|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
4.1.2012 22:50:57   
Alexis79
Ja jedva cekam da iz dugog staza jedne tetke predjem u mamuuser posted image .

A da ne pominjem da moja bratanica vec ima bebu dete od 2 godine,tako da sam je*o te vec baba.user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
5.1.2012 1:04:58   
monini
e Alexis zeno, i ja sam u situaciji da cu mozda jos malo docekati da budem babatetkauser posted image nadam se da cu ipak preduhitriti tu titulu user posted image ..
Sto se tice ananasa i oraha, ja vec startujem sa tim..a zar nisu Indijski orasi bolji (oni manji), ja tako citalauser posted image ??!! a i vise ih volim..takodje svez ananas i to onaj koren (tvrdi) je najhranljiviji..ok je i cvekla, a i casa piva (konkretno za endometrijum), ja sa njim imam problem..
MaliMisu, verujem da jos ne verujes da je Sofija vasauser posted image , ni ja ne bi, a nadam se da cu docekati da neverujem..uzavajte u ukakanim pelenama  i neprospavanim nocimauser posted image ..sto i nama trudilicama zelim

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
5.1.2012 2:00:03   
Anoniman
Do skoro sam zaprasivala mucninom i bljuvanjem, a eto sad nek budu neprospavane noci i ukakane pelene user posted image

(odgovor članu monini)
  Direktna veza do poruke: 178
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
5.1.2012 21:45:15   
monini
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Do skoro sam zaprasivala mucninom i bljuvanjem, a eto sad nek budu neprospavane noci i ukakane pelene user posted image


neka budu..samo ti nas prasi MMuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
15.1.2012 22:21:16   
dugmence
Bela medvedice,vidim da si kod Dr.Bjelice.Nadam se da si yadovoljna njegovim pristupom.I ja sam kod njega i odusevljena sam.Hvala Bogu sto sam naisla pre svega na takvog coveka,a o njegovoj strucnosti je i bezpotrebno i pricati.
Zelim ti puno srece.user posted image

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
27.1.2012 22:34:29   
Suncicabg
Ja ne jedem ananas svaki dan, mozda jednom nedeljno...jel bi trebalo cesce? A kikiriki buter?

(odgovor članu dugmence)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
27.1.2012 22:39:43   
branki*
ja svud upadam kao padobranacuser posted image da,za ananas kazu da je dobar za dabljanje endometrijuma.nije lose jesti ni suve smokve u maslinovom ulju zbog ovarijalne rezerve,ali najbitnije je:pravilna ishrana,voda,i bez stresa,nerviranja..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
27.1.2012 22:50:00   
Suncicabg
Najteze je u vto situaciji (pogotovo preko fonda) biti bez nerviranja user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
27.1.2012 22:53:36   
branki*
znam.trudi se da mislis pozitivno,pa i kad ti dodje da se iznerviras,misli na svoju bebu koja te cekauser posted image sta drugo?!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
31.1.2012 10:51:31   
Stanyo
Drage moje,
Verovatno nisam na pravoj temi da vam se obratim za pomoc, al racunam da me necete odbiti (ili bar uputiti)...
Imala sam sam jedan pokusaj IUI, u prostupku smo za jos jedan (ovaj mesec), ali nam je dr vec suptilno naglasio da je vreme da razmisljamo o vantelesoj zbog losijeg nalaza sermgrama mm. E,sad, to nije novina za mene,ali ono sto je nepoznanica je sledce: zanima me, od vas koji ste prosli VTO, kako izgleda ta hormonska priprema i koliko traje,odnosno koliko je potrebno mirovati do samog transfera i posle?  Naime, radim u  firmi u kojoj je praksa da se ugovor o radu produzava na svakih dva-tri meseca....Moja dilema je: dati otkaz i posvetiti se ovome, ili pokusati, uz posao,sto je duze moguce, zonglirati - u nadi da ce uskoro doci i taj famozni ugovor ,,za stalno".. Unared Hvala svima-sjajne se!!

(odgovor članu Milka76)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
31.1.2012 11:35:07   
branki*
do transfera,ako mozes da usaglasis bockanje i posao,mozes da radis,ali se trudi da se ne nerviras na poslu.par dana pred transfer,kao i nakon njega,nemoj da radis,miruj.pozdrav!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Stanyo)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
31.1.2012 11:44:32   
Alexis79
Ja sam trenutno u Vto proceduri ,a evo teme u kojoj pisemo KLIKNI 

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Stanyo)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
28.2.2012 15:46:04   
ttatjana
Pozdrav svima, tema je odlična.

