|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
5.5.2013 23:02:56   
Figaro88
Ahahaha,suze mi teku i stomak me zaboleo koliko se smejemuser posted image
Ja sam htela da zadavim mm-a pre neki dan.Konacno smo uhvatili malo vremena samo za nas,,opustili se,uzivamo,i on u jednom trenutku samo skoci,ja se uplasila sta mu je,a on mrtav ladan namesta tepihuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu milenasrki)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
13.8.2013 16:23:53   
Наташица

IZVORNA PORUKA: Lu

IZVORNA PORUKA: indy_25


IZVORNA PORUKA: ribizla

Meni se ponekad desi da prdnem user posted image


meni se desi da mi prne mala valjda se napuni vazduha al to samo u svijeca pozi. onda u po frke mu kazem nisam prnula boga mi to je vazduh iz koke. kaze on ma nema veze suti bona i nastavi on dalje :)((((

user posted image  Joj sad te zamišljam kako se izvinjavaš, soryuser posted image

и мени се дешава ово прдуцкање из пике. први пут кад се десило баш смо се исмијали.
а што се тиче прдежа.....ееее..ја сам се опустила док сам трудна била. ја сам имала потребу нон стоп прдуцкати. није се више могло скривати па са пустила крају. муж у фазону " срам те било" и онда он одвали! :)

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
2.11.2013 23:46:01   
Janncica
Kako volim ovakve teme... user posted image

Moja nezgoda... mm i ja (tada momak i devojka) kod njega u sobi u akciji. Odjednom ulazi njegov deda u sobu i lupa rukom po zidu,ne moze da napipa prekidac za svetlo.Ovaj moj vice:"Ja sam u sobi deda idi spavaj. Deda(i dalje pokusava da napipa prekidac) kaze:"A ti si..aha...Ja bas mislim ko lupa tu u mraku"
Ode deda,ja crkavam od smeha,a mm nastavlja gde je stao. user posted image Morali smo da prekinemo dok se ne smirim...Smesnije mi je bilo sto je ovaj nastavio nego deda.

user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
3.11.2013 0:12:55   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Figaro88

Ahahaha,suze mi teku i stomak me zaboleo koliko se smejemuser posted image
Ja sam htela da zadavim mm-a pre neki dan.Konacno smo uhvatili malo vremena samo za nas,,opustili se,uzivamo,i on u jednom trenutku samo skoci,ja se uplasila sta mu je,a on mrtav ladan namesta tepihuser posted image

user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
8.11.2013 10:12:22   
Misha i Ljisha
mm je pre neki dan srusio neki veliki suv bagrem sam samcat i ceo dan cepao drva i sta ti ja znam i krenuli mi na ses kad je beka zaspala i ja mu kazem "mmmm..drvoseco moj" a on poceo da se smeje ko blesav pa sam onda jos pocela da mu pevam "idi dok si mlad" i onda smo se prvo sprdali pa posle nastaviliuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2017 10:34:32   
Misha i Ljisha
TRazila sam temu dete vas uhvatilo u seksu ali nisam nasla pa pretpostavljam da je ovo najadekvatnija user posted image

Elem, mm i ja vec odavno te stvari radimo preko dana, retko uvece jer ja radim uvece ili smo umorni ili nesto tako da nam ostaje opcija kupatilo u toku dana na brzaka ili odemo u spavacu, a detetu pustimo crtani da se zabulji a mi opet na brzaka. I tako jedan dan mi u spavacoj u zaru strasti i upada D i kaze "sta radite to?" user posted image A mm nemam pojma kako kao krenuo da se rva sa mnom i kao igramo se, videla mu je guzicu, a meni je valjda videla sve al ajd kao nema veze ja sam zensko. I tu se izvucemo nekako, i kao docicemo sreco kod tebe za dva minuta, i mm kao ajde da nastavimo ja se neckala i kao ajd nastavimo, kad ona opet "Mamaaaa, taataaaa" opet brzinsko oblacenje. Nije skapirala sta se desava, ali sadnas ne pusta iz vida user posted image . I jedan dan opet mi u spavacoj i ljubili se, al nista drugo i upada ona, a nas dvoje vec prestali kad kaze: Cula sam neko ljubljenjeuser posted image . I sad ne mozemo da zivimo od nje heheheh...


Jesu vas deca "navatala"?

haha tek sad vidim da je poslednji komentar moj hahaha

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 16.11.2017 10:35:31 >

(odgovor članu milenasrki)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2017 10:53:26   
Ana RR
Jao Ljišo user posted image user posted image

Mi često vikendom ujutru se dohvatimo na brzaka, dok Mare gleda crtać u dnevnoj. Skoro nas je umalo uhvatio u nezgodnoj pozi user posted image već je ogladneo pa krenuo kod nas u sobu a mi u sred "ona na Jozi a Meho na njojzi i tarlahaju" user posted image za sada se izvlačimo ali neće to još dugo trajati user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2017 10:56:47   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha
ona, a nas dvoje vec prestali kad kaze: Cula sam neko ljubljenjeuser posted image . I sad ne mozemo da zivimo od nje heheheh...


Jesu vas deca "navatala"?

haha tek sad vidim da je poslednji komentar moj hahaha

Nikad nisu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2017 11:01:07   
Misha i Ljisha
Ana i mi tako hvatamo prilike, kad vidimo da se bas nesto unela u igru ili zablenula u crtani, kao AJMO user posted image , pa je jednom kucala u wc i pitala sta radimo a ja rekla tatu nesto boli noga pa mu mazem nogu user posted image . Ma svasta. Al stvarno ne znam koliko cemo i mi uspeti jos da se izvlacimo jos cekamo drugo. Kapiram tek sa dva deteta nema sanse da se izvucemo.

