|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Roditeljski dodatak
11.2.2015 14:59:11   
wivern
Lesice meni su rekli da ce mi iz poste stici pismo sa kojim cu podici pare. Resenje mi je stiglo jos sredinom januara, bas cu danas otici do poste da proverim.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 1176
   RE: Roditeljski dodatak
11.2.2015 14:59:21   
lesica
Ma čuj, realno kad podigneš parice, pravac na sajam turizma i odmah uplatiš letovanje, podobijaš popuste po više osnova i etogac user posted image

Šalu na stranu, trebalo bi da je sve to leglo.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 1177
   RE: Roditeljski dodatak
11.2.2015 15:01:06   
lesica
E Wiv, ne znam onda... Svojevremeno kad sam za L predavala, nakon što je stiglo rešenje, u nekom trenutku sam bila odšetala do pošte i to je bilo to.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1178
   RE: Roditeljski dodatak
11.2.2015 16:45:32   
New Mom
Wiv, ako leze ovog meseca, to je 20.og ili koji dan kasnije. Samo l.k. i u bilo koju postu.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1179
   RE: Roditeljski dodatak
11.2.2015 20:59:56   
wivern
Danas me uhvatile penzije i mrzelo me da cekam. Trebalo bi da je leglo vec u januaru, tako su mi rekli kad sam predavala dokumentaciju. Nadajmo se da je leglo user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1180
   RE: Roditeljski dodatak
12.2.2015 12:57:11   
imperial
Ja podigoh malopre 80000 dinuser posted image ,bas lepo....

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1181
   RE: Roditeljski dodatak
12.2.2015 17:48:16   
wivern
I ja podigoh pare, na mora ni rešenje samo lična karta user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 1182
   RE: Roditeljski dodatak
12.2.2015 18:35:21   
Klarita
Eheeej, moram da odem (cim se raskocim) da vidim ima li stauser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1183
   RE: Roditeljski dodatak
19.2.2015 13:11:40   
pari
ako ne mora rešenje, onda moram i ja da probam da odem, meni su još tad rekli da će biti posle 20.1., a sutra je već 20,2,, nadam se da je bila uplata...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1184
   RE: Roditeljski dodatak
19.2.2015 13:18:29   
dunja RR

Ne treba rešenje, samo lična karta.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1185
   RE: Roditeljski dodatak
19.2.2015 13:59:51   
wivern
Pari tako je i meni rečeno, slobodno idi uplatili su ti sigurno.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1186
   RE: Roditeljski dodatak
6.3.2015 15:57:08   
Anarunika
Skupljam papire za roditeljski dodatak po treći put i nikad nije bilo gore! Da li je u pitanju loša sreća pa gde god mogu da se sapletem ja se sapletem ili je država još gora nego što je bila ne znam ali boli me glava od svega!

Naručila sam uverenje o ne lišavanju roditeljskog prava preko sajta jer su stavili tu opciju, sa tri adrese u Beogradu gde se može podići. I sad ja sva srećna odem posle tri dana od naručivanja da podignem jer ću makar nešto da završim brzo,kad oni meni kažu da nisam sa odgovarajuće opštine i da narudžba ne važi. Da odem na tu i tu adresu.Ja ih pitam onda zašto ne postoji ta informacija na sajtu ,a oni mi kažu:"Pa taj sajt niko ne ažurira!!!" I sad , odem ja kao popi..na (izvinite na izrazu) u taj sud koji je nadležan za moju opštinu jer tamo mora lično da se ode. Naručim ja uverenje i biće gotovo za tri dana (čitaj pet pošto ide vikend). Hvala Bogu pa ne mora lično da se podiže. Osim ako ne promene zakon za ta tri radna dana .

Naravučenije: Ne oslanjajte se na ono što piše na sajtovima jer je pitanje da li ih iko osim nas koji vapimo za informacijama i gleda.Dakle svuda idite lično, sa potrebnim i nepotrebnim dokumentima jer nikad se ne zna šta od tačke A do tačke B može da se promeni. A dete ako kod kuće plače gladno jer mama lično mora da juri papire...e pa to je mnogo manje bitno od naše birokratije i administracije i ZAKONA!

