|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.6.2018 10:43:39   
Leptiric123
user posted image

Ako sam uspela ds ubacim sliku,ja ovaj donji stomak tj deo oko pupka moram da eliminism 😂 a to su krofne i pizza

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1676
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.6.2018 10:52:06   
IvanaSK RR
Ma da, ne vidi se lepo, ali ja ne planiram da se svega odreknemuser posted image
A noge, butine? Nemas ti 5 kg viska. Sto ne izracunas kalorije i instaliras aplikaciju pa ces i po tome moći videti

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 1677
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.6.2018 10:56:27   
Leptiric123
Ja ti kazem nemam...al hocu da skinem da mogu na tenane da se gojim 2 pa smrsam 2 i tako a ne da budem knap pa posle da kukam 😂😂😂

Obvde imas vezbe bukvalno za svaki deo tela ide ja mislim dva dana vezbe,pa jedan dan trcanje ili brza setnja,pa opet...ima jedan dan nedeljno pauze.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1678
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.6.2018 11:01:24   
MasnaMasnica
Leptiricu😍user posted image macko!

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 1679
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.6.2018 11:35:33   
Leptiric123

IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Leptiricu😍user posted image macko!


Tek cu da budem 😋😉

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1680
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.6.2018 11:40:54   
emicaa
Ja jedem skoro sve ali smanjim porciju,pojedem toliko da ne osjetim glad.Slatkise i gazirano sam stavila na ignore user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 1681
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.6.2018 11:44:10   
IvanaSK RR
Leptiricu, nemoj mnogo ni da mrsas user posted image ne znam kolika ti je visina i tezina, ali ti je tako dobro.
Emice, ja ponekad bas popijem gazirano. Slatkise retko. A gazirano, testo najgori su za stomak.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1682
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.6.2018 12:08:15   
mama Jo
Leptiricu super izgledas, svaka cast user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1683
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.6.2018 12:52:32   
Leptiric123
Hvala devojke 😊

Ivana visoka sam 168cm a sad imam 61kg...znas onaj osecaj kad si uzmedju dva broja M ti veliko a S kad obucem osecam se uglavnom kao Dara Bubamara 😂 nervira me kad imam taj osecaj da mi je nesto knap. Lakse se i poletnije osecam sa manje kg.sve ispod 60 je meni ok...ali racunam 55-56 mi je da mogu da se opustim. Sve mi ide u stomak i ruke...a od skoro i u butine.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1684
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.6.2018 13:48:44   
IvanaSK RR
Meni u ruke i u butine, uzas!
Razumem te, i ja sam trenutno izmedju M i S.
Inace, kako prolaze godine sve se lakse lepe kilogrami i na sve nezgodnijim mestima.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 1685
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.6.2018 13:58:04   
Ana RR
Leptirić, ne bih rekla da imaš 61kg. Ne vidi se na fotkama.

Ja godinama imam istu kilažu (60kg, visoka 173cm) ali već dugo nisam aktivna po pitanju sporta (ne računam biciklanje i trbušnjake koje radim) pa mi je mišićna masa baš opala. Ovde gde moje dete ide na tekvondo ima i neki fitnes pa ću krenuti tamo od avgusta ili bolje od septembra, to bi mi baš prijalo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1686
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.6.2018 14:01:41   
Leptiric123
Meni treba teretana koja radi 00-24h,radno vreme mi je po smenama pa se tesko uklapam...kad A poraste bicu prava fitnes teta,kad bude mogla sama da ostaje.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1687
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.6.2018 14:06:42   
Ana RR
Za takvu teretanu moraš da se preseliš negde u centar grada user posted image

Ja radim od kuće, meni nije problem da uklopim kako god.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 1688
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.6.2018 14:09:54   
mama Jo
Ana, pa ti si prava mrsavica zgodarica 😊

Ja sam sad smrsala pa mi je S taman onako lepo, cak mi malo i visi, inace tako kad dodjem u tu fazu izmedju S i M i mene to jako nervira...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1689
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.6.2018 14:32:14   
Ana RR
Mama Jo user posted image

Pa ti si super čim nosiš S user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1690
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.6.2018 14:34:46   
IvanaSK RR
Nisu S a pise ovde.. Mars iz teme user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1691
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.6.2018 15:24:45   
Sanjica26 RR
Evo da se javim. Presla sam 10 km sa biciklom. Crkla sam. Juce sam isto vozila, ali mnogo manje. Sad imam 53. A volela bih da imam 50. Videcemo.Mm me nagovara dok T nema nikakve aktivnosti da idem na fitnes gde sam isla ranije. Verovatno cu.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 17.6.2018 15:28:11 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1692
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.6.2018 15:27:28   
mama Jo
Hahaha user posted image
Nosu S a pisu ovde user posted image


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1693
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.6.2018 15:29:04   
Rosita
Sanjice, grdiću te! Što toliko da mršaš??? Ja sam 168, 57 trenutno. Idealno 55. Sa 52, 53 izgledam ružno mršavo.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1694
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.6.2018 15:31:38   
mama Jo
E, bas htedoh da kazem- nemoj ispod 53... ja sad imam 56 recimo, i sada sam mrsava sebi, a ti sa 53... nemoj molim te, zatezi se, li ne mrsavi!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1695
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.6.2018 15:36:02   
Rosita
Baš to. Ja bih reci o mogla malo da zategnem stomak al uzdam se da ce sqžamo, kao i posle prvog porođaja. Nisam tip za vežbe, ako mora sve, sve al trbušnjake nikako. Dok sam išla na jogu trener me grdio jer sam vežbe za stomak preskakala. Kažem, imađ gastritis i ne prija mi. On je mislio da baš zato treba, da ga ojačam. Ali ne vredi, to mi nije prijalo.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1696
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.6.2018 15:40:21   
IvanaSK RR
Zavisi od gradje . Nije isto 50 kg kod dvoje ljudi...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1697
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.6.2018 15:45:03   
Rosita
Ivana, jeste, ali ta brojka mi zvuči kritično, a sve ispod jezivouser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1698
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.6.2018 15:51:55   
Sanjica26 RR
Evo posle voznje imam 52,6user posted image

Rosi, videcu kako cu da izgledam. Svakako moram da se zategnem. Imam lepo oblikovano telo, jer sam godinama trenirala plivanje. Samo malo da se doteram. A ako bude ispod 53 lose lako cu da se ugojim. Meni je lako i da smrsam i da se ugojim. Zbog toga vodim racuna.Navalicu na cokolade.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1699
   RE: Vezbajmo i smrsajmo zajedno-uspecemo!!! I...
17.6.2018 15:53:34   
IvanaSK RR
Ne treba se meriti posle vezbanja user posted image
Sanjice, radi neke vezbice kuci.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here