|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
27.3.2012 23:34:32   
monini
sunci folnu kiselinu kreni obavezno, tu ne mozes da pogresis!!! ja planiram da pocnem i femibion kada krenem sa bockanjem..inace, koristim i Vit B,E,Selen,Cink, pijem cedjenu narandzu (sa limunom i grejfrutom) i rendam cveklu (svezu) sa sargarepom,jabukom,medom i lumunom..e da i maticni mlec u kapsulama (za sada)user posted image to je to!!!

< Poruku je uredio monini -- 27.3.2012 23:36:38 >

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
27.3.2012 23:35:52   
monini
i jos nesto vazno..PRESTALA DA PUSIM!!!! to vec znas..kako tebi ide suncice? nadam se da istrajavas! sve za nase bebceuser posted image

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
27.3.2012 23:38:25   
Suncicabg
I ja sam prestala da pusim user posted image ja jedem po jednu pomorandzu obavezno user posted image Folna se podrazumeva, od vitamina ne pijem nista user posted image Hoces li femibion uzeti na svoju ruku user posted image ili ti je dr rekao?

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
27.3.2012 23:42:10   
monini
pitacu svakako dr kada odem u Leskovac, ali mislim da ga on preporucuje bas pred sam postupak (tako Alexis kaze), pa cu ga taman kod njih i uzeti..bravoooo za nas Ex pusaceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
3.4.2012 23:57:06   
Suncicabg
Pitanje za ananas user posted image U kom momentu stimulacije poceti jesti i koliko cesto? Ja ga i inace jedem, ali  ne svakodnevno.

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
4.4.2012 0:05:46   
Alexis79
Ja sam ananas krenula da prozdirem od pocetka stimulacije user posted image .
A sto se tice femibiona ja sam krenula da ga pijem jedno 2 meseca pre Vto na svoju ruku i kasnije se ispostavilo da ga u Leskovcu dr. preporucuje.
Pitala sam drugarice koje su farmaceuti sta je najbolje da uzmem i one su mi preporucile femibion ,objasnjavale su mi da samo folna nije dovoljna i da se uz nju mora uzimati kompleks vitamina B jer se valjda tako bolje vezuje i jos nesto od vitamina.
Sve to ima u femibionu.Jeste malo skuplja varijanta (1200 din za mesec dana),ali je meni tako bilo lakse .


_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
4.4.2012 0:15:14   
monini
jeste Alex trudnjaco draga, secam se da si pricala da si vec uveliko pila Femibion kada ti ga je prof Stojkovic na prvoj kontroli predlozio..ti rece da ga ima tamo,pa cu ga ja sada za koji dan kod njih kupitiuser posted image a ananas ubacujem u svakodnevnu ishranu (po pola svezeg) kada krene bockanje (tako sam prosle god)..sretno nam bilo sunci i da nas ova nasa Alex vuce jako jako i prasi gomilom baby dust-auser posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
4.4.2012 0:16:25   
dunja RR
I ranije sam postavljala ovo pitanje al' ajd' još jednom :)

Ananas svež ili iz konzerve?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
4.4.2012 0:18:20   
monini
dunja user posted image navodno je bolji svez ananas,pogotovo onaj koren koji je najmanje ukusan, ali je zato najhranljiviji!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
4.4.2012 0:20:43   
dunja RR
Monini hvala mila, navijam za Sunci i tebe jakoooo user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
4.4.2012 0:25:47   
monini
user posted image user posted image user posted image i tebi draga Dunja zelim da sto pre krenes sa ovim pripremama..brzo ce septembar,videces!!! a mi trudnice cemo te tada prasiti i vuci za nosic iz sve snageuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
4.4.2012 8:44:37   
Suncicabg
ja jedem svez, i to bas koren koji je stvarno najmanje ukusan. Sto se tice Femibiona, ja sam pitala dr da li mogu da ga uzimam i rekla je "pa ne moras bas" i nasmejala se user posted image tako da ga nisam uzimala do sad, a ne znam da li smem na svoju ruku user posted image brzo ces ti Dunjice za nama, a mi za Alexis user posted image

