|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubljena strast
24.10.2012 17:32:58   
NadaR
Marince , daj sebi jos malo vremena. Hormoni ,umor ,vjerujem da sve utice. user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Izgubljena strast
24.10.2012 18:27:27   
Alexxa
Marinče, potpuno ista stvar je i kod mene. Trudim se da ne mislim na to. MM je pun razumevanja. Ja verovatno ne bih bila! Ljubavi i milovanja ne fali, zapravo nikad lepše nije bilo što se toga tiče, ali jednostavno ne želim odnose. A bila sam i više nego aktivna.... Kad na to mislim ubedačim se baš!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Izgubljena strast
24.10.2012 18:33:12   
marince1
Isto!
Prosto on tolikoima razumevanja da csto mislim da te potrebe zadovoljava negde drugde user posted image
Samo stvaram neke lose tripove u glavi i mislim da je u njoj (mojoj glavi) problem user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Alexxa)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Izgubljena strast
24.10.2012 18:55:49   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: marince


NAdam se da je faza user posted image


Jeste faza. Puno je žena prošlo kroz tu postporođajnu "ne da mi se" fazu, kad ti se čini da si strast i želju za khm khm zaturila negde i pojma nemaš gde. To se vrati posle u normalu. Sad, kad je jedini "sexy veš" kojim barataš Pampers pelena, golu dojku jedino bebi pokazuješ, a jedino buđenje noću je zbog uzimanja uplakane bebe - naravno da ti nije ni do čega.

Javi mi se za par meseci, kad se sve malo slegne, tj, javi se, ako stigneš od ... user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 229
   RE: Izgubljena strast
24.10.2012 19:19:23   
marince1

IZVORNA PORUKA: Trt Milojka


IZVORNA PORUKA: marince


NAdam se da je faza user posted image


Jeste faza. Puno je žena prošlo kroz tu postporođajnu "ne da mi se" fazu, kad ti se čini da si strast i želju za khm khm zaturila negde i pojma nemaš gde. To se vrati posle u normalu. Sad, kad je jedini "sexy veš" kojim barataš Pampers pelena, golu dojku jedino bebi pokazuješ, a jedino buđenje noću je zbog uzimanja uplakane bebe - naravno da ti nije ni do čega.

Javi mi se za par meseci, kad se sve malo slegne, tj, javi se, ako stigneš od ... user posted image



user posted image Nadam se da si u pravu

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Izgubljena strast
24.10.2012 21:16:28   
cockic
ja nisam bas imala kako se ova tema zove izgubljena strast posle oba porodja sam posle 40 dana imala odnose sa mojim dragim user posted image

e sad moj problem vezan za sexx je taj da ja sve osluskujem da li se neko dete budi da napomenem da petar ustaje i moze doci do sobe i nekako nisam opustena user posted image
ali zato kad decu dam babama druga prica user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Izgubljena strast
24.10.2012 21:19:51   
jovicaa
mislim da su svakve faze normalne nakon porodjaja i to ne zbog samog porodjaja, vec zbog ludih hormona,mislim ceo zivot ti se preokrene za 360 stepeni. ja sam imala raznih oscilacija, od toga da mislim da ga ne volim, do toga da ga volim najvise na svetu.
a seksali smo se tri daana pre isteka 40 dana.. ali seks mi je bio i ovakav i onakav posle porodjaja, treba vremena da se to sve sredi, najvise u glavi...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Izgubljena strast
9.12.2012 20:39:04   
Anoniman
Kod mene proslo 6 mjeseci od porodjaja a MM se ni ne hvata za onu stvar... skoro user posted image . Mislim da nismo ni 10 puta imali odnos za ovih sest mjeseci, a i to je bas bilo bezveze. Sve se nadam da je faza (koja predugo traje), ali kako se stvari ne mijenjaju na bolje, polako gubim konce, zvocam zbog svega, placem stalno i tako. Nije mi jasno kako se neko ko me voli moze ponasati tako prema meni. Pa ni da me zagrli, pomazi, legne sa mnom u krevet da pricamo...da cuje sta me tisti.
Isla bih rado kod bracnnog savjetnika, ili na neke zajednicke psihoterapije, ali ne znam za takve stvari, a sramota me da se raspitujem. ne znam ni da li bi MM pristao...

