|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Narkomanija
15.11.2011 22:06:56   
Maccana
Svi smo uglavnom svedoci da su ljudi pre propali nego se izvukli iz tog zla.Nekazem da spasa nema ali samo onda KAD SAM NARKOMAN KAZE DA JE DOSTA.Onog momenta kada se stvarno pokaje za svu svoju slabost i sebicnost,izlaza ima i ja verujem da se ljudi menjaju ali dok on ne svati sve to(i ako svati)mnoge ce posledice ostati na one koji to ne zasluzuju.Anonomna,ti imas dete kojem si potrebna.Ono ti je prioritet.Pokusaj na neki nacin da se snadjes i odaljis od njega jer sigurno sada kao mlada mama nisi u stanju da se izboris sa tom agonijom.Ako ostanes-sredices i svoje zdravlje,a o detinjstvu tvoga deteta da ti ne govorimuser posted image Kazes da si vredna,da hoces da radis?Vidi,moj ti je savet da zamolis svoju porodicu ili nekog ko ti je blizak da ti izadje u susret godinu dve dok dete malo ne poraste i cim budes mogla-bori se za neki posao i kako to vec sve ide.Nece ti biti lako ali je sve bolje kad ti i tvoje dete imate mir..nekako sreca uvek prati hrabreuser posted image user posted image U medjuvremenu ako se tvoj muz "osvesti", znaces sta ti je ciniti,ali sada u ovom trenutku ti imas preci zadatak-nemoj zapostaviti svoje dete.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Narkomanija
15.11.2011 22:21:34   
Alexis79
IZVORNA PORUKA: pippi29

da si bila odgovorna nebi ni ti zatrudnila sa narkomanom....


Zluradiji komentar odavno nisam procitala...Sramota

Anonimna zao mi je sto prolazis kroz takav pakao.
I ne treba da ga prolazis sama.
Pozovi celu familiju i sve prijatelje jednog dana i intervenisite svi zajedno.
Sigurno ga volis i ne zelis da ga ostavis samog zato se verovatno i nisi vratila kod svojih.
Moras da okupis ljude oko sebe koji ti daju podrsku.
Svu srecu ti zelim

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu pippi29)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Narkomanija
16.11.2011 10:45:08   
boba 11
Uglavnom ste sve rekle sto je potrebno ali treba mnogo hrabrosti napustiti sve i sa detetom otici od nekog koga mozda voli.Prvenstveno misli na sebe i na svoje dete a muz ako resi da menja svoje stare navike budi uz njega.Ako nema zelju da se menja kao i mnogi drugi koji zive za drogu nemoj gubiti vreme sa njim.Treba imati puno volje i stvarno zeleti da promeni zivot jer znam za slucaj kad su roditelji na silu lecili sina pa nije vredelo.Dakle razgovaraj sa njim i ako stvarno prizna da ima problem i da hoce da ga resi pomozi mu a ako negira i nema zelju stvarno bezi.Ne zelis da ostanes na ulici sa malim detetom i bez icega ,dok imas roditelje imaces gde otici pa i ako nema mesta naci ce se neko resenje.Sve je bolje od onoga sto te ceka ako on nastavi tako.A na njegove ne racunaj jer da hoce da pomognu vec bi te shvatili ozbiljno.Tako da sad razmisli sta ti je ciniti i resi to sto pre nema odlaganja.Zelim ti svu srecuuser posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Narkomanija
16.11.2011 11:15:26   
pippi29
IZVORNA PORUKA: Alexis79

IZVORNA PORUKA: pippi29

da si bila odgovorna nebi ni ti zatrudnila sa narkomanom....


Zluradiji komentar odavno nisam procitala...Sramota

Anonimna zao mi je sto prolazis kroz takav pakao.
I ne treba da ga prolazis sama.
Pozovi celu familiju i sve prijatelje jednog dana i intervenisite svi zajedno.
Sigurno ga volis i ne zelis da ga ostavis samog zato se verovatno i nisi vratila kod svojih.
Moras da okupis ljude oko sebe koji ti daju podrsku.
Svu srecu ti zelim


pa eto kada si ti tako dobra izaberi sebi jednog narkomana pa ga spasi i zivi sa bebom u takvoj okolini...



ljudi grijese i svjesna sam tog ali nije prioritet ni anonimna niti njen muz nego djete...
izvuci djete iz pakla samo tako mozes biti dobra(odgovorna) i uzorna mama...
zelim ti svu srecu..

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Narkomanija
16.11.2011 11:49:46   
Lu
Pippi29, bez uvrede, ali pretjeruješ u svojim osudama, takav nastup nikome ovdje ne pomaže!
Nikad ne znaš šta te čeka u životu i ne možeš reći, ja to sebi ne bi dozvolila, NIKAD NE RECI NIKAD!

Mislim da smo svi ovdje jednoglasni  da ova stuacija nije dobra ni za djete ni za majku i da je jedino rješenje ultimatum, samovoljno liječenje ili porodica, trećeg nema.


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu pippi29)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Narkomanija
16.11.2011 13:18:22   
pippi29
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Pippi29, bez uvrede, ali pretjeruješ u svojim osudama, takav nastup nikome ovdje ne pomaže!
Nikad ne znaš šta te čeka u životu i ne možeš reći, ja to sebi ne bi dozvolila, NIKAD NE RECI NIKAD!

