|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ultrazvuk kukova
21.9.2014 13:46:49   
Jole84

IZVORNA PORUKA: Modessty RR


Jole i mi smo sa Danilom bili dva puta. Valjda za svaki slučaj, ako još to nije sasvim sazrelo ili kako već.
Sa NIkolom smo bili samo jednom


Mi ćemo bogami i treći put, rekli su nam da još nije sazrelo, neka jezgra vezana za okoštavanje, pa opet kontrola za mesec dana..

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Ultrazvuk kukova
21.9.2014 13:52:57   
17 joka
Kumo, bice dobro sledeci mesec,

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Ultrazvuk kukova
21.9.2014 15:58:06   
dunja RR
I kod nas je to, ali eto, prepisali nam da nosimo kaiševe. Bili smo u petak ali dr. nije došao na posao pa su nas pomerili za sutra.

IZVORNA PORUKA: Jole84


IZVORNA PORUKA: Modessty RR


Jole i mi smo sa Danilom bili dva puta. Valjda za svaki slučaj, ako još to nije sasvim sazrelo ili kako već.
Sa NIkolom smo bili samo jednom


Mi ćemo bogami i treći put, rekli su nam da još nije sazrelo, neka jezgra vezana za okoštavanje, pa opet kontrola za mesec dana..



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Ultrazvuk kukova
21.9.2014 16:04:48   
17 joka
Dunjice, videces da ce sutra biti bolja situacija. reci mi radite li vezbice?

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Ultrazvuk kukova
21.9.2014 22:18:17   
Jole84
Dunjči baš me zanima šta će da ti kaže. Ne mogu da verujem kako se različito odnose prema istoj stvari. user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Ultrazvuk kukova
22.9.2014 23:36:05   
dunja RR
Izveštaj sa UZ - levi kuk super, savršen. Desni ide na bolje, još mesec i po nošenje, u petak nam zatežu kaiševe.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Ultrazvuk kukova
22.9.2014 23:40:15   
mati
Dunjci proci ce i tih mesec i po... A onda kad pocnes da ga gnjavis...user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Ultrazvuk kukova
22.9.2014 23:40:42   
Bibilib
Bice to sve dobro nemoj da brines i ja sam nosila kaiseve kao beba a hvala Bogu imam prave noge...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Ultrazvuk kukova
22.9.2014 23:45:46   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Izveštaj sa UZ - levi kuk super, savršen. Desni ide na bolje, još mesec i po nošenje, u petak nam zatežu kaiševe.




Svaka cast, izborili ste se lepo...jos malo user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Ultrazvuk kukova
22.9.2014 23:57:28   
17 joka
Dunjice, user posted image super je to proce i ovo jos malo i sve ce biti savrseno

i pitaj dr. za masazu

a kasnije za vezbice cete lakouser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Ultrazvuk kukova
23.9.2014 0:32:59   
Sanchy
Dunja drago mi je sto je bolje..brzo prodje mesec..Jole i mi smo isli tri puta na UZ kukica,nije imao formirane centre osifikacije,to su te kuglice..treci put smo bili kada je imao osam meseci cini mi se i naravno formirali su se..nekom ranije nekom kasnije,ne briniuser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Ultrazvuk kukova
23.9.2014 10:34:13   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Izveštaj sa UZ - levi kuk super, savršen. Desni ide na bolje, još mesec i po nošenje, u petak nam zatežu kaiševe.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Ultrazvuk kukova
23.9.2014 10:40:48   
Mala Elena
E su kuglice bile fomirane sa dva meseca, bas sam se zacudila , uglavnom to bude oko cetvrtog .

