|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Homoseksualnost
11.8.2014 17:35:02   
jovicaa
to je faza sazrevanja, nema u tome nista lose. nije to bukvalno zaljubljivanje.. niste dovoljno citale ociglednouser posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 11.8.2014 17:37:05 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 1101
   RE: Homoseksualnost
11.8.2014 21:18:00   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jovicaa

to je faza sazrevanja, nema u tome nista lose. nije to bukvalno zaljubljivanje.. niste dovoljno citale ociglednouser posted image



Jovice citala i previse o svim analiticarima licnosti, student psihologijeuser posted image .... profesionalna deformacija.... Jeste to faza u sazrevanju, ali je toliko apsurdna faza da je to strasno.... ja kazem da je Frojd postavio temelje psihologije licnosti, ledeni breg i ostalo, njegova teorija je vodeca posle dolazi Jung i njegovi drugi sledbenici, ali je ta faza bas degutantnauser posted image

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 1102
   RE: Homoseksualnost
11.8.2014 22:18:26   
jovicaa
sorry unina mama.. nisam znala.
mislim da je kod psihologije jako bitno na koji nacin je tumacis i shvatas i dalje ne bih ulazila u detalje. ne mozes sve shvatati bukvalno, nikako i nikad u psihologiji. meni su knjige, one koje sam ja imala iz predmeta opsta psihologija i pedagoska psihologija, malo suvoparne i da ne kazem tupavo pisane..
jung je genije, to je neka druga prica.

< Poruku je uredio jovicaa -- 11.8.2014 22:20:23 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1103
   RE: Homoseksualnost
11.8.2014 22:26:44   
Anoniman
Nista, ma ni ja ne znam sve u prste ahahhaha.... Da to si u pravu opsta psihologija ima previse veze sa filozofijom previse suvoparna i dosadna, ali predmeti kao sto su psihologja licnosti, razvoja, psihopataologija , klinicka i ostali su bas zanimljivi...



< Poruku je uredio Unina mama -- 11.8.2014 22:27:11 >

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 1104
   RE: Homoseksualnost
11.8.2014 22:32:58   
Olga75
al ste vi odmakle od homoseksualnosti user posted image
dosle ste do Frojda i Junga , Elektre i Edipa , necu da pitam kako , nije bitno
daklem : homoseksualnost

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1105
   RE: Homoseksualnost
12.8.2014 0:28:44   
jovicaa
evo jedne pesme da se vratimo na temu u stili user posted image Decko koji obecava - Balada o tvrdim grudima

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1106
   RE: Homoseksualnost
25.7.2016 10:07:00   
wivern
Ja apsolutno o tome ne razmisljem od trenutka kada sam shvatila da to moze biti svako pa i moje dete...
I da li bi se zbog toga odrekla sopstvenog deteta - NIKADA.
I onako ljude delim samo na dobre i lose.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1107
   RE: Homoseksualnost
30.10.2016 14:48:43   
Anck Su Nmaun
Imam prijatelje Homoseksualce, gledam ih kao i sve ostale ljude. Ali ono sto mi jako bode oci je onaj PRAJD user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1108
   RE: Homoseksualnost
30.10.2016 15:01:01   
isidora88
I mene ta parada zivcira, svake godine sve vise i vise, kod mene su postigli samo kontraefekat od onog sto su hteli da postignu

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1109
   RE: Homoseksualnost
30.10.2016 16:20:13   
suzi kju
Isti slučaj. Nemamo ništa protiv njih, al zašto parada, zašto javno eksponiranje? Zašto jednostavno ne ostanu u svojim kućama. Ne razumem!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1110
   RE: Homoseksualnost
30.10.2016 16:33:47   
Animsaj9
Slazem se sa Suzi , Isi i Anck

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1111
   RE: Homoseksualnost
30.10.2016 16:36:48   
gagana83
Slazem se. Ajd sad svako ko se po necemu razlikuje od vecine da pocne da paradira.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1112
   RE: Homoseksualnost
30.10.2016 16:39:36   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: isidora88

I mene ta parada zivcira, svake godine sve vise i vise, kod mene su postigli samo kontraefekat od onog sto su hteli da postignu


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1113
   RE: Homoseksualnost
30.10.2016 17:06:51   
Khaleesi
I meni je ta parada bzv. Ajde sada za sve da trazimo paradu i da nas finansiraju i cuva cela policija i blokiramo ceo grad....

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1114
   RE: Homoseksualnost
31.10.2016 12:21:15   
wivern
Ne slazem se.
A zasto da ne parada.
To se kod nas pogresno shvata. Na tu paradu treba da izadju svi, jer se na njoj promovise ljubav. I cemu ta recenica "neka ostanu u svojim kucama"? Oni su svi gradjani ove drzave i doprinose joj koliko i ja i ti i svi ostali. Od njih se uzimaju pare za poreze, penzije, bolesnu decu, zdravstveno....
Evo npr, sto se mi zene ne organizujemo i napravimo svoju paradu? Da li nam neko to brani? Naravno da ne, ali nema ko da je organizuje.
Meni vise smetaju huligani i razlog vise za lomljavu i tucu. I ne podrzavam za to nasilnicko ponasanje opravdanje da su izazvani homoseksualcima.
Danas oni a sutra kad polupaju nekog drugog cime ce onda biti isprovocirani?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1115
   RE: Homoseksualnost
31.10.2016 12:27:36   
Anck Su Nmaun
Wiw znam cemu parada, jer se osecaju ugrozeno i sve to. Ali sa druge strane ni ja ne idem ulicom i vicem ja se **** s muskarcima i slicno. Malo mi to svee ..... user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1116
   RE: Homoseksualnost
31.10.2016 12:29:41   
Animsaj9
Bezveze je , ali da i oni ne potenciraju na tome , manje bi se o tome i pricalo

