|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
29.11.2009 22:44:13   
Anoniman
Celu zimu mu dajem već godinama. Dajem mu i u proleće i u jesen. Leti obično zaboravim da kupim pa ne dajem.

Evo, uz pomoć mm, slikica. Jesam ja luda ili šta ovde piše?

user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
29.11.2009 22:56:25   
Anoniman
Jel loše čitam to što je napisano?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
29.11.2009 23:03:23   
SUPER MAMA
Znaci nepravis uopste pauzu.Meni je to bitno. To nisam pitala pedijatra.Jedino me golica ovo upustvo?Kako moze da ima dva razlicita uputstva cak i na bocici pise isto ko i na uputstvu?user posted image user posted image user posted image
Sutra cu da vidim pa cu vam pisat.Hvala puno i tebi Tasho a i tebi mihi.user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
30.11.2009 10:22:23   
SUPER MAMA
Evo da vam kazem bila sam kod pedijatra i rekla sam joj sta se desilo da PIKOIT oma dva uputstva i zena nije mogla da veruje.I rekla mi je da nista nec biti Moniki samo da smanjim ipak i kada popije bocicu da napravimo mesec dana pauzu cisto preventivno.
A ono za uputstvo sto je razlicito nista mi nije rekla.
Inace sinoc setila sam se da moja mama zadnji put kada je bila u goste kod mene, iz Makedonije donela mi je PIKOVIT i trazila sam ga da vidim kakvo je to uputstvo jer taj nisam ga nacela i pise da od 1-3 godine 2 kasikice t.j.10ml. i zaprepastila sam se.I to sam rekla doktorki i nije mogla da veruje.

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
30.11.2009 10:33:07   
Anoniman
Ma nemam pojma.

ja sam odlučila da mu dajem po ovom "mom" uputstvu. Ako mu dajem manje - ništa strašno. Ipak je uneo više nego da mu ne dajem uopšte. user posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
30.11.2009 10:34:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR


user posted image



Zaboravih napisati, kašičica koja je bila u pakovanju je od 5ml.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
30.11.2009 10:40:05   
SUPER MAMA
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR


user posted image



Zaboravih napisati, kašičica koja je bila u pakovanju je od 5ml.


Znam Tasho da je 5ml, ja toliko sam i davala Monici posto aj da nepreterujem s 10ml.Ali ovo nema smisla sta rade u ovoj drzavi s lekovima pa i sa s ovim siru[pima za decu koji su multivitaminski, to je uzasno.Monika ima jos malo da popije sve pa cu prestati mesec dana pa cu nastaviti.
Ipak hvala na to sto si preimetili i na brigu i na savete.Hvala puno od srca.Evo danas sam joj dala 2.5ml. kao sto ti dajes i doktorka mi je rekla tako.
I jos nesto cula sam od doktorke da neke mame na svoju ruku davali su po 2.5ml PIKOVITA bebama od 8 9 ili 10 meseci zamisli ti to!!
A bar to lepo pise da je za decu iznad 1 dana.

jos jedan put hvala.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
30.11.2009 10:58:00   
mamanp
Pre neki dan sam uzela za devojcicu neki novi multivitaminski sirup Pcelica Maja, uvoz iz Slovenije. Kaze dr da je ekstra, a sadrzi 81% meda (i ostatak nekakvo voce). Ima ukus jagode. Ide 2x5ml.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
30.11.2009 11:02:20   
Anoniman
Meni Luka jede med nevezano za ovaj sirup. On i mm baš vole, tako da teglu više ni ne sklanjam, oni samo ćopaju. user posted image

SUPER MAMA, ne razlikuje se to mnogo... mislim... ove mame što su na svoju ruku davale... kakva je razlika dal daju na svoju ruku ili na prevaru države --> kao što se prelepljuje da je za decu od 6god našim etiketama na kojima piše da je za decu od 3 god (Sanostol)...

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
30.11.2009 11:17:38   
SUPER MAMA
SUPER MAMA, ne razlikuje se to mnogo... mislim... ove mame što su na svoju ruku davale... kakva je razlika dal daju na svoju ruku ili na prevaru države --> kao što se prelepljuje da je za decu od 6god našim etiketama na kojima piše da je za decu od 3 god (Sanostol)...


U pravu si Tasha. Ali sta da radimo kada nam je takva drzava, cak i za decu nemare.
Inace i monika jede med po jednu kasikucu dnevno.Neznam dali je dovoljno ili mnogo?Sta vi mislite?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
30.11.2009 11:33:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

SUPER MAMA, ne razlikuje se to mnogo... mislim... ove mame što su na svoju ruku davale... kakva je razlika dal daju na svoju ruku ili na prevaru države --> kao što se prelepljuje da je za decu od 6god našim etiketama na kojima piše da je za decu od 3 god (Sanostol)...


