|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
23.6.2012 9:05:27   
minavb
Evo i mog slucaja. Premestili nas u zeljeni vrtic, prekjuce bila da potpisem ugovor ali su mi rekli da potpisujem u avgustu za septembar. Juce me zvala odgovorna sestra da mi kaze da uplatim do 15 avgusta pa onda dodjem kod nje da potpisem i dogovorim se za daptaciju. Mi hepi.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Upis u jaslice-vrtić
23.6.2012 9:08:24   
peca
user posted image mina user posted image u kom ste vrticu sad ? mrzi me da idem u rikverc user posted image

_____________________________

....neko radi sve po Bozjoj volji a ipak je sirotinja, neko zna celu bibliju napamet a i dalje je zivotinja...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Upis u jaslice-vrtić
23.6.2012 9:09:23   
lesica
Mina odlicno!!! Bas mi je drago da je sve ispalo onako kako si htela.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Upis u jaslice-vrtić
23.6.2012 9:14:13   
minavb
Mali priiinc :)

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Upis u jaslice-vrtić
23.6.2012 9:19:53   
peca
Znam koji je, to je manje vise u mom kraju user posted image Ja sam odrasla u Draze Pavlovica, ako znas gde se nalazi ta ulica, i to tamo pred kraj ulice, ide moja zgrada pa jos jedna, pa prelazi u Cvijicevu user posted image A taj vrtic je u cuvenoj ulici koja se nalazi na 4 opstine u Beogradu ako se ne varam, e, bas mi je srago, nadam se da cete da uzivate user posted image

_____________________________

....neko radi sve po Bozjoj volji a ipak je sirotinja, neko zna celu bibliju napamet a i dalje je zivotinja...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Upis u jaslice-vrtić
23.6.2012 9:25:24   
sanji
Čestitamo ljudi! user posted image
Napokon se završi i ova frka oko upisa! Šta će biti kad krenu na fakultete? user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Upis u jaslice-vrtić
23.6.2012 12:47:10   
MASHKA
Super Mina!
Mene su juče pozvali iz vrtića i zakazali nam prvi roditeljski u utorak! baš mi je čudno što tako rano kada krećemo tek u septembru user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Upis u jaslice-vrtić
23.6.2012 15:27:01   
nela79
I mi smo primljeni u Meljakuser posted image Tamo bilo mjesta. Za sad cu da radim kao vozac svoje djece. Kad izleti neki poslic valjda cu uspjeti negdje da ih prebacim. Na neku "zgodniju" lokaciju.

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Upis u jaslice-vrtić
25.6.2012 9:59:55   
Modessty
KOd mene ništa novo. Čekam da se dotična "veza" vrati s odmora pa da vidimo onda šta dalje. Rečeno nam je samo jaka veza iz uprave user posted image

Takodje sam saznala da se priča da će od septembra u vrtiću koji želimo da upišemo biti formirana još jedna grupa Danilovog uzrasta pa je to kao dobra vest.
Iskreno rečeno digla sam ruke od nerviranja.

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Upis u jaslice-vrtić
25.6.2012 10:42:00   
Olga75
dobro je , znaci od septembra vrtic user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Upis u jaslice-vrtić
25.6.2012 13:33:46   
Modessty
nije ništa sigurno još uvek. Sve visi u vazduhu. Ma kako bude. Ne mogu stvarno više da idem da se svadajm jer vajde od toga nema. Prekrstila sam ruke i čekam.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.6.2012 10:18:37   
Anoniman
Uspeli smo da je upisemo user posted image Videcu u petak kada krece , mozda ce vec u ponedeljak moci user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 787
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.6.2012 10:34:32   
lesica
Ribizlice,sve same lepe vesti od jutros kod tebe user posted image To je bas,bas lepo.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.6.2012 10:36:37   
Anoniman
user posted image Ima ih jos ali ne moram sve da vam kazem user posted image

Kad nam L krece ? Jeste nasli pidzamice ? Joj ja sad ne mogu da verujem da ce P ipak biti u vrticu , kako cu sad bez nje user posted image

< Poruku je uredio ribizla -- 27.6.2012 10:38:21 >

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 789
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.6.2012 10:40:57   
minavb
Gde kreće u koji vrtić?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.6.2012 10:45:07   
Anoniman
U Mrvicu - Kopitareva Gradina , nije onaj koji sam htela ali nema veze , mozda je i premestim tokom godine ..

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 791
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.6.2012 11:06:38   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 792
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.6.2012 11:08:10   
lesica
L krece u ponedeljak,sve kupljeno,sve spremno. Jedino sto je mene sad uhvatilo nesto...sto kazes joj kako cu bez nje po ceo dan.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.6.2012 11:09:54   
Anoniman
Jos ako mi nekad kaze da vaspitacicu voli najvise user posted image user posted image
Mozda i mi krenemo u ponedeljak , utorak .. mi nemamo pidzamice ni patofne , gde si i sta uzela ?

GG user posted image

< Poruku je uredio ribizla -- 27.6.2012 11:10:17 >

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 794
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.6.2012 11:15:33   
lesica
Joj,ne pominji mi to... Uh,pa kad krenu da kukaju za vrticem jer im je lepse nego kuci user posted image
Patofne joj je tetka uzela u cicibanu,pidzamice sam joj uzela u nekoj radnjici koja prodaje arilje pamuk-3 sa kratkim rukavima i nogavicama,i dve sa dugim rukavima i nogavicama ali od bas tankog i mekanog pamuka. Ranac ce joj uzeti jedna baka,a jos deset pari gaca (za vrticku reviju )user posted image druga baka. I to je to zasad.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.6.2012 11:19:00   
Anoniman
Doobro , znaci treba dosta toga. Sta su rekli da se nosi od presvlake , sta ces ti nositi u tom rancicu ?

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 796
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.6.2012 11:22:01   
lesica
Doduse nisu mi jos nista rekli user posted image recice mi u ponedeljak,ionako sledece nedelje idemo na po pola sata samo,pa ce nam se povecavati satnica ostajanja dok ne dodje do dremke. Ovi izgleda baaaas rastezu tu adaptaciju i polazak,ali dobro do januara ce se valjda naviciuser posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.6.2012 11:24:39   
minavb
U našem vrtiću adaptacija traje 5 dana. Mislim da će im Vanja pomoći da shvate da im je loša procena.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.6.2012 11:26:14   
Anoniman
Lenka ce sigurno da se adaptira , i ova moja je u njenom fazonu , brine me sto nece hteti kuci user posted image

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 799
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.6.2012 11:27:21   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: minavb

U našem vrtiću adaptacija traje 5 dana. Mislim da će im Vanja pomoći da shvate da im je loša procena.user posted image

user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here