|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
6.11.2015 20:41:10   
adulence
Ni mi jos nista,iskreno pored njih dvoje mm i ja zaspimo uvece dok ih uspavljujemo...ahahah...bice nesto valjda uskoro...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
6.11.2015 21:44:00   
jess021
Maraj, nisam jos bila kod ginekologa. Imam zakazano 16.11.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
6.11.2015 21:58:46   
degu
Svaka čast Jess user posted image Mene je rana bolela 7 meseci nakon porođaja, bilo je grozno, sex je bio skoro nepodnošljiv, al hvala Bogu sad je odličan, pu,pu,pu user posted image user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
6.11.2015 22:27:23   
serpica
Posle ovog poslednjeg porodjaja...... user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
6.11.2015 22:51:17   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: serpica

Posle ovog poslednjeg porodjaja...... user posted image

user posted image Da l' da te potpišem??? user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
6.11.2015 22:57:46   
serpica

IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: serpica

Posle ovog poslednjeg porodjaja...... user posted image

user posted image Da l' da te potpišem??? user posted image user posted image




user posted image ti mozda imas fore jos malo a ja tesko,a nemam ni sobe vise user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
7.11.2015 7:51:43   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: serpica



user posted image ti mozda imas fore jos malo a ja tesko,a nemam ni sobe vise user posted image


Kuhinja je sjajna za te stvari user posted image
user posted image

Nego neko pitao da li smo išli kod ginekologa. Ja posle prvog i da sam htela, nisam mogla. Ovaj put smo čim je prestalo da curi. Nekih 2 nedelje kasnije sam išla na pregled.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
26.11.2015 23:19:23   
bebilule
Sta mislite o cemu razmisljam kada u ovo.doba trazim temu user posted image . Iskreno, vrebamo se po kuci i mjerkamo ali jos cekamo. Ja sljedece sedmice idem na kontrolu. Ne cekam ni zeleno svjetlo od doktora koliko cekam depilaciju...hocu onako po ps-u kao kad smo se tek poceli zabavljati pa nam bio bitan svaki detalj.
Bas mi fali seks, jos smo mi bili aktivni sve do osmog mjeseca....mogu misliti kako je vama koji niste smjeli.
Nego kontam, nema.vise seksa u spavacoj sobi user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
26.11.2015 23:39:35   
jess021
Ma kako nema breuser posted image
Prvi put kad smo se sexali mm mi je nabio cebe preko glave da sam ja `ladno pomislila da mi je zadnji sex jer necu prezivetiuser posted image
Kaze da nas dete ne vidi, a L tada imala mozda 3 nedelje.
Samo napred!
Zamisli kako nam je kad smo se nakon porodjaja jedan dan 3x dovatiliuser posted image

< Poruku je uredio jess021 -- 26.11.2015 23:40:31 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
26.11.2015 23:52:37   
bebilule
Ja oplakah na ovaj tvoj post user posted image . S tim cebetom na glavi ko u onim domacim pervernim filmovima sa mikijem manojlovicem!
Ma jedva cekam da nekog obrlatimo da ostane kod kuce a da se mi provozamo autom user posted image . Trenutno mi u zivotu fali egzibicija!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
27.11.2015 9:57:07   
Maraj
Jao ziva se ismejah sa ovim ćebetom user posted image
mi smo pre otprilike nedelju dana a nismo od 15.januara.... znam datum jer smo posle radili vto....
sunce ti.... da l sto se nisam poradjala prirodno vec cr kod mene da prostite sve zapeklo user posted image cini mi se da sam izgubila nevinost po drugi put user posted image

a da mi smo dete ostavili na ugaonoj garnituri u dnevnoj pa skoknuli do spavace sobe user posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 27.11.2015 9:58:28 >

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
27.11.2015 11:28:05   
Anoniman
kod mene krvarenja skoro da nemauser posted image i bas mislim o ovome, al rekoh da sacekam jos malo, jer sam ipak pre 8 dana imala reviziju, a na otpusnoj mi pise kontrooa kod ginekologa za 6 nedelja, to znaci da moram jos 5 da cekam, videcemo sta ce biti, mada izbegavam mm u sirokom luku, kada me zagrli sve me prodju neki zmarci, ipak ce uskoro godina kako nisam nista radilauser posted image

bebi u kolimauser posted image nasmeja me postenouser posted image

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 187
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
27.11.2015 11:51:03   
Ana RR
Joj Jess user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
27.11.2015 12:09:17   
isidora88
jess legendo user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
27.11.2015 12:25:18   
madre

IZVORNA PORUKA: Maraj

sunce ti.... da l sto se nisam poradjala prirodno vec cr kod mene da prostite sve zapeklo user posted image cini mi se da sam izgubila nevinost po drugi put user posted image


joj, vrlo dobro se secam i kod mene je isto ovako bilo! rekla bih da nema veze sa CR nego sa visemesecnim nekoriscenjemuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
9.12.2015 2:41:36   
bojana92
Odlican je ..:)

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
8.1.2016 21:43:22   
borica
Kad smo kod sexa nakon porodjaja, uff bilo je kao da ponovo gubim nevinost. Imali smo ga nakon 40 dana.

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
14.5.2016 21:11:31   
Khaleesi
Posle prvog porodjaja smo cekali mesec dana i bilo je kao prvi put, bolno i jako bolno... Ali sam se navikla i bilo je bolje nego pre porodjaja... Dok posle drugog smo cekali dva meseca, sada je vec sedam proslo i ne mili mi se... Boli a i nemam zelju... Bila sam kod dr posebno to da ga pitam, kaze mozda ce trebati cak godinu dana da se sve vrati na svoje... user posted image

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
14.5.2016 21:37:34   
Sanjalicaaa
Posle ovog drugog odlican user posted image


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
14.5.2016 21:41:19   
isidora88
Nemam uopste zelju, osecam se totalno neprivlacno. Svaka vam cast kad mozete da uzivate tako brzo posle porodjaja, ja bih uzivala da nemam ovaj visak kguser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
15.5.2016 9:18:29   
branki*
Nikakav.ali,mislim da to kod mene nema veze sa porodjajem.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
15.5.2016 11:32:41   
eca89
Brankiuser posted image !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
15.5.2016 12:00:50   
jess021
Isidora, ali to je nesto sto samo ti mozes da resis, ja sam sigurna da si ti tm privlacna bez obzira na kg, ali ako tebi smetaju, pod hitno u temu vezbajmo i smrsajmo zajednouser posted image
Ja mogu otvoriti novu temu sex posle porodjaja i u novoj trudnociuser posted image
U svakom slucaju odlicannnnn! Valjda sam se navikla na sex sa stomakomuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
15.5.2016 12:06:49   
Maraj
Khm khm. Meni su u ovoj temi "najbolji" postovi od jess user posted image jess samo napred

nama je sad super. Inace i dalje bolno na pocetku , da l sto se hormoni jos nisu vratili u normalu

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: kakav vam je seksualni zivot posle porodjaja
15.5.2016 12:08:10   
jess021
Maraj, sad sam se smejala sama sebi kad sam videla sta sam pisala, ono za cebeuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here