|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubljena strast
10.9.2013 16:54:04   
Anoniman
user posted image
IZVORNA PORUKA: Nena81

IZVORNA PORUKA: Lu RR
Meni je pomoglo, a bila sam u krizi kao i ti poslije poroda user posted image
Dešavaju se te krize i poslije a sve je to od nakupljenog stresa, izgubimo se u obavezama i opteretimo sebe problemima koje svi imamo, potiskujući sreću u sebiuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bas tako



(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 251
   RE: Izgubljena strast
10.9.2013 16:57:47   
jovicaa
kod mene i dalje malo nedostaje strasti... iskreno retko kada sam raspolozena za seks(ako o tome pricamo)

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Izgubljena strast
18.10.2013 15:49:40   
dunja RR
Kod nas ne manjka, ali sada ne smemo, pa o tome i ne razmišljam user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Izgubljena strast
22.10.2013 18:06:19   
Meisje
Ja mm ne primecujem od kad sam se porodila. Ali pretpostavljam da ce se to sve vremenom vratiti na staro. Bila sam se plasila da vise nikad nece biti ko preuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Izgubljena strast
24.7.2016 15:08:17   
branki*
Ja sam,mi smo u ovoj fazi,ali prvenstveno ja,i sto je bedak,ne znam he li vise faza ili je preslo u stanje,bojim seuser posted image osecam nesto,ali strast definitivno nije.kako cu ovako do kraja zivota?je li ok ziveti sa partnerom bez strasti kao zarad drugih ciljeva,stvari?bzv...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Izgubljena strast
24.7.2016 15:28:26   
eca89
Joj, Branki dragauser posted image !
A, da malo popricas sa njim?
Mozda ce sad biti bolje kad se vratite kuci.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Izgubljena strast
24.7.2016 15:57:37   
World
Pa de malo rasplamsaj tu strast, nece samo od sebe nista..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Izgubljena strast
24.7.2016 16:22:18   
nata11
Ja mislim da jeste Branki. Imate vrednije stvari od strasti - decu, vasu porodicu. Nadam se da je to samo privremeno i da cete resiti.

_____________________________





(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Izgubljena strast
24.7.2016 16:29:17   
veselicaa
Branki draga,svima se desava.Mislim da sam vise puta osecala ovo kao i ti,ali se brzo vratimo na staro.Mi smo u braku 12 godina,bilo bi cudno da nemamo faze kada nije sve najsjajnije,ko kaze drugacije ili laze ili ima ono sto je retkost a to je savrsen brak stalno idilican.
Mislim da ova faza najcesce dolazi kada su nam deca mala,tvoja Boka je u tom uzrastu,ne znam da li je jos dojis i to moze da utice,to je samo obaveza vise a ti ionako imas dosta obaveza oko Boze pa se jos i cesto selis.Sto kaze Nata imate porodicu,decu rasplamsacete vi opet tu strast opet samo ste upali u kolotecinu.Drzi se user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Izgubljena strast
24.7.2016 21:41:37   
branki*
Pa,i ja se nadam i tesim da je prolazno i da su druge stvari bitnije.
World,uopste nemam volje da se trudim da rasplamsavam,jednostavno ga vise uopste ne gledam na taj nacin,ljubavnicki.sve mi je samo odradivanje posla,ako tako mogu da kazem.ne znam...videcemo sta ce doneti vreme.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Izgubljena strast
24.7.2016 21:46:53   
milicicak
Branki, da ti kaze nesto teta mili user posted image
Ja iskreno mislim da je faza bas zato sto kazes da je do tebe. A da je razlog to sto ti mesecima ne zivis normalan zivot i ne ostvarujes se kao zena nego samo kao majka (i to majka lavica, na cemu ti skidam kapu i pomalo zavidim kako nalazis snage da se boris sa svim sto ti se desava). Naravno da ti nije do strasti i romantike nakon celodnevne jurnjave, trcanja, obaveza i brige, a verujem da se neprestano sekiras oko necega. I to je normalno. Drugo je sto ti i tm vec neko vreme ne zivite zajedno, odnosno on nije tu da podelite sve svakodnevne brige i radosti pa ste se i na taj nacin malo udaljili.
Kad se vratis kuci i stvari se koliko toliko vrate u normalu, onda ce i tebi biti lakse i lepse i pozeleces da vratis strast u vas zivot. A za to uvek ima nacina. Naravno, ako zelis.
Sve ce se to srediti, videces user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Izgubljena strast
24.7.2016 22:12:11   
branki*
Teta mili,slatka,ljubi te teta branki😘user posted image
Ima i toga,ima sigurno,taj nas zivot rastrzani,udaljili smo se,kad pricamo,samo o deci pricamo .i o parama!
Uh...nisam pametna.imam tako visak vremena nocu,pa svasta razmisljam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Izgubljena strast
25.7.2016 8:26:24   
IvanaSK RR
Branki, zacarani krug... Da je on tu nocu, onda nebi imala vremena o tome da razmišljas... user posted image
Mislim da su to normalne faze. Naročito sto je vasa situacija malo specificna. Jedino bi bilo tesko i lose ako se to produzi na par godina.
Non stop smo svi u problemima, a tu su i deca, zaboravimo i ne stignemo da se posvetimo jedni drugima kao na početku veze. Pokusaj da "zacinis" malo brak.
I iskreno se nadam da ces uspeti i da nece biti "ceo zivot bez strasti", jer strast prema stvarima, ljudima, zivotu nas i čini zivima.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Izgubljena strast
25.7.2016 9:54:44   
wivern

