|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dureks
14.4.2009 19:00:15   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

< Poruku je uredio lesica RR -- 13.10.2014 19:12:14 >

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Dureks
14.4.2009 19:46:51   
Lilly*
A da li je neka od vas probala onaj lubrikant "play" za stimulaciju.. tako nekako se zove?

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 102
   [Obrisana poruka]
14.4.2009 19:49:10   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Dureks
14.4.2009 19:53:28   
Lilly*
Pa "pomazuje" user posted image  a ima i stimulisuci efekat, hmm, nisam probala pa ne znam da li deluje, zato pitam

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Dureks
27.5.2009 21:42:08   
Rina
IZVORNA PORUKA: eugenija

user posted image

A vibrira i njemu i tebi... Njemu jer je na njemu, a tebi jer je na njemu u tebi (ebeš Sokrata) user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Dureks
27.5.2009 21:47:49   
Rina
IZVORNA PORUKA: gagi

da li ste probale onal dureks prsten meni je odlican uzimala sam ga par putauser posted image user posted image user posted image user posted image


A jel to ovo,ili mislite na nesto drugo ..nesto mi ne lici na prsten user posted image

user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 106
   [Obrisana poruka]
29.5.2009 21:00:27   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 107
   [Obrisana poruka]
29.5.2009 21:02:11   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Dureks
2.6.2009 22:47:11   
marince1
IZVORNA PORUKA: Rina

IZVORNA PORUKA: gagi

da li ste probale onal dureks prsten meni je odlican uzimala sam ga par putauser posted image user posted image user posted image user posted image


A jel to ovo,ili mislite na nesto drugo ..nesto mi ne lici na prsten user posted image

user posted image



Meni ovo izgleda kao spravica za mucenje ...lil otvatac za flase user posted image user posted image user posted image

Nesto nisam kreativna ovih dana!

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Dureks
12.6.2009 22:57:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: oliveradj

Da li ste probale ove nove lubrikante namenjene orgazmu zene. 


Evo posle x stranica ispisanih, da odgovorim na prvi post. user posted image Sada sam videla na TV reklamu i nije me mrzelo da ubacim u Google:

Durex Play O – orgazmični gel za žene
Mnoge žene mogu doživjeti vrlo zadovoljavajuću i intenzivnu stimulaciju za vrijeme seksa sa ili bez postizanja orgazma. Vjerujemo da ćete se složiti kako je isti, gospodin orgazam, upravo šlag na vrhu torte. Liječnici su u svojim mnogobrojnim istraživanjima dokazali kako je orgazam dobar za naše zdravlje. Većina žena ima poteškoća s dostizanjem istog, čemu svjedoči i činjenica kako samo 32% žena redovito doživljava orgazam za vrijeme seksa, dok se istim može pohvaliti znatno veći broj muškaraca – njih 63%.Ova činjenica poslužila je kao vodilja Durexovim inovatoricama, koje su uskoro osmislile novi Play O gel rabeći kombinaciju sastojaka koji stimuliraju, povećavaju požudu i dovode do intenzivnih orgazama. Gel je  izrađen na bazi vode i može se koristiti u kombinaciji s kondomima. Ne ostavlja mrlje i lako se ispire. Koristi se na način da se manja količina gela nanese na klitoralno područje, ali i na ostala osjetljiva područja, poput bradavica ili partnerovog penisa. Može se koristiti i prilikom samozadovoljavanja ili uporabe vibratora. Play O gel ne služi kao lubrikant već njegovo djelovanje potiče dotjecanje krvi u klitoris i čini ga osjetljivijim na dodir i pokrete, čime se lakše i brže dolazi do orgazma. Orgazmični gel još uvijek nije dostupan u hrvatskim prodavaonicama, no do njegovog dolaska možete provjeriti svoj O faktor na službenim stranicama www.durexworld.com.Izvor: cafe.hr


(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Dureks
12.6.2009 23:02:56   
Jacaca
Draga pa ti si puna informacija, super.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Dureks
12.6.2009 23:04:31   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: Rina

IZVORNA PORUKA: gagi

da li ste probale onal dureks prsten meni je odlican uzimala sam ga par putauser posted image user posted image user posted image user posted image


A jel to ovo,ili mislite na nesto drugo ..nesto mi ne lici na prsten user posted image

user posted image





Gagi zeno sta je ovo mi to nemamo?

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Dureks
12.6.2009 23:04:36   
Anoniman
user posted image Morala sam da vidim šta je. Na reklami ima čak 4 različita proizvoda, međutim, nisu ulazili u detalje koji je koji. 

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Dureks
12.6.2009 23:05:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jacaca


Gagi zeno sta je ovo mi to nemamo?


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Dureks
12.6.2009 23:07:22   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image Morala sam da vidim šta je. Na reklami ima čak 4 različita proizvoda, međutim, nisu ulazili u detalje koji je koji. 


Pa i ovo je neki prsten ili? Moramo Gagi i ja da probamo pa da vam pricamo. Ti rekla da ces probati prsten a nisi, zasto zeno?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Dureks
29.6.2009 14:32:57   
oliveradj
Ako me muž slučajno pita šta želim za rođendan reći ću upravo Durex play O, da ga konačno isprobam. user posted image  Juče je bio na Tamburica festu u Deronjama, sad je red na mene da se ja provedem, što bi njima bilo bolje i onda da napišem na forum vredi li ili ne user posted image .

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Dureks
29.6.2009 14:40:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jacaca

IZVORNA PORUKA: Rina

IZVORNA PORUKA: gagi

da li ste probale onal dureks prsten meni je odlican uzimala sam ga par putauser posted image user posted image user posted image user posted image


A jel to ovo,ili mislite na nesto drugo ..nesto mi ne lici na prsten user posted image

user posted image





Gagi zeno sta je ovo mi to nemamo?



a sta je ovo??????????????????????????????????? jel to taj prsten??????? ja sam stvarno demode user posted image

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Dureks
29.6.2009 14:47:11   
Ana RR
A čemu to služi? A uz to i ne radi? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Dureks
29.6.2009 14:47:28   
Anoniman
pa nije to prsten, ali ne znam šta je. Prsten sam ja stavila negde a početku teme. Ili je ovo noviji model prstena?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Dureks
29.6.2009 14:51:52   
Anoniman
ovo je viša matematika ...ebote i sex postao komlikovan user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Dureks
29.6.2009 15:01:29   
Anoniman
Ma kupi stari model i ne beri brigu

BTW olivera, tih play = ima 4 modela, hvataj reklamu na hrvatskoj TV u večernjim satima. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Dureks
29.6.2009 15:02:20   
Anoniman
vidi vidi sto je Tasha upucena ...jel na novoj il na hrt-u user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Dureks
29.6.2009 15:04:39   
Anoniman
Nisam sigurna. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Dureks
26.7.2009 9:48:11   
Rina
Pa jeste ovo novi model prstena ,razlika je sto ovaj prijanja na klitoris vertikalno celom svojom duzinom za razliku od onog drugog modela koji lezi horizontalno ...nisam probala ni jedan ni drugi...mozda jednog lepog dana..kada pocnem sa sexom posle porodjaja user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Dureks
29.7.2009 18:25:06   
oliveradj
Ma ne mogu da uhvatim nista na TV ubice me moja mala s nespavanjem, izabracu jedan kad budem otisla u kupovinu bas toga koji mi zapadne pod ruku a to nikako da se desi user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here