|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
23.7.2014 16:31:39   
bubulence
posle porodjaja (par meseci) , skoro nikako. sve nesto na brzinu. a onda posle toga savrseno. nekako imam utisak da sto smo vise zajedno sve se bolje poznajemo i sve vise uzivamo. za sada savrseno, nadam se da ce tako ostati

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
23.7.2014 17:13:35   
superm
Kod nas je vremenom sve bolje. Nemamo toliko prilika kao npr pre 2-3 god, ali kada se 'dohvatimo', bude...

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
23.7.2014 23:23:57   
Jeltje
Joooj devojke pomagajte...nisam ni znala da ima ova tema user posted image

Ja sam se porodila carskim rezom pre dva meseca, ali pre carskog reza je usledio celodnevni pokusaj indukovanog prirodnog porodjaja uz rucno dilatiranje grlica ;((( Elem, negde 35 dana posle porodjaja smo pokusali da imamo sex, jer je mm vec postao nestrpljiv posle 9 meseci + 35 dana i bili smo u soku, jer je toooliko bolelo da je mogao da udje samo 2-3cm i dalje ne, jer je mene toliko bolelo da je bilo uzasno. Pri tom nijsam bila suva, pa da je od suvoce, nego kao da se nesto steglo i da imam zive rane...Ja odem kod ginekologa, ovbjasnim problem i ona me pregleda i konstatuje da je sluzokoza crvena i iziritirana i kaze mi da ispiram sa Tantum Rose i da stavljam vaginalete Macmiror...Ja to sve odradim, prodje 2 nedelje, mi juce pokusamo i opet fijasko...isti bolovi i isti osecaj...Da li je neko imao slicno iskustvo i da li ima neko resenje? :((( Mislim, volela bih opet da uzivam u carima sexa... sto je za sada nemoguca misija...user posted image


_____________________________

“If you can’t smell the fragrance, don’t come in to the garden of love”

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
23.7.2014 23:47:09   
superm

IZVORNA PORUKA: Jeltje

Joooj devojke pomagajte...nisam ni znala da ima ova tema user posted image

Ja sam se porodila carskim rezom pre dva meseca, ali pre carskog reza je usledio celodnevni pokusaj indukovanog prirodnog porodjaja uz rucno dilatiranje grlica ;((( Elem, negde 35 dana posle porodjaja smo pokusali da imamo sex, jer je mm vec postao nestrpljiv posle 9 meseci + 35 dana i bili smo u soku, jer je toooliko bolelo da je mogao da udje samo 2-3cm i dalje ne, jer je mene toliko bolelo da je bilo uzasno. Pri tom nijsam bila suva, pa da je od suvoce, nego kao da se nesto steglo i da imam zive rane...Ja odem kod ginekologa, ovbjasnim problem i ona me pregleda i konstatuje da je sluzokoza crvena i iziritirana i kaze mi da ispiram sa Tantum Rose i da stavljam vaginalete Macmiror...Ja to sve odradim, prodje 2 nedelje, mi juce pokusamo i opet fijasko...isti bolovi i isti osecaj...Da li je neko imao slicno iskustvo i da li ima neko resenje? :((( Mislim, volela bih opet da uzivam u carima sexa... sto je za sada nemoguca misija...user posted image


E, ja sam to imala posle carskog. Ako uopste ima veze sa carskim. Nisam nista posebno uradila. Pokusavali smo. Kada vidimo da ne ide, stanemo. I onda je jednom uspelo bez problema i od tada je sve u najboljem redu. Nisam isla ginekologu, samo sam bila strpljiva. Mada sam bila zabrinuta.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Jeltje)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
23.7.2014 23:54:56   
vikiveki
Kod mene je bilo problema samo posle prvog porođaja jer sam dosta pukla i sečena pored svega,tako da skoro mesec i po nisam mogla ni da sedim kako treba a sex sam imala tek negde posle dva i po meseca. posle drugog i trećeg porođaja nisam imala nikakvih problema,tako da sam praktično posle mesec dana imala ok sex.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
23.7.2014 23:57:10   
Jeltje
Superm, znaci da budem strpljiva pa ce proraditi...hahah.

