , druga 5 , pa 4 , pa 5 ,pa 6 , pa 8 , pa 5 , pa 4 ... I onda ja (koja sam čak i sitnije građe od njih , i sigurna sam da su se neke pooodosta više ugojile od onog što su navele ) kažem "13 , a možda i više ". I ispadoh ja tamo najdeblja i najugojenija , mada bih za pojedine mame rekla da su im se primetno iskrivili nosevi dok su nabrajale svoje kilaže user posted image .


(odgovor članu bebablue)
  Direktna veza do poruke: 291
   RE: Školica za roditelje
7.9.2010 17:42:42   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja danas imala drugi čas . Nekako sam se vratila ske*ana kući , mada ne znam zašto . Predvačica je ok , zaista mi prija da je slušam . Možda zato što od nas 16-17 ispadoh ja najdeblja ???
Pitala žena nas sve redom koliko se koja ugojila u trudnoći , i počele trudnjače da deklamuju : jedna 3 , druga 5 , pa 4 , pa 5 ,pa 6 , pa 8 , pa 5 , pa 4 ... I onda ja (koja sam čak i sitnije građe od njih , i sigurna sam da su se neke pooodosta više ugojile od onog što su navele ) kažem "13 , a možda i više ". I ispadoh ja tamo najdeblja i najugojenija , mada bih za pojedine mame rekla da su im se primetno iskrivili nosevi dok su nabrajale svoje kilaže user posted image .



lazu BM nece da priznaju...zamisli mene sa prvom trudnocom +30kg kad bih rekla 5,6 user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Školica za roditelje
7.9.2010 17:46:54   
Anoniman
Ma , mrmlj , gunđ , mrmlj user posted image  user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 293
   RE: Školica za roditelje
8.9.2010 11:28:28   
dacica
bubo-boli te uvo-lazu same sebe!!!!
jel ima neka da ide u skolicu u zvezdara bolnici????

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Školica za roditelje
8.9.2010 13:36:49   
bojanica7
bubamiro, pa sta te briga. 13, pa sta. uostalom to nije puno. a koliko ja znam, do 28. nedelje bi trebalo da nabacis devet kila, sve ispod nije bas dobro. tako da si ti jedna odgovorna keva user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Školica za roditelje
8.9.2010 13:52:16   
Anoniman
Jes , odgovorna i najdeblja keva user posted image

(odgovor članu bojanica7)
  Direktna veza do poruke: 296
   RE: Školica za roditelje
8.9.2010 14:07:51   
isidora88
ja sam danas imala drugi cas i bilo mi je super user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Školica za roditelje
8.9.2010 15:44:03   
Anoniman
I meni je bilo super kad sam isla u skolicu user posted image !Zbog druzenja,zbog svega sto sam tamo cula i zbog divne sestre koja nam je drzala casove.Sve mi je to bilo novo,prvorotka,prva trudnoca,prvo susretanje sa svim tim stvarima....i bas sam volela da odem!Ja sam svo vreme radila i trcala s posla ili pre posla u skolicu user posted image

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 298
   RE: Školica za roditelje
8.9.2010 16:19:59   
isidora88
ja jedva cekam ponedeljak da opet idem u skolicu user posted image super su mi sve zene tamo user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Školica za roditelje
16.9.2010 22:36:44   
Jele
Novosađanke, kojim danima i u kom terminu je školica u Z.O. Vuka? Vidim Isisdora spominje ponedeljek, jel' ima i drugim danom i kada?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here