|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ljubomora
4.12.2008 14:13:14   
BINCE
HM,,,,dobra tema..ja sam ljubomorna strasno,al nemam razloga da budem jer mi je to dokazano na sto nacina...a on je ljubomoran u granicama normale...tako bar on kaze,iako ja to ne primijetim..jer ja oblacim sta ja hocu uske tole,,,dekolte veliki,,,izlazim s drustvom jer on uvijek radi nocnu..i nista ni rijeci da mi kaze???pa se ja malo naljutim i kazem mu da mu nije stalo do mene sto je tako ravnodusan i sto mu je sve svejedno..kaze on pa da ti kazem sto ovo il ono ti bi se naljutila i opet po svom..A,JA TI VJERUJEM U POTPUNOSTI...TAKO DA AKO BI BILO STA URADILA I JA IZGUBIO POVJERENJE NEBI BILO DOBRO...HEHE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Ljubomora
4.12.2008 14:14:27   
maslacak
aj sad obriši moje ime, plizzzz user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Ljubomora
4.12.2008 14:15:22   
kumara

IZVORNA PORUKA: BINCE

kaze on pa da ti kazem sto ovo il ono ti bi se naljutila i opet po svom..


U pravu je covek!!! user posted image Vecina nas bi opet uradila po svome!!!!

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Ljubomora
4.12.2008 14:16:06   
Anoniman
Ja nisam shvatila dal se maslačak zove ..., ili se maslačkova "THE osoba" zove ...?

maslačak naredio da brišemo ime! user posted image  A je li  maslačak, što nam reče kako se zoveš? user posted image

< Poruku je uredio Tasha -- 4.12.2008 14:25:19 >

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Ljubomora
4.12.2008 14:16:52   
maslacak
e bolje da vam nisam rekla, aj sad brišite to ime..koje je moje, molim lijepo


< Poruku je uredio maslacak -- 4.12.2008 14:17:05 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Ljubomora
4.12.2008 14:17:15   
kumara

IZVORNA PORUKA: maslacak

aj sad obriši moje ime, plizzzz user posted image  user posted image  user posted image


Obrisano i kod mene!!!

(odgovor članu maslacak)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Ljubomora
4.12.2008 14:20:13   
Anoniman
UČINJENO!

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Ljubomora
4.12.2008 14:22:56   
kumara
Pa obrisi ga na oba mesta Tasho!!! Samo si obrisala kod THE... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Ljubomora
4.12.2008 14:23:07   
maslacak
Bilo mi smiješno kada je Lenka napisala kako joj se Mrza zove user posted image  user posted image  user posted image
a što ćeš kad je to ime bilo popularno nekad davno..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Ljubomora
4.12.2008 14:26:03   
kumara

IZVORNA PORUKA: maslacak

Bilo mi smiješno kada je Lenka napisala kako joj se Mrza zove user posted image  user posted image  user posted image
a što ćeš kad je to ime bilo popularno nekad davno..



E pa prestajem da mrzim sve .... user posted image Ti si mi maslacak draga! user posted image user posted image user posted image

Joj ubice nas guppy, napravismo haos na forumu!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maslacak)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Ljubomora
4.12.2008 14:26:14   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu maslacak)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Ljubomora
4.12.2008 14:27:34   
BINCE
za ime nisam u toku???moze li mi neko pomoci???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maslacak)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Ljubomora
4.12.2008 14:33:48   
Anoniman
Pošto ovo što se desilo shvatamo samo maslačak, Lenka i ja, daću pojašnjenje. Ja sam napisala ime svoje omržene (Nataša), pa je Lenka napisala ime svoje omržene (koje vam neću reći), a pošto je maslačku bilo smešno, jer se zove isto kao Lenkina omržena, dala je to obajviti na forumu, i onda nas je još i naterala da ispravimo sve svoje postove i obrišemo njeno ime! To se desilo, i ne mogu vam reći to tajnovito ime! user posted image

(odgovor članu BINCE)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Ljubomora
4.12.2008 14:34:24   
kumara
Ukratko, ja napisala kako se zove riba koja me izbezumljuje, pa sam obrisala, onda je maslacak napisala da se ona isto tako zove, pa je onda usledilo brisanje maslackovog pravog imena u svim porukama koje smo napisale... Tu se negde i Taha ubacila, pa vise nie bilo jasno ko se kako zove i napravile smo citavu konfuziju... user posted image user posted image user posted image
Zenska posla!!!