Nadam se da ce i meni da se smiri to i da bude sve ok...Nekako mi je ipak nelogicno da ne mogu obzirom da nisam imala prirodan porodjaj i epiziotomiju...Ne razumem od cega mi je to..user posted image Ali, sto ti rece, bicu strpljiva i valjda ce se vratiti sve na svoje user posted image

_____________________________

“If you can’t smell the fragrance, don’t come in to the garden of love”

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
23.7.2014 23:58:25   
Jeltje
Vikiveki, blago tebi za ova dva puta...Meni je sada 2 meseca i 6 dana od porodjaja i ne mogu :(((

_____________________________

“If you can’t smell the fragrance, don’t come in to the garden of love”

(odgovor članu Jeltje)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
24.7.2014 0:05:24   
World
Nista se ne brini, ja sam tek dosla sebi kad je proslo skoro godinu dana... i taman kad je sve bilo super, ostala sam ponovo trudna..user posted image

i ja sam imala carski, mislim da to nije do rane, nego valjda hormoni, promjene, sta ti ja znam.. u svakom slucaju, moras biti strpljiva..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Jeltje)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
24.7.2014 0:19:37   
Sanchy
IZVORNA PORUKA: Jeltje

Vikiveki, blago tebi za ova dva puta...Meni je sada 2 meseca i 6 dana od porodjaja i ne mogu :(((

Sto se sekiras?Meni je dr zabranio odnose tri meseca nakon porodjaja doduse bio je carski ali dobro,mislim da je potreban neki period da prodje da bi se sve vratilo u normalu..polako..user posted image ..aha tek sad sam videla da si i ti porodjena na carski,ne pokusavajte dok ne prodje tri meseca i bice sve ok


< Poruku je uredio Sanchy -- 24.7.2014 0:24:21 >


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Jeltje)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
24.7.2014 13:40:44   
nina26
Jeltje, ja sam imala dugooo taj problem, pa sigurno 1,5 dana. Prvo su govorili gljivice, pa to prodje, pa opet bolovi kao da me seku ziletom dole I onda uzmem stvar u svoje ruke, i nadjem problem uz pomoc treceg dr, kazem treceg jer prva 2 su mi davali ko tebi te neke kreme, te vaginalete a nista od toga nije pomagalo.

Posto nisam imala menzis sve vreme dok sam dojila, a kazu da hoce to i od carskog + izostanak menzisa, ja sam dobila atroficni vaginitis. Usled nedostatka estragona, dobila sam tu kao upalu. Dr mi je dala neke vaginalete koje su mi stvarno pomogle, ali sve je proslo konacno kad sam prestala da dojim i dobila ponovo ciklus.

Ne znam da li je i to kod tebe slucaj, ali pogledaj simptome, mozda ti je nesto slicno.

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
24.7.2014 15:43:14   
Jeltje
Sumirano po vasim iskustvima, minimum da se sve sredi je 3 meseca, a maksimum godinu - godinu i po...Jooooj...u kojoj li sam kategoriji...hahah user posted image

Nisam ni shvatila da to sve ima veze sa dojenjem i menstruacijom, ali logicno je da ima, jer sa ranom nema veze obzirom da mi je rana na stomaku, a ne dole. A ako ima veze sa menstruacijom i dojenjem to moze biti bilo kada, jer se ne zna kada cu dobiti i koliko cu dojiti.

Meni iskreno nije ni palo na pamet da mogu da imam probleme oko sexa posle porodjaja i kad smo pokusali bas se iznenadih neprijatno....Eh, zene...uvek neke muke. user posted image

Nina 26, a kako su se zvale te vaginalete koje ti je dala dr koja ti je pomogla sa tim atroficnim vaginitisom? (prvi put cujem za tu dijagnozu user posted image )

Sanchy, u svakom sl moracu da sacekam i da se nadam da je tvoj dr u pravu za taj termin od 3 meseca...Meni dr koji me operisao nije pominjao nikakava ogranicenja, cak mi je preporucio neki Muva gel, sto je kao neka vrsta lubrikanta...sto meni naravno nije pomoglo nista...

