|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubljena strast
7.7.2010 10:40:08   
Anoniman
da znas da jesu, potpuno si u pravu, nekad se pitam da kime mi je teze... da li sa Sarom ili sa njim?! stvarno mi je mnogo teze da "vaspitavam" mm nego da se trudim oko malecke!
Vec sam jezik izgulila pricajuci jasno i glasno sta mi smeta, sta zelim, sta ne i slicno! a on nikako to da ukapira!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Izgubljena strast
7.7.2010 10:40:54   
minavb
Ovde nemam sta da napisem. Em o strasti ne razmisljam dok mi dete dreci, em me mm nervira do te mere da nocu sanjam kako ga izbacujem iz stana.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Izgubljena strast
7.7.2010 10:41:40   
Anoniman
Dugo posle porođaja nisam imala normalan seksualni život. KAd mm nije tu, razmišljam o seksu sa njim, želim ga...čim dođe, mene prođe želja.
Nije pomoglo ni kad sam doterala liniju, počela da se šminkam...dok nisam dva puta izašla sa drugaricama, i dok nisu počeli da me spopadaju degeni po gradu. Nikad mi nije palo na pamet da prevarim mm, niti je to bio pravi flert...jednostavno, saznanje da nisam komad nameštaja, saznanje da vredim...bez obzira koliko sam sebe uveravala u to, i koliko mi je mm to govorio...do mozga je doprlo tek kada su počeli da me muvaju po gradu, kao da sam devojka.
Nismo sve iste,možda ovo i nije najbolje rešenje, ali mm vidi da sam sigurna u sebe, i osećam se odlično...meni je pomoglo samo touser posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Izgubljena strast
7.7.2010 10:42:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Ovde nemam sta da napisem. Em o strasti ne razmisljam dok mi dete dreci, em me mm nervira do te mere da nocu sanjam kako ga izbacujem iz stana.


ha ha, kako lepo receno! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Izgubljena strast
7.7.2010 10:44:55   
Anoniman
mina, user posted image user posted image user posted image
nedjo, ja se slazem skroz...

trinny, necemo vise da ih vaspitavamo jer nema vajde od toga. prelazimo na plan B: muza u drugi plan..ili jos bolje, peti plan.,..

pa da vidis ...

AAAAAAAAAAAAAA

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Izgubljena strast
7.7.2010 10:46:28   
Anoniman
e slazem seeee... ajmo u nove pobede... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Izgubljena strast
7.7.2010 11:05:58   
minavb
OTI, cim se ovj moj mali malo sredi, i cim se utegnem u moje "mrsave farke", idemo u kafanu da mamimo poglede po Nedjinom receptu.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Izgubljena strast
7.7.2010 11:06:14   
Nena81
Evo vam jos jedna satisfakcija
pogodilo se ovo vezbanje sto smo krenule RR devojke da pada uvece bas za kupanje deci
ja pitala mm jel moze sam da izadje na kraj sa njih dvoje
kaze moze samo ti idi
ja sam mislila da ih on sredjuje samo kad ja idem tim danima na trtening, ne on je sad preuzeo i poneko vece kad sam ja tu,
idi malo odmori dosta si se ti celi dan borila sa njima
AAAAA jel ja to dobro cujem user posted image
a mesecima kukam kako ne mogu sama sa njih dvoje raspadam se
pa ko je lud user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Izgubljena strast
7.7.2010 11:20:45   
Anoniman
e neno, izgleda da "pali" taj recept... znaci, cure, u sredjivanje i pronalazenje "svog" kutka! jeeeeeeeee

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Izgubljena strast
7.7.2010 11:23:13   
AtenA
mm trenutno nije tu,i nece biti do petka,i mogu vam reci da mi bas prija!
i uzelela sam ga se,a u poslednje vreme me je bas smarao i mrsko mi je bilo da da legnem u krevet sa njim,nekako sam na to gledala kao na obavezu i moranje,nisam ni uzivala...
tako da sada jedva cekam da dodjeuser posted image user posted image


(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Izgubljena strast
7.7.2010 11:27:56   
Anoniman
ma nas dvoje vise i ne spavamo zajendo u krevetu! ustvari, to je vise zato sto mrzim da se budim ujutru 5 puta ne bi li ga probudila za posao, jer zbog bebe ne moze biti alarm u sobi!

