|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: deciji kasalj
17.2.2009 13:18:01   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image eugenija... djeci do 5 godine je potrebna njega a ne socijalizacija... a razboljevanjem stalnim se ne postiže jacanje imuniteta

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: deciji kasalj
17.2.2009 13:19:59   
eugenija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: deciji kasalj
17.2.2009 13:25:35   
Anoniman
Ja planiram moje dete da upišem u septembru. Ali ovo nije tema za vrtić!

Pokušajte da se uklopite u neku od tema ovde: Zabavište i čuvanje deteta KLIK ili otvorite temu.

user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: deciji kasalj
17.2.2009 13:30:09   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja planiram moje dete da upišem u septembru. Ali ovo nije tema za vrtić!

Pokušajte da se uklopite u neku od tema ovde: Zabavište i čuvanje deteta KLIK ili otvorite temu.

user posted image user posted image


Sorry tasha, nema te teme.. Ili je ja ne mogu pronaći.. Kako bilo, prekopirah svoj post iz ove teme OVDE


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: deciji kasalj
17.2.2009 14:32:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

Sorry tasha, nema te teme.. Ili je ja ne mogu pronaći.. Kako bilo, prekopirah svoj post iz ove teme OVDE



Pa označila sam ceo deo foruma, ali to očigledno ne može... user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: deciji kasalj
14.4.2009 13:49:48   
Lu
Roko mi kašlje i slabije jede muka mu je ali nema temperaturu... da li ga voditi pedijatruuser posted image
Dajem mu od juče bisolex protiv kašlja ali ako ima upalu grlauser posted image
Odlučila sam sačekati do jutra,skuhaću  mu čuveni karamel sa maslom ako slučajno ima šlajm.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: deciji kasalj
14.4.2009 13:52:51   
Anoniman
I Luka kašlje, i dva dana slabije jede (naravno bombone i čokolade želi)... ali ne žali se na muku... kada bolje razmislim - nikada se nije žalio na muku.

Ja Luku nikada ne vodim kod lekara dok ne dobije temperaturu.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: deciji kasalj
14.4.2009 13:54:18   
Anoniman
ma možda nije ništa Lu ... sad svasta nesta cvjeta pa mu mozda i to smeta ...
a za karamel ti je pametna ideja... samo ćušni više putera ili masla .... jedino ako dobije temperaturu vodi ga

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: deciji kasalj
14.4.2009 13:57:37   
Lu
Ma ne žali se ni on na muku nego vidim kad guta kao da će mu se vratiti al jadan zna da mora jesti pa sam sad odlučila da ga ne silim da jede... i da traži stalno da pije ma nešto nije u redu ali eto nema još temperaturu.
I teta mi je u vrtiću rekla da je slabo jeouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: deciji kasalj
14.4.2009 14:00:32   
Sneža
tako je bilo kod mog sestrića,loš apetit,grlo bolucka,kašlje,na kraju su ustanovili da su krajnici upaljeniuser posted image ,jadničak mali.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: deciji kasalj
14.4.2009 14:02:48   
Lilly*
Znam za karamel mleko, jel? A kako ide sa maslom? To je maslac ili sta? Joj kako nemam pojma user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: deciji kasalj
14.4.2009 14:07:51   
Lu
Može se dodati u to maslo(guščje,svijsko) to pomogne da se povrati šlajm ili izbaci kroz proljev.
Meni je kod malog pomoglo.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: deciji kasalj
14.4.2009 14:10:06   
Anoniman
a moze i obicni puter u nedostatku ovoga sto je lu navela 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: deciji kasalj
14.4.2009 14:12:18   
Lu
Da i puter a zaboravila sam reći da ja dodam još i nesqik pošto drugačije neće da okusiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: deciji kasalj
14.4.2009 14:14:36   
Anoniman
kod mene moraju user posted image ja sam zajeuser posted image mama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: deciji kasalj
14.4.2009 14:23:02   
Lilly*
Super informacije, hvala user posted image  Napisacu i svoj recept za kasalj samo dok ga pronadjem user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: deciji kasalj
14.4.2009 14:25:50   
Anoniman
ja to ovako radim
na laganoj temperaturi istopim šećer...onda kad se sve istopi dodam mlijeka... to prokuha i onda ubacim poveći komad putera
što toplije popiti... najbolje količina jednog fildžana ili šoljice za kafu...odjednom


eto

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: deciji kasalj
14.4.2009 14:35:55   
mamanp
Spravljala sam i ja sa secerom i mlijekom, ali maslac nisam stavljala. Moram probat i to

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: deciji kasalj
14.4.2009 14:53:44   
Lilly*
Cim vidim da se moj sin malo prehladio skuvam mu caj od crnog luka, grozan je user posted image , ali on ga popije sa malo meda i limuna.
A sirup za kasalj napravim: Iscedi se jedan limun u casu od 2 dl, doda se 2 kasike glicerina (kupi se u apoteci-55 din), dopuniti casu medom. Sipa se u flasicu i mucka da se med otopi. Kada god se dete zakaslje da mu se po jedna kasikica sirupa. Promucka se pre uzimanja.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: deciji kasalj
15.4.2009 13:23:32   
Lu
Eto mi prođosmo samo sa kašljem 2 dana,pomogao je valjda sirup a jel se kod vaše djece ikad pojavljuju bijele flekice na jeziku ako recimo imaju problema sa grlom,nebitno jel upala ili samo kašaljuser posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: deciji kasalj
15.4.2009 13:25:14   
Lu
Lilly i ja sam čula ovo za crni luk ali da piju odrasliuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: deciji kasalj
15.4.2009 13:36:01   
mamanp
Lu, za te bijele flekice po jeziku postoji mast cini mi se da se zvase Daktanol, ali nisam sigurna

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: deciji kasalj
15.4.2009 13:47:58   
Lu
Ma probala sam sa acidi borici ali nije to kao krupica nego se pojavi ako ima problema sa grlom ili temperatutu i nestane poslije, recimo sad je imao 2 dana i već je skoro skroz nestalo samo od sebe skoro cijeli jezik pobijeli i onda se polako čisti,pa ne znam jel se i vašoj djeci dešavalouser posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: deciji kasalj
15.4.2009 13:49:14   
mamanp
Mojima se desava kad imaju temperaturu i kad im je crveno grlo, nije nista strasno, malo pa prodje.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: deciji kasalj
15.4.2009 13:52:48   
Lu
E hvala ti mamanp,to mi je trebalo da znam da je to uobičajena pojavauser posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Click Here