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Ultrazvuk kukova
23.9.2014 18:48:08   
Jole84
Sanchy hvala ti, malo sam se zabrinula user posted image A kad ste skinuli široki povoj?
Dunjči superiška, proleteće i tih mesec i po, bitno da je bolje user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Ultrazvuk kukova
23.9.2014 18:57:58   
Sanchy
Siroki sa tri cetiri meseca nisam sad sigurna,uglavnom nismo ga dugo nosili cak nije ni danju nosio posto su bas bile vrucine nego samo nocu..njemu su kuukici bili zreli i na prvom uz samo nije imao ta jezgra..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Ultrazvuk kukova
23.9.2014 19:00:37   
Jole84
E tako i njoj, prošli put su mi rekli da su kukići odlični i da skinemo švedske, a sad mi neka druga dr rekla da jezgra nisu zrela. Mislila sam da je to povezano s kukićima.


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Ultrazvuk kukova
23.9.2014 19:00:53   
17 joka
Kumo bice sve perfektno na sledecem UZuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Ultrazvuk kukova
23.9.2014 19:43:06   
Sanchy
Jezgra nisu formirana i kao sto rekoh to je potpuno ok do godinu dana recimo,ne sme samo da stoji dok se ne formiraju to je sve,ne brini...user posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Ultrazvuk kukova
20.10.2014 12:03:22   
Klarita
Mi stigli sa druge i ujedno poslednje UZ kontrole kukova. Sve odlicno i kako treba. Nisam uzela izvestaj, dr je zurio, vraca se za Bg, cekao samo "nas" da pregleda, uzela sam samo slicicu UZ. Cim je pogledao jedan, odmah je rekao "super, super, sve je kako treba" kad je krenuo drugi, malo se zamislio, ali odmah se oglasio da N previse mrda (verovatno je video moju facu, jer sam se ufrkisala u trenutkuuser posted image ) ali i on odlican, rece.
Tako da do treceg deteta, napustam ovu temuuser posted image
pitala sam ga par stvari-mi ne nosimo siroki povoj (iako ga je on savetovao) a, sad nam rece da sto se tice sirokog povoja on moze do godinu danauser posted image nece smetati,kako hocemouser posted image WTF???
N pokusava da ustane, pa sam ga to pitala i on rece da sve sto sam radi pustam do granice gde dolazi do sampovredjivanja (htede verovatno da mi skrene paznju da ga cuvam boljeuser posted image ). Rekla sam mu sto ne sedi stabilno vec pada kao sveca,on ustane sam da sedne, zadrzi se par sekundi i pada covek u stranu i rece da to nema veze sa kukovima, vec sa jacanjem kicme i da ne forsiram dete nista...setalica/dubak nikako. Nisam za to svakako. I tako...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Ultrazvuk kukova
28.10.2014 15:11:04   
Jole84
Treća kontrola i konačno zadnja user posted image Sve je ok, razvila se jezgra. Rekla mi je u brzini da beba sada može da sedi pošto je to razvijeno.
To verovatno znači da može da sedi kad bude spremna sama. Da li mogu malo da je pridržavam u krilu? Da li je to potrebno? Uopšte ništa ne znam o sedečkim egzibicijama user posted image , osim da ne treba da je forsiram.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Ultrazvuk kukova
23.1.2015 9:39:17   
wivern
Evo i nas sa prve kontrole, sve je ok sledeca kontrola u aprilu. Da proverimo da li srasta kako treba.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Ultrazvuk kukova
23.1.2015 9:41:43   
vonavoj
user posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Ultrazvuk kukova
23.1.2015 13:14:32   
daca77
Wivuser posted image ...a ko cita nalaz-ovaj sto radi UZ ili pedijatar?
Ja imam zakazan UZ sl.srede...

< Poruku je uredio daca77 -- 23.1.2015 13:15:19 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Ultrazvuk kukova
23.1.2015 13:27:56   
Olga75
nama je citao ortoped ali svakako se ide kod pedijetra posle toga da zavede u karton i da uput za sledecu kontrolu

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Ultrazvuk kukova
23.1.2015 13:41:03   
daca77
Hvala, Olgauser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here