|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ultrazvuk kukova
11.8.2014 11:25:00   
dunja RR
Mi imamo sada u petak UZ u Tiršovoj, nadam se da će sve biti OK.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Ultrazvuk kukova
11.8.2014 11:29:14   
Dada81
Kako to vreme prolazi! Bice sve u redu ,sigurno! Mi smo bili na UZ,bilo sve u redu,kao da dodjemo sa nekih 6.na kontrolu,nisam ni Davida vodila dva puta,ali me sve lomi da idem opet kad je tako rekao.Ali mi isli privatno,sad nemam pojma da li placam nesto manje kad idem opet..

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Ultrazvuk kukova
15.8.2014 13:28:45   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mi imamo sada u petak UZ u Tiršovoj, nadam se da će sve biti OK.


Nažalost, mora o da nosimo kaiševe oko 3 meseca, možda i duže, imamo displaziju desnog kuka. Odmah smo ih nabavili i stavili, grozno izgleda i ne mogu da verujem da moju veselu i razigranu bebu moram ovako da vežem i sputavam. isplakala sam dušu ali moramo istrajati jer u 99% slučajeva bude ok. Imamo kontrolu za 7 dana. Trebaće i nama i njemu par dana da se naviknemo, ali moramo.
Razmišljam da odem negde i privatno kod ortopeda, ako neko ima preporuku neka javi.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Ultrazvuk kukova
15.8.2014 13:30:47   
daca77
Dunja, a jesi li siroko povijala, Savu?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Ultrazvuk kukova
15.8.2014 13:33:41   
dunja RR
Nosili smo široki povoj svo vreme, do danas, i sada su nam ukinuli široko povijanje, u principu nam nije ni trebalo jer je displazija zbog karličnog položaja u kom je bio u stomaku. Radili smo vežbice svakodnevno po više puta i za kukove i za stopala po savetu pedijatra.

< Poruku je uredio dunja RR -- 15.8.2014 14:10:30 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Ultrazvuk kukova
15.8.2014 13:35:49   
daca77
Bice to u redu, Dunjice...ne brini.
user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Ultrazvuk kukova
15.8.2014 16:17:27   
degu
Dunja sve će to proći i biće dobro user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Ultrazvuk kukova
15.8.2014 16:19:10   
lesica
Dunjči, ne sekiraj se molim te, i to će očas proći i naravno da će sve biti dobro user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Ultrazvuk kukova
15.8.2014 16:24:14   
Torbica
Dunja user posted image , bice ok, nemoj se jediti. Moje najmladje dete je nosilo pojas za pupak par meseci, nije bio zatvoren pupcani prsten, i zatvorio se, samo od tog pojasa. Tako ce i taj kukic biti dobar! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Ultrazvuk kukova
15.8.2014 19:07:55   
branki*
dunjac,sta da se radi,mora tako,proci ce i to i bice sve super,niste vi krivi,niko nije kriv,njemu je to jos u stomaku bilo zapoceto.
samo smireno,sto se mora,mora seuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Ultrazvuk kukova
16.8.2014 0:52:21   
Dada81
Dunja,jak je Sava,nama je teze gledati,izdrzi.. to je najsigurniji i na zalost jedini nacin da se to resi.
Nadam se samo da nece potrajati ni dana vise od 3 mes.on se naravno nece secati,a bice dobro i nesputan kao pre user posted image

< Poruku je uredio Dada81 -- 16.8.2014 0:53:53 >


_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Ultrazvuk kukova
16.8.2014 19:18:21   
Ana RR
Dunjči, biće sve ok user posted image

Zašto ne kontaktiraš Snežanu iz Centra? Mi smo Marka kod nje vodili na vežbe a sigurna sam da će vam dati dobar savet.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Ultrazvuk kukova
16.8.2014 20:02:48   
mika79
Dunja user posted image znam da je teško gledati dete u kaišćićima ali to je za njegovo dobro, on se toga neće ni sećati a navići će se na njih, moja komšinica je nosila kaiščiće, navikla se na njih i dalje je bila vesela i puzala u njima, nosila je duže od tri meseca neznam koliko, sada je velika devojka više nije imala problema, nesmetano se bavi sportom.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Ultrazvuk kukova
16.8.2014 22:17:31   
little_one
Dunja izdrzi, bolje je sad da pregura to kada se niceg poslije nece sjecati, nego da kasnije bude nekih problema, dobro je sto se to na vrijeme primjetilo. Ne brini nista, to se sve popravlja. Znam da ti je tesko gledati ali brzo ce to sve da prodje. user posted image