(odgovor članu AtenA)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Izgubljena strast
7.7.2010 11:35:54   
Anoniman
Ma , njih samo treba manje titrati ... Ja (za sad) nemam tih problema , ali sam primetila da , što više oblećem oko mm ,cmačem ga , grlim i mazim - to je on "sebičniji" ,ušuškaniji u moju ljubav i nehajniji . Čim sam malo stala na loptu , prestala da ga uobičajeno cmačem , grlim , bilo je : "Ej , a što ti mene nisi poljubila jutros ???" Znači - uživajte u pružanju nežnosti, ali budite umerene , da bi ste dobile koliko i date , ako ne i više !
Druga stvar , ako vi od sebe napravite kućnu pomoćnicu i bebi siterku - on će vas tako i videti . Onog momenta kada postanete u svojim očima sexy lady - tako ćete osvanuti i u njegovim očima . Kao što uvek pišem - oni vide CRNO i BELO . treba im tako i servirati . Bukve naše tupave ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Izgubljena strast
7.7.2010 11:38:12   
Anoniman
ma kod mene je obrnuti problem, mm bi stalno da me salece, a ja to vise ne zelim! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Izgubljena strast
7.7.2010 11:38:42   
Dora
A ja se juce uvukla u moje seksi farke i kosulju sa dekolteom,a sad imam nesto u dekolteu:) sreli se mi u gradu slucajno a on zinuo...wau,super izgledas,a gde ces? Reko,idem do trznog da kupim nesto. Dobro,cao- cao. Zove on posle 5 minuta,da idemo zajedno,zavrsio je to sto je imao posla... Ja reko,ma ne moras,bice ti dosadno idem po buticima. Pokupi me kad krenes po decu.
Ne bi mu pravo da ga tako otkacim... Dodje on po mene a ja kupila sebi nesto kao i uvek,kratko i slatko:))) pao je na dupe kad sam mu pokazala. Valjda je mislio da cu ponovo da kupim haljinu do zemlje...ali ne,ne vise!
Ma odmah je drugi covek.

Bravo Oti,ono ti je bila dobra ideja,vidim napredujes,a i ja polako :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Izgubljena strast
7.7.2010 11:42:34   
Anoniman
ma mene samo muce te proklete finansije... jer imamo samo 5-10 dana kad dobijemo platu,  a sve posle toga, je stiskanje! moram da naucim da ustedim na nekim glupostima, ne bi li sebi priustila nesto seksi... hocu sebi da kupim neke lepe seksi cipelice na stiklicu... jedva cekam da mm primi platu... odoh odma u piramidu! user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Izgubljena strast
7.7.2010 11:46:32   
Nena81
joj piramida zna da bude bas skupa
da imamo kola caskom skoknemo u Cacak
ljudi sto sam ja tamo videla jeftine obuce ono je cudo
kad sam ono skoro bila kod mojih isla sam sa mm i kupila sebi 2 sandale po 1500din


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Izgubljena strast
7.7.2010 11:48:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nena81

joj piramida zna da bude bas skupa
da imamo kola caskom skoknemo u Cacak
ljudi sto sam ja tamo videla jeftine obuce ono je cudo
kad sam ono skoro bila kod mojih isla sam sa mm i kupila sebi 2 sandale po 1500din



e pa zna da bude, ali znaju i da imaju dobre cene... isto kao i u bulevaru. a posto sad rade bulevar, nezgodno mi je da se probijam tamo, pa da zurim kuci!

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Izgubljena strast
7.7.2010 11:49:42   
Nena81
aaaa moras doci do bulevara pa da zajedno prosetamo
sredili su ga
sad rade od mene do cvetka
imamo mi gde da setamo ne brini



_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Izgubljena strast
7.7.2010 11:56:00   
Anoniman
e pa ja bi, al sve se mislim dok ja nadjem mesto za parkiranje... mada bih trebalo neki vikend da dodjem tu u bulevaru negde kod vuka, moja kuma radi u salonu, pa treba da me farba i sredi ovu moju kosu... pa mozda mogu da iskoristim! do kad rade butici subotom?

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Izgubljena strast
7.7.2010 12:27:06   
Nena81
rade do 18h kako koji
parkiras se u nekoj ulici iza sa ove il one strane bulevara


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Izgubljena strast
7.7.2010 16:33:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nena81

Iskreno cak i mali bezazleni flert moze da raspali strast user posted image


Mislim da je ovo poslednje presudno...  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Izgubljena strast
7.7.2010 16:35:51   
Anoniman
i ti tako mislis, Kali, jel? user posted image pa znaci da se bacimo u ... pohode!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Izgubljena strast
7.7.2010 16:37:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trinny


a maštarije o nekom drugom... hm, pa probala... al neće! user posted image





Imam ja jednog rezervnog koji mi ponekad svrati u mašti ... Pozajmiću ti ga,draga! user posted image
Mislim da se većini parova dešavaju ti neki zastoji.
I teško da tu možemo nešto siliti.Znam iz iskustva.
Treba naći tu neku spontanost koja nam fali!
Kad spontano završite u krevetu.... user posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Izgubljena strast
7.7.2010 16:39:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Trinny


a maštarije o nekom drugom... hm, pa probala... al neće! user posted image





Imam ja jednog rezervnog koji mi ponekad svrati u mašti ... Pozajmiću ti ga,draga! user posted image
Mislim da se većini parova dešavaju ti neki zastoji.
I teško da tu možemo nešto siliti.Znam iz iskustva.
Treba naći tu neku spontanost koja nam fali!
Kad spontano završite u krevetu.... user posted image





e, pa ja mm u poslednje vreme stalno pricam o toj spontanosti, a on me posle price pita: pa kako?! pa izem ti mastu!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Izgubljena strast
7.7.2010 16:42:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trinny

i ti tako mislis, Kali, jel? user posted image pa znaci da se bacimo u ... pohode!

Malo ovo - ono ... user posted image
Nije važno odakle apetit dolazi važno da se večera kod kuće.... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here