Sad imamo foru sredom i petkom, ide na balet ovde u blizini pa se ja vratim kuci, pa onda.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2017 11:28:40   
Ana RR
E a jednom nas je uveče uhvatio u sred akcije. Mi naravno u dnevnoj sobi, kad čujemo korake. Skači, hvataj stvari, ja nisam uspela bade mantil skroz da navučem pa sam onako polugola stala ispred njega da vidim šta hoće. Sreća pa je sav ošamućen kada se noću probudi i nema pojma gde se nalazi user posted image naravno, piškilo mu se pa sam ga odvela, tu me pogledao čudno i pitao zašto nisam obučena, slagala sam da sam krenula da se kupam user posted image Jbg, dešava se (često se dešava - ko gleda shimmer and shine crtaće razumeće user posted image )

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2017 11:34:51   
mama Jo
Ahahahahahah 🤣
Pa vi ste sjajne, Ana prasnuh u smeh sada....

Jos kad sam videla naziv teme nisam bila sigurna da li se radi o ,,tim" nezgodama 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2017 11:41:37   
Misha i Ljisha
mama jo ovu su ozbiljne stvari user posted image

Mislim da moramo da razmenjujemo izgovore. Znas ono da nastrebamo ako nas deca upecaju. Mm i ja sad ne smemo ni da se coknemo kad dodje kuci odmah dolazi u inspekciju.

Ja kazem ko zna sta je ona pomislila da on meni radi. Mozda je mislila da me tuce ili nesto muci user posted image uglavnom ne smemo da pisnemo. Wc nam je sad onako prostor jer zna da se ne upada nikom u wc pa iskoriscavamo njeno lepo vaspitanjeuser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2017 11:57:00   
Anck Su Nmaun
Hahaha v misli da me tata muci pa se buni.
One kad vide da se ljubimo vicu: "bljaaak" user posted image
Ja jako imam frku da nas ne nahvataju i bez kljuca u bravi, gde god to bilo, nema sanse !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2017 12:29:45   
Sarav
A hahahahahahah mi još nismo došli do inspekcije.
Elem, dok je bila samo jedna nije bilo problema, pustimo joj crtani u dnevnoj a mi otrčimo na brzinu u spavaću. Uletela je par puta, ali se pokrijemo ćebetom i pravimo se da se uspavljujemo ili čekamo. Jednom sam joj rekla da mi mm masira stomak jer me boli (čula je nešto). user posted image
Sad sa dve je malo teže, obično imamo akciju uveče kad se uspavaju obe i tad sam sigurna da se neće buditi ova mala bar dva sata a starija spava celu noć.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2017 12:40:04   
Peace*
Gledajte da vam deca idu u istu smenu u školi. Onda svake druge nedelje možete 5x nedeljno posle podne bez problema. Za ostalo se snalazite. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2017 12:50:51   
Misha i Ljisha
ahahah da svake druge pa onda se utrefi jedne nedelje menstruacija bas kad dete ide popodne i svede se vrlo lako na jednom mesecnouser posted image

a onda se svede samo za posebne prilike tipa nove godine, dani zaljubljenih (koji mi ni ne slavimo zznaci nista od te posebne prilike), pa eventualno rodjendani. i eto. tako nestaje seks u brakuuser posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 16.11.2017 12:52:16 >

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2017 12:52:19   
Peace*
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2017 12:55:47   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image
Pustimo crtac, evo deco slatkiiisiiiiiii user posted image i eto mira user posted image 10 tak min.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2017 12:58:06   
Misha i Ljisha
da vi morate punu kesu slatkisa user posted image

covece i seks se placa u braku indirektnouser posted image

a posle toga sugar shock pa ko izdrzi pricace hehehe...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2017 13:08:01   
Peace*
user posted image Ljiso, ti si show!

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2017 13:13:33   
emicaa
svasta od vas user posted image nas Dora jos nikad nije uhvatila u poslu.Mi to obavimo kad djeca zaspe navece user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2017 13:32:17   
Sanjalicaaa
Bilo je par situacija, ali jos uvek nismo stvarno uhvaceni na delu. Skoro je jedno vece G ustao i krenuo ka nasoj sobi, ja skocim i brzo krenem njemu u susret, imala na sebi neki kombinezon on me onako sanjiv odmerio uzeo za ruku i rekao "mama, dodji kod mene da spavas, tata je veliki, moze sam da spava"user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2017 13:35:27   
MamaNecaVo
Suze mi idu od smeha!user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2017 13:41:33   
Misha i Ljisha
Pa ja ne znam, kad postanu stariji i svesniji, mislim kako to matorci? Mi nase nismo nikad uhvatili na delu, al nase su sobe bile gore na spratu a mamina i tatina u prizemljuuser posted image . STOOOOO me dovodi do odgovora. KUCA NA SPRAT je resenjeuser posted image jos samo da skupim 50 000 evra da indireknto platim seks (opet, raste cena s godinama, prvo kesa slatkisa posle kuca) mada ko zna, mozda nam se do tad ni ne bude seksalo


Kad malo bolje razmislim mozda je jeftinije platiti seks direktno user posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 16.11.2017 13:44:11 >

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Nezgode iz spavaće sobe
16.11.2017 13:44:31   
Sanjalicaaa
Ljiso, carice! Obozavam da citam tvoje objave user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here