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Ultrazvuk kukova
16.8.2014 22:31:59   
dunja RR
Hvala drage moje! Danas je malo lakše, a evo slička mog hrabrice, od juče. Ne smemo nikako da skidamo ovo, osim kratko za kupanje i to ne bi trebali svaki dan ..

user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 16.8.2014 22:32:43 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Ultrazvuk kukova
16.8.2014 23:23:14   
Ana RR
Predivan je, duša mala user posted image

Verujem da ti je teško da ga gledaš sa tim ali brzo će to proći. Neka pomogne, to je bitno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Ultrazvuk kukova
16.8.2014 23:28:57   
17 joka
Dunjice, znam kako se osecas,ali bitno je da se to sredi proce posle ces na to gledati drugacije

borci ste i sve se izdrziuser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Ultrazvuk kukova
16.8.2014 23:33:33   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dunjči, biće sve ok user posted image

Zašto ne kontaktiraš Snežanu iz Centra? Mi smo Marka kod nje vodili na vežbe a sigurna sam da će vam dati dobar savet.


Planirala sam to da uradim u ponedeljak Anči, svakako, hvala ti

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Ultrazvuk kukova
17.8.2014 10:35:22   
branki*
jooj,kakav je maleniuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Ultrazvuk kukova
17.8.2014 11:24:11   
Dada81
O,pile malo hrabro.user posted image Proce i to user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Ultrazvuk kukova
17.8.2014 11:35:22   
Maslacak15
Dunja draga sve ce to proci. Vas dvoje ste toliko toga vec zajedno izgurali i savladali, tebi to mnogo gore izgleda nego sto je njemu tesko sa kaiscicima. Videces, naredne godine u ovo doba kad bude trckao po kuci kao vetar a ti ga jurila secaces se tek kao jedne neugodne epizode. Ljubi malog Savu, a oko kupanja se ne sekiraj. Ja moje nikad nisam ni kupala cesce od dva do max tri puta nedeljno, dok su bili tako mali , jel je ovde to svakako preporuka pedijatarauser posted image Tetke su mi sizele kad im kazem da nema svakodnenvog kupanja " kako mozes da ne kupas dete bla bla bla " ali veruj mi skroz je okuser posted image Ljubi Savu puno puno.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Ultrazvuk kukova
17.8.2014 11:37:15   
World
Dunja, jeste tesko, ali proci ce, ne sikiraj se. Beba moje sestre je nosila kaiseve 3 mjeseca, imala iscasenje oba kuka, sada je sve ok.

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Ultrazvuk kukova
17.8.2014 14:31:22   
dunja RR
Hvala puno devojke user posted image

Maslačkonjo, do kog uzrasta preporučuju kod vas to ređe kupanje?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Ultrazvuk kukova
17.8.2014 14:39:34   
Torbica
Sto se kupanja tice, tu sam polazila od sebe.... Posto se tusiram svakodnevno, svu sam decu kupala, pa makar samo cistom vodom da se malo osveze. Naravno, kao i za sve ima raznih gledista pa i praksi, od redjeg do cesceg. Svakako smatram da je bar predeo pelena potrebno svakodnevno oprati vodom i nekim blagim organskim bebi sapunom..
Navijamo da prolete ta tri meseca. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Ultrazvuk kukova
17.8.2014 14:53:56   
Maslacak15
Pa dunjice najmanje prvih pola godine. Dok ne predju na cvrstu hranu i pocnu vise da se krecu.Tad se realno i mnogo vise prljaju. Naravno da Region pelena treba odrzavati cistim, ali tu pomazu i lavor i peskir ne mora celo kupanje. Ovde su dosta konzistentni bili sa Tom preporukom, i u bolnici i babica koja je dolazila kuci a i pedijatar. Isto bez sapuna i bez krema. Ja sam ih poslusala i iskreno nikad nisam imala problema. Da sam primetila da im nesto smeta sigurno bi ih kupala cesce.Teorija je da treba pustiti da koza novorodjenceta razvije prirodnu masnocu,i hidratiranost. Jasno mi je da Ovde vecina mama radi drugacije jel su tako naucene ali eto cisto da prenesem tu kultorolosku razliku. Nemci su inace jako uredan narod, tako da sigurno nebi pustilii svoje bebe da budu strokave, nego eto procena je da ne treba preterivati. Ocigledno su i u tirsovoj misljenja da savi nece smetati ako preskoci neko kupanje....

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here