P.S.Rekoše mi ljudi koji rade roditeljski dodatak da požurim sa predajom papira jer je pitanje koliko i da li će biti para! Šta im sada to znači? A o tome da JA požurim neću ni da govorim. JA hoću ali VI mi ne date!!!
U prilogu šaljem vizuelan prikaz moje pripreme za razne dodatke pomoći i ostalo.

user posted image

< Poruku je uredio Anarunika -- 6.3.2015 16:02:04 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1187
   RE: Roditeljski dodatak
6.3.2015 18:32:50   
isidora88
jezivo, prosto ne mogu da verujem da u ovoj sugavoj drzavi ovoliko maltretiraju porodilje, trudnice i ostale zene. sta je problem da otac pokupi papire, i ne kapiram potrebu za tolikim papirima, kao da podnosis zahtev za isplati milijardi eura.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 1188
   RE: Roditeljski dodatak
6.3.2015 18:34:48   
Bibilib
Strasnouser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1189
   RE: Roditeljski dodatak
6.3.2015 18:37:44   
mati
Neverovatno ali istinito. Ja sam imala srecu da je sve papire zavrsavao mm. Sumnjam da bi imala zivaca a i snage da sve sama izguram do kraja sa tom dokumentacijom.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 1190
   RE: Roditeljski dodatak
6.3.2015 18:51:48   
Anarunika
Ja sam u vanbračnoj zajednici i svuda moram da idem lično,ponegde i oboje,pošto znate kako, troje dece ništa ne znači ako se nisam potpisala u opštini.
A danas mi za to uverenje o nelišavanju naglasiše da moram lično da podnesem zahtev. Zašto? Nemam pojma.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1191
   RE: Roditeljski dodatak
6.3.2015 22:39:07   
wivern
Anarunika ja pisala isto to na prethodnim stranama user posted image
Samo sto su mene posle toga jos dodatno nasetali sa sve stomakom do zuba.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 1192
   RE: Roditeljski dodatak
7.3.2015 14:19:49   
Anarunika
Gde god i na koju god stranu kreneš maltretiraju te raznorazni birokratski aparati koje po pravilu zastupaju uvek gori od tebe user posted image
Samo čekam da vidim kad i ko ĆEMO im stati na put user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1193
   RE: Roditeljski dodatak
21.3.2015 12:57:00   
Adrian
Pozdrav..
Interesuje me jedna informacija za roditeljski dodatak.. Mi smo dobili sina 21.06.2014 i posle 3 meseca smo dobili 20.000 dinara kao prvi deo.. Do dan danas drugi deo nismo dobili.. Da li znate kolko treba da se ceka,da li trebam negde da se javim ili sta vec..? Hvala unapred :D

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 1194
   RE: Roditeljski dodatak
21.3.2015 13:14:25   
Adrian
Izvinjavam se.. Nije roditeljski vec novcana naknada za nezaposlene porodilje..

(odgovor članu Adrian)
Direktna veza do poruke: 1195
   RE: Roditeljski dodatak
22.3.2015 8:09:02   
Anoniman
Ja sam prosle godine dobila samo naknadu za nezaposlene trudnice, resenje za roditeljski dodatak mi nije stiglo. Ja se od tih para oprostila, nisam se ni raspitivala. Pre neki dan slucajno prolazila tamo gde se predaju papiri, udjem cisto da pitam, ispostavi se da je resenje kod njih, daju mi i ja podignem novac. Posle maltene godinu dana. Bilo im je cudno da neko ne podigne novac toliko dugo, ali sta ja da radim, njihova je greska sto mi nisu poslali.

(odgovor članu Adrian)
  Direktna veza do poruke: 1196
   RE: Roditeljski dodatak
23.3.2015 13:35:55   
Anarunika
Adrian novčana naknada za nezaposlene porodilje i jeste 20000 dinara a za zaposlene 10000. ja ne znam kako njih nije sramota da uopšte daju tako malo novca ali to je što je. Ja sam predala zahtev kao zaposlena porodilja i sada čekam rešenje.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1197
   RE: Roditeljski dodatak
16.4.2015 13:00:02   
Anarunika
Žene, dobila sam rešenje za roditeljski dodatak juče. Da li to znači da već krajem ovog meseca treba da mi legne ili čekam sledeći mesec? Ne sećam se kako je bilo sa prethodna dva klinca. Kako je bilo kod vas?

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 1198
   RE: Roditeljski dodatak
16.4.2015 13:06:58   
mama krava
Čekaš sledeći mesec!

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 1199
   RE: Roditeljski dodatak
16.4.2015 13:16:15   
Anarunika
user posted image Bezveze,taman sam se ponadala. Sve rezerve su nam se istopile.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here