|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Asocijacije na sex
18.5.2009 15:55:22   
Anoniman
a ja samo ne kontam zasto neko zeli da bude anoniman .... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sara09)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Asocijacije na sex
18.5.2009 15:55:53   
sara09
user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Ana80

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

gracija, mila, pa tvoj muž onda mora da izlaže svoj alat po kući da bi nešto bilo! user posted image


user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Asocijacije na sex
18.5.2009 15:56:06   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Asocijacije na sex
18.5.2009 15:56:42   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: sara09

I meni je dabar parfem na muskarcu extra. Ali sto cuvas posteljinu?



Ne čuvam je, obavezno je "overimo" user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu sara09)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Asocijacije na sex
18.5.2009 15:58:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana80

IZVORNA PORUKA: sara09

I meni je dabar parfem na muskarcu extra. Ali sto cuvas posteljinu?



Ne čuvam je, obavezno je "overimo" user posted image



user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Asocijacije na sex
18.5.2009 15:59:04   
sara09
Mozda nije bila kreativno raspolozena u vreme prijavljivanja.Opusteno, ni ja se ne zovem Sara, a sumnjam da se ti zoves Vucko.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Asocijacije na sex
18.5.2009 15:59:33   
Ana RR
Pa heftamo se, nego šta user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Asocijacije na sex
18.5.2009 16:00:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sara09

Mozda nije bila kreativno raspolozena u vreme prijavljivanja.Opusteno, ni ja se ne zovem Sara, a sumnjam da se ti zoves Vucko.


Vučko mi je originalno ime user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... pa zato i kazem da mi nije jasno zasto je neko anoniman

(odgovor članu sara09)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Asocijacije na sex
18.5.2009 16:00:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sara09

Mozda nije bila kreativno raspolozena u vreme prijavljivanja.Opusteno, ni ja se ne zovem Sara, a sumnjam da se ti zoves Vucko.


Kada odgovaraš, u tom prozoru imaš opciju da se prebaciš na Anoniman. user posted image

(odgovor članu sara09)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Asocijacije na sex
18.5.2009 16:01:09   
sara09
Heftas, heftas...Tako treba. Nema odmora dok traje obnova!!!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Asocijacije na sex
18.5.2009 16:03:56   
Ana RR
Nalakirala sam tamno crveni lak za nokte na rukama i nogama, za potrebe jučerašnje svadbe, i to me malo asocira na sex... user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu sara09)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Asocijacije na sex
18.5.2009 16:04:16   
Ana RR
Zbrisala mi Tasha user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Asocijacije na sex
18.5.2009 16:07:43   
sara09
A ja imam tamno crveni lak na noktima vec par dana... Ja izgleda ne silazim....(moeam da promenim boju, da malo odmorim)user posted image
IZVORNA PORUKA: Ana80

Nalakirala sam tamno crveni lak za nokte na rukama i nogama, za potrebe jučerašnje svadbe, i to me malo asocira na sex... user posted image  user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Asocijacije na sex
18.5.2009 16:08:18   
Ana RR
user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu sara09)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Asocijacije na sex
18.5.2009 16:09:55   
sara09
Aaaa tako.
Vidi stvarno, sad videh.

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: sara09

Mozda nije bila kreativno raspolozena u vreme prijavljivanja.Opusteno, ni ja se ne zovem Sara, a sumnjam da se ti zoves Vucko.


Kada odgovaraš, u tom prozoru imaš opciju da se prebaciš na Anoniman. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   [Obrisana poruka]
18.5.2009 17:34:40   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   [Obrisana poruka]
18.5.2009 17:41:04   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Asocijacije na sex
20.5.2009 13:28:57   
Anoniman
Som user posted image

user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Asocijacije na sex
20.5.2009 13:29:35   
Anastazija
hihihihihihihihihihihihi

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Asocijacije na sex
20.5.2009 13:32:26   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Asocijacije na sex
20.5.2009 13:41:26   
mister NO
batak...hmm...da da batak.moj konacan odgovor je batak!....mada i prsa volim...mrtva trkauser posted image ,grudi -batak...batak- grudi...joooj.Ma trtica je konacan odgovor!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Asocijacije na sex
20.5.2009 13:43:32   
Anoniman
pileći? user posted image

(odgovor članu mister NO)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Asocijacije na sex
20.5.2009 13:44:30   
Anoniman
piletina je zakon...i ja volim piletinu 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Asocijacije na sex
19.8.2011 0:48:41   
Brana
mmuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Asocijacije na sex
19.8.2011 4:17:05   
vukosava
Female & male, sto cesto popunjavam u formularima.

Da pise seks kao na srpskom, to bi me podsetilo valjda da koitus, al posto je seX sa sve iks, onda ipak samo na female & male.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here