|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Glavobolja kod dece
19.4.2012 8:59:52   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Tash
Naravno, to ne znači da neću ovo proveriti, ali ću krenuti od mišljenja pedijatra.


Tako bih i ja. Krenula od pedijatra, pa u konsultaciji sa njim/njom videla kako i šta dalje user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Glavobolja kod dece
19.4.2012 9:02:42   
Anoniman
Pričala sam sa mamom, ona kaže da glavobolja može biti i od neke bakterijske infekcije u nosu, grlu. Ona je i predložila da pitamo pedijatra prvo šta se ustvari radi sa decom kada imaju glavobolju, da li se možda prvo rade brisevi, ili kako to ide. 

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Glavobolja kod dece
19.4.2012 9:11:56   
Anoniman
Uzrok Nešine glavobolje je stafilokok koji je iz nosa preneo u oči...eto, možda nekome pomogne. Nije ništa strašno, dobio je palitreks i gentokulin, ali to je, kako kaže pedijatar, bio uzrok.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Glavobolja kod dece
19.4.2012 9:15:33   
Anoniman
E, tako nešto reče i moja mama.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Glavobolja kod dece
30.1.2013 9:15:21   
Lu
Sve sam pročitala..evo i moje dijete od jutrod boli glava tj. sljepoočnica a poslije je rekao i cijelo okouser posted image
Dala sam mu sirup protiv bolova a on samo govori da idemo doktoru, sad je zaspao, šta da radim nisam sigurna.

Iskreno se nadam da je od tv i igrica jer je u posljednje vrijeme baš pretjerao ali nisam mogla da kontrolišem jer ja idem zubaru a on ostane kod bolesne bake i šta je mogao drugo da radi.user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Glavobolja kod dece
30.1.2013 9:18:28   
Modessty
Lu a da ga ti ipak odvedeš kod lekara? Vidi kako će mu biti kad se probudi. AKo se glavobolja ponovi pravac dr.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Glavobolja kod dece
30.1.2013 9:23:08   
Lu
Pa tako sam i mislila ako ga ponovo zaboli a vidjeću kako će se ponašati kad se probudi nije ni doručkovao kaže mama molim te dok me prođe.user posted image
Definitivno ukidam sve ekrane do daljnjeg i dalje se nadam da je to od toga.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Glavobolja kod dece
30.1.2013 12:22:13   
lanajelena
Lu i Lanu je pre jedno dve nedelje nekiliko dana bolela glava,vodili smo je kod pedijatra,ocnog,orl(za svaki slucaj)vadila krv i sve je ok,kaze dr da je i od ovih naglih promena vremena moguce

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Glavobolja kod dece
30.1.2013 16:40:40   
Lu
Kad se probudio bio je veseo ništa ga ne boli, doručkovao je, dovela sam mu prijatelja igraju se cijeli dan i ručali su zajedno. Bili su i vani oko sat vremena.
Odlučila sam da ga ne vodim dr. osim ako se ne ponovi.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Glavobolja kod dece
1.2.2013 7:27:07   
Lu
Znači uzrok glavobolje i odjetljivost na svjetlost su bile ospice, eto HB da nije nešto drugouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Glavobolja kod dece
17.3.2014 10:02:52   
Peace*
Maločas me zvala učiteljica, kaže da Luku boli glava jako, plače.
Vratila ga je dadilja kući. pričala sam sa njim, bol se pojačavao protokom vremena. Temp nema, 36,6, i rekla sam da mu dadilja brufen, i da legne da žmuri. Kaže i muka mu je. Malo me teše prvi postovi sa početka ove teme, to je valjda taj uzrast. user posted image Možda i ove promene vremena, on je meteoropata od rođenja. user posted image

U celoj tarapani plakanja zbog glavobolje je uspeo i da me pita zašto sam njegovom drugaru kupila hemijsku, i zašto nisam i njemu kupila istu takvu! user posted image Da nije dobio glavobolju zbog toga? user posted image user posted image

U subotu proveren vid, mali astigmatizam na levom, mali + na desnom, ali je to sve ništa, nije za naočari, očekuje se da preraste.

