|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.5.2012 12:48:52   
Snelle
Joj indy user posted image
Pa i da jesi prdnula, kakve veze ima, nije valjda da ti ne prdiš pred mužem user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.5.2012 12:49:58   
Anoniman
Haha indi i ja tako mom kažem, znaš da to nisam prdnula, on kaže, znam, znam, ćutiuser posted image

Mi se nedavno vraćali iz izlaska, i ne mogasmo dočekati da uđemo u stan, nego mm krenuo da mi skida majicu pred vratima dok sam ubadala ključaonicu (bila je gluva noć, a i zabačena vrata), kad ono komšija izlazi od preko pita je l' sve ureduuser posted image Msm, to otključavanje vrata i sve komplet je trajalo možda minut, kako je matori izleteo nije mi jasno, ali njemu je bilo neprijatnije nego namauser posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 152
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.5.2012 13:00:34   
indy_25
IZVORNA PORUKA: Snelle

Joj indy user posted image
Pa i da jesi prdnula, kakve veze ima, nije valjda da ti ne prdiš pred mužem user posted image


Nikad nisam prdnula pred njim i ne volim to. On jeste preda mnom a iskreno ne volim kad prdi tek tako meni se to ne svidja i stalno ga ruzim on kaze pa zena si mi sta ima veze. Meni se jednostavno ne svidja.

Lazem samo sam jednom prnula al on je bio u drugoj sobi cak nije ni cuo prdez samo smrad kad je usao u sobu i to je bilo jednom za 3 i po godine braka. A tako i sa ostalima nikad nisam prdila.


< Poruku je uredio indy_25 -- 16.5.2012 13:02:06 >

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.5.2012 13:05:11   
tanjica85
mozda deluje prosto,ali mi se sprdamo. kad deca nisu tu (narocito leti) mi se takmicimo ko ce jace da prdne ili ciji ce biti gori.


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.5.2012 13:10:06   
indy_25
Tako isto moja drugarica i njen muz kaze takmice se a ja ne kontam kako to nastimaju da u isto vrijeme prde. Meni inace kad se prdi ide mi se i u wc na veliku nuzdu pa onda odem u wc i zavrsim posao user posted image .

Mina user posted image user posted image user posted image stvarno je kucala da te pita jel ti dobro user posted image

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.5.2012 16:06:45   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.5.2012 16:10:55   
NadaR
Sto ova Nedja remeti javni red i mir .. user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.5.2012 16:24:31   
Lu
IZVORNA PORUKA: indy_25


IZVORNA PORUKA: ribizla

Meni se ponekad desi da prdnem user posted image


meni se desi da mi prne mala valjda se napuni vazduha al to samo u svijeca pozi. onda u po frke mu kazem nisam prnula boga mi to je vazduh iz koke. kaze on ma nema veze suti bona i nastavi on dalje :)((((

user posted image  Joj sad te zamišljam kako se izvinjavaš, soryuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.5.2012 16:35:16   
indy_25
Pa bas tako i kazem ''sorry nisam ja prnula to je moja koka'' user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.5.2012 16:44:37   
madre
znaci, zagulila sam seuser posted image user posted image user posted image
pogotovu na mininu komsinicu i indi koja prdi u drugoj sobiuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.5.2012 18:43:32   
minavb

IZVORNA PORUKA: indy_25


Mina user posted image user posted image user posted image stvarno je kucala da te pita jel ti dobro user posted image

Stvarno. user posted image Mi na spratu (kod mojih roditelja) zivimo ko velika familija, i generalno upadamo jedni drugima u kucu bez kucanja, a vrata su stalno otvorena. Ja sam se zakljucavala, eto i zasto je to bilo pametno.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.5.2012 22:33:31   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Nada RR

Sto ova Nedja remeti javni red i mir .. user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
27.8.2012 15:20:15   
buba m
Ovo je fantastična tema! Toliko dugo se nisam ovako smejala! Glasno iz sve snage! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
27.10.2012 19:31:54   
Anoniman
Nisam znala gde da stavim ovu anegdotu user posted image
Naime, mm radi kao carinski agent, pa dosta često se sreću i sa pandurima i inspektorima. I jedan komandir im danas pričao šta mu se juče desilo...
Jedna žena došla u stanicu da prijavi svog muža, ali zamolila je da sa komandirom priča nasamo... Inače, žena nekih 40-ak godina iz sela iz okoline SU, i kaže kako ona smatra da je muž zlostavio... Kaže da je neko vreme navaljivao da probaju odstraga user posted image i da se ona dugo protivila, ali radi mira u kući ona pristala, ALI SAMO MALO da uđe user posted image I kaže: on je mene preš'o!!! Utiro je do kraja!!! user posted image user posted image user posted image I ona jadna nije mogla par dana da sedne i smatra da mora da prijavi zlostavljanje...