Pripremam se za postupak vto u aprilu u Mb kod drVV.
I koristicu vase savjete, jedino predlažem
umjesto piva, suvi pivski kvasac, posto pivo bas nevolim.

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
28.2.2012 15:59:17   
dunja RR
ttatjana dobro nam došla user posted image

Idemo zajedno do pobede user posted image

(odgovor članu ttatjana)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
1.3.2012 13:59:17   
ttatjana
Hvala dunja RR,
evo i da ja podjelim nešto sa forumašicama, a u vezi je sa lošim spermiogramom, nama je naša doktorica preporučila i uglavnom ga daju svima sa sličnim problemom, da piju čaj od mješavine 100g Rtanjskog čaja, 100g Orahovog lista i 50g Matičnjaka,sve smješati i svaki dan skuhati 2 litra vode i u vrelu vodu staviti 6 v. kašika smješanog čaja , sačekati 30 min i piti u toku dana. terapiju primjenjivati 72 dana. Provjereno i ima efekat, u slučaju da postoji infekcija, čaj to neleči, već samo poboljšava kvalitet plivača.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
15.3.2012 1:41:51   
Suncicabg
Maticni mlec u kesicama, ima ga u apotekama, sta mislite o tome?

(odgovor članu ttatjana)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
19.3.2012 0:17:52   
monini
ne znam sunci za taj u kesicama, ja uzimam maticni mlec u kapsulama..mada mislim da je bolje sto prirodnije, kao prosle god pred vto kada smo mm i ja smo koristili mesavinu maticnog mleca,polena i propolisa..moze se nabaviti u zdravoj hrani,prave iskljucivo pcelarske kuce i drzi se u frizideru..prava stvar!! mi cemo ga opet uzeti kada krene bockanjeuser posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
20.3.2012 0:07:11   
Suncicabg
Monini koliko to kosta i kako se koristi? Mm je alergican na med, tako da bih koristila samo ja 

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
20.3.2012 1:20:09   
monini
stvarno,na med?! steta! kapsule se piju 2-3 puta dnevno, a ona prava prirodna mesavina takodje 2-3 puta dnevno i uzima se drvenom kasikicom..neznam da li smem da navodim proizvodjaca (neka me moderatori isprave ako je potrebno), ali pcelarska kuca Kovacevic je odlicna i oni imaju niz paleta proizvoda od meda..konkretno ta mesavina (polen,propolis i mlec) je negde oko 1.500 din..pogledaj bas na netu..uglavnom, imaju ga bolje snabdevene prodavnice zdrave hrane, a u istim moze i da se naruci (ne praktikuju da ga lageruju jer mu je rok godinu dana i mora se drzati u frizideru) user posted image samo naped sunci user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
20.3.2012 1:26:20   
Suncicabg
Ajd bas cu da se raspitam user posted image
Hvala Mon user posted image
I mislim da ne smes da pises proizvodjaca user posted image

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
25.3.2012 23:11:00   
Suncicabg
Ja popih pivce sinoc user posted image Valjda ne smeta jedna casa. Mada ja sam tek na Mikroginonu

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
26.3.2012 19:24:29   
monini
ma kakvi smeta sunci,cak je i korisno za endometrijumuser posted image ..i ja ponekada popijem pivceuser posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
26.3.2012 22:37:50   
Suncicabg
Lepo Monini  user posted image
user posted image

Inace ja mislim da dok ne krenu boce i moze, posle svakako ne user posted image


< Poruku je uredio Suncicabg -- 26.3.2012 22:38:46 >

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
27.3.2012 15:45:17   
monini
user posted image ..ja dok sam se bockla prosle god,sestra u Jevremovoj mi rece da slobodno popijem pivce jer je dobro za endometrijum (a moj je bio samo 7 mm) e sad ne znam da li treba ili neuser posted image , ali svakako ananas i braziliski orasi mogu i naravno raznovrsna vitaminska ishranauser posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
27.3.2012 23:16:38   
Suncicabg
Jel postoji neki caj koji (ne) bi trebalo piti u okviru stimulacije? Ja nesto u zadnje vreme pijem nanu ili zeleni svaki danuser posted image

Jako se dvoumim ovaj put oko neke kombinacije vitamina, vidim da je par devojaka pominjalo Femibion, kad sam pitala dr da li da uzmem nesto od toga rekla je "Pa ne moras bas" user posted image Svakako je moram ponovo pitatiuser posted image Opet me hvata frka user posted image

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here