World, mislim da cu i ja tako proci...jer cemo verovatno praviti drugu bebu za godinu...hahah user posted image

_____________________________

“If you can’t smell the fragrance, don’t come in to the garden of love”

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
24.7.2014 16:15:09   
Ana RR
I ja sam, kao i nina, imala taj osećaj kao da me žiletima seče kada uđe user posted image što je najgore, svaki put kada pokušamo ja sam već u strahu od bola da ne mogu da se opustim. Trajalo je neko vreme, u međuvremenu sam koristila neke vaginalete zbog ranice na grliću (koja se posle porođaja opet pojavila) i posle toga je nekako došlo sve na svoje mesto. Ne bih znala koliko dugo je trajalo, davno je bilo, ali par meseci sigurno. Ali posle svega mogu da kažem da nam je sex odličan, čini mi se i bolji nego pre porođaja.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeltje)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
24.7.2014 18:25:15   
degu
Ja sam počela o ovome da razmišljam kako ni mesec dana od porođaja ne mogu da se oporavim, užasno me boli rana i mislim da imam fobiju od bilo kakvog čačkanja. Mislim da će poprilično vremena proći dok uopšte i ne probamo, al se nadam da će nekad doći na svoje user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
12.8.2014 10:01:32   
Leptiric123
Degu veruj mi ista sam bilq...mislila sam nema trika...samo taj prvi put se plasis,imas osecaj da ce sve puci,i cim pocne vidis da je sve u redu...:-) naravno sako kad te ne boli rana...
a sad tj posle par puta postalo je bolje nego pre porodjaja...:-)

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
12.8.2014 10:04:33   
jovicaa
hoce degu... ne brini.. daj sebi vremena koliko ti bude trebalo. ali veruj mi to ti sad deluje tako strasno,a cim se skroz oporavis verovatno ces pozeleti. mozda vec kroz 2 nedelje na primer ili tako nesto...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
12.8.2014 10:07:54   
branki*
mene nije bolela rana,nisam se poradjala vaginalno,ali posle porodjaja,bogami ,dugo mi je trebalo da nastavim sa sexualnim zivotom.mm me uopste nije privlacio na taj nacin,bili smo dugo u bolnici u beogradu,ja se izmlazavala na svakih 3 sata,konstantno neispavana,mrzovoljna,nervozna,uplasena u stalnoj brizi za bozidara,nije mi bilo ni do cega.mm isto nervozan,uzas.teko posle nekih 4 meseca je otprilike doslo na svoje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
12.8.2014 10:48:37   
nina26

IZVORNA PORUKA: Jeltje

Nina 26, a kako su se zvale te vaginalete koje ti je dala dr koja ti je pomogla sa tim atroficnim vaginitisom? (prvi put cujem za tu dijagnozu user posted image )




Izvini, sto tek sad odgovaram, ali slabo ulazim na RR. Vaginelete se zovu XALURON, ne znam da li ih ima kod, nas, ali mozda bi po sastavu mogla da potrazis nesto slicno. Mene su one spasle!

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Jeltje)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
29.8.2015 19:24:12   
wivern
E pa nisam zadovoljna, i rekla sam to mm.
Kaze smucilo mu se sve zbog pakla sa vantelesnom, ali cemo poraditi na tome ubuduce.
Samo da se vrati sa puta. Neke godine user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
29.8.2015 19:28:51   
dijana1*
Ehhh to su bili daniuser posted image
Moj muz ih se rado seca a i ja. user posted image
Posle prvog porodjaja je stvarno sve bilo lose. Skoro da ga nije ni bilo ali zbog stresa oko bebe koja je rodjena ranije pa nam je to poslednje bilo na umu. Posle je sve doslo na svoje.
A posle drugog poradjaja, nakon 20 dana je pao sex i od tada je bio fenomenalan . Ma nikada boljiuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
29.8.2015 19:30:55   
wivern
Dijo, dosla si ovde da me terorises jel? user posted image
Cekaj, cekaj hvalicu se i ja uskoro user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
6.11.2015 15:24:54   
jess021
Rekla bih odlican, nismo sacekali da prodje ni 6 nedeljauser posted image
Kao napaljeni tinejdzeri, nismo se toliko sexali ni kad smo se upoznali.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
6.11.2015 17:49:22   
Maraj
Mi jos nista a proslo 5 nedelja od poporođaja....jeste li isle kod ginekologa pre tog " keksa" ili ne user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
6.11.2015 18:04:28   
emicaa
Maraj ja sam išla i ona mi je sama dala "zeleno svjetlo" ,mi smo posle 40 dana i rad me baš bio strah user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
6.11.2015 19:25:09   
branki*
Maraj,ja nisam isla ginekologu pre sexa,ali sam ja dosta i cekala,dva meseca sigurno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
6.11.2015 20:06:44   
Maraj
Pa vidim svi se raspisali gore da su ubrzo nakon porodjaja krenuli u akciju... reko da sa mnom nesto nije u redu...ja samo gledam gde mi je krevet da odspavam...user posted image "keks" jos nije prioritet user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here