|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rhogam
22.4.2009 8:43:40   
Modessty
Smeshkice neznam stvarno šta bi ti rekla. user posted image Treba vremena da se to preboli. Samo budi jaka! I ne predaj se nikada!!!

Ljubim te!!!! user posted image

Molim te javi nam kako si i da li si primila rhogam!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Rhogam
22.4.2009 8:57:16   
dunja RR
i meni je zao Smeshkice mnoogouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Rhogam
22.4.2009 9:05:59   
Lu
Smeshkice draga, jako mi je žaouser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Rhogam
22.4.2009 9:10:55   
Anoniman
zao mi je stvarno ... nemam rijeci... zapravo one ni ne postoje user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Rhogam
22.4.2009 15:10:58   
Anoniman
Cure moje....hvala Vam na podrshici....divne ste user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jutros sam bila na reviziji....nisam ni znala da tje me uspavati user posted image 15 puta sam ih podsetila da treba da primim rhogam...i da sam ga donela.... i na kraju kad sam se probudila i kad su nam dozvolili da ustanemo...dobila sam rhogam....

Inache samo iskustvo je katastrofa....jer mi je bilo muchno sedeti sa zenama koje su svesno doshle da ubiju svoje dete....osim jedne koja ima zadebljanje materice...user posted image user posted image



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Rhogam
22.4.2009 15:14:36   
Lilly*
Joj Smeskice, bas grozno iskustvo, ali jaka si ti, izdrzaces a mi smo uz tebe user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Rhogam
22.4.2009 15:16:46   
Anoniman
Draga, brzo ćeš da se oporaviš, pa će biti opet trudnoća. user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Rhogam
22.4.2009 15:41:38   
Anoniman
Joj....moj dragi me teshi....da tje sledetji put blizance da mi napravi....da nadoknadimo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Rhogam
22.4.2009 16:20:16   
Lilly*
user posted image  za njega, bice Smeski, bice user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Rhogam
23.4.2009 9:12:37   
Anoniman
Hotje....sad sam samo nestrpljiva kad tjemo smeti da se bacimo u akciju....ali dobro...kupili smo kutju(josh ne zvanichno...ali u toku je)...pa tje to sredjivanje da mi upotpuni vreme...

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Rhogam
23.4.2009 9:14:59   
Anoniman
I ja sam ostala trudna u toku kupovine i adaptacije kuceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Rhogam
23.4.2009 9:17:03   
Anoniman
A šta je dr rekao, kolika pauza Smeshkice?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Rhogam
23.4.2009 9:24:04   
Anoniman
Nije mi josh nishta rekao...juche sam bila na reviziji....a kod njega moram nedelju dana kasnije...znachi u sredu...pa tju videti shta tje da mi kaze....
Nekim zenama shto su bile juche samnom su zabranili i sex dok im ne prodje prva posle chishtjenja.....nadam se da ne moram toliko da chekam.... Za bebu mogu da se strpim 3 meseca....ali za sex....netje motji...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Rhogam
23.4.2009 18:47:19   
ljubičica
Za šta se prima taj rhogan?

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Rhogam
23.4.2009 20:29:31   
Ana RR
Prima se kad je žena RH negativna.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Rhogam
23.4.2009 20:38:26   
ljubičica
Aha, nisam znala, vidim pominju ga pa reko da vidim šta je to! Hvala draga! 

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Rhogam
23.4.2009 20:39:13   
Ana RR
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Rhogam
23.4.2009 20:40:46   
ljubičica
Ahahahha pa vidiš RH(ogam)!!!
Eh, što sam glupa user posted image

< Poruku je uredio ljubičica -- 23.4.2009 20:41:06 >


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Rhogam
13.8.2010 12:31:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Joj....moj dragi me teshi....da tje sledetji put blizance da mi napravi....da nadoknadimo user posted image


Ovo sam prvo morala da citiram ... user posted image user posted image user posted image Iz 2009 je , Smeški , pa i dobila si blizance !!!! user posted image user posted image user posted image


Druga stvar , zna li se , na kraju , da li se i sada , u 2010 taj Rogam kupuje , da li se i dalje mora nabaviti i doneti , ili se dobije u bolnici , da znam da se organizujem ??? Koja mu je cena ? Ja sam Rh negativna , muž je + ... Neka javi neko ko je sveža i ko zna , please ...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Rhogam
13.8.2010 12:33:11   
Vučko.ba.
a zar ne možeš nazvati kliniku i pitati user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Rhogam
13.8.2010 12:36:33   
Anoniman
Ne javlja mi se niko na jedan broj , a na drugi nemaju pojma user posted image Pitaću i mog ginekologa u ponedeljak ... 

(odgovor članu Vučko.ba.)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Rhogam
13.8.2010 12:40:17   
Anoniman
Ne znam šta si zvala, sada mi pade na pamet da imam neke br tel na papiru spiska za porođaj koji mi Vejnović dao pre koji dan, možda saznaš nešto:

Dom zdravlja NS - savetovalište za trudnice 621331
Dom zdravlja NS - Patronažna služba za porodilje i novorođenče (7-14h) 621275

Možda znaju user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Rhogam
13.8.2010 12:42:29   
Anoniman
Ja zvala direkt u Betaniju , oni brojevi koji su na sajtu . Na jednom se niko ne javlja , na drugom nema pojma i tresnula mi žena slušalicu . user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Rhogam
13.8.2010 12:43:45   
Anoniman
user posted image I ja bih verovatno zvala Betaniju, no, možda i ovi znaju, a kontam da su ljubazniji. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Rhogam
13.8.2010 13:07:35   
pepeljuga
ja mogu da ti kazem samo za beograd, dobija se u bolnici 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here