IZVORNA PORUKA: branki RR
.kako cu ovako do kraja zivota?je li ok ziveti sa partnerom bez strasti kao zarad drugih ciljeva,stvari?bzv...


Kojih ciljeva Branki? Pa ti si sebi najvazniji cilj, da budes srecna i voljena i da volis.
E sad, po meni nije bitna strast, ona se vremenom (kod vecine mislim) gubi a uvek moze i da se povrati (naravno za to treba da se radi), nego ljubav.
Ne treba lomiti preko kolena ako ima ljubavi, ali ako je nema - ne postoji visi cilj. Pa deca ce rsti u porodici gde nema ljubavi, i to ce im biti normalno.
Ali opet kazem, dobro razmisli da li pricas o ljubavi ili strasti.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Izgubljena strast
25.7.2016 10:27:25   
branki*
Wiv,ubola si u srz.ne umem sama sebi da dam odgovor na to pitanjeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Izgubljena strast
25.7.2016 10:36:26   
vonavoj
user posted image i ja sam u tako nekoj fazi..em me hormoni zbog spirale ubise,plus obaveze, manjak vremena za nas,SEBE, i sve je nekako bljaks..
juce mu je bio rodjendan,napravila mu tortu,ajde da ga obradujemo deca i ja,svecice, pozvala kumove,kupali se na bazenu, ubih se da usluzim sve, ugodim..a on ceo dan odsutan,o poslu misli...prosto mi je mukauser posted image ..sinoc mi je bas bilo tesko..
Kao sto kazes branki,samo o parama pricamo,o deci..ali samo u fazonu kako su po njemu nemoguce,...pa zapitaj se da li im nedostajes..
Verujem da su sve faze,ali dokleeeeeee...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Izgubljena strast
25.7.2016 10:55:04   
wivern

IZVORNA PORUKA: branki RR

Wiv,ubola si u srz.ne umem sama sebi da dam odgovor na to pitanjeuser posted image


Meni je to psiholog objasnio, i lako mi je sada da ubodem u srz kroz pricu. Ali da li bih i ja sama kod sebe mogla da prepoznam razliku i sta je u pitanju..nisam sigurna.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Izgubljena strast
25.7.2016 11:00:06   
branki*
Von,draga,ah kako te razumem!
Ko me pitao za vise ciljeve..pa,visi cilj je napredak i buducnost mog B,on je taj visi cilj zarad kog sam prelomila da je najbolje za njega da zivi u svojoj zemlji gde se govori srpski jezik,sa mamom i tatom .jer sam bila vec na ogromnoj prekretnici pre tri godine.da li sam donela ispravnu odluku,ne znam...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Izgubljena strast
25.7.2016 11:05:03   
wivern
Jesi, sigurno je bila ispravna i u to ne sumnjaj. Ne postoje lose odluke, nikada. U tim trenucima su to jedine odluke koje smo mogli doneti i to je to.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Izgubljena strast
25.7.2016 11:11:14   
branki*
Je l da?u tim trenucima su to jedine odluke koje su se mogle doneti....
😘😘

