|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Folna kiselina
15.3.2011 12:43:26   
bebica30
uglavnom se folna pije na prazan stomak, ume da smeeta posle ilii sa mlekom ili bilo cime gde ima vitamina ce tipa limuna i pomorandze, zato ih treba uzimati kasno uvece pre spavanje user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Folna kiselina
15.3.2011 14:13:41   
slavica.
Ne znam,ja ne osecam da mi smeta,u sustini,ne osecam nista vezano za nju,ama bas nikakve promene...

(odgovor članu bebica30)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Folna kiselina
15.3.2011 14:17:34   
Anoniman
mislim da za folnu nema problema kad god da se pije. ja je pijem zajedno sa vitaminom E posle dorucka, tako mi dr rekla.

(odgovor članu slavica.)
  Direktna veza do poruke: 503
   RE: Folna kiselina
15.3.2011 14:20:44   
slavica.
Meni je moja isto rekla da apsolutno nema veze u koje vreme,posto sam je bas pitala za to.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Folna kiselina
15.3.2011 14:43:43   
jance
ni sama nisam pametna kada da je pijem posto je meni i uvece muka i tesko na zeludac pa nebi da rizikuje. c vitamin pijem ujutru a folnka uglavnom kad se setim, bude i posle podne cesto.

inace sam cula za Prenatal da je dobar, ginekolog moje bivse koleginice joj je preporucio to jer se kaze od njega ne ugojis ko od mamavitauser posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Folna kiselina
15.3.2011 14:53:11   
Anoniman
jance, samo bi trebalo da vodis racuna da svaki dan otprilike u isto vreme pijes, a svejedno je kad ce biti to vreme. meni je samo za vitamin e rekla da ga pijem posle dorucka, a posto pijem i folnu onda mogu zajedno.

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 506
   RE: Folna kiselina
15.3.2011 15:24:56   
bebica30
savet oko kasnog unosenja folicila je za one koji imaju problem sa mucninom na primer ili kiselinom kao sto sam ja imala.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Folna kiselina
16.3.2011 10:29:36   
Anoniman
Da li neko zna gde ima da se kupi Femibion Metafolin u Beogradu.

(odgovor članu bebica30)
  Direktna veza do poruke: 508
   RE: Folna kiselina
16.3.2011 12:26:26   
Anoniman
misu, ja nemam pojma, al cisto da tema bude aktivna, mozda vidi neko ko nesto zna da ti kaze.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 509
   RE: Folna kiselina
16.3.2011 12:51:19   
Sesilija 83
Ja pijem folnu ujutru pre dorucka, malo sam zaboravna sto se lekova tice,pa popijem i neki vitamin sumecu,pa malo soka od aronije,i tako ujutru kad se napijem lekovitih stvarcica imam visak energije kao od red bula!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image hi hi hi

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Folna kiselina
16.3.2011 14:03:00   
moja ciklama

IZVORNA PORUKA: bebica30

uglavnom se folna pije na prazan stomak, ume da smeeta posle ilii sa mlekom ili bilo cime gde ima vitamina ce tipa limuna i pomorandze, zato ih treba uzimati kasno uvece pre spavanje user posted image


a ja je pijem sa 2 cedjene pomorandze i 1 limunauser posted image


IZVORNA PORUKA: slavica.

Ne znam,ja ne osecam da mi smeta,u sustini,ne osecam nista vezano za nju,ama bas nikakve promene...

ni jauser posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu bebica30)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Folna kiselina
16.3.2011 14:04:57   
Ana RR
Uz folnu kiselinu se obično prepisuje i vitamin C, tako da je sasvim ok što je piješ sa ceđenim voće.

Sesilija, koji sok od aronije kupuješ?


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Folna kiselina
16.3.2011 14:09:41   
Sesilija 83
To je neki iz Bugarske kupuje mi tetka tamo sok i slatko,Mojoj sestri je u trudnoci sredio krvnu sliku extra,a uvek joj je bila losa.Svi sad hvale aroniju  i  kod nas u zadnje vreme pa reko da probam ne moze da skodi! Pije i mm i ja. A koliko dugo mislite da moze da se pije folna 2,3,4, meseca?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Folna kiselina
16.3.2011 14:11:42   
Anoniman
sa folnom nema problema, ja je pijem vec godinu dana. mislim da je neko i ranije pisao da je ok da je pijes bez pauze jer se ionako izbacuje sa mokracom.