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
4.4.2012 12:04:01   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

ja jedem svez, i to bas koren koji je stvarno najmanje ukusan. Sto se tice Femibiona, ja sam pitala dr da li mogu da ga uzimam i rekla je "pa ne moras bas" i nasmejala se user posted image tako da ga nisam uzimala do sad, a ne znam da li smem na svoju ruku user posted image brzo ces ti Dunjice za nama, a mi za Alexis user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
10.4.2012 0:26:54   
monini
meni prepisan Femibion u Leskovcu,a tamo ga i kupila,pa ga evo pijem vec treci dan..tako da Sunci mislim da ne moze da skodi, ukines folnu i ubacis njegauser posted image mislim pitaj ako mislis da treba, ako ne, ti nastavi folnu, to je svakako preporuka svakog druser posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
10.4.2012 22:24:55   
nina26
Mozete isto ubaciti i vitamin E, ili jos bolje folnu kiselinu sa B12, ako necete bas da pijete kompleks B vitamina.

Uglavnom bolje koristiti sveze voce i povrce, ne valja bas ni da se puno pumpa organizam. Procitala sam to nedavno a i rece mi dr kad sam bila na pregledu i kad sam mu rekla sta sve pijem, samo mi je rekao, baci touser posted image

Ono sto je sigurno provereno je, da setnje pomazu pred stimulaciju i pre ET vecu proizvodnju j.celija.

Zato svi u priroduuser posted image Ja sam setala svakodnevno po 4,5km kad sam isla po bockanje.

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
10.4.2012 23:20:00   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: monini

user posted image user posted image user posted image i tebi draga Dunja zelim da sto pre krenes sa ovim pripremama..brzo ce septembar,videces!!! a mi trudnice cemo te tada prasiti i vuci za nosic iz sve snageuser posted image

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
11.4.2012 10:11:27   
Suncicabg
Ja sam danas ponovo pitala dr za vitamine, i ona kaze samo Folan, a za sve drugo kaze "sta ce ti to, nema potrebe" user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
11.4.2012 10:12:36   
Suncicabg

IZVORNA PORUKA: nina26


Uglavnom bolje koristiti sveze voce i povrce, ne valja bas ni da se puno pumpa organizam. Procitala sam to nedavno a i rece mi dr kad sam bila na pregledu i kad sam mu rekla sta sve pijem, samo mi je rekao, baci touser posted image

Moja dr iz dz isto ovako misli user posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
11.4.2012 10:13:11   
nina26
Pa vidis Sunci , isto je i meni moj dr rekao user posted image

Tebi je veliki plus sto si prestala sa pusenjem, ubaci samo i setnjice i bices superuser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
11.4.2012 12:43:38   
Suncicabg
ako ti tako kazes user posted image user posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
26.4.2012 11:11:51   
Suncicabg
Sta mislite da bih mogla da iskombinujem za jelo, jer sam u bolnici? Jel treba ananas i brazilski da se jedu posle et? Sta se preporucuje posle et?

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
26.4.2012 11:16:17   
Biki34
Suncice meni je dr posle et rekla da se bacim na ribu a da izbegavam testo tipa pogacice i sl. Ti treba da se bacis na proteine zbog hiperstimulacie.Mislim da se ananas preporucuje do transfera a posle ne...Odmaraj i zelim ti sve najboljeuser posted image user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
26.4.2012 17:14:03   
nina26
Suncice meni je dr posle et rekla da se bacim na ribu a da izbegavam testo tipa pogacice i sl. Ti treba da se bacis na proteine zbog hiperstimulacie.Mislim da se ananas preporucuje do transfera a posle ne...Odmaraj i zelim ti sve najbolje


Slazem se user posted image

Posle sam se samo zdravo hranila, nista drugacije nego inace.

Jel su ti rekli da pijes dosta vode zbog hiper?

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Biki34)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
28.4.2012 9:33:11   
Suncicabg
da, treba da pijem 1,5 litara i primam infuziju 1litar. Negde procitah da je i surutka dobra kod hiperstimulacije, predpostavljam da je bljak, danas ce mm da mi donese, mislim da je svakako zdrava.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Kako najbolje pripremiti organizam za VTO...
28.4.2012 9:43:04   
Suncicabg
sto se hrane tice uglavnoj jedem bolnicku plus Plazmu i mleko user posted image voce nikad ne daju i to ubacujem sama

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kolike su šanse da zatrudnite u toku meseca
Ako pravite bebu, dobar tajming je zlata vredan. Evo kako se verovatnoća da ostanete u drugom stanju menja tokom meseca.
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here