< Poruku je uredio Peace* -- 17.3.2014 10:04:57 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Glavobolja kod dece
19.3.2014 13:09:48   
lanatea
I moja cerkica ima problem sa glavoboljom. Sada ima 5 god.i one su pocele sa 3 god. Uradili smo sve moguce analize cak i skener i hvala bogu sve je u redu. Kazu da je mozda u pitanju decija migrena.Njoj se glavobolja javi 5,6 puta godisnje. Simptomi su joj: boli je celo,oci,smeta joj svetlo,vrti joj se u glavu,preznoji se i povrati 3,4 puta i onda odspava 4,5 sati i ko nova je. E sad nekad hoce da se folira kad joj nesto ne odgovara ili hoce nesto da dobije,a naravno mi se toliko uplasimo da tada moze da dobije sve na svetu.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Glavobolja kod dece
19.3.2014 13:23:26   
Peace*
Probaj tada da joj daš vode na kašiku sa autoritativnim tonom da je to fenomenalan lek od kog će glava proći. Ako prođe, folirala je. Ako ne, onda stvarno boli. Luki prođe u 50% slučajeva.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lanatea)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Glavobolja kod dece
19.3.2014 13:30:53   
lanajelena
Tash i Lana se jedno vreme zalila na glavobolju a cesto je i boli obrva,vodili na ocno sve ok,ja sam to povezala sa sinusima user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Glavobolja kod dece
19.3.2014 13:53:12   
lanatea
Obavezno joj dam vodu sa spricem ali brzo povrati. Kad hoce da nas prevari kao legne malo i brzo ustane i sve govoru uh malomi je bolje. A kad krenu glavobolje meni se place kad je gleda da se drzi za glavu.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Glavobolja kod dece
3.7.2014 8:41:30   
mihi
Posle starijeg sina i mladji je poćeo da se žali da ga boli glava, uvek kada dobije temperaturu pre toga kaže boli ga glava i pokazuje čelo. Ima 5,5 godina i vrlo precizno zna da kaže šta ga muči. Unazad nekoliko dana u subotu se požalio i ja sam mislila da će da se razboli međutim nije, posle toga u utorak uvek uveče u toku igre sa decom požali se i kad dođe kuć, večera to prođe. Sinoć mi se opet požalio u toku igre i kad je došao kuć kaže boli ga, i izgledao je kao da nije ok. Pojeo sendvič popio čokoladno mleko i zaspao nije se žalio ništa u toku noći. On ima problem sa adenoidom (treći krajnik, hrčei diše na usta) Baš sam se zabrinula. On koristi i tablet za igrice. E da i u vrtiću je frka spajanje grupa, druge vaspitačice, promena sobe on se bunio plakao, ja sam pokušala toj novoj vaspitačici da kažem da negoduje a ona je pred celom grupom rekla da one odlučuju gde deca spavaju i da su roditelji bezobrazni pa su i deca zato takva. Elem bojim se da to možda ima veze i sa tim. Sa starijim sinom smo prosli sve zive lekare i nismo utvrdili sta je počelo još u predškolskom uzrastu.

(odgovor članu lanatea)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Glavobolja kod dece
3.7.2014 9:09:13   
Peace*
Luka ima Laxitas, dr Katanić tvrdi da deca sa tom Dg reaguju glavoboljom na sve klimatske promene kao i zemljotrese, čak i veoma udaljene (tipa Kina). Čak mi je to i potvrdio na poslednjoj kontroli, tačno mi je pobrojao datume kada je L imao glavobolje, a bili su zemljotresi.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Glavobolja kod dece
3.7.2014 14:30:46   
mihi
I ja mislim da to ima veze sa tim jer Milos je još kad je bio beba kad noću duva vetar, nije spavao cele noći. Mislim da je meteoropata. Ali možda to ima veze i sa tim trećim krajnikom ne znam, al se uvek iznova stresiram, iako sam sa starijim sinom prošla kroz to sve.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Glavobolja kod dece
25.10.2019 18:50:41   
Sanjalicaaa
G mi se danas posle vrtica i sada pre treninga pozalio da ga boli glava i da mu je muka. Sad razmisljam i pre nekoliko dana se zalio na bol u glavi.

Moracu da ga odvedem kod lekara. Da proverimo vid i ostalo. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Glavobolja kod dece
25.10.2019 19:18:18   
vonavoj
Nema temp? Takomkrece,sa glavoboljom?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Glavobolja kod dece
25.10.2019 19:41:11   
Sanjalicaaa
Nema. Ne curi mu nos, nije zapusen. Nista.


Sad mi je krivo sto sam ga pustila na trening. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Glavobolja kod dece
25.10.2019 19:50:18   
branki*
proverite,sanjalice,a mozda je sve u sklopu ovog virusa koji hara nedeljama,stomacni plus respiratori,kod nas se samo smenjuje,temperature,prolivi,povracanja,kasalj,nos,zapusenost,uzas jedan.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Glavobolja kod dece
25.10.2019 22:03:01   
Sanjalicaaa
Kaze mi veceras pocelo je da ga boli kada je "citao" tj. listao knjigu. U vrticu pre nego sto sam ga uzela radili su sveske i knjigu popunjavali. Sinoc smo isto listali knjigu pred spavanje. Sumnjam da je mozda vid u pitanju. I mm i ja imamo dioptriju, nosimo sociva.Ili ga vec sad boli glava od knjige 🙄

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Glavobolja kod dece
25.10.2019 22:09:57   
Sanjica26 RR
Sanjalice, rece mi drugarica da je njenu cerki bočela glava. Isli su kod dr. Rekla joj je da vlada takav virus. Samo glavobolja bez i kakvih simptoma 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Glavobolja kod dece
25.10.2019 22:57:06   
flamingos
Sanjalice,proverite vid,hoće i zbog toga da boli glava.Mada,ko bi ga znao.Možda i neki virus,svi nešto bolesni.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here