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Izgubljena strast
25.7.2016 11:19:35   
Khaleesi
Mislim da je ovo sto wiwern kazze skroz tacno.
Kako smo bili tada u mogucnosti i situaciji tako smo uradil.
ja sada kada gledam nazad, mnoge stvari bih uradila drugacije nego tada, ali eto nisam znala bolje...
Mi smo isto u fazama stalno...
Dok smo se uzeli i skrasili, pa dok sam rodila prvi put, pa jurili stan da kupimo, pa onda jurili mm operaciju kada su ustanovili da nije ok, pa onda kada je ozdravio jurili drugo dete... sada jurimo opet neke pare za more i tako u krug...
Posle drugog porodjaja imali smo sex 5 puta za 9 meseci, nisam mogla sebe da nateram na to...
Evo sada sam opet dobila, i pre nedelju dana opet poceli svako vece.... Svasta sam pomisljala da nije u redu, isla i kod doktora, on mi je rekao svaka zena je za sebe i svaki porodjaj je drugaciji, mozda prodje i cela godina dok ponovo se sve ne vrati na svoje... Promasio je dva meseca, ali sad je sve ok...
Verujem da nam jos muka i trzavica predstoje, ali to je tako takav je zivot. ne bi valjalo da je sve glatkouser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Izgubljena strast
25.7.2016 11:20:31   
sonyasha
Joj Von, Branki, iz faze u fazu, samo da isplivamo! I moj je odsutan, novi posao, stigne sat pre njihovog spavanja kući i kuka kako su nervozni a ja namrštena....ej, čoveče, nama je kraj dana u kome nisi učestvovao...onda dođe vikend i kaže ne volim Adu, idite bez mene....nisi samo ti u pitanju idemo većinom zbog dece, i trebam muža i pomoć i da delimo lepe trenutke...na kraju ne krene...pa čoveče jel glumimo porodicu....i onda hoće da se hopa cupa noću, ako te nema danju nemoj da me budiš u sred noći, ubije mi prosto i emocije i sve da nemam nikakvu želju...da ne pričam da sam tako i sa Vojinom, dok dojim skroz sam u autu po tom pitanju, jednostavno hemija...user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Izgubljena strast
25.7.2016 11:23:06   
wivern

IZVORNA PORUKA: branki RR

Je l da?u tim trenucima su to jedine odluke koje su se mogle doneti....
😘😘


Tako je, i ne razmisljaj o onome sto je bilo, nego o onome sto zelis da bude.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Izgubljena strast
25.7.2016 12:59:29   
vonavoj
sony,kao da ja pisem..covece,bude mi mrvu lakse kad cujem da nisam jedina..a kao trudim se,sto kazes,sta hoces da glumimo porodicu..
A vrhunac svega juce,posto je mm bio rodj i zvali ga ljudi, prica kao da se u sve razume i da sa nama provodi 99% vremena..tipa..Smiki je super,evo oko dece, idu u vrtic,dobro su, malo placu,ali ok su,popodne se kupamo u bazenu,bio je prljav,pa sam ga cistio...a realnost je ta da pojma nema kako mi je kad ih ostavljam u vrticu,koliko placu,urlaju...bazen nije nijednom ocistio,nego je moj tata cistio..kad udjem u kucu ni u wc ne mogu da odem..ali sve je super..
I juce otisli gosti,a on kao idem da vozim bicikli,brzo cu..

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Izgubljena strast
25.7.2016 15:33:44   
choopa choops
Žene user posted image Manje više svaka je prošla kroz ovu fazu. Ako nije proći će. Naročito oni koji su dugo zajedno. Evo mi smo nedavno imali krzu jer MM radi bukvalno cijeli dan, i ja to poštujem. Ja sam sama sa djecom bila, on ih je gledao 15 min ujutru i 15min popodne. JA sam se trudila da djeca ne primijete njegovo odsustvo, pa sam ih stalno negdje vozikala, išli u šetnje i tako. Niti mi je poslije 24 časovne "službe" bilo do seksa user posted image , niti je njemu bilo poslije posla. E onda smo oslučili da porazgovaramo i da riješimo neke gluposti koje su se tu ispriječile. Između ostalog, iz njegovog ugla moj život izgleda sjajno. Tipa idem sa djecom na plažu, šetnju, uživancija, a on mora da radi. Ja vjerujem da većina muževa to tako gleda. E onda na moje pitanje: Kad sam zadnji put popila kafu s nekim a da djeca nisu bila sa mnom, a odgovor je bio prije dva mjeseca, a on, i pored toliko posla, bar u letu može da popije kafu sa prijateljima svaki dan, da ode u teretanu jedno 2 sata i tako dalje. Muškarcima se moraju neke stvar crtat. STrast, nakon toliko godina veze/braka, po mome mišljenju ne postoji kao takva, to je ljubav. Ili nije ljubav. Ako nije ljubav, ako je više loših stvari nego dobrih, onda nema šta.

branki nadam se da ćete da prebrodite krizu, a ti Von bi možda mogla da razmisliš o vađenju spirale?! Ili da uzmeš neku drugu?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here