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 233
   RE: Izgubljena strast
25.1.2013 21:10:37   
Anoniman
Je l' se nekome desilo da poslije porodjaja muz prolazi kroz fazu "ne da mi se"? Mislim, ne kaze on "ne da mi se"... ali je istina da mu se ne da :).Stalno citam po stampi da zene zaposatave svoje muzeve kada se rodi beba. a kod mene obrnuto. Rado bih ga poslala da provjeri testosteron user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 234
   RE: Izgubljena strast
25.1.2013 21:24:44   
jovana13
mislim da je to faza koja dolazi zbog straha narocito ako je zena secena. Sreca kod mm je kratko trajalo :-)

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Izgubljena strast
26.1.2013 1:36:08   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Je l' se nekome desilo da poslije porodjaja muz prolazi kroz fazu "ne da mi se"? Mislim, ne kaze on "ne da mi se"... ali je istina da mu se ne da :).Stalno citam po stampi da zene zaposatave svoje muzeve kada se rodi beba. a kod mene obrnuto. Rado bih ga poslala da provjeri testosteron user posted image .



Naravno da jeste. Kod mene je ta prica isto. A i kod njega a i kod mene.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Izgubljena strast
26.1.2013 9:28:32   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jovana13

mislim da je to faza koja dolazi zbog straha narocito ako je zena secena. Sreca kod mm je kratko trajalo :-)


U tome i jeste problem... nisam sjecena, vrlo brzo sam se oporavila. A evo... proslo je skoro 8 mjeseci.

(odgovor članu jovana13)
  Direktna veza do poruke: 237
   RE: Izgubljena strast
26.1.2013 9:59:00   
jovana13
Pa jel ima on neko objasnjenje ili samo cuti? Mislim da cete razgovorom uspeti da resite, eventualno ako ste u mogucnosti da vam neko pricuva dete da se opustite i uzivate malo.

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Izgubljena strast
26.1.2013 10:04:23   
indy_25
Mozda si mu komotnija pa nema osjecaja. Meni je moj bivsi muz rekao da sam se prosirila pa sam jadna radila kegelove vjezbe i dan i noc :) Ja isto nisam bila sjecena sa Sarom a ove zene koje su sjecene valjda bolje prodju jer se opet usiju. Pitaj ga ako je to razlog da se i to popraviti:)

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Izgubljena strast
27.1.2013 10:00:12   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Anoniman

a MM se ni ne hvata za onu stvar... skoro user posted image . Mislim da nismo ni 10 puta imali odnos za ovih sest mjeseci, a i to je bas bilo bezveze. Sve se nadam da je faza (koja predugo traje), ali kako se stvari ne mijenjaju na bolje,

i moj se hvata za onu stvar samo kad piski user posted image
ne znam sta da ti kazem , bice seksa , oce user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Izgubljena strast
27.1.2013 10:00:47   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jovana13

Pa jel ima on neko objasnjenje ili samo cuti? Mislim da cete razgovorom uspeti da resite, eventualno ako ste u mogucnosti da vam neko pricuva dete da se opustite i uzivate malo.


Ćuti user posted image . Kad ga pitam "sta je", on kaze "nije nista sta ce biti"?! Ja pitam zasto se tako ponasas, on kaze "kako" ili "kako bih trebao"... e onda ja objasnjavam sta mi smeta, i na kraju ne dobijem nikakav odgovor. I tako svaki put, sve iz pocetka. Posto je i njemu moje zvocanje (zbog nasih problema) dosadilo, onda je poceo da mi odgovoara "a vidi kako se ti ponasas". Tezak je za razgovor, a eto, kad pokusam, samo napravim jos gore.