Komandir kaže da ga još bole obrazi koliko se grizao da ostane pribran i da ne pukne od smeha pred ženom user posted image I obećao joj je da će popričati sa njenim suprugom...
Ja sam utrnula kad sam čula priču, sirota, muka je snašla, ali trebalo je to prevaliti i preko usta!user posted image

(odgovor članu buba m)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
27.10.2012 19:34:41   
MarijaBg
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
27.10.2012 20:19:45   
isidora88
mene je sramota bilo samo dok sam citala ovouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
27.10.2012 20:22:26   
Janncica
joj hahahahaha user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
27.10.2012 20:28:19   
caca81
Ha, pa ovo je kako da kažem neistinita glasina koja se prenosi kao neki vic...ali dobro...nasmejasmo se...user posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
2.1.2013 12:43:01   
gugutka

IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Sneža

Kada je moj mm imao prvi seks,to je bilo sa nekom starijom i naravno mnoooogo iskusnijom ženskom,i "ono"su radili kod njega u stanu,i završili oni radnju,i on se prvi obukao,izašao iz sobe,kad zove ženska i kaže:alo bre meni ove gaće nešto mnogo velike,da ti nisi možda obukao moje,moj mužić skine pantalone i ladno obukao njene gaćiceuser posted image user posted image user posted image


E ovo je za Trenutak istineuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

-Da li ste nosili žensko rublje?user posted image




user posted image
user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
4.1.2013 12:45:46   
tanjica85
user posted image user posted image

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu gugutka)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
9.1.2013 16:42:51   
milenasrki
molim vas treba mi pomoc... u sedmom sam mesecu i imam obilan sekret, medjutim to nije problem vec posle svakog seksa sa suprugom i njega i mene pecka moj sekret cim dozivim orgazam... ne znam sta je u pitanju njega bukvalno pojede moj sekret ima plikcice male koji nestanu cim se okupamo... sta je u pitanju zna li neko???

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
9.1.2013 16:48:23   
Verolina
Maco, jesi li radila briseve? Meni ne pada nista drugo na pamet sem neke gljivice ili bakterije. Ogigledno je da on ima reakciju. Takvi plikcici meni iskoce kad uzmem kupku koja mi ne odgovara. Moj savet ti je da odes kod lekara i da ga lepo pitas. Sigurna sam da ce imati da ti da pravi odgovoruser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu milenasrki)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
11.1.2013 16:59:27   
mtajcica83
Moj bivsi dragi me je jednom iynenadio tako sto je po citavoj sobi upalio mirisljave svijece, i poredjao ih svuda,na stolicu i po podu, i pored prozora tj..pored zavjese...I tako proslo neko vrijeme ja se odusevila, popili neko picence,dva, svijece gore li gore...i u zanosu osjetimo nesto da smrdi , kad ono pocela zavjesa da gori,srceom pa se nije puno uhvatilo,on koji ustaje i gasi,ja trcim donosim vodu, on mlati s nekim cebetom ne bi li je ugasio, imao je i par opekotinica ali nista strasno... , ali ipak od tada nije stavlja svijece pored zavjese user posted image ..,tacnije poslije ih vise nikad nije palio...bar ne samnom user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
13.1.2013 13:36:40   
mala buba
user posted image

sinoc sam resila da iznenadim muza zanosnim plesom jer nam Petra nije tu, pa da iskorsitimo....i tako ti ja plesem njemu, i sednem mu u krilo. u jednom momemntu (izigravajuci profi striptizetu) zamahnem glavom, ne bi li ga dodirnula kosom...u tom momentu on krece da me ljub i baaaaaaaaaaaaaaaam. sudarimo glave user posted image user posted image

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
13.1.2013 13:50:24   
milenasrki
pa moracu...hvala vam puno :)

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here