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1117
   RE: Homoseksualnost
31.10.2016 12:30:45   
dijana1*
I mene parada nervira.
Ako su vec odlucili da zive tako to je onda njihova stvar. Cemu ta potreba da se namecu, da budu priznati. Brate ne diram te , ne diraj me. Boli me dupe ko ce koga tu da guzi.
Skoro sam sa mm sedela u kaficu i dva derpea sedose pored nas. Boja glasa, koliko se prenemazu dok pricaju, koliko su samo pocupani i izdepilirani....user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1118
   RE: Homoseksualnost
31.10.2016 12:33:34   
Anck Su Nmaun
Ni ja njima ne nabijam na nos sto sam strejt pa ne moraju ni oni meni !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1119
   RE: Homoseksualnost
31.10.2016 12:39:44   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: wivern RR

Ja apsolutno o tome ne razmisljem od trenutka kada sam shvatila da to moze biti svako pa i moje dete...
I da li bi se zbog toga odrekla sopstvenog deteta - NIKADA.
I onako ljude delim samo na dobre i lose.


Potpisujem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1120
   RE: Homoseksualnost
31.10.2016 12:44:10   
suzi kju
Ja nemam ama baš ništa protiv njih, njihov život, ali zaista smatram da nema potrebe za paradiranjem.
Izričiti sam protivnik huligana al to je već neka druga tema.
A najviše me užasava to što se parada maksimalno obezbedi, povuku policiju i iz drugih gradova, i to dosta njih, pa onda plati dnevnice tim policajcima. A odakle da plate. Pa uzmu od naroda i daju njima, zarad čega , zarad bezbednosti gej populacije ma daj!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1121
   RE: Homoseksualnost
31.10.2016 15:17:10   
wivern
Zarad toga sto neko vaspitava te ljude da budu huligani ii nasilnici. I to obezbedjenje placaju i homoseksualci, kao i moju VTO i sve ostalo sto placamo.
Imaju pravo da paradiraju jer su se organizovali i imaju ko da im to placa.
I gde ste vi cule da oni vicu na ulici sa kim se i kako j****. To sto mo njih ne razumemo ne znaci da oni nama nabijaju na nos sa kim se i kada i kako....
Pa u ovoj nesrecnoj zemlji svako svakome nabija na nos nesto, pocevsi od toga da su manje majke one koje su se porodile sa epiduralom, pa do jos drugih budalastina.
Neka radi svako kako hoce, dokle god mene licno ne ugrozava nemam problem.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 1122
   RE: Homoseksualnost
31.10.2016 15:59:02   
gagana83

IZVORNA PORUKA: wivern RR

Ne slazem se.
A zasto da ne parada.
To se kod nas pogresno shvata. Na tu paradu treba da izadju svi, jer se na njoj promovise ljubav. I cemu ta recenica "neka ostanu u svojim kucama"? Oni su svi gradjani ove drzave i doprinose joj koliko i ja i ti i svi ostali. Od njih se uzimaju pare za poreze, penzije, bolesnu decu, zdravstveno....
Evo npr, sto se mi zene ne organizujemo i napravimo svoju paradu? Da li nam neko to brani? Naravno da ne, ali nema ko da je organizuje.
Meni vise smetaju huligani i razlog vise za lomljavu i tucu. I ne podrzavam za to nasilnicko ponasanje opravdanje da su izazvani homoseksualcima.
Danas oni a sutra kad polupaju nekog drugog cime ce onda biti isprovocirani?

Nije to parada ljubavi vec parada homoseksualizma.
A zasto bi mi zene paradirale? Suludo je. Jednako suludo kao i gej parada.
Nisam hemofobicna samo mi parada nije jasna.
I da se razumemo, tek mi nisu jasni huligani koji mlate homoseksualce. Ne da mi nisu jasni, nego se zgrozavam kad vidim te scene.
Ali nisu hulugani jedini koji ne podrzavaju paradu "ponosa".

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1123
   RE: Homoseksualnost
31.10.2016 16:12:58   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: wivern RR
Imaju pravo da paradiraju jer su se organizovali i imaju ko da im to placa.

Sta to je izgovor..Organizovali su...ma sad ajde da organizujemo paradu ovoga i onoga..na sta bi to licilo user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1124
   RE: Homoseksualnost
31.10.2016 16:23:08   
isidora88
Suzi policajcima je dnevnica 150 din, ni za burekuser posted image
Dijana i ja to vidjam i uzasno mi idu na nerve, cini mi se da dosta njij nisu ni pederi nego prosto to je sada in, a zastoceni su i imaju povlastoce pa aj da se prenemazemo malo.


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here