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Ljubomora
4.12.2008 14:35:08   
kumara
Ej tasho, ti bolje objasnjavas od mene!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Ljubomora
4.12.2008 14:35:36   
maslacak
ma hajde reci joj na PP

ima nas toliko da bih rađe da se zovem Kanta nego tako da se okrećem na ulici svko malo kad nekoga zovu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Ljubomora
4.12.2008 14:37:34   
Anoniman
Mislim da je u redu da sama napišeš svoje ime u pp

(odgovor članu maslacak)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Ljubomora
4.12.2008 14:37:53   
kumara

IZVORNA PORUKA: maslacak


ima nas toliko da bih rađe da se zovem Kanta nego tako da se okrećem na ulici svko malo kad nekoga zovu




user posted image user posted image user posted image E ovo definitivno ide u 'RR citate!!!"

(odgovor članu maslacak)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Ljubomora
4.12.2008 14:53:31   
BINCE
e drage moje bezpotrebnog prepiranja..dajete malo veselije..ok.a moja omrzena osoba se zove ADINA...jer je ona bivsa od mog muza..hehh  koja je jos luda za njim al njega boli briga za to...jel ima neko da se tako zove pa da nastane prepirka kao kod vas..heheh...

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Ljubomora
4.12.2008 14:55:07   
kumara
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma prepirka je bila oko brisanja imena iz nasih poruka...

Lepo sam rekla - Zenska posla!!! user posted image

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Ljubomora
4.12.2008 18:24:45   
Jeca*
Auuuu šta sam sve danas propustila (imala sam goste celo popodne) user posted image
Elem, moj muž i ja nismo ljubomorni. Mislim, zajedno komentarišemo i ribe i frajere. Možda se zapravo ta ljubomora svodi na ono minorno koliko tek kao dokaz da ti je stalo, ali to ne opterećuje ni mene ni njega.
Oboje se družimo sa nekadašnjim partnerima, meni je čak petogodišnji dečko jedan od najdražih sagovornika na svetu, da ne kažem jedan od najboljih prijatelja, bilo bi preterano, ali i moj muž i ja imamo razumevanja i maksimalno poverenje jedno u drugo. Zapravo, nikada nisam imala više poverenja u nekog muškarca kao u njega. Valjda smo se našli....!!!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Ljubomora
4.12.2008 20:06:40   
MERYEN
Moja se zove Jelenauser posted image muka mi je da izgovorim to ime.user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Ljubomora
4.12.2008 20:09:50   
andrijana
Jao,sta sam propustila!user posted image Da li je normalno da budem ljubomorna na bivsu mog muza sa kojom je bio pre 10 godina? Ja sam tad bila klinka ali mi smeta kada prica o njoj! Inace,samo se sada jave jedno drugom u prolazu. Ljubomorna sam stasno!

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Ljubomora
5.12.2008 8:43:41   
Anoniman
Svaka od nas ima neki glup razlog za ljubomoru po nekada. Da li je normalno ili ne ... mislim da o tome ne treba pričati.

Nego, andrijana, nije te bilo, i onda dođeš i ne odgovoriš mi OVDE (KLIK) a ja brinem!

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Ljubomora
5.12.2008 8:43:51   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: MERYEN

Moja se zove Jelenauser posted image muka mi je da izgovorim to ime.user posted image


jujuju....pa gde baš moje ime? user posted image

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here