Mislim da smo svi ovdje jednoglasni  da ova stuacija nije dobra ni za djete ni za majku i da je jedino rješenje ultimatum, samovoljno liječenje ili porodica, trećeg nema.



ne daj Boze nikome..niko to nije zasluzio...
necu vise komentarisat ali nadam se da ce se sve rijesiti..

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Narkomanija
16.11.2011 16:13:16   
mihi
Bravo Luuser posted image user posted image user posted image user posted image , stvarno uvek sam zagovornik toga, da ako ne možeš da uputiš lepu reč i podršku nekome ko ima muku i problem, onda bolje nemoj ništa da kažeš, pametovanje tipa, kod me ne to ne bi moglo, ne pomažu ovoj mladoj majci. Mislim da je problem ogroman i da pomoć mora da traži na više strana, jer radi se o bolesti koja se teško i dugo leči. Draga želim ti da što pre budeš na putu rešenja problema, čuvaj se i čuvaj svoju bebu.

(odgovor članu pippi29)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Narkomanija
16.11.2011 17:21:27   
zoća
draga anonimna predstoji ti teška borba u kojoj obično ne izađu svi kao pobednici.Porodica je izuzetno bitna u lečenju a i želja tvog supruga.Stičem utisak da nije baš motivisan.Možda bih ti i savetovala da bežiš glavom bez obzira ako se držimo starog klišea jednom narkoman uvek narkoman.U DANAŠNJE VREME NAPREDOVANJE I UNAPREĐENJE MENTALNOG ZDRAVLJA JE RAZVIJENO PA ČAK I KOD NAS postoje mnoge radionice i sve što ide uz rehabilitaciju ali samo uz njegovu veliku želju da izađe iz toga,ako to izostane...Ako si spremna samo napred i naoštri se snagom tornadauser posted image

_____________________________

staza sreće je kratka zato koračaj lagano

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Narkomanija
16.11.2011 20:50:27   
Alexis79
IZVORNA PORUKA: pippi29

IZVORNA PORUKA: Alexis79

IZVORNA PORUKA: pippi29

da si bila odgovorna nebi ni ti zatrudnila sa narkomanom....


Zluradiji komentar odavno nisam procitala...Sramota

Anonimna zao mi je sto prolazis kroz takav pakao.
I ne treba da ga prolazis sama.
Pozovi celu familiju i sve prijatelje jednog dana i intervenisite svi zajedno.
Sigurno ga volis i ne zelis da ga ostavis samog zato se verovatno i nisi vratila kod svojih.
Moras da okupis ljude oko sebe koji ti daju podrsku.
Svu srecu ti zelim


pa eto kada si ti tako dobra izaberi sebi jednog narkomana pa ga spasi i zivi sa bebom u takvoj okolini...



Opet ću  reci da zluradiji komentar nisam pročitala..
Ja tebe eto ne znam ,ali ti ovako nešto nikad ne bih poželela.
Pazljivo sa recima nekad seku gore od mača !

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu pippi29)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Narkomanija
16.11.2011 20:59:23   
Ana RR
Strašno. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Narkomanija
16.11.2011 21:17:28   
PoisonEve
user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Narkomanija
18.11.2011 9:29:19   
kokoloko
Stvarno strašno user posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Narkomanija
18.11.2011 9:30:25   
kokoloko
Anonimna, javi nam kako si.

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Narkomanija
3.8.2012 9:25:36   
Anoniman
Jutros, na parkingu iza kancelarije vidim momka od nekih 25god rekla bih, ide lagano, realno se vuče, jedva hoda, jedva gleda, majcu je obukao izvrnuto, pa mu je čak i etiketa od napred. Ide prema drugaru koji nosi florescentne boje i skakuće. Smoreni se javlja, kao pokvarena kaseta "Gdeeeeeeeeee siiiiiiiiiii ti maaaaaaaaaatoooooooooooriiiiiiiiiiiiiiiii?"

Tuga Bog te! Pa šta ti roditelji, ne vide to!? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Narkomanija
3.8.2012 12:15:20   
PoisonEve
Strasnouser posted image Ja se samo nadam da cu umeti dobro da vaspitam svoje dete i da uticem pozitivno. Od kad sam ja majka, drugacije gledam na sve to

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Narkomanija
3.8.2012 12:29:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tash

Tuga Bog te! Pa šta ti roditelji, ne vide to!? user posted image



sigurno vide, ali...drugarica mi je rekla da je jedna njena rodjaka imala problema sa drogom, roditelji su je cuvali na smenu, a ona je ipak uspevala da se izvuce iz stana, da pobegne i bez para ode u "nabavku". kad su je odveli na jedan program, psiholog koji radi tamo im je rekao da ako ne uspe da se resi zavisnosti na programu najbolje za njih kao porodicu jeste da zaborave da ona postoji jer imaju i drugo dete. cinjenica je da roditelji ipak ne mogu da zaborave na jedno dete, pa se cesto svi ostali zrtvuju zbog njega (imam primer u blizoj okolini)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Narkomanija
3.8.2012 12:50:34   
Ana RR
Joj Tash.. čega sam se sve ja nagledala, ne daj bože nikome. Ima roditelja koji prosto okrenu glavu i ne priznaju da im dete ima problem. Lečenja uglavnom ne vrede ako se ne promeni okruženje i mesto življenja a i tada su šanse male.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here