(odgovor članu Sesilija 83)
  Direktna veza do poruke: 514
   RE: Folna kiselina
16.3.2011 14:13:04   
Ana RR
Imaš i kod nas aroniju, ako želiš poslaću ti na pp gde možeš da nabaviš. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Folna kiselina
16.3.2011 14:19:10   
Sesilija 83
Videla sam i ovde ali je kao sok,a ovaj sto meni stize je na rastvaranje,pa je pijem sa jabukom.A slatko nisam videla kod nas

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Folna kiselina
16.3.2011 14:20:17   
Sesilija 83
Hvala,bolje da pitam nego da razmisljam pijem je vec 3meseca.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Folna kiselina
16.3.2011 15:16:34   
Ognjenka
Pozdrav svima!
Ja sam nova ovde pa ne zamerite ako nesto pogresim.

Imam jedno pitanje. Verenik i ja planiramo bebu, i pocela sam da pijem folnu kiselinu (folna400) i vitamin E, onaj sto se gricka.

Poslednjih nekoliko dana muka mi je skoro citavog dana, ali onako blago, nemam energije i osecam blage vrtoglavice. Da li to moze biti od folne kiseline? Ili sam mozda user posted image ...daj boze...

(odgovor članu bebica30)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Folna kiselina
16.3.2011 15:20:11   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Sesilija 83

Videla sam i ovde ali je kao sok,a ovaj sto meni stize je na rastvaranje,pa je pijem sa jabukom.A slatko nisam videla kod nas


Ja kupujem preko drugarice, njena sestra se bavi uzgojom i pravljenjem soka, ali 100% čistog soka od aronije. Pije se ujutru na prazan stomak jedna čašica (kao za rakiju). Prave i čaj, slatko i mislim džem (ili tek treba da počnu sa tim, nisam sigurna). Napravili su bum ovde jer su jedini koji to rade a da je 100% prirodno.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Folna kiselina
16.3.2011 15:20:43   
Olga75
Ognjenka , dobrodosla user posted image
ja nisam imala musnine od folne kiseline , pogledaj znaci trudnoce i pridruzi nam se i na ostalim temama user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Folna kiselina
16.3.2011 15:24:07   
Ognjenka
Hvala puno draga Olga na brzom odgovoru i linku user posted image

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Folna kiselina
16.3.2011 15:26:53   
Ana RR
Dobro nam došla, Ognjenka!

Imaš i temu sa čekalicama Čekamo dve crtice KLIK


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Folna kiselina
16.3.2011 15:36:03   
Ognjenka
Hvala puno Ana user posted image

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Folna kiselina
16.3.2011 17:29:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jance
inace sam cula za Prenatal da je dobar, ginekolog moje bivse koleginice joj je preporucio to jer se kaze od njega ne ugojis ko od mamavitauser posted image


mamavit goji? user posted image
ja ne pijem nista od dodataka, jer moja dr smatra da nema potrebe.
pijem samo tothemu, c vitamin i folnak, jos uvek.
razmisljala sam da uzmem mamavit na svoju ruku, ali sada se dvoumim.
sta je zapravo najbolje od tih vitamina da se pije?? 

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 524
   RE: Folna kiselina
16.3.2011 22:37:20   
Anoniman
Pozdrav za sve. Prvi put sam na vasem forumu, a od skoro sam se pridruzila "forumskoj" druzini. Slucajno sam vas nasla, pa posto planiram jednu user posted image bilo mi je interesantno da procitam skoro sve vezano za dodatke i vitamine pre trudnoce. Ima jako poucnih stvari, a pogotovu mozes dosta toga da naucis, pogotovo ako ti dr.nista ne kaze, kao sto je sa mojom slucaj. Inace sam cula od mnogo user posted image da su pile folnu kis.i pre trudnoce, a mojoj zaovi je dr.davao celu trudnocu, pa sam tako i ja pocela da je pijem. Inace, posto se mnogo njih bunilo oko toga koliko tableta folne treba popiti i kolka max.dnevna doza: konkretno folna 400 ima 0.4g ili 400mg (mikrograma) u jednoj tableti, a pise da je maximalna doza 1000mg dnevno. Dok neki kompleksi sa vitaminima imaju u sebi 800mg, a pise da je max.dnevna doza isto toliko. Valjda vas nisam "smorila" ovolikim tekstom. Pozdrav i cujemo se.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here