U pravu si Tasha. Ali sta da radimo kada nam je takva drzava, cak i za decu nemare.
Inace i monika jede med po jednu kasikucu dnevno.Neznam dali je dovoljno ili mnogo?Sta vi mislite?



Ma nemam pojma da ti budem iskrena. nađi temu o Medu, sigurna sam da postoji. Pošto ja ne jedem med, onda nemam naviku da mu dajem. MM mu daje redovno, mislim da nikada ne pojede više 3 kašičice u toku dana.

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
30.11.2009 11:38:15   
mimamima
nisam sve citala pa ne zamerite ako ste pisali o EHIDO sirupu....pitam se da li je dobar ili ne .moj svrca ima tri godinice i dvoumim se da li da mu dajem.pio je oligovit i pokazao se ok ali necu da ga trujem hemijom.Ovaj ehido sirup je prirodnog sastava ali cujem da ehunacea nije bas najbolja.Da li je neko koridtio?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
30.11.2009 11:39:20   
Anoniman
Nisam čula za njega.

(odgovor članu mimamima)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
30.11.2009 11:44:00   
mamanp
Ne znam da li postoji sirup koji ja nisam koristila???user posted image user posted image user posted image


Ehido je onaj kao Zak zirafa (ima onu slatku ziraficu u kutiji). Nekih dva-tri puta sam im davala, obicno se daje na pocetku neke prehlade ili gripoznog stanja. Ima lepo upustvo u kutiji kad, koliko i kako se daje.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
30.11.2009 19:12:21   
mimamima
da kao zak,beba i ti sirupici ...EHIDO ima bioka nacrtanog na kutiji i za imunitet je ali me brine ehinacea kao glavni sastojak

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
30.11.2009 19:57:17   
mihi
Ehinacea, je dokazani imunostimulator, i ne znam da li ga treba koristiti kod zdrave imunokompetentne dece, mislim da ne. Ja sam davala starijem sinu ali on je imao herpes labialis, i pokazao se vrlo efikasnim.

(odgovor članu mimamima)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
26.5.2010 13:04:10   
Anoniman
Sada mi je pedijatar rekla za neki preparat za jačanje imuniteta, kaže odličan je, 90% dece koja ga uzimaju su mnogo ređe bolesna, ili pak, mnogo lakše prelaze preko bolesti (u smislu da npr temp imaju 1 dan a inače bi imali 5 dana). Pije se 6 nedelja svaki dan i onda se ne pije dalje. Ali ja ćurka nisam zapamtila kako se zove, nešto na T! Jel daje neko detetu nešto na T? Ako ne, zvaću dr. 

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
26.5.2010 13:06:55   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: Tashke
nisam zapamtila kako se zove, nešto na T! Jel daje neko detetu nešto na T? Ako ne, zvaću dr. 

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
26.5.2010 13:12:42   
Jeca*
da nije revita?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
26.5.2010 13:12:56   
Nena81
Tashke da nije mislila na Imunotrofinu, to pije moj mali i mogu ti reci da se problem oko III krajnika stabilizovao, cak je prestao da hrce user posted image user posted image .
Nama je pedijatar rekla 8 nedelja svako jutro pre jela.

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
26.5.2010 13:16:48   
Jeca*
a ja razmisljam da Luki kupim ovo:

KLIK


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
26.5.2010 13:19:20   
Anoniman
Pa to ni jedno nije na T! user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
26.5.2010 13:23:13   
Nena81
Pa nije al lici user posted image user posted image

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
26.5.2010 13:23:22   
lanajelena
Jecino ima t u reci user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta
26.5.2010 16:17:48   
jelena038
6 jaja ne starijih od 1 dan - dobro oprati i "naglavačke" složiti u teglu od 1 kg
sok od 1 kg limuna - iscediti i preliti jaja.
medom dopuniti teglu do vrha
ostaviti 7 dana u frizideru, bez otvaranja
sve procediti kroz gazu i sipati u flasu
piti jednu rakijsku casicu pre sva tri obroka.

utice na imunitet, apetit i moja mam je time izlecila upali pluca.user posted image user posted image user posted image

(ima ukus kao fanta, od prilike, prelepo je i osvezava. a od ljuske jaja ostane samo opna, da ne brinete, zato se i cedi. fora i jeste u tim sastojcima koje pusti kora jajeta.)


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image
Click Here