(odgovor članu jovana13)
  Direktna veza do poruke: 241
   RE: Izgubljena strast
27.1.2013 19:00:33   
boba 11
Ma vikni samo "HOCU SEX" pa nek vidi sta ceuser posted image A ima i onaj vic za crnogorce ispricaj mu mozda se trgne.Nesto kao doje nova mlada u kucu i muz joj velju -kad ja ustanem ima da jedem pa ko je tu tu je,kad dodjem kuci ...(ne secam se kako ide ima sigurno negde potrazicu)a na kraju kad je zena sve odslusala kaze njemu-Znas muzicu ja imam sex sveko vece pa ko je tu tu je

< Poruku je uredio boba 11 -- 27.1.2013 19:07:07 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Izgubljena strast
27.1.2013 22:39:08   
boba 11
evo ga
Brak-prvi dio

Tipicni macho muskarac ozeni tipicnu ljepoticu i nakon vjencanja objasnjava

joj pravila :
- Dolazit cu doma kada hocu, i ako hocu, i u koje vrijeme hocu i ne ocekujem

da se bunis. Ocekujem odlicnu veceru na stolu osim ako ti javim da ne dolazim

na veceru. Odlazit cu u lov, u ribolov i na kartanje kada hocu sa svojim

frendovima i da me nisi maltretirala zbog toga. To su moja pravila.

Imas li komenatar ?
Njegova ce nevjesta na to :
- Ne, sve mi to odgovara. Samo da znas da ce u ovoj kuci svake veceri
oko sedam biti seksa... bilo da si ti doma ili ne !

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Izgubljena strast
28.1.2013 14:11:23   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: boba 11

evo ga
Brak-prvi dio

Tipicni macho muskarac ozeni tipicnu ljepoticu i nakon vjencanja objasnjava

joj pravila :
- Dolazit cu doma kada hocu, i ako hocu, i u koje vrijeme hocu i ne ocekujem

da se bunis. Ocekujem odlicnu veceru na stolu osim ako ti javim da ne dolazim

na veceru. Odlazit cu u lov, u ribolov i na kartanje kada hocu sa svojim

frendovima i da me nisi maltretirala zbog toga. To su moja pravila.

Imas li komenatar ?
Njegova ce nevjesta na to :
- Ne, sve mi to odgovara. Samo da znas da ce u ovoj kuci svake veceri
oko sedam biti seksa... bilo da si ti doma ili ne !



user posted image
Bravo, moracu mu ispricati ovaj vic.
Jednom, MM je rekao svom sinovcu - "dodji da se pomazimo", a mene je to strasno iznerviralo. Njega moze da mazi, a svoju zenu ne moze. I kazem mu, u polu-sali, hoces li se ti sa mnom pomaziti, ili da trazim ko hoce. I on se naljutio, ali nije se popravio user posted image . Eh, kako se neki muskarci promijene u braku. Bogme, da mi je neko rekao ranije, dobro bih razmislila user posted image .

(odgovor članu boba 11)
  Direktna veza do poruke: 244
   RE: Izgubljena strast
28.1.2013 18:44:00   
boba 11
Ko zna zasto je tako -probaj da ako nastavi tako ga uputis na psihologa mozda se trgne ili cete tako resiti problem ili ces bar znati sta je u pitanju,a mozda je i nesto bzv ,mi zene svasta umislimo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Izgubljena strast
11.3.2013 10:26:09   
adulence
evo proslo je tri mesca od porodjaja u pocetku sam mislila da se strast izgubila,mada nisam normalna ni ja nisam mogla da imam odnose zbog rane ,ali vrlo brzo se sve vratilo na normalu nije bilo izgubljene strasti,vec strah sa obe strane...

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Izgubljena strast
11.3.2013 10:47:16   
isidora88
kod mene je u pocetku bila izgubljena strast sa moje strane, ja i visak kg i rana... sad je sve kao preuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Izgubljena strast
11.3.2013 11:20:16   
NadaR
Mislim da ne postoji taj kome u jednom trenutku nije bilo ni do cega . Uglavnom uz iskren razgovor se sve moze rijesiti.

Mi smo imali dva takva perioda . Poslije porodjaja , moj visak kg me je ubijao i kada je mm imao velikih problema na poslu . Nasli smo kompromis ,razgovarali,razgovarali ,razgovarali i polako se vratilo u noramalu. Uglavnom,niko nikom ne moze citati misli.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Izgubljena strast
11.3.2013 11:56:44   
indy_25
Itekako se moze povratiti strast pa mozda jos i veca samo ako ima ljubavi s obje strane :)

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Izgubljena strast
11.3.2013 12:01:33   
madamme
ponekad, kad zataji strast, rodi se nesto drugo...veca privrzenost, emotivnost, pa kad se posvadjas...plane i strast user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here